کابینت چوب طبیعی مدرن

کابینت مدرن تمام چوب (چوب طبیعی) چیست

امروزه با به وجود امدن شهرهای بزرگ و تراکم زیاد جمعیت .معماران برای صرفه جویی در مصرف انواع متریال های طبیعی و صرفه جویی در هزینه ها سبکی را بنا نهادند به نام سبک مدرن که معماران با بهره گیری از این سبک میکوشند با حداقل طراحی حجم بیشترین بازدهی را برای مصرف کننده به وجود اوردند وبا بهره گیری از ایده های نوع حتی متریال هایی را بسازنند که در این را باعث صرفه جویی در مصرف طبیعت باشند . کابینت تمام چوب مدرن سبکی است ساده اما چشمگیر به واسطه استفاده از تجربه طراحی و چیدمان مدرن و جذابیت به وجود اوردن متریال های نوع که خود به سادکی خود هرچه چشم میاندازیم چشمگیرتر و زیبا معنای جذاب مدرن را معرفی میکنند.

سبک مدرن در کابینت:

در تعریفی دیگر استفاده از سبک مدرن یعنی استفاده از به روز ترین دست اوردهای یک هنرمند در صنعت دیزاین و چشم بستن روی سبک قدیمی کلاسیک که بیشتر حس سلطنتی و قدرت را دارد و هزینه زیادی و زمان زیادی و حجم زیادی از یک فضا را از ما میگیرد تا یک اشپزخانه زیبا را به ما بدهد. در حالی که بشر میکوشد تا سبک مدرن را بیش از هر سبکی معرفی و استفاده کند تا مارا با کمترین هزینه وکمترین زمان و کمترین فضای اشغال شده به ما کابینتی کم حجم تر از سبک کلاسیک بدهد.

کابینت تمام چوب مدرن

کابینت تمام چوب (چوب طبیعی) مدرن

استفاده ازچوب طبیعی در خلق این سبک بهترین گزینه برای ما است چرا که چوب طبیعی بیش از هر متریال دیگری سیلقه های مختلف را به سمت خود میکشاند حس زنده بودن و حس کامل بودن چوب به ما این امکان را میدهد که سبک مدرن را پر تر از همیشه اجرا کنیم امکان تلفیق هر متریالی در کنار چوب بسیار زیباست و در کنار چوب به زیبایی مینشیند .

کابینت تمام چوب مدرن

کابینت تمام چوب (چوب طبیعی) مدرن

استفاده یا تلفیق تنوع بسیار زیاد چوب به ما در این سبک کمک زیادی میکند تصور کنید یک کابینت مدرن تمام چوب برای مشتریانی که حس تنوع و شلوغی را بیشتر میپسندند به این گونه است که میتوان چند مدل از گره چوب را مثل راش که پرفروشترین چوب در دنیاست و چوب بلوط که دارای سطحی غیر مسطح و برجسته هست و چوب ملچ که گره های بسیار ریزی دارد تلفیق کرد و صحنه ای چشم گیر را به وجود آورد به سادگی فقط در تنوع استفاده از درب ها ما به زیبایی برسیم در حالی در سبک تمام چوب کلاسیک وجود انواع منبت گران قیمت، این امکان را به ما میدهد .

کابینت چوب طبیعی مدرن

کابینت تمام چوب (چوب طبیعی) مدرن

تنوع در رنگ پذیری یا رنگ امیزی چوب نوع دیگری از تلفیق تنوع در این سبک هست تصور کنید کابینت مدرن شما که کاملا ساده چیده شده است در سبک رنگ امیزی تلفیق شود ویک صحنه مدرن را بسازد به طوری که درب هایی به صورت خود رنگ دربهایی به صورت کهنه کاری چیده شوند و یک سبک مدرن کلاسیک را برای ما پدید آورد .

کابینت چوب طبیعی مدرن

کابینت چوب طبیعی (تمام چوب) کلاسیک با رنگ قهوه ای

برای مشتریانی که از یک مدل چوب استفاده میکنند و زیاد اهل شلوغی در بستر یک کار مدرن نیستند .چوب طبیعی میتواند به دست طراحان طوری چیده شود که با ایجاد یک قاب، مرکزیتی را به وجود آورد که به وسیله سی آن سی طرحی مدرن را در مرکزیت یک درب ایجاد کنند و کار را بیش از بیش خلوت و مدرن بسازد حتی استفاده از دو نوع رنگ امیزی براق و مات کار را زیبا تر میسازد

کابینت چوب طبیعی مدرن

کابینت تمام چوب (چوب طبیعی) مدرن با رنگ سفید

امکان نورپردازی در این نوع از کابینت مدرن تمام چوب بسیار زیبا جلوه میکند و اگر ماهرانه طراحی شود خود به تنهایی حتی با وجود یک دست بودن چوب. کاررا چشم گیر میکند در این سبک داخل یک قاب قرار دادن هر وجه طرف کابینت بسیار مهم است

کابینت چوب طبیعی مدرن

کابینت چوب طبیعی (تمام چوب) مدرن

در سبک طراحی کابینت تمام چوب مدرن هر چه طراحی کار مسطح و فاقد اختلاف سطح باشد کار زیباتر جلوه میکند. هنر تذهیب مدرن به ما این امکان را میدهد که یک کابینت یک دست و یک رنگ را در حاشیه های خود دچار معنایی خاص کنیم که مشتری و طراح به دنبال آن هستند و آن معنا خاص را میسازند .در مجموع معرفی کابینت تمام چوب مدرن به علت استفاده از چوب طبیعی دارای این امکان هست که به هر شکلی در بیاید .

 

همنشینی متریال هایی نظیر استیل و سنگ و یا حتی پارچه کاملا با سبک کابینت مدرن تمام چوب همخوانی دارند و زیبایی را دو چندان میکنند حتی استفاده از رنگ پوششی در یک سری از دربها و شگل گره های چوب در دربهای دیگر در صورتی که ماهرانه چیده و طراحی شوند شکلی دیگر از کابینت مدرن تمام چوب را به ما معرفی میکند.

شرایط و استاندارد های نگهداری کابینت تمام چوب مدرن بسیار ساده و قابل اجرا است چرا که ما با استفاده از چوب در این نوع کابینت . کابینتی مقاوم در برابر ضربه را داریم متریال چوب طبیعی به دلیل داشتن گره هایی که با تراکم بالا در هم تنیده شده اند مقابل هر نوع ضربه احتمالی مقاوم هستند . متریال چوب رطوبت پذیر نیست و آب به درون آن نسبت به سایر کابینت ها کمتر نفوذ میکند و و مانند سایر کابینت ها به خصوص MDF باد نمیکند چرا که آب نیزنمیتواند تراکم چوب را ضعیف کرده و باعث تغییر شکل در چوب شود . حتی در صورتی که یک ماده شیمیایی سطح چوبی کابینت مارا خراب کند یا اینکه کشیده شدن جسمی خشن سطح چوب را از بین ببرد نیاز به تعویض چوب مورد نظر نیست بلکه با یک رنگ آمیزی مجدد در قسمت خراب شده کابینت ما به حالت اولیه خود باز میگردد

کابینت تمام چوب مدرن

کابینت تمام چوب (چوب طبیعی) مدرن

قدرت پیچ گیری بالای چوب شکل کابینت را تا سالها ثابت نگه میدارد و برخلاف کابینت های ام دی اف که بعد از مدتی شکل و نظم دربها به هم میریزد و باعث صدا در قسمت باز و بسته شدن دربها میشود قدرت پیچ گیری بالای چوب نظم و کیفیت اولیه کابینت تمام چوب مدرن را تا سالها با کیفیت و استاندارد نگه میدارد.

بازسازی کابینت تمام چوب مدرن یکی دیگر از مزیت های این نوع کابینت است همانطور که میدانید کیفیت بالای چوب باعث میشود که این متریال یعنی چوب طبیعی سالهای زیادی را عمر کند و در صورت خستگی از شکل و رنگ ،نیاز به دور ریختن این کابینت نیست چرا که با یک دست رنگ مجدد این بار به طوری دیگر و یا سبگ رنگی دیگر مثل سبک رنگی پولیش براق یا رنگ کهنه کاری میتوانیم کابینت خود را دوباره مثل روز اول با رنگی جدید احیا کنیم حتی این بار به سبکی دیگر، این مزیتی است که هیچ متریالی در صنعت دیزاین ندارد و همین کیفیت و زیبایی و حس زنده بودن چوب ،شما را قانع میکند که بهترین نوع کابینت ،کابینت تمام چوب است.

شرکت کابینت سازی و دکوراسیون گرید با بیش از ۱۵ سال سابقه در صنعت کابینت و دیزاین (دکوراسیون) به شما این اطمینان را میدهد که با بهره گیری از بازار متنوع و شناخت این بازار متنوع تمامی چوب های زیبایی را که میتوان در سبک کابینت مدرن تمام چوب استفاده کرد به شما معرفی کند و با بهره مندی ازمعماران جوان که با نرم افزار های سه بعدی یک محیط را به سادگی به سبک مدرن در می اورند بنا به سلیقه مشتری فضای مدرنی را بسازند که در خور شما مشتریان عزیز باشد . استفاده از اساتید ماهر رنگ کاری چوب در این سبک بسیار حائظ اهمیت است چرا که سبک مدرن بیشتر از آنکه به طراحی قابل نیاز داشته باشد به استادی نیاز دارد که متریال چوب طبیعی را به گونه ای رنگ کند که سبک مدرن خود را نشان بدهد چرا سبک مدرن بیش از همه سبک ها به جلوه و کیفیت بالای متریال نیاز دارد.

برای ارتباط با ما کافیست از طریق فرم ارسال کارشناس جهت مشاوره و ارائه پلن دو بعدی به صورت رایگان  در محل شما حضور می یابند و یا از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت با ما در تماس باشید

با گریت بدرخشید