قیمت پارتیشن شیشه ای

 پارتیشن شیشه ای یکی از المان‌هایی است که امروزه در طراحی داخلی منزل از آن استفاده می شود.

پارتیشن ها انواع مختلفی دارند که نوع شیشه های آن علاوه بر زیبا بودن باعث می‌شود که بتوانید آن طرف یا فضای بیرون را به خوبی ببینید.

اما مدل های متفاوتی از شیشه به صورت مات و یا نیمه شفاف وجود دارند که می‌توانید آنها را در تزیینات هر فضایی به کار ببرید.

پارتیشن های شیشه ای نور و زیبایی را حفظ می‌کنند و به عنوان حریم خصوصی افراد فضای الهام‌بخش و کارآمد را به وجود می‌آورند که باعث می‌شود افزایش بهره‌وری کارمندان افزایش پیدا کند.

همچنین تفکیک کردن فضا با شیشه در محیط ایجاد می کند.

 

قیمت پارتیشن شیشه ای

بالا بردن مقاومت پارتیشن شیشه ای

یکی از ایده هایی که برای فضاهای اداری می توان از آن استفاده کرد پارتیشن های شیشه ای است.

اگر بخواهید مقاومت آن را بالا ببرید استفاده از استایل ها می توانند به مقاومت آن کمک کنند و همچنین در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی از خود نشان دهد.

هنگامی که استیل و شیشه با یکدیگر ترکیب می‌شوند همیشه ترکیب فوق العاده زیبایی را به وجود آورده که می‌توانید از بودن در آن محیط احساس رضایت کنید.

 

ویژگی پارتیشن های شیشه ای

مهم ترین ویژگی پارتیشن های شیشه ای جدایی فضا در حین درهم آمیزی آن است.

امروزه در بازار انواع پارتیشن ها وجود دارند که پارتیشن های شیشه ای یکی از نمونه های موفقی است که در طراحی داخلی و زیباسازی منزل از آن استفاده می شود.

همچنین برای محیط های اداری هم این نوع پارتیشن استفاده می‌شود که بسیار زیبا در محیط می درخشد.

راه اندازی پارتیشن های شیشه ای معمولاً زمان می برد مگر اینکه تمام مراحل آن به صورت انجام شده باشد و فقط نصب آن مانده باشد.

پارتیشن های شیشه ای به دلیل این که تا سقف اجرا می شوند.

این پاریتشن ها مقاومت و استحکام بالایی نسبت به پارتیشن های دیگر دارند.

معمولاً پارتیشن های شیشه ای در قسمت‌های اداری و سالن‌های کنفرانس استفاده بیشتری می شود که به صورت پارتیشن های تک جداره و دوجداره می باشد.

پارتیشن های بدون فریم می‌توانند به دلیل نداشتن فریم نور را  به راحتی از خود عبور ‌دهند و فضای انعطاف‌پذیری را به وجود بیاورند به دلیل اینکه پانل های شیشه ای دارای یک قاب عمودی هیستند و با یک چند ورق شیشه ای تنها ساخته می‌شود.

با استفاده از پارتیشن های شیشه ای در ساختمان، معماری مدرن را به محیط منزل و یا اداره راه می دهید که باعث زیبایی محیط خواهد شد و افراد در آن احساس رضایت می‌کنند و راندمان کار آنها نیز به بالاتر میرود.

 

پارتیشن های متحرک

پارتیشن هایی که به صورت متحرک هستند و یا پارتیشن شیشه ای ریلی به آنها گفته می‌شود.

در طول محور ریلی سقفی و کفی جابجایی می‌کنند که معمولاً از سکوریت ۱۰ میل برای آن استفاده می‌شود و در تزئینات ساختمان به خوبی می توانید آن را حس کنید.

پارتیشن های شیشه های متحرک معمولاً به دو صورت آکاردئونی و پانلی هستند که از ویژگی های منحصر به فرد آن تقسیم بندی موثر محیط در طراحی داخلی میباشد برای ساخت فضاهای کوچک از این پارتیشن استفاده می‌کنند.

 

پارتیشن شیشه ای با طرح اقتصادی

 پارتیشن های شیشه ای عبارتند از پارتیشن با طرح اقتصادی که همانطور که از اسمش مشخص است با حداقل هزینه اجرا خواهد شد و باید این موضوع را در نظر بگیرید که اگر متریال با کیفیت تهیه کنید قطعا زمان زیادی را برایتان کار می‌کند و دیگر نیاز به تعویض آن نیست.

 

طریقه نصب این پارتیشن ها به این صورت است

فریم های یو مورد استفاده در پارتیشن معمولاً با پیچ های مخصوصی بر روی دیوار ها پیچ می شود و شیشه های ثابت در داخل آنها قرار می گیرد که اصولاً این فریم ها در رنگهای سفید نقره ای و مشکی موجود هستند.

اگر محل پارتیشن مناسب برای انجام کار نیست، در ابتدا باید آن را زیر سازی کنید و برای ثابت نگه داشتن شیشه ها از ناودانی های آلومینیومی استفاده نمایید.

 

پارتیشن های اقتصادی پلاس

پارتیشن های اقتصادی پلاس از پارتیشن های هستند که باعث شکیل بودن در محیط می‌شود و استفاده از آلیاژ بسیار شیک استیل در آن زیبایی منحصر به فردی دارد.

از این پارتیشن معمولاً برای فضاهایی که رطوبت بالایی دارند استفاده میکنند.

 

قیمت گذاری بر روی پارتیشن

برای قیمت گذاری بر روی پارتیشن های شیشه ای عوامل مختلفی دست به دست یکدیگر می‌دهند تا برآورد هزینه را به شما بگویند.

عواملی که بر روی قیمت پارتیشن های شیشه ای تاثیر گذار هست به شرح زیر می باشند :

در ابتدا متراژ ابعاد و ضخامت از عواملی هستند که بر روی قیمت گذاری شیشه پارتیشن های شیشه ای تاثیر می‌گذارد و همچنین رنگ شیشه سکوریت حائز اهمیت است که از چه رنگی می خواهید استفاده کنید، زیرا هر کدام از رنگها قیمت‌های مختلفی دارند.

زمانی که می‌خواهید ان قیمت‌گذاری کنید ۵ عامل در برآورد هزینه ها مهم هستند که یکی از آنها شیشه ها با میل های متفاوت است که می خواهید برای تزئینات ساختمان و تزئینات اداری از آن استفاده کنید.

دومین مورد فریم آلومینیومی آنهاست که با چه رنگی با چه متریالی می‌خواهد انتخاب شود و چه کیفیتی قرار است برای طراحی آن استفاده شود.

مورد بعدی اتصالات است که می خواهید بر روی آنها انجام دهید و همچنین وجود شیشه‌های مات و یا نیمه مات قیمت‌های متفاوتی دارند که بهتر است آنها را از سایت های معتبر و یا استادکارانی که در این حرفه تجربه دارند به دست بیاورید.

هزینه حمل و نقل از کارخانه تا محل کار یا محله زندگی قرار است پرداخت شود هم موضوعی است که باید آن را در نظر بگیرید.

در ابتدا بهتر است که همه این موارد را در نظر بگیرید و بعد اقدام به بازسازی ساختمان و یا تعمیرات و یا چیدمان متفاوتی در منزل می کنید.

در مرحله آخر هم نصب و اجرای پروژه می باشد که هر شرکتی با کیفیتهای متفاوتی قیمت‌های دارد که با توجه به تغییر و نوسانات قیمت های روز قیمت ها متفاوت هستند و باید از یک شرکت و یا یک کارشناس را انتخاب کنید تا بتواند شما را به خوبی راهنمایی کند.

 

 

 

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.

پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

     

    برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

    نظرات خود را برای ما بنویسید.

    موفق باشید.