انواع کابینت آشپزخانه

طراحان و دیزاینرهای دکوراسیون کابینت آشپزخانه را در دو سبک کابینت کلاسیک و کابینت مدرن را برای طراحی محیط آشپزخانه در نظر گرفته اند.

در ادامه به تشریح این دو سبک و معرفی انواع کابینت آشپزخانه و دسته بندی آن ها میپردازیم.

 

دانلود کاتالوگ

 

انواع کابینت آشپزخانه

نکاتی که باید قبل از معرفی انواع کابینت آشپزخانه بدانید

کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک

در تصویر بالا کابینت آشپزخانه مدرن هایگلاس براق و در تصویر پایین کابینت چوبی کلاسیک را مشاهده میفرمایید

 

 1. ساختار کابینت آشپزخانه چه در سبک کلاسیک و چه در مدرن از دو بخش اصلی تشکیل شده است.
  بدنه کابینت و درب، بدنه ها در تمامی کابینت های آشپزخانه یکسان هستند و چیزی که به کابینت مدل خاصی میدهد نوع درب آن است.
 2.  جنس درب در تمامی انواع کابینت آشپزخانه از دو بخش ورق خام و روکش ساخته شده است.
  در تمامی انواع کابینت آشپزخانه مغر درب ها از ام دی اف خام است و چیزی که به کابینت مدل خاصی میدهد روکش قرار گرفته روی ام دی اف است.
  (به جز کابینت های چوب طبیعی)
 3. با توجه به دو نکته فوق اگر درب های هر کابینت آشپزخانه را باز کنید چیزی که میبینید در تمامی کابینت ها یکسان است

 

انواع کابینت آشپزخانه – کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن سفید و مشکی براق

در این سبک سادگی در اولویت است، بسیاری از افراد دوستدار یکنواختی هستند چرا که بعد از مدت ها همچنان چشم نواز خواهد ماند؛

در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن معمولا رنگ درب ها و نمای کابینت یکدست یک رنگ هست، البته در این سبک میتوان از تلفیق کابینت آشپزخانه دو رنگ یا ترکیبی استفاده کرد که معمولا یک رنگ آن سفید و رنگ دوم میتواند قهوه ای براق ، روکش چوب مات و هر رنگ دیگری باشد؛

به طور کلی میتوان سبک مدرن در کابینت آشپزخانه را به انواع زیر دسته بندی کرد.

 

کابینت آشپزخانه ام دی اف مات

کابینت آشپزخانه ام دی اف

کابینت آشپزخانه ام دی اف

یکی از قدیمی ترین و در عین حال ماندگارترین نوع کابینت آشپزخانه است،که از ورق های ام دی اف مات تولید میشود (توجه به نکته ۱) این نوع کابینت ها ارزان و در عین حال اگر از ورق های مرغوب استفاده شود، جز ماندگارترین ها هم هستند.

 

کابینت آشپزخانه های گلاس

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید قهوه ای در سبک کابینت مدرن

 

کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید و قهوه ای با طراحی زیبا در سبک کابینت مدرن

اولین و بارزترین مشخصه این نوع کابینت آشپزخانه، براقیت آن است که باعث بزرگ تر نشان دادن محل آشپزخانه تان خواهد بود، از طرفی همین براقی میتواند مشکل ساز هم باشد و نیاز به مراقب و تمیزی بیشتری نسبت به نوع مات داشته باشد.

 

 

کابینت آشپزخانه چوب طبیعی مدرن

کابینت آشپزخانه چوبی

کابینت آشپزخانه چوبی در تصویر بالا چوب کابینت روسی و در تصویر پایین چوب کابینت گردو میباشد

زمانی که صحبت از چوب طبیعی میشود، شاید انواع کابینت آشپزخانه حرفی برای گفتن نداشته باشند، چرا که بعد از نصب این نوع کابینت ها در محیط آشپزخانه تان قطعا با شما حرف خواهند زد!

چوب نماد طراوت و زنده بودن است، این نوع از کابینت آشپزخانه قابلیت رنگ، تراش و حکاکی روی آن را دارد و با کمی ذوق میتوان محصولی متفاوت خلق کرد؛

در نظر داشته باشید این مدل از کابینت را میتوان در سبک های مدرن، کلاسیک و تلفیقی (مدرن کلاسیک) تولید کرد.

 

 

 

انواع کابینت آشپزخانه – کابینت آشپزخانه کلاسیک

یکی دیگر از انواع کابینت آشپزخانه نوع کلاسیک آن است.

حس سلطنتی و شاهنشینی به واسطه حضور گل های بر جسته، منبت های ابزار خورده، تراش درب ها، ستون ها و سر ستون ها از مشخصه های کابینت آشپزخانه کلاسیک است.

 

 

کابینت آشپزخانه ممبران یا وکیوم

کابینت آشپزخانه ممبران

کابینت آشپزخانه ممبران در دو رنگ وکیوم سفید و نخودی

یکی از محبوب ترین و در عین حال ارزان ترین انواع کابینت آشپزخانه از نوع کلاسیک، کابینت آشپزخانه ممبران است؛

فرآیند ساخت آن به این صورت است که ورق های خام ام دی اف (ورق های بدون روکش) توسط دستگاه سی ان سی نقش و نگارهایی بر روی آن ایجاد میشود و سپس توسط دستگاه پرس وکیوم روکش (به همراه چسب، حرارت و فشار) بر روی آن چسبانده میشود؛

از مزیت های آن به ضد آب بودن و از معایب آن بلند شدن روکش بر اثر حرارت میتوان اشاره کرد؛

اگر قصد انتخاب این نوع کابینت آشپزخانه را دارید حتما از کیفیت روکش وکیوم و چسب آن اطمینان کامل حاصل فرمایید؛

چسب آلمانی هنکل و روکش کره ای بهترین نوع آن هست

 

کابینت آشپزخانه چوب طبیعی

کابینت چوب طبیعی کلاسیک

کابینت چوب طبیعی کلاسیک

در مورد کابینت چوب طبیعی ، توضیحاتی در قسمت بالا در سبک مدرن خدمتتان ارائه دادیم اما در سبک کلاسیک کابینت آشپزخانه چوب طبیعی المان هایی به نما کابینت شامل:

تاج، پاخور، ستون های زمینی، دیواری، نیمه کمدی و کمدی به همراه سر ستون های منبت کاری شده به نمای کابینت آشپزخانه اضافه میشود.

دقت کنید به این نوع از کابینت آشپزخانه چوبی هم گفته میشود.

 

 

کابینت آشپزخانه روکش چوب

کابینت آشپزخانه روکش چوب با رنگ پلی استر سفید در تصویر بالا و خود رنگ در تصویر پایین

کابینت آشپزخانه روکش چوب با رنگ پلی استر سفید در تصویر بالا و خود رنگ در تصویر پایین

بسیاری از افراد تمایل به پرداخت هزینه زیاد کابینت های چوبی را ندارند، اما آن را میخواهند، ما به شما کابینت آشپزخانه روکش چوب را معرفی میکنیم؛

دقت کنید کابینت آشپزخانه چوبی مغز آن هم از چوب طبیعی است اما کابینت روکش چوب مغز آن از ام دی اف و روکش آن از چوب است، این روکش ها لایه ای نازک از چوب طبیعی است.

از روکش های معروف میتوان به افرا، راش، گردو اشاره کرد که هرکدام دارای رنگ و طرح چوب مختلف میباشد.

 

 

کابینت آشپزخانه انزو

کابینت آشپزخانه انزو

کابینت آشپزخانه انزو با سنگ طبیعی

کابینت آشپزخانه انزو

کابینت آشپزخانه انزو نمای کامل

شاید قرار دادن نام کابینت انزو در سبک کلاسیک، کمی اشتباه باشد و بهتر باشد آن را در سبک مدرن کلاسیک از انواع کابینت آشپزخانه قرار داد؛

این نوع کابینت ها براقیت نسبتا بیشتری نسبت به کابینت آشپزخانه های گلاس دارد، مراحل ساخت آن همانند کابینت ممبران است با این تفاوت که در این نوع از کابینت آشپزخانه ضخامت درب ها از ورق های ۲۵ میل به همراه تراش دور درب ها تولید میشود؛

این تراش ها روندی کاهشی دارد به همین دلیل از ورق های ۲۵ میل به جای ۱۶ میل استفاده میشود

 

کابینت آشپزخانه با رنگ پولیشی 

کابینت انزو با رنگ پولیشی

کابینت انزو با رنگ سفید پولیشی با تراش دور درب ها

رنگ پولیش، ماده ای خمیری شکل است که پس از ترکیب با مواد پایه نفتی و اضافه کردن رنگ دلخواه، بر روی درب های خام زده میشود،که در دو نوع براق و مات قابل استفاده است؛

اما نوع براق آن هواداران بسیار بیشتری دارد،به طوریکه بعد از رنگ کاری، سمباده کاری و پولیش درب ها به گونه ای است که یک شیشه به ضخامت ۳ میل بر روی درب های کابینت آشپزخانه تان قرار گرفته این یعنی براقیت محض، ترکیب آشپزخانه کابینت رنگ پولیشی با طراحی انزو هواداران بسیاری دارد، اگر دوستدار براق بودن سطح کابینت هستید و در عین حال سلطنتی بودن کابینت های کلاسیک را ترجیح میدهید، حتما آن را انتخاب کنید.

 

 

کابینت آشپزخانه خاص جواهر

کابینت آشپزخانه خاص جواهر

کابینت آشپزخانه خاص جواهر

کابینت آشپزخانه جواهر به طور اختصاصی توسط تیم گریت طراحی و تولید میشود، حال که با انواع کابینت آشپزخانه آشنا شده اید، نوبت به رونمایی از آن شده است، ما در کابینت آشپزخانه جواهر بهترین های هر سبک را جمع آوری کردیم؛

ترکیب کابینت روکش چوب، چوب طبیعی، رنگ پولیش، طرح انزو و همچنین استفاده از ورق های یک میل طلایی استقاده میشود، در نظر داشته باشید تولید این نوع کابینت آشپزخانه ظرافت های خاص دارد، چرا که این کابینت آشپزخانه خاص، از تلفیق ساخت کابینت و صنعت رنگ و دکوراسیون دارد.

 

انواع کابینت

هنگام انتخاب کمد برای آشپزخانه یا حمام ، انواع کابینت موجود و کیفیت ساخت متفاوت را در نظر بگیرید.

این چهار نوع اساسی کابینت هستند:

پایه. عمق کابینت های پایه ۲۴ اینچ و قد ۳۶ اینچ است. عمق ممکن است در برخی از برنامه های نیمه سفارشی و سفارشی تا ۲۷ اینچ افزایش یابد. برای سهولت استفاده ، کابینت پایه در بالای یک رایزر فرو رفته چهار اینچی به نام ضربه پا قرار دارد.

دیوار. کابینت بالا عموماً ۱۲ اینچ عمق دارد اما در برخی از کاربردهای نیمه سفارشی و سفارشی می توان آن را به ۱۷ اینچ افزایش داد.

بلند قد. قد کابینت های بلند به طور معمول ۸۳.۵ اینچ است ، به عنوان فضای انبار و ذخیره سازی جارو.

واحدهای تخصصی. واحدهای تخصصی متراژ مربع و تلاشهای سازمان را به حداکثر می رسانند. آنها شامل کابینت های گوشه ای ، جبهه های سینک ظرفشویی ، واحدهای معلق ، کلبه ها ، قفسه های بطری و گاراژهای لوازم خانگی هستند. نمای پشت ۱۸ اینچی فضای کاری قابل استفاده را بین میز و لبه پایین کابینت های فوقانی ایجاد می کند.

کابینت آشپزخانه مدرن

نمرات کیفیت کابینت

کابینت ها بر اساس کیفیت ساخت در چهار درجه طبقه بندی می شوند: آماده مونتاژ (RTA) ، استوک، نیمه سفارشی و سفارشی. در مورد مبلغی که باید در کابینت سرمایه گذاری کنید ، تصمیم بگیرید و سپس خطوط و گزینه های کابینت را در بودجه خود مرور کنید. قیمت کابینت بر اساس فوت خطی اندازه گیری می شود و از حدود ۵۰ دلار در هر فوت خط تا ۵۰۰ دلار در هر پایه خط است. هزینه های نصب ممکن است شامل شود اما اغلب جداگانه ذکر می شوند. صرف نظر از خرید کابینت استوک، نیمه سفارشی یا سفارشی ، به دنبال ساخت صدا باشید. یک ذهن باز داشته باشید – کابینت کاملاً ساخته شده و ارزان قیمت می تواند چشم نواز به نظر برسد و برای بسیاری از کاربردها مناسب باشد.

آماده جمع شدن (RTA).

این کابینت ها به راحتی در دسترس و ساخته شده با در نظر گرفتن هزینه ، از فروشگاه های خانگی زنجیره ای خریداری می شوند. انتخاب از نظر سبک ، اندازه و ماده باریک است و به مونتاژ نیاز دارند. اگر در انجام پروژه های بهسازی منزل خودتان مهارت دارید ، می توانید مبلغ قابل توجهی در کابینت RTA صرفه جویی کنید. با این حال ، دوام طولانی مدت اغلب با گذشت زمان منجر به دردسر می شود. اگر قصد خرید کابینت RTA را دارید ، مطمئن باشید که در ساخت و نصب کابینت مهارت کافی دارید ، حتی برای یک متخصص ماهر نیز می تواند مشکل باشد.

استوک.

کابینت های استوک که از قبل از سازنده آنها خریداری شده اند ، یک گزینه اساسی و اقتصادی هستند. کابینت های استوک به صورت انبوه تولید می شوند ، در اندازه های ثابت موجود هستند و نمی توانند تغییراتی در آنها ایجاد کنند ، و باعث می شود برای فضاهای موجود چندان متنوع نباشد. این کابینت ها از واحدهای مدولار در محل ساخته می شوند. کابینت های استوک مخصوص اندازه ها هستند که با افزایش ۳ اینچی اندازه گیری می شوند. مواد کابینت استوک بسته به تولید کننده ، از تخته خرده چوب پوشیده شده با ورقه های پلاستیکی یا ملامیم تا چوب جامد متغیر است. آنها لوازم جانبی طیف نسبتاً محدودی را ارائه می دهند. در حالی که برخی از مواد موجود در انبار فقط از حداقل استانداردها برخوردارند و از چوب های با ارزش تولید نمی شوند ، کابینت های استوک خریداری شده متفکرانه بدون جذابیت کیفیت می توانند سبک جذاب و مقرون به صرفه ای ارائه دهند قیمت نصب کابینت استوک بطور معمول در قیمت خرید آنها لحاظ نمی شود.

کابینت آشپزخانه هایگلاس

نیمه سفارشی

با انتخاب گسترده تر در هر دو سبک و مواد ، کابینت های نیمه سفارشی به طور کلی گزینه میان رده را از نظر نقطه قیمت مشخص می کنند. کابینت نیمه سفارشی برخی تنظیمات اندازه را امکان پذیر می کند و معمولاً ساخت کابینت با کیفیت بهتری را ارائه می دهد. واندا ادواردز لی ، متخصص مرکز بهبود خانه می گوید: “این کابینت های سفارش خاص هستند. در اندازه های خاصی استاندارد هستند اما می توانند برای افزایش عمق تغییر کنند.” “آنها برخی تغییرات را ارائه می دهند اما نه همه.” کابینت های نیمه سفارشی دارای انتخاب گسترده ای از سبک ها ، اتمام ، راه حل های ذخیره سازی و پیشرفت های تزئینی ، دارای نمای شخصی در یک قیمت مناسب است. کابینت های نیمه سفارشی شامل مواردی از کابینت های استوک دار مجهز به درب های سفارشی گرفته تا کابینت های سفارشی است که از کاتالوگ سبک ها ، مواد و مواد تکمیل شده یک تولید کننده انتخاب شده اند. قیمت کابینت های نیمه سفارشی معمولاً شامل نصب می شود.

سفارشی.

در سطح بالا ، کابینت سفارشی کاملاً سفارشی ساخته می شود و بیشترین تنوع را در سبک ، مواد ، ظروف و لوازم جانبی ارائه می دهد. این کابینت ها منحصر به فرد با اندازه های متناسب و راه حل های ابتکاری طراحی هستند که حتی به بی نظیرترین فضاها نیز متناسب هستند. اندازه گیری های باریک با افزایش دقیق تا ۳۲ اینچ دقیقاً با استانداردهای انگلیسی Imperial رقابت می کند. در حالی که گزینه های طراحی بی حد و حصر هستند ، این کابینت های گران قیمت می توانند به سرعت بودجه خود را به پایان برسانند. جوش کایر ، صاحب کابینت مارتین استار می گوید: “با عرف ، شما دقیقاً همان چیزی را می خواهید که می خواهید با ساخت برتر صنعتگر ماهر ساخته شوید.” “این دقیقاً مانند مبلمان طراحی شده است. شما انعطاف پذیری از هر اندازه ، شکل ، عمق یا پایان و لوازم جانبی را دارید که محدودیت ها را تحت فشار قرار می دهد. این امکانات بی پایان هستند – هیچ استانداردی وجود ندارد.” قیمت کابینت سفارشی اغلب شامل نصب و تحویل است.

انواع اطلاعات کابینت آشپزخانه برای بازسازی آشپزخانه

انواع کابینت آشپزخانه برای من بهترین است
انواع درجه کیفیت کابینت آشپزخانه
انواع آماده کابینت آشپزخانه
کابینت استوک – انواع کابینت آشپزخانه برای همه
انواع نیمه سفارشی کابینت آشپزخانه برای سبک شخصی
کابینت آشپزخانه سفارشی – تضمین یک آشپزخانه رویایی
استوک در برابر کابینت های نیمه و سفارشی
انواع اساسی کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه های گلاس


انواع کابینت آشپزخانه برای من بهترین است

انواع مختلفی از کابینت آشپزخانه ، متریال ، اتمام کار ، درب کابینت آشپزخانه و کشوی کابینت آشپزخانه وجود دارد. از کجا شروع کنیم ، چگونه انتخاب کنیم و در نهایت تصمیم بگیریم که بهترین گزینه برای بازسازی آشپزخانه شما چیست؟

ما یک راهنمای جامع برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید به راحتی مرور کنید ، یاد بگیرید ، انتخاب کنید و تصمیم بگیرید چه نوع کابینت ، در و کشوی آشپزخانه برای فضای داخلی خاص شما مناسب است.

اگر می خواهید قدم بعدی را بردارید و فکر می کنید: “کجا می توان کابینت های ارزان قیمت آشپزخانه را در نزدیکی خودم پیدا کرد؟” ، شما در جای مناسب هستید!

برای یادگیری تفاوت ها ، جوانب مثبت و منفی کابینت ها ، درها و کشوهای موجود ، به مطالعه ادامه دهید. پس از مطالعه راهنمای انواع کابینت های آشپزخانه ، قادر خواهید بود مقایسه کرده و تصمیم بگیرید که چه گزینه هایی آشپزخانه رویایی شما را امکان پذیر می کند.


انواع درجه کیفیت کابینت آشپزخانه

هنگام بازدید از انبار کابینت آشپزخانه محلی خود ، انواع مختلفی از کابینت آشپزخانه را مشاهده خواهید کرد. چندین نوع کابینت آشپزخانه اساسی خواهید دید که هر فروشگاه کابینت آشپزخانه مجهز ارائه می دهد. تفاوت های اصلی را بیاموزید و آماده باشید که انواع اصلی را خودتان تشخیص دهید.

بر اساس کیفیت ساخت ، انواع کابینت آشپزخانه در چهار درجه قرار می گیرد: آماده جمع آوری (RTA) ، کابینت آشپزخانه استوک ، کابینت آشپزخانه نیمه سفارشی و کابینت آشپزخانه سفارشی.

ظاهر و ساخت این کابینت ها متفاوت است. آنها می توانند سبک ها و پایان های مختلفی داشته باشند. اغلب ، کابینت ها انواع مختلفی از مواد را دارند.

چه چیزی را انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب بین این انواع اساسی کابینت آشپزخانه ، در مورد برچسب قیمتی که آماده پرداخت هستید تصمیم بگیرید. این اطلاعات به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید نوع کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید. همچنین به فروشندگان کمک می کند تا تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

صرف نظر از مبلغی که آماده صرف آن هستید و سبکی که بیشتر از همه دوست دارید ، حتما به دنبال محکم ترین ساخت کابینت آشپزخانه باشید. به یاد داشته باشید که برچسب قیمت همیشه لزوماً کیفیت یا تعداد سالهایی را که قرار است به طور فعال از آشپزخانه خود استفاده کنید ، تعیین نخواهد کرد.

شما می توانید همیشه ارزان ترین کابینت آشپزخانه – کابینت های آشپزخانه و گزینه های سطح بالا توسط معتبرترین و محبوب ترین مارک ها مانند کابینت های فابوود ، کابینت های آشپزخانه Forevermark ، کابینت های گرگ و کابینت های CNC را در انبار آشپزخانه وین خود پیدا کنید. این تمام نیست.

 

انواع آماده کابینت آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه آماده مونتاژ دارای برچسب قیمت ارزان تری هستند. این جعبه ها عمدتاً از فروشگاه های زنجیره ای بهسازی منازل و فروشگاه های دپوی کابینت آشپزخانه است. کابینت های RTA اگر بودجه محدودی داشته باشید و یک فرد DIY در مونتاژ کابینت آشپزخانه ماهر باشید ، مناسب شما هستند. انتخاب کابینت های آشپزخانه آماده جمع آوری به خصوص چندان متنوع نیست. نسبتاً از نظر مواد ، اندازه ، پوشش و سبک محدود است. دوام طولانی مدت کابینت های آشپزخانه آماده جمع شدن ممکن است به موقع به یک مشکل تبدیل شود. شما باید در ساخت و نصب کابینت مهارت داشته باشید. این امر برای ماندگاری طولانی کابینت های RTA و عملکرد بی عیب و نقص آن ضروری است. شاید بخواهید برای نصب آنها یک متخصص را استخدام کنید.

کابینت استوک – انواع کابینت آشپزخانه برای همه

کابینت های آشپزخانه Stock یک گزینه اساسی ، اقتصادی در دسترس و کاربردی برای همه است. صرف نظر از بودجه ای که برای خرید کابینت آشپزخانه در اختیار دارید ، گزینه استوک همیشه انتخاب خوبی برای پول است. با این وجود کابینت های آشپزخانه استوک فقط در اندازه های ثابت موجود هستند که نمی توانند تغییری ایجاد کنند. این بدان معناست که اگر تصمیم به خرید کابینت آشپزخانه استوک دارید ، باید سایر عناصر آشپزخانه را با آنها تنظیم کنید. اگرچه از کاربردهای کمتری نسبت به کابینت های آشپزخانه ساخت سفارشی برخوردار هستند ، اما کابینت های استوک عملی ترین و اقتصادی ترین انتخاب هستند. آنها در مجموعه های بزرگ به بازار می آیند. در عین حال ، کابینت های آشپزخانه استوک لوازم جانبی تا حدودی محدودی را ارائه می دهند. بسته به تولید کننده ، کابینت های موجود می توانند به صورت چوب جامد ، ملامین یا تخته خرده چوب پوشیده شده از ورقه های پلاستیکی باشند.

انواع نیمه سفارشی کابینت آشپزخانه برای سبک شخصی

کابینت های نیمه سفارشی آشپزخانه دارای انتخاب گسترده تری از مواد ، پوشش ها و سبک ها هستند. آنها ساخت کابینت با کیفیت بالاتر از کابینت آشپزخانه استوک را ارائه می دهند. در عین حال کابینت های نیمه سفارشی قیمت بالاتری دارند. نیمه سفارشی در واقع به این معنی است که شما می توانید اندازه استاندارد کابینت را سفارشی کنید. به عنوان مثال آنها را در عمق یا بلندی تغییر دهید. شما می توانید برخی از تغییرات را وارد کنید اما همه آنها نیست. اگر ۱۰۰٪ کابینت سفارشی می خواهید ، باید کابینت های سفارشی را انتخاب کنید. هنگام سفارش کابینت های آشپزخانه نیمه سفارشی ، باید چهار تا هشت هفته صبر کنید. کابینت های نیمه سفارشی آشپزخانه با ظاهری شخصی ، لوازم ذخیره سازی بیشتر و راه حل های تزئینی ، برچسب قیمت مناسب و مجموعه ای از اتمام های احتمالی ، گزینه مناسبی برای بازسازی آشپزخانه شما هستند.

کابینت آشپزخانه سفارشی – تضمین یک آشپزخانه رویایی

اگر می خواهید کنترل کاملی بر انواع مواد کابینت آشپزخانه ، انواع چوب کابینت آشپزخانه و انواع طراحی کابینت آشپزخانه داشته باشید ، کابینت های آشپزخانه سفارشی را انتخاب کنید. از بین انواع دیگر کابینت آشپزخانه ، کابینت سفارشی تضمین شده است که تمام نیازهای عملکرد ، فضای ذخیره سازی و سبک شما را برآورده می کند. سبک های درب کابینت را انتخاب کنید ، نوع چوب ، روکش ، لوازم جانبی و رنگ را انتخاب کنید. آماده پرداخت برچسب بالاتری باشید زیرا کابینت های سفارشی از بین انواع دیگر کابینت آشپزخانه گرانترین هستند. قیمت بالاتر است زیرا کابینت آشپزخانه سفارشی ۱۰۰٪ گزینه سفارشی است. آنها اندازه های متناسب ، ساخت کابینت دست ساز برتر ، تنوع در مواد ، ظروف ، لوازم جانبی و سبک ها را ارائه می دهند.


استوک در برابر کابینت های نیمه و سفارشی

کابینت های آشپزخانه استوک – اندازه ها و ظاهر آنها ثابت ، آماده ، از پیش ساخته شده است. این کابینت ها قابل تغییر نیستند. مقرون به صرفه ترین گزینه با کمترین برچسب ۳ گزینه.

کابینت های نیمه سفارشی – این ها در اصل کابینت های استوک هستند که دارای برخی گزینه های جزئیات هستند. می توانید عمق کابینت یا کشو ، ارتفاع یا ارتفاع آن را تغییر دهید یا در لوازم جانبی تغییراتی ایجاد کنید. برچسب قیمت متوسط

کابینت های آشپزخانه سفارشی – ۱۰۰ sizes اندازه کابینت های سفارشی ، سبک درها ، رنگ ها ، لوازم جانبی و پایان آنها. آنها با بالاترین قیمت ارائه می شوند و انجام آنها حداقل چند هفته تا دو ماه طول می کشد.

 

انواع اساسی کابینت آشپزخانه

هنگام بازدید از فروشگاه کابینت آشپزخانه محلی یا انبار آشپزخانه ، اطمینان حاصل کنید که انواع اصلی کابینت آشپزخانه را پیدا کرده و در نظر بگیرید. آنها فقط شامل کابینت های زیرین و دیواری نیستند بلکه واحدهای ویژه را نیز شامل می شوند. کابینت های پایه ، کابینت های دیواری ، کابینت های بلند (انبار) ، درهای کابینت و کشوهای کابینت وجود دارد. همه انواع موجود در کابینت آشپزخانه را در نظر بگیرید و تمام اطلاعاتی را که لازم دارید برای اطمینان صحبت در مورد خرید کابینت آشپزخانه با کابینت آشپزخانه محلی یا یک پیمانکار در اختیار دارید ، به دست آورید

برای یادگیری تمام جزئیات مهم در مورد انواع اساسی کابینت آشپزخانه ، به مطالعه ادامه دهید.

کابینت های پایه برای پشتیبانی از میز

کابینت پایه انواع کابینت آشپزخانه است که پایه را برای میزهای پیشخوان ارائه می دهد. آنها مهمترین هستند زیرا از یکی از مهمترین و یکی از سنگین ترین وسایل در هر آشپزخانه پشتیبانی می کنند. بنابراین ، آنها باید قوی ، محکم و متعادل باشند. کابینت های پایه اندازه استاندارد ۳۶ اینچ قد و ۲۴ اینچ عمق دارند. بسته به سازنده ، می توانید عمق کابینت های پایه را تا ۲۷ اینچ افزایش دهید. ما اکیداً شما را تشویق می کنیم که عمق آنها را افزایش دهید زیرا این یکی از بهترین راه ها برای به دست آوردن فضای ذخیره سازی بیشتر است. کابینت های پایه در بالای یک ضربه پا بلند شونده چهار اینچی قرار می گیرند.

کابینت دیواری برای طراحی زیبا

کابینت دیواری ، کابینت بالایی یا کابینت آشپزخانه دیواری. این کابینت ها نام های مختلفی دارند اما یکسان هستند. آنها کابینت های پایه را متضاد می کنند و در بالای آنها قرار می گیرند. در حالی که کابینت های پایه از این جهت مهم هستند که از میزهای پشتی پشتیبانی می کنند و گزینه های زیادی برای ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهند ، کابینت های دیواری از مهمترین موارد برای فرآیند های بازسازی هستند. کابینت های فوقانی یا دیواری بیشترین دیده شدن را دارند و بیشترین ظاهر و عملکرد هر آشپزخانه را به همراه دارند. در عین حال ، کابینت های دیواری فضای ذخیره سازی مورد نیاز را نیز فراهم می کنند. عمق کابینت های فوقانی یا دیواری معمولاً ۱۲ اینچ است. اگر کابینت های آشپزخانه نیمه سفارشی یا سفارشی را انتخاب کنید ، می توانید این عمق را به ۱۷ اینچ افزایش دهید. از کابینت های دیواری استفاده کنید تا از نظر بصری اندازه آشپزخانه شما بزرگتر یا کوچکتر شود. اگر کابینت های دیواری را روی یک دیوار قرار دهید ، می توانید فضا را به حداکثر برسانید. آشپزخانه های کوچک نیز از این چیدمان بهره مند می شوند زیرا باعث بزرگتر نشان دادن آشپزخانه می شود.

کابینت های شربت خانه (بلند) برای ذخیره سازی بیشتر

کابینت انبار یا کابینت بلند. شما می توانید آنها را یکی یا دیگری صدا کنید اما معنی این اسم ها همین است. کابینت های انبار یا بلند دارای ارتفاع کامل هستند. آنها از کف شروع می شوند و تا سقف امتداد دارند. ارتفاع کابینت های انبار حداکثر استفاده از فضای ذخیره سازی را تضمین می کند.

طول کابینت های شربت خانه یا طنس معمولا از ۸۴ تا ۹۶ اینچ در واحد است.
آنها ظاهری کاملاً عمودی به آشپزخانه می دهند و به دلیل اندازه ای که دارند می توانند به عنوان محل نگهداری جارو استفاده کنند.

کمدهای کشویی

کمدهای کشو پرکاربردترین قسمت آشپزخانه را ارائه می دهند. آنها برای عملکرد هر آشپزخانه بسیار مهم هستند. کابینت آشپزخانه نیمه سفارشی ، سفارشی یا استوک تهیه کنید ، مطمئن شوید که کشوها با ساختاری محکم و با کیفیت ساخته شده اند. اول ، شما می خواهید مطمئن شوید که کشوها دارای تخته سه لا با ضخامت حداقل اینچ هستند. اگر ترجیح می دهید طراحی سطح بالاتری داشته باشید ، اطمینان حاصل کنید که تخته سه لا داخل کشوها ۵/۸ اینچ ضخامت دارد.

کشوهای کابینتی که از تخته سه لا یک اینچی بهره می برند ، مقاومت بیشتری نیز خواهند داشت و دوام بیشتری نیز خواهند داشت. در مورد مواد ، به دنبال کشوهایی باشید که از تخته خرده چوب یا چند تخته چند لایه ساخته شده اند. معمولاً می توانید بین Slab Drawer Fronts و Five-Piece Drawer Fronts انتخاب کنید. جبهه های کشو دال شامل یک صفحه صاف و ساده است. اگر می خواهید در آشپزخانه به ظاهری ساده و تمیز دست پیدا کنید ، آنها را انتخاب کنید. جبهه های کشوی پنج تکه دارای قاب است که شامل چهار قطعه در اطراف یک صفحه مرکزی است. پانل مرکزی را می توان فرورفتگی یا بلند کرد. اگر می خواهید به ظاهری سنتی دست پیدا کنید این گزینه را انتخاب کنید.


انواع درب کابینت آشپزخانه

درب کابینت آشپزخانه انواع مختلفی دارد. آنها می توانند چهره کامل آشپزخانه شما را ارائه دهند. درب کابینت آشپزخانه اصلی ترین م visualلفه بصری است که صدای کل فضای آشپزخانه را تعیین می کند.

درب کابینت می تواند به صورت زیر باشد:

درب های کابینت پانل مرکزی: پانل برجسته و پانل فرو رفتگی. از Panel Raised به طور مشخص برای طراحی کابینت آشپزخانه سنتی استفاده می شود در حالی که Panel Recessed معمولاً در طرح های مدرن استفاده می شود.

درهای کابینت روکش: دربهای کابینت روکش کامل و دربهای کابینت روکش کامل درهای کامل روکش کابینت را پوشش می دهد در حالی که درب کابینت روکش های جزئی فقط بخشی از قسمت جلوی درب را می پوشاند.

درب کابینت اینست: درب کابینت مهره دار و بدون مهره. درج مهره ای جزئیات شیک را ارائه می دهد که مهارت کار را نشان می دهد.

 

انواع واحدهای تخصصی کابینت آشپزخانه

ممکن است در ابتدا به این موارد فکر نکنید ، اما واحدهای تخصصی کابینت آشپزخانه برای عملکرد و طراحی آشپزخانه بسیار مهم هستند. انواع گوشه ای کابینت آشپزخانه ، کشوهای سازماندهی ظرف ظریف و کمدهای گرم کننده می توانند عملکرد آشپزخانه شما را بی اندازه بهبود بخشند. نیازی به ذکر نیست که در جبهه های سینک ظرفشویی / ظرف آشپزخانه ، قفسه های بطری ، کلبه ها ، کشوهای ظروف ، گاراژهای لوازم خانگی و واحدهای معلق وجود دارد.

واحدهای تخصصی کابینت آشپزخانه در تلاشهای سازماندهی شما صرفه جویی کرده و بهره وری شما را در آشپزخانه بهبود می بخشد. کابینت های آشپزخانه گوشه ای استفاده فضای آشپزخانه شما را به حداکثر می رساند. نگذارید آنها یک “سیاهچاله” باشند ، همانطور که بعضی از صاحبان خانه آنها را صدا می زنند. تا جایی که ممکن است از آنها استفاده کنید زیرا توانایی بالایی دارند.

 
بخش نهایی:

گروه کابینت و دکوراسیون گریت تولید کننده انواع سبک کابینت های مدرن و کلاسیک، با بیش از ۱۵ سال سابقه ساخت انواع کابینت آشپزخانه و کمد دیواری آماده خدمت رسانی و خدمات رایگان به شما عزیزان میباشد. چنانچه قصد انتخاب بهترین گزینه از کابینت آشپزخانه برای محیط آشپزخانه تان را دارید، از خدمات رایگان ما توسط فرم زیر بهره ببرید.

 

سوالات متداول مشتریان در مورد انواع کابینت آشپزخانه

درب های مناسب کابینت کدام است؟

پانل مرکزی، کابینت روکش و اینست

کابینت ها شامل چه مدل هایی می شوند؟

به طور کلی کابینت ها شامل دسته های زیادی می شوند که معروف ترین آن ها عبارتند از: ممبران، هایگلاس، انزو، ام دی اف، مدرن، کلاسیک، رنگ پولیشی، روکش چرمی و لاکچری جواهر

چه چیزی را انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب بین این انواع اساسی کابینت آشپزخانه ، در مورد برچسب قیمتی که آماده پرداخت هستید تصمیم بگیرید. این اطلاعات به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید نوع کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید. همچنین به فروشندگان کمک می کند تا تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

انواع درجه کیفیت کابینت آشپزخانه کدام ها هستند؟

بر اساس کیفیت ساخت ، انواع کابینت آشپزخانه در چهار درجه قرار می گیرد: آماده جمع آوری (RTA) ، کابینت آشپزخانه استوک ، کابینت آشپزخانه نیمه سفارشی و کابینت آشپزخانه سفارشی.

چطور کابینت مناسب را انتخاب کنم؟

شما می توانید با بررسی انواع مختلف کابینت و همچنین بررسی سبک آشپزخانه خود، کابینت مناسب را انتخاب کنید.

بهترین کابینت کدام است؟

نمی‌توان گفت کدام کابینت بهترین است، اما کابینت هایگلاس و ام‌دی‌اف، به دلیل قیمت و کیفیت مناسب، محبوب‌تر هستند.

آیا می‌توان کابینت را بعد از مدتی تغییر داد؟

بله، کابینت‌ها در هر زمانی که شما بخواهید قابل تغییر هستند.

 

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.

پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

   

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را برای ما بنویسید.

  موفق باشید.