پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن به عنوان یک جداکننده در فضا به کار می‌رود که کارایی های بسیاری در طراحی و دکوراسیون داخلی دارد.

پارتیشن ها انواع مختلفی دارند و همچنین اندازه‌های مختلف آن‌ها محبوبیت آن‌ها را بیشتر کرده است.

بیشتر افراد تصور می‌کنند که پارتیشن بودن یک تکه چوب است که تا سقف امتداد دارد و تنها به کار بردن آن پوشاندن قسمتی از خانه می باشد،  اما پارتیشن در قسمت های کوتاه هم به کار می رود و می تواند فضا را برای زیباسازی از هم جدا کند و در زیباسازی محیط خانه هم نقش بسیاری دارد.

همچنین علاوه بر آن پارتیشن ها می توانند بهترین فضا را در محیط منزل به وجود بیاورند و برای داشتن پارتیشن های زیبا در ابتدا باید اطلاعاتی درباره آنها داشته باشید.

 

پیشنهاد نویسنده: پارتیشن های دو جداره و تک جداره، میز منشی

 

 قیمت پارتیشن شیشه ای

 

پارتیشن های شیشه ای

تقسیم بندی پارتیشن ها

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن ها معمولا بر اساس کاربردی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند، اما به طور کلی پارتیشن هایی که مثلاً در محیط کار به کار می روند از ام دی اف یا پارتیشن های تمام چوب هستند که علاوه بر قابلیت جداسازی فضاها می‌توانند فضای دکوری را به وجود بیاورند.

 

دانلود کاتالوگ

 

پارتیشن در محیط اداری

در محیط های اداری پارتیشن بندی های متنوع وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی هایی است.

برای مثال اگر می خواهید از جنس شیشه در طراحی داخلی اداری استفاده کنید می توانید آن را به کار ببرید و به دلیل عایق بودن صدا بهترین گزینه در محیط‌های اداری است.

در برخی از فضاها به دلیل کمبود فضا برای جدا کردن بخش های مختلف می توان از آن پارتیشن استفاده کرد:

مثلا در اداره یا سازمانی که قرار است چندین فضا تفکیک شوند اما می‌توانید از پارتیشن ها استفاده کنید و  به بهینه سازی فضا کمک کنید.

پارتیشن هایی که در اداره ها استفاده می شوند معمولاً در دو نوع دو جداره و تک جداره می باشند که معمولا پارتیشن های دو جداره عایق صدا و انرژی هستند.

همچنین در اداره ها از پارتیشن های متحرک استفاده می‌شود که این پارتیشن ها معمولا از جنس چوب یا آلومینیوم می باشد و پارتیشن های متحرک را هر زمانی که بخواهید می توانید جابجا کنید.

 

پارتیشن در محیط مسکونی

نوع بعدی پارتیشن هایی است که در منزل به کار می رود.

در طراحی داخلی منزل می توانید برای جداسازی یک مکان کوچک و استفاده نکردن از متریال های سنگین از پارتیشن ها استفاده کنید.

همچنین در محیط های بزرگ می توانید برای تقسیم بندی فضا از انواع پارتیشن استفاده نمایید.

یکی از علت‌هایی که از پارتیشن در منزل استفاده می شود ایجاد فضا و حریم خصوصی است که برای افراد به وجود می آید.

امروزه روش های جدید و نوین برای طراحی داخلی و دکوراسیون منزل وجود دارد که یکی از بارزترین آنها استفاده از پارتیشن میباشد.

در طراحی برخی از منازل به‌دلیل متراژ کمی که دارند معمولاً محلی برای فعالیت‌های شخصی مانند مطالعه، کار، صرف غذا وجود ندارد و همه چیز به صورت گسترده و باز می باشد که با قرار دادن پارتیشن ها در خانه حریم خصوصی به وجود می‌آید و افراد می‌توانند ساعاتی را در آن محیط به آرامش و استراحت بپردازد.

تقسیم بندی پارتیشن ها

پارتیشن ها  را می‌توان به دسته ‌های مختلفی تقسیم بندی کرد، برای مثال پارتیشن های چوبی بهترین نوع پارتیشن می‌باشند که به طور کامل افراد دیدشان محدود می‌شود و پارتیشنهایی هم هستند که قابلیت عبور نور را دارند که از جنس شیشه می باشند.

هر چیزی که حائل بین دو قسمت شود را می‌توان پارتیشن نام‌گذاری کرد.

برای مثال قرار دادن کتابخانه یا وجود گل و گیاهان می توانید یک فضا را به دو قسمت تقسیم کنید.

 

پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن ها هستند که ویژگی های مختلفی دارند و به خوبی می توانند نور را در فضا پخش نماید.

پارتیشن برای جداسازی در فضای استفاده می‌شود اما پارتیشن های تمام شیشه خصوصیات دیگری هم دارند.

اگر پارتیشن شیشه ای را برای محیط های اداری استفاده میکنید محیطی لوکس و مدرن را در اختیار خواهید داشت و بهترین استفاده در محیط های اداری برای قسمت های کنفرانس مدیریت می باشد.

برخی از پارتیشن های شیشه ای برای تقسیم بندی در فضاهای مسکونی هم به کار می روند و در جدا کردن اتاق کار از فضاهای دیگر منزل مانند هال و پذیرایی استفاده می شود.

 

درباره پارتیشن های شیشه ای

نحوه نصب پارتیشن های شیشه ای بسیار آسان است و نصب آن نیاز به دقت بالایی دارد که باید توسط کارشناسان با تجربه این کار انجام شود.

پارتیشن های شیشه ای طیف متنوعی دارند که در مدل‌های مختلفی مانند پارتیشن شیشه ای طرح دار،  پارتیشن شیشه ای مات،  پارتیشن شیشه ای رنگی،  و پارتیشن شیشه های متحرک تقسیم بندی می شوند.

می توان پارتیشن های شیشه ای در مورد نظر را با قیمت های مناسب خریداری نمود.

از بین مواردی که گفته شد قیمت پارتیشن شیشه ای متحرک از پارتیشن های دیگر متفاوت تر است و در ابتدا هنگامی که می خواهید خریداری کنید باید اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید.

 انواع پارتیشن های شیشه ای که به صورت شیشه های تک جداره و دو جداره هستند و نصب و اجرای آنها متفاوت است به شرح زیر است:

 •  نصب و اجرای پارتیشن متحرک و ثابت
 •  نصب و اجرای با درب های لولایی و کشویی
 •  نصب و اجرای پارتیشن ریلی
 •  نصب و اجرا شیشه سکوریت، شیشه لمینت، شیشه دوجداره
 •  نصب و اجرا به صورت فریم لس و فریم دار
پارتیشن های شیشه ای
پارتیشن های فریم لس بر اساس طرح و تنوع رنگی که دارند تقسیم بندی میشوند:
 •  پارتیشن شیشه ای طرح دار
 •  پارتیشن شیشه ای مات
 •  پارتیشن شیشه ای رنگی

 

 پارتیشن های شیشه ها انواع مختلفی دارند که شامل:
 •  پارتیشن شیشه ای طرح سیلور
 •  پارتیشن شیشه ای طرح ایتالیایی
 •  پارتیشن شیشه ای طرح دو جداره
 •  پارتیشن شیشه ای طرح کرتین وال

میباشند.

 

 پارتیشن شیشه ای طرح سیلور

فریمهای نگهدارنده شیشه های ثابت از نوع فریم میباشد. به این پارتیشن ها که این عنوان یک نگهدارنده اصلی به صورت ال شکل می باشند که وظیفه اصلی نگهداری را به عهده می گیرد و قسمت متحرک و نگهدارنده هنگامی که شیشه روی آن قرار گرفت ثابت می شود.

 

 پارتیشن شیشه ای طرح ایتالیایی

قاب های اصلی نگهدارنده در به صورت افقی، عمودی و فریم جداگانه که دور تا دور شیشه ثابت است به شیشه درب های اصلی وصل می شود می باشد.

در این نوع پارتیشن ها طرح های مخصوصی مانند  طرح‌های ایتالیایی به کار می‌رود که دارای رنگ‌های متنوعی است.

از این پارتیشن ها در نمای مدرن استفاده می کنند که طرح درب ها دارای قاب مجزا می باشد و در هنگام بسته بودن درب دور تا دور درب شیشه ای پوشانده می شود .

 

 پارتیشن شیشه های دوجداره

برای کاهش تبادل صدا و تا حدی حرارت از این استفاده می شود.

فریم شیشه های ثابت به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت نصب دو شیشه به فاصله ۵ تا ۷ سانتی متر از هم را دارند و امکان نصب پرده کرکره ها به این شیشه ها وجود دارد.

نمای کلی پارتیشن ها شبیه به طرح‌های ایتالیایی است و در قسمت درب می توان اشاره مستقیمی به فرم های ایتالیایی کرد.

پارتیشن های شیشه ای

 پارتیشن های شیشه ای طرح کرتین وال ها

این پارتیشن ها به صورت دو جداره هستند و فرق آن با پارتیشن های معمولی نحوه قرارگیری فریم ها می باشد و فریم ها در این طرح می‌تواند کل طول و عرض دهانه را افقی و عمودی قسمت بندی کند.

 

پارتیشن های اداری

پارتیشن های اداری یکی از وسایل هایی هستند که شرایط کاری را مناسب می‌کند و افراد می‌توانند در آن احساس رضایت کنند.

زیرا باعث بهینه سازی فضا و بالابردن راندمان کاری افراد می‌شود.

برای بهبود و افزایش ارتباط در فضای کاری از پارتیشن های شیشه ای، ام دی اف و غیره استفاده می کنند و همچنین اگر فضای در دسترس شما کم است می توانید با استفاده از تقسیم بندی فضا هوشمندانه ترین راهکار را انتخاب کنید و آن هم انتخاب پارتیشن های درست است.

پارتیشن های اداری به اینگونه است که کارایی افراد را افزایش می دهد و باعث می شود که فضای متفاوتی را ایجاد کند.

این فضای ایجاد شده به دور از سرو صداها می باشند و همچنین زیبایی آن در محیط تاثیر روانی بر روی افراد خواهد داشت.

 

پارتیشن های دوجداره

پارتیشن های اداری که به صورت دو جداره هستند برای جلوگیری از مزاحمت های شنیداری و دیداری می باشد برای همین با استفاده از عایق های صوتی و آکوستیک بودن این پارتیشن ها می توانید آنها را انتخاب کنید و همچنین محیط اداری تان را زیباتر کنید.

که معمولاً ضخامت پارتیشن های دو جداره ۱۳ سانتی متر می باشد و ارتفاع آن به صورت کوتاه نیمه بلند و بلند و همچنین تا سقف هم  قابل امتداد است.

 

انواع پارتیشن های دوجداره

پارتیشن های دو جداره  انواع مختلفی دارند که یکی از آن‌ها پارتیشن های ام دی اف است که یکی از بروزترین پارتیشن ها در بازار می باشد که آن هم به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شود.

به طور کلی از این نوع پارتیشن های دو جداره می‌توان از ترکیب پانلی و یا قاب های شیشه خور استفاده کرد.

 

 پارتیشن های دوجداره شیشه ای

پارتیشن های دوجداره شیشه ای هم از نوع دیگر پارتیشن ها هستند که معمولاً از آلیاژ آلومینیوم و استیل به وجود می‌آیند که مقاومت بسیار بالایی دارند.

پارتیشن های دوجداره این قابلیت را دارند که باعث جداسازی قسمت ورودی و راهرو های منتهی به اتاق شوند و فضاهای مسیر را جهت یابی کند.

همچنین با این پارتیشن ها می توان فضاهای پرت را در قسمت‌های انبار سازماندهی کرد و باعث می‌شود که نظم و انضباط خاصی در محیط به وجود بیاید.

قابلیت جابجایی پارتیشن ها یکی از مزیت های است که آن را در طراحی دکوراسیون منزل محبوب کرده و همچنین در تزئینات ساختمان از آن بسیار استفاده می شود.

دو جداره بودن پارتیشن ها باعث می شود که مقاومت آنها بالا برود و نسبت به پارتیشن های تک جداره محبوب تر باشد.

همین استقامت باعث می شود که در طول زمان اصطحکاک کمتری داشته باشند و نگهداری آن آسان تر باشد.

استفاده از این مدل پارتیشن ها در نوع و مدل های مختلفی اجرا می شوند که مصرف کنندگان می توانند آن را از کارشناسان با توجه به مشاوره بگیرند و سپس برای تزئینات ساختمان شان از آن استفاده کنند.

 

ویژگی پارتیشن

از ویژگی‌های پارتیشن می‌توان به  عایق صدا بودن و دیوارهای حائل بین دو فضا و کنترل کردن صدای فضا اشاره کرد که باعث می‌شود ساختمانی که در نحوه ساخت شان اشکال فنی دارند با این کار از شر صدا و صوت آسوده شوند.

ضرورت استفاده از پارتیشن در قسمت‌های اداری توجه کردن به کارمندانی که در محیط اداری کار می کنند.

برای مثال صدا و یا تحرک افراد در فضاهای اداری باعث می شود که کارمندان حواسشان پرت شود و با وجود پارتیشن ها می توانید این مشکل را برطرف کنید.

امروزه با وجود تکنیک های مختلفی که در طراحی داخلی ساختمان و تزئینات ساختمان وجود دارد پارتیشن نقش بسیار پررنگی دارد.

 

شیشه دارای خواص مختلفی است که باعث می شود از آن به عنوان ماده ای برای طراحی داخلی بسیار ارزشمند باشد. کم هزینه ، کاملاً شفاف و کاملاً مستحکم برای ایجاد یک مانع محکم ، شیشه کاملاً مناسب است که بخواهید یک منطقه را بدون خاموش شدن نور و محدود کردن دید از بین ببرید.

پنجره ها را در نظر بگیرید. شیشه در ۹۹.۹ درصد پنجره ها استفاده می شود ، زیرا نور را به داخل می دهد ، به ما امکان می دهد تا بیرون را ببینیم ، مانعی برای ورود ما به داخل عناصر است و بانک را هم نمی شکند. تطابق کامل مواد با هدف.

همین مورد در مورد پارتیشن های شیشه ای نیز صدق می کند. پارتیشن های شیشه ای در واقع دیوارهای شیشه ای داخلی هستند که برای تعریف ، بستن و تعیین مرزها استفاده می شوند. از این موارد زمانی استفاده می شود که بخواهید بین مناطق مختلف تفکیک کنید بدون اینکه در مناطق کاملاً تعطیل شوید.

موارد استفاده از دیوارهای جداسازی شیشه

پارتیشن های لعاب دار یکی از ویژگی های مشترک طراحی داخلی برای دفاتر ، اماکن تجاری و ساختمانهای عمومی است. آنها معمولاً به این موارد استفاده می شوند:

مناطق کاری یا “غلاف” های مشخص اما باز ایجاد کنید تا بدون ایجاد تأثیر بر احساس “طرح باز” یک دفتر ، فضاها را از تعریف و تمایز برخوردار کنید.
مناطق جداگانه را بدون محدودیت نور و خط دید کاملاً محصور کنید.
قسمت هایی از راه های درب و ورودی را تشکیل دهید.
یک ویژگی طراحی ویژه در یک دفتر ایجاد کنید.

چگونه شیشه می تواند تأثیر بگذارد و فضای کار شما را بهبود بخشد.

در دفاتر تجاری مدرن ، به ویژه شهرهایی مانند لندن ، متراژ و فضا با ارزش است. هزینه انبساط زیاد است و ناراحتی برای جابجایی بسیار زیاد است. برای بسیاری ، وقفه در تجارت خطر بسیار بزرگی است و بنابراین ، هرگونه جابجایی به عنوان یک شروع کننده نیست.

به عنوان یک گزینه ، بسیاری از صاحبان مشاغل به دنبال استفاده از پارتیشن بندی برای تجزیه اتاق ها به فضاهای قابل استفاده و سازگارتر به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه و انعطاف پذیر هستند ، با محبوب ترین ماده در دستیابی به این هدف ، شیشه است.

با وجود گزینه های مختلفی که اکنون در بازار موجود است ، پارتیشن های شیشه ای نه تنها به ادارات امکان انعطاف پذیری و انعطاف پذیری بیشتری را در کاربردهای خود می دهند ، بلکه می توانند جلوه ای کاملاً جدید و جذابیت تازه را برای آنچه در گذشته یک فضای داخلی فرسوده و بی روح بود ، به ارمغان آورند. واقعیت این است که ، شیشه می تواند از نظر بصری و عملکردی ، بدون شکستن بودجه ، تأثیر بسزایی بگذارد.

پارتیشن های شیشه ای

در اینجا فقط برخی از دلایلی وجود دارد که پارتیشن بندی شیشه می تواند راه حل ایده آل برای فضای اداری و مسائل توسعه باشد:

۱. روشنایی

دیوارهای گل میخ جامد یک ساختار دائمی ایجاد می کند که غیرقابل حرکت است و می تواند بر روشنایی موجود در مناطق مجاور تأثیر بگذارد ، بدون ذکر اتاق جدید ایجاد شده. با این کار ، نور مصنوعی ثابت باید در منطقه جدید نصب شود ، به این معنی که هیچ نور طبیعی وارد نمی شود.

با پارتیشن های شیشه ای ، این مسئله ای نیست. نور طبیعی موجود می تواند به قسمت جداسازی شده تازه ایجاد شده سرازیر شود و نور را به مناطق دیگری که نور کم وجود دارد بازتاب دهد ، بنابراین یک سود دوبرابر ایجاد می کند.

بستن مناطق مشخص با مواد جامد می تواند به سرعت قسمت هایی از یک دفتر را تاریک و ناخوشایند کند. پارتیشن های دیواری شیشه ای باعث می شود نور طبیعی در محیط آزادانه جریان داشته باشد ، این امر باعث کاهش قبض های روشنایی و تقویت روحیه کارکنان می شود.

۲. نوسازی

مهم نیست که دفتر کار شما چقدر قدیمی ، منسوخ شده یا دست و پا گیر است ، پارتیشن های شیشه ای هرگز در مدرن سازی شکل ظاهری فضا کوتاهی نمی کنند و به آن حال و هوایی معاصر می بخشند. و این واقعاً می تواند نشان دهنده تقویت عظیم روحیه و بهره وری در نیروی کار شما باشد.

۳. هزینه

برخلاف آنچه بسیاری از مردم تصور می کنند ، پارتیشن های شیشه ای در مقایسه با سرمایه گذاری لازم برای نصب پارتیشن های ساختاری ثابت ، در واقع بسیار مقرون به صرفه هستند. با تمایل طبیعی به عایق بندی و جذب نور ، اتاق هایی که از شیشه استفاده می کنند بسیار گرمتر از آن چیزی هستند که مردم تصور می کنند. شیشه ماده ای است که به راحتی در دسترس و مقرون به صرفه است. نصب و پایین آوردن آن نیز بسیار آسان است ، بطور قابل توجهی در هزینه های ساختمان صرفه جویی می کند ، به ویژه هنگامی که صحبت از طراحی مجدد یک فضا می شود.

۴. سبک ها

هیچ دو پارتیشن شیشه ای یکسان نیستند! امروزه اتمام های مختلفی وجود دارد که ظاهری منحصر به فرد از جمله شیشه های مات ، رنگی و رنگی به دفتر شما می بخشد ، بنابراین ایجاد مکان های خصوصی سفارشی و مارک دار بدون برش کامل بقیه کف اتاق کار ، حتی در مناطق شلوغ ، امکان پذیر است.

۵. سر و صدا

پارتیشن های شیشه ای با کیفیت بالا در کاهش صدای پس زمینه بسیار خوب هستند. آنها با ساختار دو جداره سخت و سخت ، در عایق صدا بسیار بهتر از پارتیشن های دیوار گل میخ سنتی هستند. یکی از اشکالاتی که در مدل دفتر طرح باز وجود دارد نویز است – با هرکسی که فضای باز یکسانی را به اشتراک می گذارد ، میزان صدا می تواند یک مشکل باشد و بعضی از افراد فقط نمی توانند به طور موثر با حواس پرتی کار کنند. شیشه این مشکل را حل می کند که اجازه می دهد فضاهای بسته و ساکت و بدون بوکس زدن کاملاً در افراد ایجاد شود.

۶. انعطاف پذیری

با کمک یک طراح و نصاب حرفه ای ، پارتیشن های شیشه ای لزوماً نباید در هر موقعیت ثابت بمانند. بسیاری از سیستم ها اجازه می دهند تا آنها را به مکان های مختلف منتقل کرده یا اسلاید کنند ، و آنها را برای ایجاد مناطق تقسیم شده سفارشی متناسب با نیازهای شما برای هر سناریوی سازگار می کند. بنابراین اتاق های شما می توانند به اندازه دلخواه شما بزرگ یا کوچک باشند. از آنجا که پارتیشن های اداری شیشه ای به صورت مدولار و از پانل های تک شیشه ای ساخته می شوند ، ایجاد فضاهای به شکل متفاوت و پیکربندی پارتیشن ها به روش های مختلف بسیار آسان است.

۷. بینایی

یکی از مهمترین دلایل محبوبیت دفاتر طرح آزاد این بود که روسای شرکت ها اعتقاد داشتند که کارکنان احساس می کنند عضوی بیشتر از یک تیم هستند و در نتیجه اگر همه دیگران یکدیگر را ببینند ، بهره وری بیشتری دارند. شیشه در حالی که فضای شخصی خود را در اختیار همه قرار می دهد ، به همان اثر دست می یابد و از آنجا که خطوط دید باز هستند ، فضای کار احساس جاداری و تحمیل کمتری می کند.

پارتیشن های شیشه ای

آیا می خواهید زیبایی و کلاس را به فضای داخلی دفتر خود وارد کنید؟ به فکر بازسازی دفتر کار خود هستید؟ اما ، آیا در یافتن تعادل مناسب در فضای داخلی دفتر خود با مشکل روبرو هستید؟ جای نگرانی نیست! تمام کاری که شما باید انجام دهید نصب پارتیشن های شیشه ای برای استفاده از راه حل های انعطاف پذیر بدون هیچ گونه مصالحه در زمینه کاربرد ، زیبایی و چیدمان مطب مورد نظر شماست.

دفاتر طرح اوپن به عنوان روشی مرسوم ، مد روز برای بازسازی فضاهای تجاری ظاهر شده اند. مهم نیست که دفتر کار شما بزرگ یا کوچک باشد ، نصب دیوارهای جداره لعابدار می تواند یک گزینه زیبا و ارزان نیز باشد. ایجاد نور بیشتر ، نه تنها نیاز به نور اضافی را کاهش می دهد ، بلکه همکاری و انگیزه را نیز افزایش می دهد. علاوه بر این ، پارتیشن های شیشه ای لندن حتی با حفظ حریم خصوصی بهتر و آکوستیک بهتر به دستیابی به یک احساس هوا ، سبک و باز کمک می کنند!

۵ مزیت بزرگ انتخاب پارتیشن های شیشه ای در لندن برای دفتر کار شما

عملکرد عالی

یک فضای اداری با طرح آزاد را می توان با ایجاد اتاق های جداگانه برای پروژه های گروهی یا فضای جلسات تقسیم کرد. نصب سیستم های پارتیشن بندی در دفتر کار شما حتی می تواند شما را از انجام کارهای سنگین ساخت و ساز برای ایجاد فضاهای جداگانه نجات دهد.

نور طبیعی

برخلاف دیوارهای بتونی ، نور طبیعی خورشید می تواند به راحتی از میان پارتیشن های شیشه ای عبور کند و یک محیط کاری هوا و روشن ایجاد کند. دفاتر بیشتر تعداد پارتیشن های لعاب دار را برای بهره وری بیشتر کار و ایجاد شادی در بین کارمندان انتخاب می کنند. نصب پارتیشن های لعاب دار حتی می تواند به ادارات با فضای تاریک کمک کند تا هزینه زیادی را صرف چراغ های مصنوعی برای روشنایی فضای کار کنیم.

طراحی مدرن

پارتیشن های شیشه ای در لندن علاوه بر کاربردی بودن ، از نظر طراحی حتی شیک هستند. این به شما کمک می کند وقتی مشتری خود را به دفتر خود دعوت می کنید ، تأثیر ماندگاری در او ایجاد کنید. خوشامدگویی به فضای اداری شما برای ایجاد احساس خوب و مجهز شدن سیستم های تقسیم لعاب بسیار مهم است که می تواند همان مورد را تأمین کند.

کاهش سر و صدا

با طراحی یک طرح باز ، سطح سر و صدا اغلب می تواند برای کارگرانی که عادت به کار در محیط های آرام را دارند ، نگران کننده باشد. پارتیشن های شیشه ای نه تنها می توانند سر و صدای غیرضروری را مسدود کنند ، بلکه حتی به کارمندان اجازه می دهند احساس کنند که در محیط اطراف قرار دارند. این بدان معنی است که در مقابل انسداد ناشی از دیواره های گچ ، این سیستم های تقسیم می توانند صدا را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

مقرون به صرفه

این سیستم های پارتیشن بندی حتی می توانند تغییراتی ایجاد کنند که به ساختار آسیب نرساند. هر زمان که لازم باشد می توان آنها را به راحتی پایین آورد و دوباره مرتب کرد. این باعث می شود این سیستم های پارتیشن بندی سرمایه کمتری نسبت به استخدام سازندگان برای نصب دیوارهای پلاستیکی داشته باشد.

فکر نمی کنید نصب پارتیشن های شیشه ای در دفتر کار شما واقعاً مفید باشد؟ وقت آن است که به یک شرکت معتبر مراجعه کرده و از بین سیستم های پارتیشن بندی شیشه ای یکی را انتخاب کنید!

 

استفاده از پارتیشن / دیوارهای شیشه ای

استفاده از پارتیشن / دیوارهای شیشه ای در محل کار شما راهی موفقیت آمیز برای تقسیم فضای شما ، بهبود بهره وری و کمک به تبدیل دفتر شما به منطقه ای است که همه افراد آن را دوست خواهند داشت.

در طی شیوع همه گیر ویروس کرونا ، دیوارهای شیشه ای راهی آسان و مقرون به صرفه برای از بین بردن محل کار است. اطمینان از اینکه کارمندان دارای مناطق جداگانه ای برای کار هستند ، به محافظت از آنها در برابر ویروس و پیگیری مسافت اجتماعی کمک می کند. ما همچنین صفحه های شیشه ای کوچکتری را برای نصب بین میز و جلوی قسمت های پذیرایی ارائه می دهیم. اطلاعات بیشتر.

 

چندین مزیت دیگر برای نصب پارتیشن شیشه ای در دفاتر کار شما وجود دارد. در اینجا فقط پنج مورد اصلی ذکر شده است.

یک – آکوستیک بهبود یافته

آیا شما یک گروه پر سر و صدا هستید؟ برای تمرکز نیاز به آرامش و سکوت دارید؟ یا شاید محرمانه بودن در اتاق جلسات مهم باشد؟ لعاب صوتی یک راه حل عالی ارائه می دهد. شیشه این مزیت را دارد که از نظر بصری به فیلتر نور اجازه می دهد تا عبور کند اما سطح نویز را کاهش می دهد. همچنین به کارمندان کمک می کند احساس کنند فضایی دارند که می توانند از دفتر اصلی جدا شوند اما همچنان احساس می کنند در محیط اطراف هستند.

با شیشه صوتی ، یک غشای PVB نازک و شفاف به صفحات شیشه متصل می شود. این غشای صوتی باهوش ، انرژی صدا را جذب می کند و از نفوذ ارتعاشات صدا به شیشه جلوگیری می کند و در نتیجه باعث کاهش قابل توجه صدا می شود.

دو – حریم خصوصی

بیایید حقیقت را بپذیریم ، همه ما برای لذت بردن از وقت خصوصی برای آن جلسات مهم یا گفتگوی محرمانه به فضاهای اداری خود احتیاج داریم. تقسیم فضای شما به مناطق می تواند به سازماندهی محل کار کارمندان کمک کند. یک قسمت پارتیشن بندی شده ساده و شیشه ای با یک درب می تواند فضایی را برای شما فراهم کند تا بتوانید خود را ببندید و دیگر نیازی به ادامه کار در بقیه اتاق نباشید.

سه – تطبیق پذیری

زیبایی پارتیشن های دیواری شیشه ای این است که برای نوسازی مطب ها گزینه بسیار ساده ای هستند. به هیچ وجه نمی توان آنها را مونتاژ و جدا کرد و نیازی به اصلاحات ساختاری نیست. اگر به فکر گسترش بیشتر در آینده هستید ، این بسیار عالی است ، زیرا با کمترین اختلال می توان آنها را به راحتی از بین برد و جابجا کرد. این یک راه حل مقرون به صرفه ایده آل است زیرا شما نگران استخدام سازندگان برای ورود و نصب دیوارهای گلدان نیستید.

چهار – حداکثر رساندن نور

شیشه حداکثر میزان نور طبیعی وارد شده به اتاق را ایجاد می کند و فضای روشن و مطبوعی ایجاد می کند. روشنایی بطور چشمگیری بر ظاهر و احساس دفاتر کوچک به ویژه تأثیر می گذارد. با پارتیشن های شیشه ای ، نور طبیعی خورشید می تواند به راحتی در فضا جریان یابد و اجازه دهد تا آنجا که ممکن است نور بیشتری به اتاق وارد شود. وجود نور طبیعی همچنین می تواند به بهبود روحیه کارمند شما کمک کند و باعث افزایش سطح بهره وری شود.

پنج – نگاه کنید و احساس کنید

بسیاری از سیستم های پارتیشن شیشه ای بسیار شیک به نظر می رسند و می توانند در هر محیط اداری کار کنند. پارتیشن های شیشه ای بدون قاب هم براق و هم ظرافت هستند و به سبک فضای کار فضای خاصی می بخشند. ایجاد احساس یک دفتر کار روشن ، تمیز و مدرن کاری است که پارتیشن های شیشه ای آن را به خوبی انجام می دهند. پارتیشن های Banded Glass می توانند به عنوان مثال یک دکوراسیون هنری و شیک ارائه دهند. آنها از ویژگی های اصلی ساختمان مانند آجرکاری تعریف می کنند. مجاری و لوله کشی در معرض؛ تیرهای چوبی و کف های چوبی.

پارتیشن های شیشه ای اداری مزایای غیر قابل انکاری دارند.

در مورد مزایا و معایب پارتیشن شیشه ای اداری بحث و سردرگمی زیادی صورت گرفته است.

در حالی که برخی از مدیران معتقدند که فقط می توانند با تفکیک تیم های خود به بالاترین بازدهی دست یابند تا از ایجاد مزاحمت و حواس پرتی از هم تیمی ها جلوگیری کنند ، برخی دیگر احساس می کنند که یک محیط زنده و تعاملی برای حداکثر بهره وری حیاتی است.

صرف نظر از این ، پارتیشن های شیشه ای اداری مزایای غیرقابل انکاری دارند. در زیر مزایای نصب پارتیشن شیشه ای اداری ذکر شده است.

بهره وری بهبود یافته

نصب پارتیشن شیشه ای در ادارات باعث افزایش بهره وری در بین نیروی کار می شود. کارمندان با آگاهی از اینکه ممکن است تحت نظارت مداوم باشند ، کار را با دقت بیشتری انجام می دهند.

پانل های شیشه ای شفاف جدا از دلسردکننده تنبلی در محل کار ، پاسخگویی کارمندان را تشویق می کنند ، هر دو به بهبود سطح بهره وری کمک می کنند.

نصب پارتیشن های اداری شیشه ای همچنین به کاهش آلودگی صوتی در مطب کمک می کند زیرا تا حدی ضد صدا هستند ، که حواس پرتی را به حداقل می رساند و بهره وری را بهبود می بخشد.

انعطاف پذیری

بیشترین سود مالی در نصب پارتیشن های اداری شیشه ای از میزان انعطاف پذیری ارائه شده ناشی می شود.

در حالی که تغییر چیدمان یک اتاق با دیوارهای سنتی کاری خسته کننده و پرهزینه است ، تخریب پارتیشن های شیشه ای و انتقال آنها از یک مکان به مکان دیگر آسان است ، در صورتی که بخواهید بخشی را در دفتر خود اضافه کنید یا نیاز به موارد اضافی دارید ، بسیار عالی است. فضا.

تخلیه پارتیشن شیشه ای نه تنها آسان است ، بلکه هزینه اضافی نیز متحمل نمی شوید. در نتیجه ، شما همیشه می توانید چیدمان فضای دفتر خود را گاه به گاه بسته به نیاز و شرایط خود تغییر دهید.

تعمیر و نگهداری آسان

اگرچه ممکن است درست به نظر نرسد ، اما تمیز کردن و نگهداری یک پارتیشن اداری شیشه ای نسبتاً آسان است زیرا شما همیشه می توانید از یک محلول تمیز کننده پنجره برای پاک کردن سریع پانل های شیشه استفاده کنید.

اگرچه برای تمیز کردن صفحات شیشه ای تصفیه شده می توانید از همین روش استفاده کنید ، اما استفاده از پارچه میکروفیبر توصیه می شود.

کارآمد

شما می توانید با نصب پارتیشن های شیشه ای اداری ، به طور موثر نیاز به روشنایی الکتریکی را بخصوص در طول روز کاهش دهید. کاهش وابستگی به نور مصنوعی ، که اجرای آن غالباً گران است ، میزان انرژی مصرفی را به حداقل می رساند و در هزینه های زیادی صرفه جویی می کنید.

صرف نظر از منافع مالی ، حداقل مصرف برق تأثیر مثبتی بر محیط زیست دارد. به همین ترتیب ، پارتیشن های شیشه ای اداری ردپای شرکت را کاهش می دهد و بهره وری انرژی را افزایش می دهد.

 

روشنایی بهبود یافته

وقتی صحبت از محل کار می شود ، کمبود نور طبیعی یکی از بزرگترین مشکلاتی است که امروزه با آن روبرو شده است ، خصوصاً اینکه اغلب منجر به کاهش انرژی محیط کار و خستگی کارکنان می شود.

با این وجود می توانید با دستکاری در طرح پیشنهادی یا موجود در دفتر کار ، سلامتی و روحیه کارمندان خود را بهبود بخشید تا نور کافی را در اختیار شما قرار دهد.

نصب پارتیشن شیشه ای در دفتر یکی از بهترین راه ها برای ورود نور خورشید به میزان کافی است.

حریم خصوصی

بر خلاف تصور عمومی ، نصب پارتیشن شیشه ای اداری لزوماً حریم خصوصی را به خطر نمی اندازد. بسیاری از افراد هنگام نصب پارتیشن های شیشه ای مردد هستند زیرا نمی خواهند حریم خصوصی کارمندان خود را از بین ببرند.

برای پارتیشن های شیشه ای اداری ، درمان مات همان احساس برنامه باز را دارد که به همان اندازه نور طبیعی همان نوع دیگر شیشه است ، البته بدون اینکه حریم خصوصی شما را به خطر بیندازد.

ارزش زیبایی شناسی

با افزایش رقابت جهانی ، پیروزی بر مشتریان جدید سخت تر می شود. به همین ترتیب ، کارآمد بودن و ارائه پذیر بودن برای یک شرکت برای تحت تأثیر قرار دادن مشتریان جدید بسیار مهم است.

بدون شک ، پارتیشن های شیشه ای اداری ظاهری زیبا و زیبا برای شرکت ایجاد می کنند.

پارتیشن های شیشه ای اداری با داشتن طیف گسترده ای از روش های درمانی مانند یخ زدگی و اچ ، ظاهری کاملاً مدرن را ارائه می دهند که تقریباً می تواند مکمل هر محل کار باشد.

با دوام

جدای از همه کاره ترین گزینه پارتیشن بندی ، استاندارد صحیح ضخامت شیشه برای پارتیشن اداری شیشه ای شما مطمئناً در برابر سایش استفاده روزمره در دفتر مقاومت خواهد کرد. به همین ترتیب ، پارتیشن های شیشه ای با مراقبت و نگهداری مناسب می توانند برای مدت زمان طولانی دوام بیاورند.

اگرچه ممکن است تصمیم گیری در مورد نوع شیشه برای نصب در محل کار خود دشوار باشد ، زیرا در حال حاضر انواع مختلفی برای پارتیشن های اداری موجود است ، اما احساس و ظاهری که می خواهید و همچنین دکوراسیون موجود در فضای اداری شما از موارد دیگر است. عواملی که وارد عمل می شوند.

با افزایش گزینه ها در هنگام طراحی ، پارتیشن های شیشه ای اداری از محبوبیت بیشتری برخوردار می شوند.

 

پیشنهاد نویسنده:

جمع بندی

بهتر است پارتیشن هایی که انتخاب می کنیم متناسب با سبک منزلتان باشد زیرا یکی از عوامل تعیین کننده در زیبایی منزل می باشند و اگر متناسب با سبک طراحی دکوراسیون نباشند باعث می شود که زیبایی خود را آن طور که هست نشان ندهند.

برای همین بهترین کار در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از پارتیشن هایی است که هم از لحاظ جنس و هم از لحاظ متریال و از نظر رنگ بندی به چیدمان منزل تان هماهنگی داشته باشد.

پارتیشن های با رنگ سفید می‌تواند در محیط‌های کوچک‌زیبا بدرخشند و زیبایی خود را از رنگ سفید دریافت کنند.

همچنین المان هایی که در اطراف آن به کار می روند می توانند به صورت یونیک باشند، برای مثال گیاهانی که برگ های پهن و سبزی دارند می‌توانند در کنار پارتیشن های سفید رنگ زیبایی متفاوتی را ایجاد کند.

در خانه هایی که استفاده از چوب یکی از اولویت های آنها است میتوانید با قرار دادن پارتیشن های چوبی که با هنر اصیل ایرانی منبت یا معرق کاری شده اند فضایی زیبا را به وجود بیاورید.

همیشه بهترین و زیباترین وسائل در منزل زمانی قرار میگیرند که هوشمندانه انتخاب شوند و متفاوت از هرگونه متریال تکراری و خسته کننده باشند.برای آرامش خاطر و حس امنیت خودتان زمان بگذارید و زیبایی ها را انتخاب نمائید.

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه هایی که توسط گروه گریت کابینت انجام شده اند را مشاهده کنید:

 

سوالات متداول مشتریان در مورد پارتیشن شیشه ای

مهم ترین ویژگی پارتیشن های شیشه ای چیست؟

مهم ترین ویژگی پارتیشن های شیشه ای جدایی فضا در حین درهم آمیزی آن است.

راه اندازی پارتیشن های شیشه ای چقدر طول می کشد؟

راه اندازی پارتیشن های شیشه ای معمولاً زمان می برد مگر اینکه تمام مراحل آن به صورت انجام شده باشد و فقط نصب آن مانده باشد.

دلایل انتخاب سیستم پارتیشن شیشه ای چیست؟

نصب سریع. حریم خصوصی. سفارش. اجازه ورود نور

چرا باید از پارتیشن های شیشه ای استفاده کنیم؟

اگر به دنبال ایجاد یک محل کار شگفت انگیز هستید که بهره وری را افزایش می دهد ، رفاه کارکنان را بهبود می بخشد و مورد علاقه کارمندان قرار می گیرد ، ما دوست داریم که به شما کمک کنیم.

گریت کابینت در نصب پارتیشن شیشه ای چگونه تخصص دارد؟

تیم پارتیشن بندی شیشه ای ما متخصص در: سیستم های پارتیشن بندی شیشه ای قاب دار سیستم های پارتیشن بندی شیشه Frameless گزینه های تک لعاب گزینه های دو جداره شیشه منحنی شیشه وجهی پارتیشن بندی شیشه ای دارای درجه حرارت پارتیشن بندی شیشه ای صوتی درب های شیشه ای گرافیک و جلوه های پنجره

پارتیشن های لعاب دار برای چه مواردی استفاده می شود؟

ایجاد مناطق کاری یا 'غلاف' های مشخص محصور کردن مناطق جداگانه را بدون محدودیت نور و خط دید تشکیل دادن قسمت هایی از راه های درب و ورودی ایجاد کردن یک ویژگی طراحی ویژه در یک دفتر

فواید شیشه چیست؟

نور، بینایی، عایق صدا، انعطاف پذیری، هزینه مناسب

 

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.

پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

   

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را برای ما بنویسید.

  موفق باشید.