میز منشی

انواع میز منشی و نحوه خرید آن یکی از موضوعاتی است که در طراحی داخلی قسمت‌های اداری از آن استفاده می‌شود که آن‌ها را بررسی کرده‌ایم.

میز منشی کوچک برای شرکت هایی مناسب است که مراجعین کمتری دارد و تعداد منشی ها در آن کم می باشد که این سبک از میزها معمولاً در محیط دیده می‌شود که می‌توان آن را با سبک های مدرن اجرا کرد که علاوه بر زیبایی کارایی هم داشته باشد.

همچنین میز منشی برای لابی ساختمان های کوچک و کم واحد هم می‌تواند متناسب باشد و کانتر پذیرش کوچک آن باید در ابعاد و سایزی باشد که در محیط زیبا به نظر بیاید.

کوچک بودن ابعاد میز به این معنا نیست که کارایی ندارد.

ما در شرکت های طراحی های منحصر به فرد را داریم که میزهای کوچک هم کاربردهای متفاوتی را به وجود می‌آورند که می‌تواند به زیبایی در محیط بدرخشد.

 

قیمت میز منشی

 

میز منشی مدرن

میز منشی مدرن توجه زیادی را به خود جلب کرده است و کاربردهای متفاوتی دارد که مشتریان را به سمت خود جذب می‌کند.

میز منشی مدرن در انجام امور روزانه هم می‌تواند به افراد کمک کند.

میز منشی مدرن

میز منشی مدرن

برای میزها می‌توانید از ترکیب کورین برای روی آن استفاده کنید که معمولاً ترکیب آن با ام دی اف برای میزهای منشی به کار می رود.

میز های منشی انواع زیادی دارند که قطعاً برندهای متفاوت آن را تولید می‌کنند و هر کدام مخاطب خاص خود را دارد.

اما از ویژگی های کلی آن می‌توان به نداشتن درز در اجرای آن اشاره کرد،  یعنی هنگامی که آن را اجرا می‌کنیم به راحتی درزهای روی آن می تواند حذف شود مهم‌تر از آن اینکه آنتی باکتریال است. از این متریال می توانید در قسمت هایی که حاوی زیادی مانند آشپزخانه دارند استفاده نمایید.

 

دانلود کاتالوگ

 

ساده

میز منشی ساده که معمولا از جنس mdf آن را می‌سازند و برای محصولات کاربردی در قسمت‌های اداری و تزئینات ساختمان از آن استفاده می کنند.

زیبایی و سادگی این متریال توجه مخاطبین را به خود جلب کرده و همچنین ویژگی های منحصر به فرد آن طرفداران زیادی را  با خود به همراه داشته.

میز منشی ساده

میز منشی ساده

در لبه‌های میز برای افزایش استحکام معمولا از نوار پی وی سی اجرا می شوند و استفاده از پایه هایی که قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند و این یکی از ویژگی‌های اهمیت منشی ساده می باشد.

همچنین سادگی در این میزها غیر اصولی نمی باشد بلکه همه چیز به صورت استاندارد و طبق اصول ارگونومی طراحی می شود.

میز منشی ساده برای شرکت هایی که امکان پرداخت کمتری را دارند می توانند گزینه های مناسبی باشد زیرا نسبت به بقیه سبک ها هزینه کمتری دارد.

 

به سبک کلاسیک

این روزها یکی از زیباترین سبک هایی است که برای پذیرش و میز منشی  از آن استفاده می شود.

در تزئینات ساختمان و طراحی دکوراسیون اداری باید زیبایی به وجود بیاید تا مشتریان زیادی به آنجا جذب شوند.

میز منشی کلاسیک هم از ام دی اف می توانند اجرا شود و هم از جنس چوب که در هر دو صورت باید ریزه‌کاری‌های روی آن نقش پیدا کند و نمای خوبی را به نمایش بگذارد.

به طور کلی در دکوراسیون های اداری کلاسیک وقار خاصی باید در فضا وجود داشته باشد زیرا تاثیر مثبتی بر نحوه کار افراد و مشتریان دارد.

کارایی بالای این میزها می تواند تاثیر مثبتی بر نحوه کار افراد بگذارد و همچنین محبوبیت را در بین همه جلب کند.

این میز ها هم خاصیت ویژگی های خاص خود را دارند که معمولاً برای استفاده از این میزها باید فضای کافی را در اختیار داشته باشید.

زیرا معمولاً در محیط‌های اداری که به سبک کلاسیک اجرا می شوند ابعاد کمی بزرگتر از حد معمول است و این موضوع برای بهتر نشان دادن وقار وسایلی که در محیط قرار داده اید.

 

میز منشی شیک

برای داشتن میز منشی شیک باید مواردی را در نظر داشته باشید زیرا امروزه طراحی و دکوراسیون داخلی محیط های اداری اهمیت بالایی دارد که مدیران به آن دقت ویژه می‌کنند و این موضوع در زمان‌های قدیم کمتر رخ می‌داده زیرا با توجه به بودجه طراحی فضا کمتر حائز اهمیت بوده.

انتخاب سبک های متفاوت برای تجهیزات در قسمت‌های اداری بسته به سلیقه و نظر مدیر آن می باشد اما این موضوع هم باید دقت داشته باشید که سلیقه مشتریان هم که با آنجا ورود می‌کنند بسیار اهمیت دارد.

میز منشی شیک

میز منشی شیک

افرادی که می‌خواهند در آنجا حضور داشته باشند باید حس رضایت و آرامش در محیط به آنها القا شود .

جدا از اینکه چه سبکی را می خواهید اجرا کنید بهتر است که مبلمان ها و میزهای اداری هم متناسب با جایگاه و سازمان بالا برود.

همچنین میز منشی شیک در نگاه اول افکار مثبت را در ذهن افراد به وجود می آورد.

میزهای منشی انواع مختلفی دارد که به شرح زیر می‌باشد.

میزهای فانتزی به خاطر خلاقیتی که در طراحی و تولید آن به کار رفته مشتریان زیادی را به خود جلب کرده و تاثیر مطلوبی بر روی محیط کار گذاشته که میتوان در طراحی و دکوراسیون داخلی قسمت‌های اداری آن را مشاهده کرد.

همچنین استفاده از دکوراسیون اداری و مبلمان هایی که با خلاقیت ذهن انسان درست شدند می توانند زیبایی این میزها را چندین برابر کنند و آنها را به دو بخش طرح و مدل فانتزی تبدیل کنند.

برای مثال در مهد کودک و مدارس و آموزشگاه ها از این نوع میز ها برای جلوی کانتر استفاده می‌کنند که می‌توان با تصاویر کارتونی روی آنها را پوشش داد.

 

هتل

میز منشی هتل از میزهای است که معمولاً باید زیبا انتخاب شود زیرا یکی از پر اهمیت ترین نکات در تمام هتل ها می باشد.

کانتر پذیرش در هتل به دلیل اینکه هر فردی وارد فضا می شود چشمش به آن می افتد باید به درستی و با کیفیت انتخاب شود.

سعی کنید برای میز منشی و کانتر پذیرش هتل معمولا از بهترین متریال ها استفاده کنید و شرکت های مبلمان اداری های معتبر استفاده نمایید.

کانتر پذیرش لابی ساختمان به دلیل این که افراد در حال تردد در قسمت های مسکونی هستند هم باید از لحاظ زیبایی منحصر به فرد باشد زیرا نباید به سادگی از کنار آن گذر کرد و  هر زیبایی در هر محیط باعث می‌شود در روحیه افراد تاثیر گذار باشد.

معمولاً در لابی ساختمان یک منشی حضور دارد تا بتوانند امنیت مجتمع را برطرف کند و به مراجعین آنجا کمک نماید.

همچنین برای قسمت لابی ساختمان در نظر می گیرید باید فضای برای مانیتور و دوربین های داخل ساختمان داشته باشد.

 

نحوه انتخاب میز منشی

 

جنس و متریال میز منشی نحوه قرارگیری آن در شرکت هم اهمیت دارد.طراحی . انتخاب متریال  باید به گونه‌ای باشد که منشی در آن احساس رضایت نماید و تمرکزش روی کارش باشد.

این موضوع یکی از مهمترین اصل که در هنگام قرارگیری و طراحی دکوراسیون داخلی بخش اداری باید به آن دقت کنید.

برای مثال اگر میز منشی را در کنار درب ورودی یا کنار پنجره و کنار وسایل گرمایشی و سرمایشی قرار دهید ممکن است اختلال در عملکرد آن به وجود بیاید و پس از مدتی دکوراسیون آن را تغییر دهید.

برای همین بهترین محل برای قرارگیری میز منشی محلی است که امکان گفتگوی رودررو و مستقیم با افراد را داشته باشد.

همچنین در قسمتی از اتاق و یا محیطی که نور از پشت سر به آن می‌تابد نباید قرار دهیم.

زیرا  کسی که می‌خواهد با منشی صحبت کند در هنگام صحبت،  نور خورشید چشمش را اذیت خواهد کرد.

همچنین نکته مهمی که برای قرارگیری میز منشی باید به آن دقت کرد به این گونه است که مراجعه کننده نتواند به اسناد و وسایل هایی که مهم هستند دسترسی داشته باشد.

به عبارتی فضای خصوصی در اختیار منشی قرار بگیرد.

تاریخچه

نام “میز منشی” تصاویری از یک مبلمان به سبک قدیمی را به همراه دارد. در واقع ، این میزهای کلاسیک از دهه 1700 وجود داشته است ، اگرچه امروزه نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. میز تحریرهای عتیقه اغلب قیمت های بسیار بالایی دارند ، اما شما همچنین می توانید قطعاتی با قیمت مناسب در سبک های مختلف از اواسط قرن مدرن تا اسکاندیناوی پیدا کنید.

معمولاً در پشت میز منشی، منشی (یا به قول امروز دستیار شخصی یا اداری) نمی یابیم. این قطعات در درجه اول برای یک دفتر کار داخلی یا یک خانه طراحی شده اند. طراحی کلاسیک دارای کشوهایی است که در یک پایه گسترده تعبیه شده است و یک میز کار لولایی است که برای استفاده تا می شود و سپس تا می شود تا کشوها ، گوشه های ذخیره سازی یا قفسه های بیشتری را پوشش دهد. با داشتن بیشتر میزهای منشی عتیقه ، ابتدا باید نگهدارنده ها را بیرون کشید تا بالای میز را قبل از پایین آمدن نگه دارید. واحدهای جدیدتر سازوکارهای خودکار بالا و پایین را دارند.

کشوها و قفسه های بالایی میز به طور معمول در یک هاچ نشسته در بالای پایه قرار دارند و در کلبه های بلندتر به احتمال زیاد از کتابخانه ها یا کشوهای دفتر مخفی در پشت شیشه یا درهای تاشو استفاده می شود. در بیشتر موارد ، هاچ و پایه به عنوان یک واحد انتگرال ساخته می شوند ، اگرچه واحدهای ارزان قیمت ممکن است از یک هاچ جداگانه تشکیل شده باشد که پس از خرید بر روی پایه نصب می شود.

اگر میز تحریریه نام آشنا به نظر نمی رسد ، این ممکن است به این دلیل باشد که غالباً با نام های دیگری مانند میز منشی یا دبیرخانه نامگذاری می شود. حتی در بعضی از کشورهای اروپایی به آن “میز و کتابخانه” می گویند ، زیرا وقتی سطح نوشتن تا می شود مبلمان اغلب شبیه یک کتابخانه یا دفاتر کتاب است. میزهای منشی نیم پهن را گاهی می توانید در مغازه های عتیقه فروشی پیدا کنید.

 

انتخاب میز منشی | میزهای منشی منشور طراحی خود را در دبیرخانه یا میز تحریریه فرانسه در قرن هجدهم دارند. دبیر معاصر با مناسبتی آراسته و سلطنتی

 

میز منشی از مدرن تا کلاسیک

نسخه های مدرن این میز کلاسیک احتمالاً تولید مثل نامیده می شوند زیرا شبیه عتیقه هایی هستند که آنها را الهام بخشیده است ، اما شما همچنین می توانید منشی های با کیفیت بالا را که از دست ساخته شده اند از چوب های سخت مانند بلوط یا ماهون خریداری کنید. مدل های ارزان قیمت معمولاً از MDF (چوب فشرده) ساخته می شوند و سپس با روکش با دوام رنگ یا پوشش داده می شوند.

میز تحریری نوعی مبلمان نیست که به دلیل سبک زیبا و اندازه بزرگ آن ، با سایر مناطق اطراف آن به طور یکپارچه ترکیب شود. این یک عتیقه واقعی باشد یا یک تولید مثل ، با این وجود برجسته خواهد بود و کلاس را به هر اتاقی که در آن قرار دارد اضافه می کند.

انتخاب رنگ

اما از محل قرارگیری میز منشی که گذر کنیم به رنگی که برای آن انتخاب می‌کنیم می‌رسیم.

این کار در تزیینات ساختمان اداری اهمیت دارد و معمولاً شرکت ها ترجیح می دهند که از رنگهایی که در آرم شرکت به کار گیرند برای آنها استفاده شود.

رنگبندی میز ها معمولاً به سلیقه خود شرکت بستگی دارد و آن را مدیران و کسانی که می‌خواهند در آنجا فعالیت کنند تعیین می‌کند.

انتخاب رنگ میز منشی باید به گونه‌ای باشد که حس رسمی بودن را در فضا به وجود بیاورد و با رنگهای دیگر هماهنگی داشته باشد.

اما توصیه می‌کنیم که در این موارد به مجلات معماری و سایت های معتبر ارجاع کنید و مدل هایی را که مطابق با طراحی داخلی روز است را مشاهده کنید.

هنگامی که می خواهید میز منشی را خریداری کنید باید موارد زیر را در نظر بگیرید.

جنسی میز باید با کیفیت باشد زیرا اجناس ضعیف به مرور زمان دچار پوسیدگی و ساییدگی می‌شود.

اگر نیاز است که روی میز از اشیای با وزن زیاد استفاده کنید معمولاً باید از متریال های ضخیم تر در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده نمایید.

باید دقت داشته باشید که میز منشی باید دارای یک لایه روکش ضد آب باشد تا در صورت ریختن مایعات روی میز به داخل بافت چوبی آب نفوذ نکند.

همچنین ارتفاع میز باید مناسب باشد تا افراد و یا منشی در روی آن احساس رضایت کند.

قبل از اینکه میز را خریداری کنید ارتفاع آن را محاسبه کنید و نظر کارشناسان درباره کیفیت و ارتفاع آن نیز بدانید.

 

انتخاب میز منشی

امروزه کانترهای متنوعی هم از لحاظ کاربرد و هم از لحاظ زیبایی به بازار عرضه شدند که میتوانند بهترین و زیباترین محیط را در هر فضایی بسازند.

برای همین بهتر است که به نمونه ای از این میزها و چیدمان محیط هایی که مخصوص به منشی ها هست اشاره ای داشته باشیم.

استفاده از طرح هایی از چوب و متریال متفاوت میتواند با ترکیب میزهای منشی یک قسمت منحصر به فرد را به وجود بیاورد.

بهترین روش برای اینکه بتوانید در تزئینات ساختمان از متریال های جدید استفاده کنید؛ مطالعه و دیدن عکس هایی است که امروزه طرفداران زیادی دارند.

برای طراحی میز منشی از رنگ های متنوع و متریال های متفاوت میتوان استفاده کرد.

سعی کنید از گل و گیاهان بر روی میزها استفاده کنید.

حتما باید جنس میزها به گونه ای باشد که با قرار دادن وسائل سنگین دچار آسیب دیدگی نشود و بتوانید آن را برای مدت های طولانی داشته باشید.

طراحی دکوراسیون اداری از نکات مهمی است که مراجعین با آن سرو کار دارند و اگر طراحی متفاوتی در محیط اداری وجود داشته باشد در ذهن افراد خواهد ماند و به خوبی از آنجا یاد میکنند و همچنین باعث میشود که مشتریان بیشتری را جلب کنید.

البته که کیفیت و ارائه کار که شرکت انجام می دهد هم حائز اهمیت است.

استفاده از المان های تزئینی بر روی میز منشی میتواند زیبایی یک فضا را تکمیل کند.

میز منشی باید در محلی قرار بگیرد که به همه قسمت های دفتر به راحتی دسترسی داشته باشد.

ماندگاری میز منشی به دلیل اینکه استفاده زیادی از آن میشود حائز اهمیت است.

بهترین روش برای تعیین رنگ میز ها ایده گرفتن از رنگ های اصلی است که در تزئینات ساختمان در اختیار دارید.

میزها باید طبق استاندارد باشند تا راحتی کارمندان و منشی هم تامین شود.

اهمیت دکوراسیون محل کار و میز منشی

امروزه افراد وقت زیادی را در محل کار خود سپری می کنند. ما در مورد هفت تا ده ساعت از روز شما صحبت می کنیم. در این صورت ، دفتر به نظر می رسد جزئی جدایی ناپذیر از زندگی ما است. این مهمترین دلیل اهمیت یافتن دکوراسیون اداری است. منزل و راحت بودن دفتر کار برای کارمندان باعث می شود که آنها در تمام طول روز از تولید و راحتی بیشتری برخوردار شوند.

نکته مهم این است که ایده های زیادی برای دکوراسیون دفتر وجود دارد که می توانید استفاده کنید. مهم نیست که این یک دفتر خانه است یا یک دفتر در جایی از شهر ، این ایده های دکوراسیون مطمئنا جواب می دهند. سعی خواهیم کرد چند مورد از این ایده ها را در زیر بیان کنیم.

نکات دکوراسیون دفتر

چند نکته وجود دارد که باید قبل از شروع تزئین دفتر کار خود به خاطر داشته باشید.

از بهم ریختگی خودداری کنید

حتی اگر دوازده مورد برای قرار دادن در دفتر کار خود دارید ، باید از فضای خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. فضای کاری خود را بهم نریزید. یک دفتر قرار است باز باشد و احساس جاداری کند. اگر این یک دفتر کار خانگی است ، یک یا دو صندلی و یک میز استاندارد باید انجام دهند. دفاتر بزرگتر در فضاهای اداری تجاری ممکن است مبلمان بیشتری تهیه کنند اما از سه صندلی و یک میز فراتر نروند.

رنگها مهم هستند

سایه هایی که تصمیم می گیرید بر روی دیوارهای دفتر کار خود بچینید ، همچنین نحوه کار دفتر و میزان بهره وری شما را هنگام کار در آنجا تعیین می کند. رنگ های روشن اغلب در مورد فضای اداری بهتر هستند. آنها نور را منعکس می کنند ، و باعث می شود کل فضا روشن تر و الهام بخش باشد.

روشنایی طبیعی

روشنایی طبیعی همیشه بهترین گزینه در فضاهای اداری است. نور بخشی جدایی ناپذیر از دکوراسیون است و راهی برای اطمینان از واقعی بودن لهجه ها و ایده های دکوراسیون دارد. در حالی که گزینه های روشنایی زیادی وجود دارد که می تواند برای دفاتر و سایر فضاهای داخلی مورد استفاده قرار گیرد ، همیشه باید نور طبیعی در اولویت باشد.

یک ایستگاه کاری کاربردی ایجاد کنید

طبیعتاً فضاهای اداری کم است و شما مجبورید با فضای محدود کنار بیایید. قانون کلی هنگام ایجاد یک ایستگاه کاری کاربردی ساده است. همیشه دفتر خود را به گونه ای طراحی کنید که به شما امکان حرکت راحت و راحت را بدهد. اگر این به معنای کاهش مبلمان یا مراجعه به کابینت های خاص است که باعث صرفه جویی در فضا می شود ، همینطور باشد. خوب ، در صورتی که به دنبال الهام بیشتر در دکوراسیون شیک دفتر هستید ، ما مجموعه ای از ایده های عالی داریم که می توانند به شما کمک کنند.

نکاتی در باب میز منشی

میزهای منشی منشور طراحی خود را در دبیرخانه یا میز تحریریه فرانسه در قرن هجدهم دارند. دبیر معاصر با مناسبتی آراسته و سلطنتی ، به عنوان یک ویژگی کانونی چند منظوره یک اتاق نشیمن یا یک اتاق خواب ، دوباره مد شده است.

انتخاب مبلمان با میراث غنی و قرن ها نیاز به تصمیمی آگاهانه دارد. این کمی شبیه خریدن هنر است. اجازه دهید به شما کمک کنیم میز تحریریه خود را صفر کنید.

 

انتخاب میز منشی

 

انتخاب های من برای میز منشی چیست؟

کابینت جمع و جور

این برای فضاهای جمع و جور است ، که برای چند منظوره توسط چندین نفر در نظر گرفته شده است. طراحی جمع و جور و در عین حال غنی از ویژگی است. این نوع معمولاً تا حدی تاشو است. به عنوان مثال ، فضای کار کشویی در صورت عدم استفاده ، جمع می شود و به یک درب کابینت تبدیل می شود. قسمت بالایی آن می تواند یک گلدان ، یادگاری شخصی و وسایل تزئینات را بچیند. کشو و قفسه در نیمه پایین می تواند مواد کافی از یک خانواده 3 نفره را ذخیره کند.

آیا شما یک خانواده کوچک است که در یک آپارتمان شهری 900-1000 فوت مربعی زندگی می کند و برای استفاده مشترک به یک میز تحریر نیاز دارید؟ جلوترش رو نگاه نکن. که بیشتر از چوب ساخته شده است ، با سایه های دیوار نرم تر از خانواده زرد مطابقت دارد. گلدان های سبز در کناره ها ، رنگ و روی تاریک میز را برجسته می کنند.

همه کاره ، زیبا و به اندازه شما سخت کوش ، این میز تحریر در یک فضای کاری جامع قرار می گیرد. فضای کار کافی ، محل نگهداری پرونده و لوازم التحریر ، قفسه های وسایل شخصی ، کشوها و کابینت ها ، همه چیز را به دست آورده است. این که آیا شما یک مدیر شلوغ هستید که دفتر را به خانه می آورید یا یک متخصص کار از خانه ، این یکی از ادارات واقعی دفتر شما است.

این محل کار را با دکوراسیون رسمی و اداری مطابقت دهید. قاب عکس های منظره و بی حرکت ، فرش با ضخامت عمیق و نور پنهان ، محیط مناسبی را ایجاد می کنند.

کابینت های ذخیره سازی

این نوع یادآور Chippendale قرن 18 و دیگر سنت های مبلمان است. این کابینت که روی پاهای کاملاً آراسته و ایستاده قرار دارد و چندین کشو در قسمت پایین و میانی بدن دارد ، اغلب یکنواخت است – در پوشش های طبیعی متوسط ​​تا تیره. گیلاس ، چوب ماهون یا آبنوس نمونه های کلاسیک هستند. قسمت بالاتنه غالباً دارای یک کابینت کشویی شیب دار با یک قسمت باریک است که می تواند یک آباژور یا یک گلدان گل بنشیند. سخت افزار برنجی امضای این قطعات پرنعمت است.

در ابعاد تقریبی 25 “W x 15” L x 40 “H ، اندازه متنوع و متناسب است. می تواند یک تکه لهجه عالی در یک اتاق نشیمن بزرگ و اتاق خواب باشد ، یا به یک کابینت اصلی برای خانه های کوچکتر تبدیل شود. به هر صورت ، در صورت انتخاب مبلمان و وسایل دکوراسیون ، کالاهای متناسب با نیاز و سلیقه شما مطابقت دارند.

میزهای رول بالا

این میزها که روی پاهای تراشیده ایستاده اند ، دارای نوشتن رول ، محاسبات و فضای کار در مرکز خود با قفسه ها و کشوهای داخلی هستند. نمای جلویی دارای اشکال و اشکال تراشیده یا منبت کاری شده است.

این میز ترکیبی ایده آل از کلاس و عملکرد است. این نوع از ترکیبات چوب و جنگلهای فرآوری شده ساخته می شود ، یک تطابق طبیعی برای دکوراسیون داخلی چوبی خواهد بود. این شامل کف وینیل با بافت چوبی و نقاشی با قاب چوبی است.

هنگام انتخاب میز منشی باید به چه نکاتی توجه داشته باشم؟

برخلاف همه محبوبیت ، برخی از میزهای منشی از راحتی و ارگونومی مربوط به حالت کار نشسته کوتاه ترند. مراقب باشید:

  1. اتاق مخصوص پا برخی از میزهای منشی کاملاً از این جنبه چشم پوشی می کنند ، در حالی که برخی دیگر آن را فرعی جذابیت فیزیکی می دانند. اگر قرار است مدت طولانی در میز منشی خود بنشینید ، مطمئن شوید که آن را با پاهای صاف (45 درجه تا تنه) نشسته اید. همچنین ، طرحی با زیرپایی را انتخاب کنید. این به شما کمک می کند بدون فاکتور خستگی با کمترین کارایی کار کنید.
  2. اگر می خواهید روی این میز مقدار زیادی محاسبه و بنویسید ، اطمینان حاصل کنید که فضای کار افقی بدون مانع حداقل 4 ‘X 2 ¾’ داشته باشید. با در نظر گرفتن متوسط ​​قد ایرانی 5′-9 “(مرد) و 5′-4” (زن) ، این امر باعث می شود اتاق آرنج بهینه باشد و کارایی بهتری داشته باشد.
  3. شیوه زندگی مدرن کاری ، بیشتر اسناد ، مدارک و سایر کارهای اداری را به رایانه منتقل کرده است. این بدان معنی است که ما در میز کار خود به فضای ذخیره سازی زیادی احتیاج نداریم. به جای بسیاری از کشوها و قفسه ها ، به دنبال طرحی باشید که فضای لازم برای چاپگر رومیزی یا سایر لوازم جانبی مربوط به ایستگاه کاری را فراهم کند.

طراحی میزمنشی متناسب با سلیقه و نیازهای شما

آیا هرگز از اینکه مجبورید هر وقت نیاز به دسترسی به پرونده ای یا استفاده از لوازم تحریر کار خود دارید ، از خواب برخاسته اید؟ ملزومات کار خود را با یک میز کامپیوتر با قفسه نزدیک کنید. این میزها برای ارائه یک ایستگاه کاری کامل طراحی شده اند که نظم بخشیدن به امور در دفتر کار را بسیار آسان می کند.

نکته قابل توجه در مورد میز کامپیوتر با قفسه این است که این میز اغلب به شکلی طراحی می شود که آن را به اندازه کافی جادار و متناسب با همه وسایل شما ساخته است. این امر آن را برای فضاهای کوچک مانند محیط دفتر کار در منزل یا اتاق کار ایده آل می کند. این واقعاً یک راه حل مناسب برای هر کسی است که می خواهد یک محیط کار منظم ، منظم و چند منظوره را حفظ کند.

آیا به طراحی میز منشی نیاز دارم؟

هر منطقه کاری به میز تحریر نیاز دارد. برخی ترجیح می دهند یک میز “معمولی” خریداری کنند که معمولاً به شکل مستطیل است. اگر می خواهید از چنین میزهایی در وسط اتاق استفاده کنید ، این انتخاب مشکلی ندارد. با این حال ، اگر آن را کنار دیوار قرار دهید ، ممکن است اشتباه کنید.

قسمت بالای میز یک فضای دیواری است که می توانید از آن برای ذخیره سازی ، قرار دادن دکوراسیون یا اهداف دیگر استفاده کنید. از آنجا که شما از آن استفاده نمی کنید ، فضایی است که در حال هدر رفتن است. البته شما گزینه نصب کابینت آویز را دارید. با این حال ، این به معنای خریدهای بیشتر همراه با مشکل فرآیند نصب است. خوشبختانه راه ساده تری وجود دارد و آن استفاده از میز کامپیوتر با کلاچ است.

میز هات کامپیوتر دقیقاً مانند هر میز دیگری کار می کند ، با این تفاوت که در بالای سطح کار با یک “پسوند” همراه است. شما می توانید از منطقه بالا برای اهداف مختلفی از افزودن تزئینات به سازماندهی اسناد استفاده کنید.

در سایت گریت کابینت مجموعه ای از بهترین خدمات عرضه شده در زمینه میز منشی با کلبه های موجود در بازار را در حال حاضر پیدا خواهید کرد. همچنین ، این مقاله شامل یک راهنمای خرید برای اطمینان از دستیابی به شرایط مناسب شما می باشد. این میز توکار کامپیوتر با پایان جذاب دانه چوب ، با کلاس و ظرافت تابش می کند. این میز تحریر است که می تواند در محیط خانه یا محل کار به خوبی کار کند.

میز کار دارای دو درایو USB و دو پریز برق است. به شما این امکان را می دهد تا دستگاه های خود را به راحتی و بدون نیاز به انجام ژیمناستیک در اطراف میز کار کنید.

این میز کامپیوتر با هاچ دارای سه کشو برای اهداف سازماندهی و ذخیره سازی است. یک کشو برای ذخیره راحت پوشه ها به اندازه کافی بزرگ است. سرسره کشو از فلز ساخته شده است که باعث می شود دوام بیشتری داشته باشد. با یاتاقان ساچمه ای برای مکانیسم سر خوردن ، کار با آن نرم و بدون دردسر است.

میز ساخته شده از ورقه ورقه چوب بلوط ، تعادل خوبی بین قیمت و دوام دارد.

 

نحوه انتخاب میز منشی

چه میز کامپیوتر یا میزمنشی ای را باید تهیه کنید؟

اگر بدانید که به دنبال چه چیزی هستید ، پیدا کردن میز کامپیوتر مناسب با هاچ کار دشواری نیست. و با این حال ، به نظر ساده می رسد ، انجام آن کمی مشکل است. یکی از دلایل این امر این است که اکثر خریداران بی تجربه اطلاعات کمی در مورد عوامل مهمی دارند که باید قبل از خرید میز کامپیوتر لمسی ارزیابی شوند. برای ساده سازی کارها ، در زیر برخی از مهمترین نکاتی ذکر شده است که باید در نظر بگیرید.

نوع چوب

بیشتر محصولات موجود در این لیست از چوب ساخته شده اند. از این رو ، این مقاله بیشتر به مطالب گفته شده می پردازد. افراد زیادی نمی دانند که از سه دسته عمده چوب برای مبلمان استفاده می شود. تخته خرده چوب ، تخته سه لا و چوب جامد وجود دارد. هر یک از این دسته ها تأثیر بسزایی در هزینه و دوام چوب دارد. از این رو ، عاملی است که باید به دقت آن را در نظر بگیرید.

جامد چوب – این بدان معنی است که چوب مستقیماً از یک تکه چوب بزرگتر بریده می شود. مزیت چوب جامد این است که در مقایسه با سایر گزینه های شما با دوام ترین است. همچنین متراکم تر است که باعث محکم شدن مبلمان می شود. از طرف دیگر ، حرکت به دلیل وزن کمی دشوار است. شاید بزرگترین نقطه ضعف چوب جامد گرانترین گزینه باشد.

تخته خرده چوب – نوعی است که از خاک اره و تراشه های چوب تشکیل شده است و محکم فشرده می شود. تخته خرده چوب با کمک یک ماده چسبنده قدرتمند شکل خود را حفظ می کند. تخته خرده چوب با نام های دیگری مانند چوب ساخته شده و تخته فیبر نیز ساخته می شود. این نوع چوب دارای مزیت اقتصادی ترین است. از طرف منفی ، دوام زیادی ندارد و در برابر آسیب رطوبت و آب بسیار حساس است.

تخته سه لا – این نوع چوب از نوارهای چوبی نازک و طولانی تشکیل شده است که فشرده شده و بهم چسبانده می شوند. با توجه به دوام و هزینه ، تخته سه لا در بین چوب جامد و تخته خرده چوب قرار دارد. این بدان معنی است که در مقایسه با چوب جامد ارزان تر و ماندگارتر از تخته خرده چوب است. از طرف دیگر ، ماندگاری آن به اندازه چوب جامد نیست و گرانتر از تخته خرده چوب است.

نوع وسیله

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید ، نوع دستگاهی است که می خواهید با لانچ روی میز کامپیوتر قرار دهید. به طور خاص ، آیا شما در درجه اول از لپ تاپ یا CPU استفاده می کنید؟

دلیل این امر این است که بیشتر میزهای کامپیوتر در لپ تاپ یا CPU طراحی شده اند. اگر CPU دارید ، می خواهید میزهای کامپیوتر را داشته باشید که فضای لازم برای واحد پردازش را داشته باشند. همچنین می خواهید میز کار دارای فضای جداگانه برای صفحه کلید و ماوس باشد زیرا تنظیمات راحت تری دارد. اگر عمدتا از لپ تاپ استفاده می کنید ، بهترین انتخاب شما میزهای کامپیوتر با یک پلت فرم است. خرید میز تحریر با بستر دوم برای صفحه کلید و ماوس به این معنی است که شما بیش از حد هزینه خواهید کرد زیرا این واحدها به طور کلی هزینه بر هستند و از ویژگی های اضافی استفاده چندانی ندارید.

جمع بندی

همیشه محیط های اداری از قسمت هایی بوده اند که افراد در آن فقط حس و حال کار را دریافت میکرده.

اما امروزه با پیشرفت دنیای مدرن و وجود ایده های زیادی در طراحی و ساخت و ساز روش هایی برای بهبود عملکرد در فضا و همچنین زیبا دیده شدن یک محیط هم مد نظر قرار میگیرد و طراحان و دکوراتیو ها آن را در طراحی لحاظ میکنند.

در نظر گرفتن راحتی افراد یکی از مباحثی است که اهمیت بسیاری دارد زیرا در روحیه و راندمان کار کارمندان تاثیر بسزایی دارد.

اگر کسی از طراحی باکیفیت برای طراحی داخلی قسمت های اداری استفاده قطعا زمان زیادی آن را خواهد داشت و قطعا ماندگاری بالای محصولات به نفع کسی است که میخواهد این هزینه ها را پرداخت کند.

وجود گل و گیاهان هم در محیط های اداری آن خشونت و سختی کار را دریافت میکنند و به جای آن حس و حال مثبت را منتقل میکنند.

در شرکت های معتبر و تازه تاسیس استفاده از روش های نوین و متریال های باکیفیت را خواهند داشت زیرا طراحی امروزه با طراحی های گذشته بسیار متفاوت شده است.

برای همین منظور همیشه بهترین ها را انتخاب کنید یا در صورت لزوم با افرادی که در این زمینه فعالیت دارند و تجربه لازم را دارند مشورت بگیرید.

 

سوالات متداول مشتریان در مورد میز منشی

تاریخچه میز منشی به چه صورت است؟

نام میز منشی تصاویری از یک مبلمان به سبک قدیمی را به همراه دارد. در واقع ، این میزهای کلاسیک از دهه 1700 وجود داشته است ، اگرچه امروزه نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

هنگامی که می خواهیم میز منشی خریداری کنیم به چه مواردی توجه کنیم؟

جنسی میز باید با کیفیت باشد زیرا اجناس ضعیف به مرور زمان دچار پوسیدگی و ساییدگی می‌شود.

چه رنگی برای میز منشی مناسب است؟

رنگ های روشن اغلب در مورد فضای اداری بهتر هستند. آنها نور را منعکس می کنند ، و باعث می شود کل فضا روشن تر و الهام بخش باشد.

نور چه اهمیتی در جلوه‌ی میز منشی دارد؟

روشنایی طبیعی همیشه بهترین گزینه در فضاهای اداری است. همیشه باید نور طبیعی در اولویت باشد.

هنگام انتخاب میز منشی باید به چه نکاتی توجه داشته باشم؟

رنگ میز، تعداد افرادی که پشت میز قرار می گیرند، وسایل روی میز، اندازه‌ی فضای محیط

آیا به طراحی میز منشی نیاز دارم؟

هر منطقه کاری به میز تحریر نیاز دارد. برخی ترجیح می دهند یک میز معمولی خریداری کنند که معمولاً به شکل مستطیل است. اگر می خواهید از چنین میزهایی در وسط اتاق استفاده کنید ، این انتخاب مشکلی ندارد.

چرا میز منشی اهمیت دارد؟

در واقع این میزها اولین نمایی هستند که مشریان شما از فضای اداری یا تجاری شما مشاهده می کنند، بنابراین اهمیت زیادی دارند.

 

قیمت میز منشی

 

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان و خدمات تخصصی شرکت گریت کابینت، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

موفق باشید!