قیمت پارتیشن شیشه ای

 پارتیشن شیشه ای یکی از المان‌هایی است که امروزه در طراحی داخلی منزل از آن استفاده می شود.

پارتیشن ها انواع مختلفی دارند که نوع شیشه های آن علاوه بر زیبا بودن باعث می‌شود که بتوانید آن طرف یا فضای بیرون را به خوبی ببینید.

اما مدل های متفاوتی از شیشه به صورت مات و یا نیمه شفاف وجود دارند که می‌توانید آنها را در تزیینات هر فضایی به کار ببرید.

پارتیشن های شیشه ای نور و زیبایی را حفظ می‌کنند و به عنوان حریم خصوصی افراد فضای الهام‌بخش و کارآمد را به وجود می‌آورند که باعث می‌شود افزایش بهره‌وری کارمندان افزایش پیدا کند.

همچنین تفکیک کردن فضا با شیشه در محیط ایجاد می کند.

قیمت پارتیشن شیشه ای

بالا بردن مقاومت پارتیشن شیشه ای

یکی از ایده هایی که برای فضاهای اداری می توان از آن استفاده کرد پارتیشن های شیشه ای است.

اگر بخواهید مقاومت آن را بالا ببرید استفاده از استایل ها می توانند به مقاومت آن کمک کنند و همچنین در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی از خود نشان دهد.

هنگامی که استیل و شیشه با یکدیگر ترکیب می‌شوند همیشه ترکیب فوق العاده زیبایی را به وجود آورده که می‌توانید از بودن در آن محیط احساس رضایت کنید.

 قیمت پارتیشن شیشه ای | ویژگی پارتیشن های شیشه ای

مهم ترین ویژگی پارتیشن های شیشه ای جدایی فضا در حین درهم آمیزی آن است.

امروزه در بازار انواع پارتیشن ها وجود دارند که پارتیشن های شیشه ای یکی از نمونه های موفقی است که در طراحی داخلی و زیباسازی منزل از آن استفاده می شود.

همچنین برای محیط های اداری هم این نوع پارتیشن استفاده می‌شود که بسیار زیبا در محیط می درخشد.

راه اندازی پارتیشن های شیشه ای معمولاً زمان می برد مگر اینکه تمام مراحل آن به صورت انجام شده باشد و فقط نصب آن مانده باشد.

پارتیشن های شیشه ای به دلیل این که تا سقف اجرا می شوند.

این پاریتشن ها مقاومت و استحکام بالایی نسبت به پارتیشن های دیگر دارند.

معمولاً پارتیشن های شیشه ای در قسمت‌های اداری و سالن‌های کنفرانس استفاده بیشتری می شود که به صورت پارتیشن های تک جداره و دوجداره می باشد.

پارتیشن های بدون فریم می‌توانند به دلیل نداشتن فریم نور را  به راحتی از خود عبور ‌دهند و فضای انعطاف‌پذیری را به وجود بیاورند به دلیل اینکه پانل های شیشه ای دارای یک قاب عمودی هیستند و با یک چند ورق شیشه ای تنها ساخته می‌شود.

با استفاده از پارتیشن های شیشه ای در ساختمان، معماری مدرن را به محیط منزل و یا اداره راه می دهید که باعث زیبایی محیط خواهد شد و افراد در آن احساس رضایت می‌کنند و راندمان کار آنها نیز به بالاتر میرود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 7b5e15 2fd08189cde245ffa475be0a711b527c mv2 min

پارتیشن های متحرک

پارتیشن هایی که به صورت متحرک هستند و یا پارتیشن شیشه ای ریلی به آنها گفته می‌شود.

در طول محور ریلی سقفی و کفی جابجایی می‌کنند که معمولاً از سکوریت ۱۰ میل برای آن استفاده می‌شود و در تزئینات ساختمان به خوبی می توانید آن را حس کنید.

پارتیشن های شیشه های متحرک معمولاً به دو صورت آکاردئونی و پانلی هستند که از ویژگی های منحصر به فرد آن تقسیم بندی موثر محیط در طراحی داخلی میباشد برای ساخت فضاهای کوچک از این پارتیشن استفاده می‌کنند.

پارتیشن شیشه ای با طرح اقتصادی

 پارتیشن های شیشه ای عبارتند از پارتیشن با طرح اقتصادی که همانطور که از اسمش مشخص است با حداقل هزینه اجرا خواهد شد و باید این موضوع را در نظر بگیرید که اگر متریال با کیفیت تهیه کنید قطعا زمان زیادی را برایتان کار می‌کند و دیگر نیاز به تعویض آن نیست.

طریقه نصب این پارتیشن ها به این صورت است

فریم های یو مورد استفاده در پارتیشن معمولاً با پیچ های مخصوصی بر روی دیوار ها پیچ می شود و شیشه های ثابت در داخل آنها قرار می گیرد که اصولاً این فریم ها در رنگهای سفید نقره ای و مشکی موجود هستند.

اگر محل پارتیشن مناسب برای انجام کار نیست، در ابتدا باید آن را زیر سازی کنید و برای ثابت نگه داشتن شیشه ها از ناودانی های آلومینیومی استفاده نمایید.

پارتیشن های اقتصادی پلاس

پارتیشن های اقتصادی پلاس از پارتیشن های هستند که باعث شکیل بودن در محیط می‌شود و استفاده از آلیاژ بسیار شیک استیل در آن زیبایی منحصر به فردی دارد.

از این پارتیشن معمولاً برای فضاهایی که رطوبت بالایی دارند استفاده میکنند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 7b5e15 b532ca9896ed426790fb268476414227 mv2 min

قیمت گذاری بر روی پارتیشن

برای قیمت گذاری بر روی پارتیشن های شیشه ای عوامل مختلفی دست به دست یکدیگر می‌دهند تا برآورد هزینه را به شما بگویند.

عواملی که بر روی قیمت پارتیشن های شیشه ای تاثیر گذار هست به شرح زیر می باشند :

در ابتدا متراژ ابعاد و ضخامت از عواملی هستند که بر روی قیمت گذاری شیشه پارتیشن های شیشه ای تاثیر می‌گذارد و همچنین رنگ شیشه سکوریت حائز اهمیت است که از چه رنگی می خواهید استفاده کنید، زیرا هر کدام از رنگها قیمت‌های مختلفی دارند.

زمانی که می‌خواهید ان قیمت‌گذاری کنید ۵ عامل در برآورد هزینه ها مهم هستند که یکی از آنها شیشه ها با میل های متفاوت است که می خواهید برای تزئینات ساختمان و تزئینات اداری از آن استفاده کنید.

دومین مورد فریم آلومینیومی آنهاست که با چه رنگی با چه متریالی می‌خواهد انتخاب شود و چه کیفیتی قرار است برای طراحی آن استفاده شود.

مورد بعدی اتصالات است که می خواهید بر روی آنها انجام دهید و همچنین وجود شیشه‌های مات و یا نیمه مات قیمت‌های متفاوتی دارند که بهتر است آنها را از سایت های معتبر و یا استادکارانی که در این حرفه تجربه دارند به دست بیاورید.

هزینه حمل و نقل از کارخانه تا محل کار یا محله زندگی قرار است پرداخت شود هم موضوعی است که باید آن را در نظر بگیرید.

در ابتدا بهتر است که همه این موارد را در نظر بگیرید و بعد اقدام به بازسازی ساختمان و یا تعمیرات و یا چیدمان متفاوتی در منزل می کنید.

در مرحله آخر هم نصب و اجرای پروژه می باشد که هر شرکتی با کیفیتهای متفاوتی قیمت‌های دارد که با توجه به تغییر و نوسانات قیمت های روز قیمت ها متفاوت هستند و باید از یک شرکت و یا یک کارشناس را انتخاب کنید تا بتواند شما را به خوبی راهنمایی کند.

با کمک سیستم های پارتیشن شیشه ای بدون فریم ما ، فضای روشن ، هوا و مدرنی را در دفتر کار خود ایجاد کنید. چه به دنبال ایجاد اتاق جلسات باشید و چه به سادگی به دنبال راهی برای تقسیم فضای موجود بدون محدودیت یک دیوار مستحکم هستید ، ما می توانیم به شما در انتخاب راه حل مناسب بر اساس نیاز و بودجه خود کمک کنیم.

 قیمت پارتیشن شیشه ای | دلایل انتخاب سیستم پارتیشن شیشه ای

نصب سریع – سیستم های پارتیشن شیشه ای ما بسیار سریع و متناسب هستند ، به این معنی که حداقل اختلالی در تجارت شما ایجاد خواهد شد.
حریم خصوصی – پارتیشن های شیشه ای در جذب صدا عالی هستند و به ایجاد فضای خصوصی بیشتر برای HR ، تیم های کنترل اعتبار و مدیر کمک می کنند بدون اینکه احساس قطع ارتباط با سایر کارمندان را داشته باشند.
سفارش – مارک تجاری ، رنگ ها و آرم ها را به انتخاب خود اضافه کنید تا به پارتیشن کمک کند تا با محل کار شما متناسب باشد.
اجازه دهید نور وارد شود – بر خلاف دیوارهای جامد ، پارتیشن های شیشه ای باعث می شود تا نور بین فضاها جریان پیدا کند و به روشن و مطبوع بودن دفتر کار شما کمک کند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | AQUA 2 min

سیستم های پارتیشن شیشه ای مقرون به صرفه

قیمت پارتیشن شیشه ای | پارتیشن های شیشه ای قاب دار ما گزینه ای مناسب برای نوسازی ادارات با بودجه کم است. مانند سایر سیستم های پارتیشن شیشه ای ما ، سیستم های قاب دار ما به ایجاد فضای بازتر در دفتر کمک می کند در حالی که همچنان باعث حفظ حریم خصوصی ، کاهش سر و صدا و ایجاد نور می شود. پارتیشن های شیشه ای نیازی به شکستن بانک ندارند و سیستم های قاب دار ما با شیشه های شیشه ای موجود است ، تظاهرات یا گرافیک وینیل به انتخاب شما.

جایی که مهمترین چیز به نظر می رسد ، پارتیشن های شیشه ای بدون قاب ما راه حل ایده آل را ارائه می دهند. این راه حل های باریک با انتخاب نوع نمایش یا گرافیک شما یک دیوار شیشه ای جذاب ایجاد می کنند و به عنوان واحدهای تک یا دو جداره برای افزایش صدا و حفظ حریم خصوصی در دسترس هستند.

پارتیشن شیشه ای دفتر برای مشاغل شما

اگر به دنبال ایجاد یک محل کار شگفت انگیز هستید که بهره وری را افزایش می دهد ، رفاه کارکنان را بهبود می بخشد و مورد علاقه کارمندان قرار می گیرد ، ما دوست داریم که به شما کمک کنیم. ما صدها پارتیشن شیشه ای برای املاک تجاری ، مشاغل ، دفاتر و مدارس در سراسر ایران نصب کرده ایم.

ایجاد فضای اداری جدید ، در حالی که احساس برنامه ای باز دارید

پارتیشن های اداری شیشه ای یک روش سریع و آسان برای ایجاد فضای جدید اداری هستند که می توانند در صورت لزوم (در صورت استفاده از پرده های ونیزی یا شیشه های حریم خصوصی) در ایجاد حریم شخصی به شما کمک می کنند ، در حالی که برنامه شما را برای دفتر کار حفظ می کنند.

پارتیشن بندی اداری شیشه ای به شما این امکان را می دهد تا نور طبیعی را از فضای اداری خود عبور دهید.

در طیف گسترده ای از سبک ها متناسب با انتخاب ها یا نیازهای شما موجود است

ماژول های دیواری شیشه ای می توانند از طرق مختلف در پارتیشن های اداری گنجانده شوند و همه این گزینه ها می توانند تک یا دو جداره باشند. شیشه می تواند دارای ارتفاع کامل باشد ، پنجره ها را می توان به نصف لعاب پارتیشن در اندازه ها و طرح های مختلف نصب کرد ، چراغ های جانبی درها را می توان نصب کرد ، بیش از پانل های شیشه را می توان نصب کرد ، یا می توان آن را تا سر درب لعاب داد. سبک مورد نیاز سیستم پارتیشن نصب شده را دیکته می کند.

بسته به سیستم و نیازهای شما ، درب ها می توانند از الوار یا شیشه باشند (درهای محوری استاندارد یا درهای کشویی).

پارتیشن بندی شیشه Frameless می تواند یک فضای اداری شیک ایجاد کند.

یک دفتر شیشه ای بدون قاب می تواند جلوه بصری ایجاد کند ، همچنین یک راه حل نسبتاً سریع و آسان است ، مخصوصاً وقتی که به عنوان بخشی از فضای داخلی نصب شود.

شما می توانید دیوارهای جامد و بدون قاب را برای کمک به ایجاد طرح عالی که به دنبال آن هستید ، ترکیب کنید.

پرده های اداری را برای ایجاد حریم خصوصی در صورت لزوم وارد کنید

با داشتن ماژول های شیشه دو جداره با پرده، یا ماژول های یک جداره خاموش ، می توانید پرده های ونیزی انتگرال را با هماهنگی رنگی در پارتیشن خود قرار دهید. اجازه دادن به کاربران دفتر برای داشتن حریم خصوصی در صورت لزوم برای جلسات ، قرارهای ملاقات یا تظاهرات. سپس می توان پرده ها را نیز باز کرد تا فضای اتاق قابل رویت باشد و در صورت لزوم به افراد اجازه ورود و خروج را بدهد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | frametec select2 office quer online min

با مظاهر خود بیانیه دهید

بسته به سبک شیشه ای که نصب شده است ، ممکن است لازم باشد که جلوه ها را روی شیشه اعمال کنید (به منظور مطابقت با مقررات ساختمان / DDA). اینها می توانند نقطه یا مربع های ساده dda باشند ، از طریق آرم شرکت یا طراحی دیگر.

استفاده از استاندارد صحیح شیشه

بسته به نیاز محل تقسیم لعاب ، انواع شیشه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. 6.4 ورقه ورقه ای شفاف به صورت استاندارد مورد استفاده قرار می گیرد (این امر باعث می شود که در صورت صدمه دیدن قطعات با هم نگهداری شوند ، شیشه های آتش نشانی ، شیشه های صوتی یا شیشه های سخت نیز بسته به نیاز سیستم تقسیم شیشه ای انتخاب شده ، شیشه های آتش موجود هستند.

پارتیشن های شیشه ای دارای درجه حرارت

شیشه های آتش را می توان در یک پارتیشن دارای درجه حرارت آتش گنجانید تا پارتیشن های شیشه ای دارای درجه حرارت ایجاد کنند. برای دستیابی به رتبه بندی ، از اجزای خاص باید به درستی و در ارتباط با یکدیگر استفاده شود.

ما می توانیم سایر کارهای مورد نیاز شما را نیز پوشش دهیم

ما همچنین طیف گسترده ای از خدمات داخلی مرتبط را پوشش می دهیم بنابراین در صورت تمایل می توانیم برای تمام کارهای داخلی شما یک نقطه تماس به شما ارائه دهیم.

به عنوان مثال ما می توانیم از هرگونه تزئینات ، کارهای الکتریکی یا مکانیکی ، سقف یا کفپوش مراقبت کنیم ، فقط چند مورد مشترک را که مرتباً از آنها مراقبت می کنیم نام ببریم. اگر دنبال چیز دیگری هستید ، فقط از ما بپرسید. اگر کاری نیست که بتوانیم برای شما انجام دهیم به شما اطلاع خواهیم داد.

پارتیشن بندی شیشه چیست؟

قیمت پارتیشن شیشه ای | پارتیشن بندی شیشه (یا صفحه های لعاب) ارزان ترین و کارآمدترین روش برای تقسیم بندی ، مدرنیزاسیون یا به روزرسانی دفتر کار شما است.

سیستم های پارتیشن شیشه ای در کمتر از 7 روز کاری با کمترین سر و صدا و اختلال قابل تهیه ، تحویل و نصب می باشند و ظاهری مدرن و تمیز مدرن را بسیار سریع به شما می دهند.

تیم پارتیشن بندی شیشه ای ما متخصص در:

 • سیستم های پارتیشن بندی شیشه ای قاب دار
 • سیستم های پارتیشن بندی شیشه Frameless
 • گزینه های تک لعاب
 • گزینه های دو جداره
 • شیشه منحنی
 • شیشه وجهی
 • پارتیشن بندی شیشه ای دارای درجه حرارت
 • پارتیشن بندی شیشه ای صوتی
 • درب های شیشه ای
 • گرافیک و جلوه های پنجره

 قیمت پارتیشن شیشه ای

دیوارهای جداسازی شیشه

شیشه دارای خواص مختلفی است که باعث می شود از آن به عنوان ماده ای برای طراحی داخلی بسیار ارزشمند باشد. کم هزینه ، کاملاً شفاف و کاملاً مستحکم برای ایجاد یک مانع محکم ، شیشه کاملاً مناسب است که بخواهید یک منطقه را بدون خاموش شدن نور و محدود کردن دید از بین ببرید.

پنجره ها را در نظر بگیرید. شیشه در 99.9 درصد پنجره ها استفاده می شود ، زیرا نور را به داخل می دهد ، به ما امکان می دهد تا بیرون را ببینیم ، مانعی برای ورود ما به داخل عناصر است و بانک را هم نمی شکند. تطابق کامل مواد با هدف.

همین مورد در مورد پارتیشن های شیشه ای نیز صدق می کند. پارتیشن های شیشه ای در واقع دیوارهای شیشه ای داخلی هستند که برای تعریف ، بستن و تعیین مرزها استفاده می شوند. از این موارد زمانی استفاده می شود که بخواهید بین مناطق مختلف تفکیک کنید بدون اینکه در مناطق کاملاً تعطیل شوید.

موارد استفاده از دیوارهای جداسازی شیشه

پارتیشن های لعاب دار یکی از ویژگی های مشترک طراحی داخلی برای دفاتر ، اماکن تجاری و ساختمانهای عمومی است. آنها معمولاً به این موارد استفاده می شوند:

 • ایجاد مناطق کاری یا “غلاف” های مشخص
 • محصور کردن مناطق جداگانه را بدون محدودیت نور و خط دید
 • تشکیل دادن قسمت هایی از راه های درب و ورودی
 • ایجاد کردن یک ویژگی طراحی ویژه در یک دفتر

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | s l400 min

فواید شیشه

دیوارهای شیشه ای داخلی دارای مزایای زیر است که آنها را به یک انتخاب محبوب در میان طراحان داخلی تجاری تبدیل می کند:

نور: بسته شدن مناطق مشخص با مواد جامد می تواند به سرعت قسمت هایی از یک دفتر را تاریک و ناخوشایند کند. پارتیشن های دیواری شیشه ای باعث می شود نور طبیعی در محیط آزادانه جریان داشته باشد ، این امر باعث کاهش قبض های روشنایی و تقویت روحیه کارکنان می شود.
بینایی: یکی از مهمترین دلایل محبوبیت دفاتر طرح آزاد این بود که روسای شرکت ها اعتقاد داشتند که کارکنان احساس می کنند عضوی بیشتر از یک تیم هستند و در نتیجه اگر همه دیگران یکدیگر را ببینند ، بهره وری بیشتری دارند. شیشه در حالی که فضای شخصی خود را در اختیار همه قرار می دهد ، به همان اثر دست می یابد و از آنجا که خطوط دید باز هستند ، فضای کار احساس جاداری و تحمیل کمتری می کند.
عایق صدا: یکی از اشکالاتی که در مدل دفتر اوپن باز وجود دارد ، سر و صدا است – با هرکسی که فضای باز یکسانی را تقسیم می کند ، میزان صدا می تواند یک مشکل باشد و بعضی از افراد با توجه به حواس پرتی نمی توانند به طور موثر کار کنند. شیشه این مشکل را حل می کند که اجازه می دهد فضاهای بسته و ساکت و بدون بوکس زدن کاملاً در افراد ایجاد شود.
انعطاف پذیری: از آنجا که پارتیشن های اداری شیشه ای به صورت مدولار و از پانل های شیشه ای تک ساخته می شوند ، ایجاد فضاهای با شکل متفاوت و پیکربندی پارتیشن ها به روش های مختلف بسیار آسان است.
هزینه: شیشه ماده ای است که به راحتی در دسترس و مقرون به صرفه است. نصب و پایین آوردن آن نیز بسیار آسان است ، به طور قابل توجهی در هزینه های ساختمان صرفه جویی می کند ، به ویژه هنگامی که می توانید از نو طراحی یک فضا را انجام دهید.

پیشنهاد نویسنده: پارتیشن های شیشه ای

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه هایی که توسط گروه گریت کابینت انجام شده اند را مشاهده کنید:

 

 

سوالات متداول مشتریان در مورد قیمت پارتیشن شیشه ای

شیشه ای پارتیشن چه اهمیتی دارد؟

پارتیشن ها انواع مختلفی دارند که نوع شیشه های آن علاوه بر زیبا بودن باعث می‌شود که بتوانید آن طرف یا فضای بیرون را به خوبی ببینید.

پارتیشن های شیشه ای چه مزیت هایی دارند؟

پارتیشن های شیشه ای نور و زیبایی را حفظ می‌کنند و به عنوان حریم خصوصی افراد فضای الهام‌بخش و کارآمد را به وجود می‌آورند که باعث می‌شود افزایش بهره‌وری کارمندان افزایش پیدا کند.

چه مصالحی برای پارتیشن ها مناسب هستند؟

هنگامی که استیل و شیشه با یکدیگر ترکیب می‌شوند همیشه ترکیب فوق العاده زیبایی را به وجود آورده که می‌توانید از بودن در آن محیط احساس رضایت کنید.

مهم ترین ویژگی پارتیشن های شیشه ای چیست؟

مهم ترین ویژگی پارتیشن های شیشه ای جدایی فضا در حین درهم آمیزی آن است.

چه عواملی بر قیمت پارتیشن های شیشه ای تاثیر دارد؟

متراژ ابعاد و ضخامت از عواملی هستند که بر روی قیمت گذاری شیشه پارتیشن های شیشه ای تاثیر می‌گذارد و همچنین رنگ شیشه سکوریت حائز اهمیت است

پارتیشن بندی چه فایده ای دارد؟

داشتن پارتیشن در فضای اداری باعث ایجاد تمرکز در کارمندان می شود و فضاهای موجود را به خوبی از یکدیگر جدا می کند.

آیا گریت کابینت می تواند پارتیشن بندی کند؟

گروه گریت کابینت با داشتن سال ها تجربه در زمینه های مختلف می تواند بهترین انتخاب شما برای تیم پارتیشن بندی باشد.

 

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان و خدمات تخصصی شرکت گریت کابینت، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

موفق باشید!