سوالات متداول

استفاده از کدام متریال برای ساخت کابینت ها در مناطق مرطوب بهتر است؟

این سوال قطعا برای افرادی که در مناطق مرطوب زندگی می کنند پیش می آید که که متریالی مناسب است؟

پیشنهاد ما به شما کابینت هایی از جنس پی وی سی می باشد به دلیل اینکه این کابینت ها از پلاستیک فشرده تهیه شده اند و توانسته اند جایگزین مناسبی برای کابینت های آشپزخانه باشند.

در اغلب طراحی داخلی آشپزخانه و سرویس بهداشتی از این متریال استفاده می شود.برای کابینت هایی که در اطراف سینک استفاده می شود بهترین گزینه این کابینت ها هستند.

با اطلاعات مفیدی تحت عنوان “سوالات متداول” همراه گریت کابینت باشید.

 

قیمت کابینت

قیمت کابینت

سوالات متداول

جنس رویه کابینت هایگلاس چیست؟

کابینت های هایگلاس از مغزی ام دی اف تشکیل شده اند که توسط روکش پلی گلاس تولید می شوند.جنس این رویه از پلاستیک فشرده است که دارای سطح براقی می باشد. اغلب خانه هایی که از این کابینت ها استفاده میکنند علاقمند به سبک مدرن هستند.

بهترین کابینت برای خانه های کوچک از چه طیف رنگی انتخاب می شود؟

در خانه های کوچک اغلب افراد از رنگ های روشن استفاده می کنند به دلیل اینکه رنگ هایی که در این طیف هستند باید در خانه های کوچک اجرا شوند. رنگ روشن محیط را بزرگ تر نشان می دهد و به عنوان رنگ محبوب در طراحی داخلی آشپزخانه و سایر قسمت های منزل مناسب هستند.

کابینت های هایگلاس چگونه تمیز می شوند؟

سطح کابینت های هایگلاس به دلیل اینکه براق هستند لک و خط و خش را بر روی خود نشان می دهند.برای همین باید زود به زود آن را تمیز نمایید. تمیز کردن این کابینت ها با سرکه و آب گرم می تواند مناسب باشد اما دقت داشته باشید که مقدار آب را بیشتر در نظر بگیرید تا خاصیت اسیدی سرکه سطح کابینت را دچار خرابی نکند. پس از اینکه آب و سرکه را اسپری کردید به سرعت کابینت را با دستمال خشک بر روی آن کشیده و به سراغ قسمت های دیگر بروید.

چرا قیمت کابینت های چوبی نسبت به سایر متریال ها گران تر است؟

به دلیل اینکه چوب یک متریالی است که از دل طبیعت بیرون می آید و فرایند ساخت و پرداخت آن زمانبر است. از جهت هزینه هم اینگونه است که به دلیل اینکه دوام چوب بسیار زیاد است اغلب قیمت آن نسبت به متریال های دیگر بیشتر می باشد.

کابینت ام دی اف از چه ساخته شده است؟

ام دی اف از خرده چوب های طبیعی ساخته شده است که با توجه به چسبی که برای ساخت آن به کار میرود قیمت گذاری می شود. پس از مرحله چسب، به وسیله دستگاه ها تحت فشار قرار میگیرند و در نهایت برشکاری روی آن ها انجام می شود.

هنرهای آینه کاری بر روی کمد دیواری ها قابل استفاده هستند؟

آینه کاری هنری است که از قدیم تا به امروز وجود داشته است. در دنیای امروزی با توجه به متدهای جدید اغلب افراد به دنبال تغییراتی برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود هستند. کمد دیواری ها گزینه مناسبی هستند که بر روی درب آنها از آینه کاری استفاده کنیم.آینه ها در اشکال مختلف قابل اجرا هستند .

چگونه رنگ کابینت ها را انتخاب کنیم؟

اگر هم طور کلی بخواهیم بگوییم برای آشپزخانه های کوچک از رنگ های روشن و برای آشپزخانه های بزرگ از رنگ های تیره یا ترکیب این دو استفاده کنید.

گردگیری کابینت ها هر چند وقت یکبار بهتر است انجام شود؟

گردرگیری بهتر است طبق برنامه هفتگی و ماهیانه صورت گیرد.برای مثال یک تقویم زمانی داشته باشید که هر دو هفته یکبار سطح کابینت ها را تمیز کنید و هر ماه هم درون آن ها را گردگیری کنید.

کابینت هایی که با متریال ممبران ساخته می شوند دارای کیفیت قابل قبولی هستند؟

کابینت های ممبران دارای طرح های متنوعی هستند که توانسته اند جایگزین مناسبی برای چوب شوند.کابینت های چوبی به دلیل اینکه دارای قیمت بالایی هستند اغلب افراد این کابینت را ترجیح می دهند.کیفیت کابینت های ممبران هم قابل قبول است و جز چند متریال برتر کابینت سازی به حساب می آیند.

 

 

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.
پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

    برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

    موفق باشید.