قیمت کابینت روکش چرم

 

کابینت آشپزخانه روکش چرم

کابینت آشپزخانه روکش چرم

همانطور که پیشتر در معرفی کابینت روکش چرم نیز گفته شود تنها تفاوت کابینت با روکش چرمی ،با سایر انواع کابینت فینیشینگ درب ها یا همان روکش روی درب میباشد .قیمت یک ورق mdf روکش شده با چرم در ابعاد ۱۲۲*۲۸۰ در بازار (نرخ تابستان سال ۱۳۹۸)  تقریبا برابر ۱۶۰۰۰۰۰ تومان میباشد . این درحالیست که قیمت ورق هایگلاس ترک در حال حاضر بین ۵۵۰۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰۰ تومان میباشد بنابراین اگر بخواهیم قیمت  کابینت روکش چرم را محاسبه کنیم ، میتوانیم اختلاف قیمت ورق را در متراژ کابینت سر شکن کنیم . بنابراین اگر فرض کنیم هر ورق به طور میانگین برای ۲٫۵ کابینت باشد ، اختلاف قیمت کابینت روکش چرم با کابینت هایگلاس ترک از روش زیر بدست خواهد آمد .

قیمت ورق هایگلاس : ۶۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت ورق روکش چرم : ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان

۲٫۵ / (۶۰۰٫۰۰۰ – ۱٫۶۰۰٫۰۰۰)

=

۴۰۰۰۰۰ تومان

با این حساب اگر قیمت یک متر کابینت هایگلاس ترک برابر ۱٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان باشد قیمت یک متر کابینت روکش چرم برابر ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد .

ممکن است برای شما این سوال به وجود بیاید که چرا اختلاف قیمت کابینت را با کابینت ایرانی محاسبه نکردیم و معیار محاسبه قرار ندادیم .

در جواب این سوال به جا باید گفت که ابعاد ورق های ایرانی بزرگ تر از ورق های ترک و روکش چرم میباشد ، در واقع ابعاد ورق های ایرانی ۲٫۵ *  ۳٫۶۶ میباشد که در مقایسه با ورق های هایگلاس و روکش چرم تا ۲٫۵ برابر از نظر مساحت بزرگتر میباشند .

در خصوص نحوه متر کردن و محاسبه قیمت تمام شده کابینت روکش چرم باید افزود که محاسبه قیمت کابینت روکش چرم دقیقا مثل سایر کابینت ها مثل کابینت  MDF مات یا هایگلاس و …. میباشد و دقیقا از یک قانون پیروی میکنند . برای اطلاع از نحوه محاسبه قیمت کابینت کلیک کنید . 

در ادامه باید افزود که ورق های روکش چرم در قیمت های پایین تر نیز در بازار وجود دارند ، اما آنچه ما در این مقاله مورد محاسبه قرار دادیم بهترین نوع کابینت روکش چرم بود که از طریق فروشنده ورق این روکش شامل گارانتی میباشد و در واقع در مورد انجام یک پروژه با متریال درجه یک سخن گفتیم .

امیدوارم اگر قصد اجرای کابینت روکش چرم را برای آشپزخانه خود را داشتید با خواندن این مطلب اطلاعات مفیدی بدست آورده باشید .

جهت درخواست مشاوره و اعزام کارشناس به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.

پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند


درخواست مشاوره ، بازدید و ارائه پنل را دارم