سفارش سریع

از فرم زیر سفارش خود را به سرعت و آسانی برای ما ثبت کنید؛ بعد از ثبت فرم زیر کارشناسان ما در ساعت اداری کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

شما ممکن است سبک کابینت، جنس آن یا سبک میز و کمد دیواری خود را مد نظر داشته باشید و بخواهید سفارش خود را ثبت کنید. همان طور که در فرم زیر می بینید اولین کار، نوشتن نام کامل شما می باشد. یعنی نام و نام خانوادگی شما. ایمیل شما و شماره تماس شما نیز قسمت های مهمی هستند که باید پر شوند. قسمت آخر که مخصوص پیام شماست، برای انی در فرم قرار دارد که سوالات شما در مورد سفارشتان را در آن بپرسید. به عنوات مثال شاید ندانید برای کابینت انزو چه مقدار باید هزینه کنید یا این که برای داشتن پارتیشن های دوجداره چه مقدار باید هزینه شود. شما می توانید از طریق این فرم سوالات خود را از گروه کتخصص گریت کابینت بپرسید.

بعد از پر کردن فرم در ساعتی مناسب، گروه گریت کابینت در ساعات اداری در کمتر از ۱ ساعت با شما تماس می گیرند و شما می توانید سوالات خود را از متخصصین گریت کابینت بپرسید. اگر نگران هزینه‌ی مشاوره هستید باید بگوییم که جای نگرانی نیست، چرا که مشاوره‌ی گروه گریت کابینت به صورت رایگان انجام می شود.

قبل از این که بخواهید فرم سفارش سریع را پر کنید، ما برای شما تعدادی از خدمات گریت کابینت را عنوان می کنیم تا اطلاعات شما در ارتباط با سفارشی که دارید و همچنین سوالاتتان بیشتر شود.

انواع کابینت آشپزخانه و نحوه‌ی انتخاب آن‌ها

بسیاری از ما اطلاعات زیادی در مورد انواع کابینت ها نداریم و اولین چیزهایی که ممکن است به سمت آن ها برویم کابینت های هایگلاس و ام دی اف است. در حالی که انواع مختلفی از کابینت ها وجود دارد که شما می توانید با تماس با گریت کابینت و توصیف سبک و چیدمان آشپزخانه خود، بهترین نوع کابینت را انتخاب کنید. متداول ترین این انواع، شامل کابینت های ممبران،‌انزو، روکش چوب، روکش چرم، ام دی اف، هایگلاس، لاکچری جواهر، کابینت هیا رنگ پولیشی و کابینت های مدرن و کلاسیک می شود.

تخت خواب

یکی دیگر از خدمات شگفت انگیز گروه گریت کابینت، فعالیت در حوزه‌ی ساخت تخت خواب است. تخت خواب ها انواع و سایزهای مختلفی دارند که شما می توانید با توجه به تعداد افراد که یک نفر است یا دو نفر و همچنین ابعاد اتاقتان، به کمک گروه گریت کابینت، تخت خواب مورد نظر خود را انتخاب کرده و با استافده فرم زیر به صورت سریع سفارش خود را ثبت کنید تا گروه گریت کابینت در ساعات اداری در کمتر از یک ساعت بعد از ارسال فرم، با شما تماس بگیرند.

دکوراسیون داخلی

یکی دیگر از مواردی که می توانید با متخصصین ما در گریت کابینت صحبت و مشورت کنید، دکوراسیون داخلی منزل و به خصوص آشپزخانه تان است. دکوراسیون داخلی می تواند نمایانگر چیزهای زیادی درباره ی شما باشد. چرا که نشان می دهد برای خانه‌ی خود چقدر وقت صرف کرده اید و چقدر برای آن ارزش قائل شده اید.

انواع پارتیشن های منزل و پارتیشن های اداری

شاید تصور کنید تهیه پارتیشن شیشه ای بسیار غیرضروری است. اما برای برخی افراد داشتن حریم خصوصی در هنگام کار و همچنین داشتن فضایی که صداهای مختلف وارد آن نمی شود اهمیت زیادی دارد. در اداره ها به دلیل تجمع افراد و شلوغی و سر و صدای زیاد، برخی از کارمندان نمی توانند تمرکز کنند و به کارهای خود ادامه دهند. پارتیشن های شیشه ای، تک جداره و دو جداره راه حل پیشنهادی گریت کابینت برای شماست. در منزل نیز اگر فضاهای بزرگی دارید و می خواهید وقتی مهمان به خانه تان می آید، بتوانید قسمتی خصوصی در خانه داشته باشید، می توانید از پارتیشن ها طرح دار و زیبا به انتخاب خودتان استفاده کنید.

کمد دیواری

یکی از مهم ترین نیاز هر خانه ای داشتن کمد دیواری است.اگر خانه ای کمد دیواری نداشته باشد شما مجبور خواهید شد از کمد های متحرک استفاده کنید و هر جا که می روید آن را با خودتان حمل کنید. بنابراین انتخاب کردن کمد دیواری مناسب با جنس و طرح خوب، می تواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد. از جمله این که خانه‌ی شما را خلوت تر از آن چه که هست نشان می دهد.

میز منشی و میزهای اداری

میزهای اداری، میزهای مطالعه، میز مدیریت و میز منشی یکی دیگر از چیزهایی است که برخی از ما به آن ها احتیاج داریم. انتخاب کردن جنس و سبک مناسب با فضای خانه یا اداره، می تواند کار دشواری باشد. اما شما می توانید با کمک گروه گریت کابینت بهترین سبک را برای خود انتخاب کنید.

با پر کردن فرم زیر یک مشاوره ی رایگان مهمان گریت کابینت باشید…

  در ساعات غیر اداری پاسخگویی به اولین فرصت در روز بعد موکول می شود.

  ممنون بابت اعتماد شما به گریت کابینت.

  اطلاعات تماس برای سفارش سریع تلفنی و حضوری:

     تهران-ولنجک-انتهای خیابان یمن-پلاک ۱۹-طبقه دوم-گریت کابینت

     info@greatcabinet.ir

    ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲

    ۸۸۰۷۹۲۵۷

    ۸۸۰۷۹۲۵۷

     گریت کابیت یکی دیگر از خدمات شرکت هیرادانا می باشد.

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را برای ما بنویسید.

  موفق باشید.