قیمت میز منشی

عوامل مختلفی در قیمت میز و صندلی های اداری وجود دارد که بر  روی آنها تاثیرگذار می باشد.

اکثر افراد جامعه وقت زیادی را در محل کار می گذرانند و طراحی این محیط حائز اهمیت است.

میز اداری مناسب باید دارای مرکزیت در محل اداری باشد و در قسمت اداری کارایی مفیدی داشته باشد.

میز منشی باید از هر موردی با فضای کار مرتبط باشد و طرح آن متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی سالن انتخاب شود.

 

قیمت میز منشی

انتخاب میز منشی

میزی که بیش از اندازه بزرگ باشد و فضای زیادی را اشغال می کند و مانع تردد افراد در اطراف خواهد شد همچنین اگر میزی که برای محل کارتان انتخاب می نمایید کوچک باشد کارایی لازم را نخواهد داشت و در هنگامی که می‌خواهید کار کنید نیازتان را نمی‌توانید برطرف نمایید.

پس بهتر است که میزهای استاندارد را انتخاب کنید و آن را در تزیینات داخلی ساختمان قرار دهید.

همچنین میزهایی را انتخاب کنید که قیمت مناسبی داشته باشد. برای مثال میزهای اداری فلزی و شیشه ای از میزهای چوبی گرانتر هستند.

 

انتخاب سبک میز منشی

اما در ابتدای همه این کارها باید متوجه شوید که چه سبکی را برای محل کارتان می خواهید انتخاب کنید. مبلمان های اداری دارای سبک های متنوعی هستند که در هنگام اجرا می توانید آنها را مشاهده کنید.

قبل از اینکه وسایل را تهیه نمایید بهتر است که اطلاعاتی در خصوص میزها داشته باشید تا بتوانید بهترین را برای محیط اداری انتخاب نمایید.

قیمت میز و صندلی های اداری به عوامل زیادی بستگی دارد.

اینکه چه جنسی با چه ابعادی می خواهید از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت می باشد.

نوع طراحی مبلمان و کمپانی های تولید کننده هم تاثیر چشمگیری بر قیمت مبلمان های اداری دارد.

برخی از برندهای مبلمان به دلیل کیفیت بالا که در اجناس دارند قیمت بالاتری را هم از شما درخواست می نماید.

همچنین برای اینکه بتوانید مبلمان اداری مرتب و کاربردی داشته باشید سعی کنید که ابعاد آن را مطابق با استاندارد انتخاب کنید و با شخصی که این کار را انجام می دهند مشورت نمایید.

قطعا  طراحی ابعاد و اندازه میز منشی با میزهای قسمت‌های دیگر اداری متفاوت است و همین موضوع باعث اختلاف قیمت در آنها می‌شود.

اگر می خواهید که هزینه معقول و منطقی داشته باشید بهتر است که از میزهایی با کیفیت معمولی استفاده کنید.

حتماً همیشه قبل از تهیه میز و مبلمان یک لیست از انتظاراتی که از میز و وسایل اداری دارید را یادداشت کنید تا در هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید و تحت تاثیر تبلیغات قرار نگیرید که هزینه اضافی پرداخت نمایید.

 

اول زیبایی میز و بعد راحتی میز

در ابتدا مهمترین نکته راحتی و زیبایی میزهایی است که می‌خواهید انتخاب کنید.

بسیاری از شرکت‌ها و ادارات لوازمی را تهیه می‌کنند که از لحاظ ظاهر دارای زیبایی منحصر به فردی هستند.

اما در طولانی مدت برای کارمندان فضای خسته کننده را ایجاد می‌کند.

همچنین در هنگامی که می‌خواهید خرید را انجام دهید مبلمان ها و صندلی ها را امتحان کنید تا از راحتی آنها مطمئن شوید.

کارمندان باید ساعت‌ها پشت میز و صندلی بنشینند و این عدم راحتی  باعث می شود که برای طولانی مدت خسته شوند و بر نحوه کارکردن  آن ‌ها هم تاثیر بگذارد.

در کنار آن پارامترهای زیبایی هم اهمیت بالایی دارند زیرا هنگامی که مراجعه کننده به شرکت شما ورود می کند قطعاً عوامل زیبایی در روحیه او تاثیرگذار است و همین موضوع باعث می‌شود که دفعه های بعدی هم به شما رجوع کند.

 

عوامل تاثیرگذار بر قیمت مبلمان و میزهای اداری

اگر بخواهیم عوامل تاثیر گذار بر قیمت مبلمان های اداری را مشخص کنیم با توجه به انواع مبلمان های اداری که شامل کارمندی، مدیریتی و انتظار می شود:

  •  جنس مواد به کار رفته در آنها
  •  ابعاد مبلمان
  •  امکانات مبلمان
  •  طراحی مبلمان
  •  برند

بر روی قیمت آنها تاثیر گذار می باشد.

قطعا اگر محصول با کیفیت را تهیه نمایید این زمان زیادی را برایتان ماندگار خواهد بود.

در نقطه مقابل آن هم اگر از عواملی که به صورت بی کیفیت باشند و از آن استفاده نمایید باعث می شود که زیبایی خود را پس از مدتی از دست دهد و شما مجبور شوید دوباره همان هزینه را پرداخت نمایید.

 

کاربرد میزهای منشی

اینکه در میزهای منشی چه متریالی به کار می‌رود بسته به کاربرد دارد که از آن استفاده می کنید ممکن است و سریال های سنگینی را بر روی آن قرار دهید برای همین باید از متریال با کیفیت که در برابر فشار و ضربه مقاومت می‌کنند استفاده نمایید متریال های با کیفیت این امکان را به شما می دهند که با یک بار هزینه محصول را برای مدت طولانی در اختیار داشته باشید همچنین باعث زیبایی در طراحی دکوراسیون خواهد شد.

 

نحوه انتخاب میز منشی | این روزها بسیاری از افراد از خانه کار می کنند ، بنابراین میزهای منشی بیشتر و بیشتر به دنبال مبلمان مورد جستجو قرار می گیرند. این که آیا داشتن دفتر کار در خانه یا فقط یک لپ تاپ برای جبران نامه های ایمیل و سایر موارد مرتبط با کار است ، ما همیشه به دنبال راه هایی هستیم که بتوانیم در خانه تا آنجا که می توانیم مثمر ثمر باشیم.

یافتن فضای کافی برای میز تحریر سنتی می تواند دشوار باشد. در بعضی موارد ، ممکن است فضای کافی داشته باشید اما به دلایلی ، نیازی به فضای کاری بزرگ ندارید. اینجاست که میزهای منشی وارد می شوند.

میزهای منشی نسبتاً کم حجم تر از میزهای اداری سنتی طراحی شده اند ، به گونه ای نوآورانه طراحی شده اند که فضای کاری قابل اعتماد و فضای ذخیره سازی اضافی را بدون اشغال فضای کف زیاد فراهم می کنند. آنها را می توان در هر اتاق قرار داد ، از جمله در امتداد راهرو یا سرسرا. در این پست ، ما می خواهیم یک راهنمای دقیق در مورد نحوه خرید میز تحریر کامل ارائه دهیم.

 

پیشنهاد نویسنده: میز منشی

 

نحوه انتخاب میز منشی

 

نحوه انتخاب میز منشی | چه عواملی را باید هنگام خرید میز تحریریه در نظر گرفت؟

نحوه انتخاب میز منشی | قبل از اینکه به فاکتورهای خاصی بپردازیم که هنگام جستجوی میز تحریر باید در خاطر داشته باشید ، مهم است که لیستی از آنچه برای شما مهم است ایجاد کنید. میز تحریریه از ویژگی های بسیاری برخوردار است و در اندازه های مختلف و طرح های مختلف نیز ارائه می شود.

بنابراین ، مهمترین چیز برای شما چیست؟ آیا فضای میز ، گزینه های ذخیره سازی ارائه شده توسط میز ، ارزش زیبایی یا دکوراسیون یا جذابیت مدرن و مدرن است که میز به فضای شما می آورد؟

در هر صورت ، شما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما بهتر است و از این طریق ، پیدا کردن میز مورد نظر خود راحت تر خواهد بود.

اندازه

درست مثل هر مبلمان دیگر ، اندازه یک فاکتور بزرگ در هنگام خرید میز تحریر است. به خاطر داشته باشید که میزهای منشی قرار است قطعات مبلمان لهجه ای باشند. به عبارت دیگر ، قرار نیست آنها مرکز اصلی توجه در یک اتاق باشند. در واقع به همین دلیل است که آنها جمع و جورتر و کوچکتر از میزهای اداری معمولی هستند.

میزهای منشی در امتداد دیوار یا در گوشه ای از اتاق یا دفتر خانه قرار می گیرند. با اندازه گیری دیواری که میز کار روی آن قرار می گیرد شروع کنید. بعد از آن ، یک میز منشی تهیه کنید که حداکثر با یک سوم آن دیوار متناسب باشد. می توانید آن را در یک گوشه یا فقط در وسط دیوار قرار دهید.

 

نحوه انتخاب میز منشی

 

ذخیره سازی

نحوه انتخاب میز منشی | همه کاره بودن در طراحی مبلمان این روزها به یک چیز عظیم تبدیل شده است. این فقط تهیه میز کار نیست. شما همچنین می خواهید میز تحریر همراه با فضای کافی و طراحی عالی تهیه کنید. در این عصر و روزگار ، ما همیشه فضای خود را برای قرار دادن وسایل خود کم می کنیم.

هر مبلی که وارد شود باید به نوعی به رفع این مشکل کمک کند. به همین دلیل است که شما باید ظرفیت ذخیره سازی مورد نیاز میز تحریر را در نظر بگیرید.

آیا برای نگهداری اسناد به کشوهای بزرگ نیاز دارید؟
آیا کشوها یا توله های کوچک لوازم التحریر به درد شما می خورند؟
آیا سینی صفحه کلید مفید خواهد بود؟
آیا برای ذخیره لپ تاپ خود به قفسه ای که از آن استفاده نمی کنید نیاز دارید؟
آیا به فضای چاپگر نیاز دارید؟
شما باید قبل از خرید میز تحریر به همه این سالات پاسخ دهید. در نهایت ، شما می خواهید یک میز منشی خریداری کنید که فضای ذخیره سازی زیادی را بدون نیاز به فضای زیادی در خانه فراهم می کند.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت میز منشی

 

اتمام و طراحی | نحوه انتخاب میز منشی

ارزش زیبایی میز تحریریه نیز بسیار مهم است. شما در اینجا فقط یک فضای کار نمی خرید. میز به بخشی جدایی ناپذیر از دکوراسیون شما تبدیل خواهد شد و بنابراین باید از آن جذابیت برخوردار باشد.

در انتخاب طرح و اتمام موارد مختلفی باید در نظر گرفته شود.

  • طرح دکوراسیون موجود شما چیست؟ در صورت داشتن دکوراسیونی مدرن و با کمی ذوق ، تهیه میزهای دبیر مدرن را در نظر بگیرید. میزهای سفید تمام شده با لهجه های طلایی یا برنجی جذابیت چشمگیری را در طراحی مدرن دکوراسیون منزل ایجاد می کنند.
  • به رنگ دیوار توجه کنید. اگر خانه شما دارای رنگهای روشن پررنگ روی دیوار است ، به سراغ میزهای خنثی بروید. اگر می خواهید میز را روی سرسرا یا راهرو قرار دهید ، این بهترین نتیجه را دارد.
  • میزهای منشی می توانند به دیوارهای لخت نیز اهمیت زیادی دهند. به عنوان مثال ، یک میز تحریر گردو یا دانه طبیعی شخصیت فوق العاده ای را به یک دیوار پررنگ و رنگ روشن اضافه می کند.
  • الگوهای پیچیده و صنعت دستی روی میز را بررسی کنید. آیا حکاکی های اضافی منحصر به فردی دارد؟ آیا میز کار صنایع دستی است؟ در بیشتر موارد ، میزهای دست ساز منحصر به فرد هستند. آنها جذابیت خاصی برای دکوراسیون دارند که با میزهای تولید ماشین به دست نخواهید آورد.

 

نحوه انتخاب میز منشی

 

مواد

نحوه انتخاب میز منشی | به طور سنتی ، میزهای منشی از چوب ساخته می شوند. چوب به راحتی در دسترس است و می تواند به راحتی سفارشی شود تا با سلیقه های مختلف طراحی مطابقت داشته باشد. اما هنوز می توانید میزهای ساخته شده از فلز ، ورقه ورقه و حتی پلاستیک را پیدا کنید.

در صورتی که به دنبال چیزی زیبا و درجه یک هستید ، باید چوب را انتخاب کنید. این یک ماده همه کاره است که به راحتی می تواند در هر دکوراسیون ادغام شود. علاوه بر این ، حتی اگر چوب تقریباً به اندازه فلز مقاوم نباشد ، اما با دوام است. با نگهداری صحیح ، می تواند سالها طول بکشد.

 

ارتفاع

نحوه انتخاب میز منشی | ارتفاع میز منشی شما با توجه به نوع ذخیره سازی آن تعیین می شود. در بیشتر موارد ، فضای عمودی اضافی اغلب دارای قفسه ها یا کشوهای اضافی است. با این حال ، اگر می خواهید میزهای بلندتر را انتخاب کنید ، حداقل مطمئن شوید که طراحی قفسه های باز آنها در بالا باشد. این یک بستر نمایش عالی برای اشیاques عتیقه ، هنر و حتی کتابهای شما خواهد بود و قطعه آن حجیمتر به نظر می رسد.

علاوه بر این ، اگر میز تحریر کوتاه تری را انتخاب می کنید ، مطمئن شوید که میز تحریر قابل استفاده دارد. می توانید یک گلدان در آنجا قرار دهید یا از آن فضا برای نمایش وسایل گرانبهای خود استفاده کنید.

در مورد ** ارتفاع سطح کار ** ، اکثر آنها * 28 “تا 30” * است که برای افرادی که از 5’8 “تا 5’10” قد بلند هستند ، به شرط استفاده از صندلی کار معمولی ، قد مطلوبی است.

انتخاب میز منشی | میزهای منشی منشور طراحی خود را در دبیرخانه یا میز تحریریه فرانسه در قرن هجدهم دارند. دبیر معاصر با مناسبتی آراسته و سلطنتی ، به عنوان یک ویژگی کانونی چند منظوره یک اتاق نشیمن یا یک اتاق خواب ، دوباره مد شده است.

انتخاب مبلمان با میراث ثروتمند و قرن ها نیاز به تصمیمی آگاهانه دارد. این کمی شبیه خریدن هنر است. اجازه دهید به شما کمک کنیم میز تحریریه خود را صفر کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: میز منشی

 

انتخاب های من برای میز منشی چیست؟

این برای فضاهای جمع و جور است ، که برای چند منظوره توسط چندین نفر در نظر گرفته شده است. طراحی جمع و جور و در عین حال غنی از ویژگی است. این نوع معمولاً تا حدی تاشو است. به عنوان مثال ، فضای کار کشویی در صورت عدم استفاده ، جمع می شود و به یک درب کابینت تبدیل می شود. قسمت بالایی آن می تواند یک گلدان ، یادگاری شخصی و وسایل تزئینات را بچیند. کشو و قفسه در نیمه پایین می تواند مواد کافی از یک خانواده 3 نفره را ذخیره کند.

انتخاب میز منشی | آیا شما یک خانواده کوچک است که در یک آپارتمان شهری 900-1000 فوت مربعی زندگی می کند و برای استفاده مشترک به یک میز تحریر نیاز دارید؟ جلوترش رو نگاه نکن. که بیشتر از چوب ساخته شده است ، با سایه های دیوار نرم تر از خانواده زرد مطابقت دارد. گلدان های سبز در کناره ها ، نمای تاریک میز را برجسته می کنند.

 

انتخاب میز منشی

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت میز منشی

 

محل کار کامل

انتخاب میز منشی | همه کاره ، زیبا ، این میز تحریر در یک فضای کاری جامع قرار می گیرد. فضای کار کافی ، محل نگهداری پرونده و لوازم التحریر ، قفسه های وسایل شخصی ، کشوها و کابینت ها ، همه چیز را به دست آورده است. این که آیا شما یک مدیر شلوغ هستید که دفتر کار را به خانه می آورد یا یک متخصص کار از خانه ، این یکی از ادارات واقعی دفتر شما است.

این محل کار را با دکوراسیون رسمی و اداری مطابقت دهید. قاب عکس های منظره و بی حرکت ، فرش با ضخامت عمیق و نور پنهان ، محیط مناسبی را ایجاد می کنند.

 

کابینت های ذخیره سازی | انتخاب میز منشی

این نوع یادآور Chippendale قرن 18 و دیگر سنت های مبلمان است. این کابینت که روی پاهای کاملاً آراسته و ایستاده قرار دارد و چندین کشو در قسمت پایین و میانی بدن دارد ، اغلب یکنواخت است – در پوشش های طبیعی متوسط ​​تا تیره. گیلاس ، چوب ماهون یا آبنوس نمونه های کلاسیک هستند. قسمت بالاتنه اغلب دارای یک کابینت کشویی شیب دار با یک قسمت باریک است که می تواند یک آباژور یا یک گلدان گل بنشیند. سخت افزار برنجی امضای این قطعات پرنعمت است.

در ابعاد تقریبی 25 “W x 15” L x 40 “H ، اندازه متنوع و متناسب است. می تواند یک تکه لهجه عالی در یک اتاق نشیمن بزرگ و اتاق خواب باشد ، یا به یک کابینت اصلی برای خانه های کوچکتر تبدیل شود. به هر صورت ، در صورت انتخاب مبلمان و وسایل تزئینی متناسب با نیازها و سلیقه شما خواهد بود اگر نسخه های معاصر از فضای میانه قرن مطابقت داشته باشند.

 

انتخاب میز منشی

 

میزهای رول بالا

انتخاب میز منشی | این میزها که روی پاهای تراشیده ایستاده اند ، دارای نوشتن رول ، محاسبات و فضای کار در مرکز خود با قفسه ها و کشوهای داخلی هستند. نمای جلویی دارای اشکال و اشکال تراشیده یا منبت کاری شده است.

این میز ترکیبی ایده آل از کلاس و عملکرد است. این نوع از ترکیبات چوب و جنگل های فرآوری شده ساخته می شود ، برای دکوراسیون داخلی چوبی مناسب خواهد بود. این شامل کف وینیل با بافت چوبی و نقاشی با قاب چوبی است.

 

پیشنهاد نویسنده: کمد دیواری

 

هنگام انتخاب میز منشیب باید به چه نکاتی توجه داشته باشم؟

انتخاب میز منشی | برخلاف محبوبیت ، بعضی از میزهای منشی از راحتی و ارگونومی مربوط به حالت کار نشسته کوتاه ترند. مراقب باشید:

اتاق مخصوص پا برخی از میزهای منشی کاملاً از این جنبه چشم پوشی می کنند ، در حالی که برخی دیگر آن را فرعی جذابیت جسمی می دانند. اگر می خواهید مدت طولانی در میز منشی خود بنشینید ، مطمئن شوید که آن را با پاهای صاف (45 درجه تا تنه) نشسته است. همچنین ، طرحی با زیرپایی را انتخاب کنید. این به شما کمک می کند بدون فاکتور خستگی با کمترین کارایی کار کنید.

اگر می خواهید روی این میز مقدار زیادی محاسبه و بنویسید ، مطمئن شوید که فضای کار افقی بدون مانع حداقل 4 “X 2 ¾” داشته باشید. با در نظر گرفتن میانگین قد آمریکایی 5′-9 “(مرد) و 5′-4” (زن) ، این امر باعث می شود اتاق آرنج بهینه باشد و کارایی بهتری داشته باشد.

شیوه زندگی مدرن کاری ، بیشتر اسناد ، مدارک و سایر کارهای اداری را به رایانه منتقل کرده است. این بدان معنی است که ما در میز کار خود به فضای ذخیره سازی زیادی احتیاج نداریم. به جای بسیاری از کشوها و قفسه ها ، به دنبال طرحی بگردید که فضای لازم برای چاپگر رومیزی یا سایر لوازم جانبی مربوط به ایستگاه کاری را فراهم کند.

 

انتخاب میز منشی

 

سوالات متداول مشتریان در مورد میز منشی

میز منشی باید چه اندازه ای باشد؟

میزی که بیش از اندازه بزرگ باشد و فضای زیادی را اشغال می کند و مانع تردد افراد در اطراف خواهد شد همچنین اگر میزی که برای محل کارتان انتخاب می نمایید کوچک باشد کارایی لازم را نخواهد داشت و در هنگامی که می‌خواهید کار کنید نیازتان را نمی‌توانید برطرف نمایید.

آیا می توان از قبل وسایل روی میز را تهیه کرد؟

قبل از اینکه وسایل را تهیه نمایید بهتر است که اطلاعاتی در خصوص میزها داشته باشید تا بتوانید بهترین را برای محیط اداری انتخاب نمایید.

برای تهیه مبلمان اداری باید چه کار کرد؟

برای اینکه بتوانید مبلمان اداری مرتب و کاربردی داشته باشید سعی کنید که ابعاد آن را مطابق با استاندارد انتخاب کنید و با شخصی که این کار را انجام می دهند مشورت نمایید.

برای انتخاب میز چه نکاتی اهمیت دارد؟

مهمترین نکته راحتی و زیبایی میزهایی است که می‌خواهید انتخاب کنید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت مبلمان و میزهای اداری چیست؟

جنس مواد به کار رفته در آنها ابعاد مبلمان امکانات مبلمان طراحی مبلمان برند

آیا اندازه میز مهم است؟

اندازه یک فاکتور بزرگ در هنگام خرید میز تحریر است. به عبارت دیگر ، قرار نیست آنها مرکز اصلی توجه در یک اتاق باشند. در واقع به همین دلیل است که آنها جمع و جورتر و کوچکتر از میزهای اداری معمولی هستند.

فضای ذخیره سازی میز باید چگونه باشد؟

شما باید ظرفیت ذخیره سازی مورد نیاز میز تحریر را در نظر بگیرید. آیا برای نگهداری اسناد به کشوهای بزرگ نیاز دارید؟ آیا کشوها یا توله های کوچک لوازم التحریر به درد شما می خورند؟ آیا سینی صفحه کلید مفید خواهد بود؟ آیا برای ذخیره لپ تاپ خود به قفسه ای که از آن استفاده نمی کنید نیاز دارید؟ آیا به فضای چاپگر نیاز دارید؟

 

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان و خدمات تخصصی شرکت گریت کابینت، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

موفق باشید!