کابینت ممبران تصویر اول

کابینت‌ ممبران یا وکیوم نوعی از کابینت های چوبی است که جنس مغز آن از نوع MDF  و یا نئوپان است که البته از نئوپان به دلیل پایین بودن کیفیت به ندرت استفاده میشود و تفاوت آن با کابینت MDF  در نوع روکش است.

در واقع کابینت‌ ممبران نوعی کابینت MDF  است که  روکش آن با تکنولوژی وکیوم انجام گرفته است.

البته یاد آوری این نکته لازم است است که جنس بدنه تمام کابینت ها از MDF سفید میباشد و تفاوت انواع کابینت در نوع درب های آن میباشد.

 

دانلود کاتالوگ

 

دستگاه پرس وکیوم :

پرس وکیوم ممبران نسل قدیم دستگاه های پرس روکش بر روی چوب بوده است .

این دستگاه ها هرگز به مرحله ی تولید داخلی نرسیدند و تماما به صورت وارداتی از کشورهای خارجی وارد می شدند.

 

کابینت ممبران در طراحی کلاسیک :

کابینت ممبران تصویر دوم

کابینت کلاسیک وسبک های سنتی همواره مورد پسند و منطبق با سلیقه ایرانیان بوده است، حکاکی و منبت و سرستون ها اجزای جدایی ناپذیر این نوع کابینت به شمار می آیند ، جنس کابینت کلاسیک که در گذشته اجرا میشدند از چوب طبیعی و حکاکی و ابزارهای به کار گرفته شده در این کابینت همگی به صورت دستی انجام میشد که علاوه بر زیبایی زیاد هزینه بالایی نیز به همراه داشت ، همچنین در کابینت های MDF  به دلیل نوع پرس روکش (فرآیند لمینت) امکان ایجاد نقش و نگار و حکاکی بر روی صفحه چوبی نمیباشد .

از این رو بعد از ورود تکنولوژی CNC به صنایع آهن و شیشه  ، با به کار بستن این فناوری در صنایع چوب ، امکان ایجاد نقش و نگارهای دلنشین بر روی صفحه های چوبی به جود آمد و درسال های اخیر کابینت‌ممبران به خوبی جای خود را در آشپزخانه های ایرانی پیدا کرده است.

 

نحوه تولید کابینت ممبران

در شرکت کابینت و دکوراسیون گریت ، طرح مورد نظر ابتدا در نرم افزار 3DMAX که تخصصی ترین نرم افزار در عرصه طراحی 3 بعدی میباشد  طراحی و مدل میشود ، در مرحله بعدی مدل طراحی شده توسط دستگاه CNC به وسیله نرم افزار های مخصوص خود ( رادونیکس یا آرت کم) طبق الگوریتم های مختصاتی که برای دستگاه تعریف میشود بر روی صفحه چوب (صفحه چوب بدون روکش یا یک طرف روکش شده) پیاده سازی میشود ، بعد از پیاده سازی طرح 3 بعدی روی صفحه چوب سطح آن کاملا با سمباده پرداخت میشود ، بعد از این مرحله سطح چوب از طریق پمب باد کاملا عاری از هرگونه گرد و خاک یا آلودگی و  براده باقیمانده از  CNC شود ، بعد تمیز کاری صفحه چوب به اتاق چسب برده میشود و سطح آن به وسیله پمپ با چسب چوب مرغوب آغشته میشود ، بعد از چسب کاری صفحه چوب آماده پرس وکیوم یا همان روکش ممبران میباشد. در این مرحله تخته ها روی دستگاه وکیوم چیده میشوند ، بعد از روشن کردن دستگاه تخلیه هوای داخل دستگاه توسط مکنده های قوی صورت میگیرد سپس المنت ها شروع به داغ شدن کرده و باعث ایجاد حالت خمیری در ورق روکش مینمایند ،  که بعد از رسیدن به دمای مناسب قسمتی که روکش روی آن سوار است به سمت پایین آمده و به روی قطعات CNC شده کشیده میشود و توسط چسبی که قبلا روی سطح چوب خورده به روی چوب میچسبد.

 

البته بعد از مرحله CNC  میتوان سطح چوب را با رنگ پلی اورتان نمود که در این حالت دیگر نیازی به وکیوم نمیباشد ، البته اینکار تا حدودی قیمت کابینت آشپزخانه شما را بیشتر میکند .

 

جهت مشاهده و دانلود کاتالوگ درب های تولید شرکت کابینت گریت بروی درب ممبران کلیک کنید.

 

چرا کابینت‌ممبران محبوبیت بالایی دارد

کابینت ممبران تصویر سوم

کابینت ممبران جزء کابینت کلاسیک است، سبک کلاسیک به دلیل وجود منبت ها و فرایند تولید پیچیده تر نسبت به سبک مدرن هزینه تولید بالاتر و بالطبع قیمت بالاتری دارد، در بین کابینت های کلاسیک کابینت ممبران قیمت تمام شده کمتر و بالطبع هزینه کمتری نیز نسبت به سایر سبک های کلاسیک دارد.

علاوه بر آن به دلیل زیبایی این کابینت لوکس، جایگاه خود را در قلب آشپزخانه های ایرانی باز کرده است.

برای آشنایی با کابینت کلاسیک و کابینت مدرن کلیک کنید.

 

طراحی زیبا و لوکس کابینت ممبران:

کابینت ممبران تصویر چهارم

کابینت ممبران تصویر چهارم

یکی از مهمترین فرآیند ساخت یک کابینت آشپزخانه، طراحی منحصر به فرد، مطابق با شرایط آن آشپزخانه است، جای لوله های ورودی و خروجی،هود و جانمایی تاسیسات بسیار مهم هستند، بنابراین اگر قصد دارید صاحب یک کابینت‌ممبران زیبا و بی نقص باشید باید تمامی المان های ساخت یک کابینت مطابق با شرایط آن آشپزخانه در نظر گرفت و طرح های کپی شده به هیچ عنوان استفاده نشود، شرکت گریت با بیش از 15 سال سابقه تولید، یکی از بهترین گزینه های شما در طراحی این کابینت چشمنواز میباشد، به همین منظور این شرکت خدماتی رایگان در اختیار مشتریان عزیز جهت اعتماد سازی ارائه نموده است، تا قبل از هر اقدامی، جانمایی آشپزخانه خود همراه با ارائه قیمت تمام شده بدون پرداخت هیچ هزینه ای توسط مشتری انجام دهد.از خدمات ما بهره مند شوید.

این خدمات به این معناست که از اولین مرحله بعد از تصمیم گیری شما از اندازه گیری تا نصب کابینت همراهتان خواهیم بود.

 

تنوع رنگ در طراحی کابینت ممبران

کابینت ممبران تصویر پنجم

یکی از مزیت های شاخص کابینت‌ممبران تنوع رنگ روکش آن است، فقط کافیست رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید، اگر در بین دو رنگ تردید دارید ما دو رنگ متفاوت را برای شما طراحی و خدمتتان ارائه میکنیم تا قبل از اجرا این تردید برطرف شود.

 

تنوع درب ها در طراحی کابینت ممبران

کابینت ممبران تصویر ششم

یکی از دغدغه های بزرگ مشتریان در هنگام سفارش کابینت ممبران نوع حکاکی درب ها است، به همین منظور گروه کابینت و دکوراسیون گریت قبل از طراحی کاتالوگ درب ها را خدمتتان ارائه میکند و در بین درب ها میتوانید، نوع درب به همراه منبت های آن را ببینید و انتخاب کنید اگر بین دو درب اختلاف نظر دارید نگران نباشید ما محیط آشپزخانه تان را علاوه برطراحی رنگ های مورد نظرتان، درب های مورد نظرتان را هم برایتان طراحی میکنیم، این گروه دغدغه های مشتری را شناسایی و روز به روز در جهت ارتقاء سطح خدمات رسانی حرکت کرده است.

جهت دانلود و مشاهده نمونه درب ممبران و گل، تاج، پاخور و ستون های کابینت ممبران کلیک کنید.

 

مزایا کابینت ممبران :

قیمت مناسب کابینت ممبران 

کابینت‌ممبران جزء دسته کابینت کلاسیک در آشپزخانه محسوب میشود همانطور که قبلا اشاره شد سایر کابینت های کلاسیک دارای روکش یا همان فینیشینگ هایی با قیمت های بالاتری دارد و از جنس وکیوم است، پس در نظر داشته باشید کابینت ممبران قیمت کمتری نسبت به رنگ، روکش چوب، چوب و رنگ های پلی استر و پولیشی دارد و جزء ارزان قیمت ترین کابینت های کلاسیک است.

 

تنوع رنگ در کابینت ممبران 

کابینت ممبران تصویر هفتم

تنوع رنگ در روکش های وکیوم یکی از بزرگترین مزیت های کابینت های ممبران به حساب می آید، دوستدار چه رنگی در کابینت آشپزخانه هستید؟!

سفید؟

مشکی؟

کرم؟

قهوه ای خوشبختانه تمامی این رنگ های در طیف های رنگی مختلف کم رنگ و پررنگ در روکش های وکیوم موجود است.

 

القای حس طبیعی 

کابینت های ممبران به دلیل فشردگی و استحکام و بدون گره بودن جنس مغزخود محدودیت ها و معایب کابینت های چوبی ندارند.

همچنین به دلیل نوع روکش خود حس طبیعی بودن و نشاط کابینت چوبی را به خوبی القا میکنند .

 

استفاده از اکسسوری در ستون های زمینی و کمدی

کابینت ممبران تصویر هشتم

اکسسوری های در کابینت ممبران یکی از پرکاربرد ترین فضاها برای قراردادن ادویه جات و لوازم ماشین لباسشویی و ظرفشویی است، اسکسسوری علاوه بر اینکه از فضاهای پرت مثل ستون ها استفاده میشود از ریخت و پاش موارد فوق جلوگیری میکند

 

سازگاری با محیط زیست :

کابینت هایی که با مغز MDF تولید میشوند به دلیل اینکه از نوعی چوب فرآوری شده تهیه میشوند باعث قطع درختان کمتری میشوند .

 

مقاومت در برابر رطوبت :

کابینت‌ممبران به دلیل نوع روکش PVC خود مقاومت بیشتری نسب به رطوبت در مقایسه با سایر کابینت های MDF  دارند، اما در نظر داشته باشید هیچ کابینت آشپزخانه ای کاملا ضد آب نیست.

 

تمیزکاری کابینت ممبران :

همانطور که قبلا اشاره شد جنس رویه یا فینیشینگ این کابینت از pvc یا همان پلاستیک هست، پس نگران کثیفی آن نباشید و در صورت کثیف شدن به راحتی تمیز میشود.

 

هزینه نگهداری پایین در کابینت آشپزخانه وکیوم

خراب شدن کمتر قطعات و لوازم جانبی در کابینت‌ آشپزخانه وکیوم به این معناست که علاوه بر اینکه موجب افزایش طول عمر و دوام کابینت ها می شود؛

هزینه تعمیر و نگهداری آنها را نیز کاهش می‌یابد و به همین دلیل خرج کمتری روی دست شما می گذارد.

  

معایب کابینت ممبران :

نیاز به نظافت بیشتر

با توجه به وجود شیار و ها و نقش و نگار هایی که روی نمای کابینت ممبران وجود دارد ، این نوع کابینت نیاز به نظافت بیشتر دارد، از طرفی روکش وکیوم به دلیل ماهیت pvc بودن آن، لکه ها به راحتی تمیز میشود

 

سخت پیدا کردن طرح مناسب در هنگام تعمیر

گاها ممکن است بر اثر ضربه و یا اصابت جسمی درب کابینت آسیب ببیند ، در این صورت پیدا کردن طرح مشابه درب قیلی در بازار خیلی کار راحتی نیست ، البته در شرکت کابینت و دکوراسیون گریت ما این خدمات را برای مشتریان خود انجام میدهیم تا در این مواقع خیلی کار سختی نداشته باشند .

 

افت شدید کیفیت در صورت استفاده از مواد نامرغوب

این مشکل البته خاص کابینت‌ممبران نیست به عبارت دیگر تاثیری که استفاده از متریال نامرغوب در افت کیفیت کابینت می گذارد شاید در هیچ نوع کابینتی اینقدر نباشد.

بنابراین متریال مورد استفاده در ساخت کابینت خیلی اهمیت دارد؛

تمامی مواد مصرفی مثل چسب و نوع روکش باید از متریال با کیفیت باشد در غیر این صورت به مرور زمان خاصیت خود را از دست میدهند .

 

طراحی کابینت ممبران

دقت داشته باشید یکی از مهمترین مراحل ساخت کابینت طراحی آن است، اگر طراحی توسط طراحان زبده و با تجربه انجام نشود مشکلات زیادی در نصب کابینت به وجود می آید، مواردی همچون در نظر گرفتن جای  لوله ها، در نظر گرفتن فضای بازشو وسایل آشپزخانه، به کار گیری عمق های مختلف کابینت برای ایجاد فضای بهینه و زیبایی بیشتر و …. همه و همه نیازمند تخصص و تجربه است، شرکت کابینت و دکوراسیون گریت با به کارگیری طراحان خبره و خوش سلیقه در زمینه طراحی آشپزخانه ، نوید داشتن آشپزخانه ای دنج و زیبا را به شما میدهد.

 

عوامل موثر بر قیمت تمام شده کابینت ممبران

یکی از مواردی که تاثیر زیادی بر قیمت کابینت ممبران دارد ، نوع و مقدار حکاکی و نقش و نگار به کار رفته روی چوب میباشد ، همچنین نوع یراق آلات به کار گرفته شده نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . جنس دستگیره ها میتواند از جنس برنز ، برنج ، کروم یا استیل باشد ، که با توجه به رنگ کابینت میبایست رنگ یرآق آلات متناسب با آن انتخاب شود.البته نوع مغز چوب و چسب مورد استفاده نیز خیلی اهمیت دارد . مغز چوب مورد استفاده شده معمولا از جنس واناچای، کاستومانا و چامسون میباشد، که تمامی آن ها دارای تراکم فیبر بالا هستند، البته توجه داشته باشید که هزینه یراق آلات و دستگیره به عهده سازنده کابینت میباشد، اما در مواقعی که مشتریان اصرار به استفاده از یراق آلات اتریشی مانند یراق آلات بلوم دارند این مابه التفاوت توسط مشتری پرداخت میشود، جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کابینت ممبران کلیک کنید 

 

تفاوت کابینت کلاسیک ممبران با کابینت های سبک مدرن :

کابینت ممبران جزء دسته کابینت کلاسیک در آشپزخانه در نظر گرفته میشود، در نظر داشته باشید زمانی که ابزاری بر روی درب ها زده شو، جدا از جنس رویه یا فینیشینگ درب ها، محصول تولید شده در دسته کلاسیک قرار میگیرد جهت آشنایی با کابینت کلاسیک و کابینت مدرن کلیک کنید، اما اگر بخواهیم در چند جمله تفاوت کابینت‌ممبران با کابینت مدرن را بیان کنیم باید گفت سبک مدرن از برش ورق های رنگی ام دی اف بدون هیچی ابزاری بر روی آن تولید میشود و در دو دسته کابینت براق یا هایگلاس و ام دی اف مات تقسیم بندی میشود اما کابینت آشپزخانه ممبران از بعد از برش ورق های خام توسط دستگاه های پیشرفته CNC نقش و نگار شده و سپس توسط دستگاه ممبران یا وکیوم روکش مورد نظر بر روی آن به واسطه حرارت و چسب، چسبانده میشود، علاوه بر آن در کابینت های کلاسیک ممبران ستون ها، سر ستون، گل، تاج و پاخور های ابزار خورده وجود دارد.

 

تفاوت کابینت ممبران با کابینت مدرن از نظر نوع طراحی :

طراحی کابینت‌ممبران به مراتب سخت تر از طراحی کابینت های مدرن است.

 

تفاوت کابینت ممبران با کابینت مدرن از نظر ساخت :

ساخت بدنه در هر دو کابینت یکسان است اما نما و درب ها متفاوت میباشد.

درب ممبران : برش ورق خام + CNC درب ها و حکاکی + چسب کاری + پرس وکیوم

درب مدرن : برش + pvc لبه درب ها

 

تفاوت کابینت ممبران با کابینت مدرن از نظر انعکاس یا بازتاب نور :

جنس روکش ممبران مات و جنس روکش مدرن مات و براق است

 

تفاوت کابینت ممبران با کابینت مدرن از نظر نور پردازی :

نورپردازی در کابینت های آشپزخانه  مدرن هایگلاس مرسوم تر از ممبران است.

 

تفاوت کابینت ممبران با کابینت مدرن از نظر تنوع رنگ :

در هر دو کابینت رنگ های متنوع بسیار زیادی است اما در کابینت های ممبران علاوه بر رنگ های مختلف طرح ها و رگه های متفاوتی هم وجود دارد

 

تفاوت کابینت ممبران با کابینت مدرن از نظر اندازه آشپزخانه :

کابینت کلاسیک‌ممبران در آشپزخانه های بزرگ نما و جلوه بیشتری دارد و برای آشپزخانه های کوچک کمتر توصیه میشود اما کابینت مدرن در آشپزخانه های کوچک نیز کاربرد دارد.

 

قیمت کابینت ممبران

جهت اطلاع از نحوه محاسبه قیمت کابینت ممبران مطابق با اتحادیه کابینت سازان کلیک کنید،اما به طور مختصر زمانی که قیمت یک متر کابینت ممبران شامل یک متر کابینت دیواری به ارتفاع 90 و یک متر کابینت دیواری به ارتفاع 75 است، مطابق با اتحادیه کابینت سازان، کابینت زمینی 60% قیمت یک متر و کابینت دیواری 40% قیمت یک متر کابینت را دارد، دلیل درصد بندی قیمت کابینت ممبران به دلیل یکسان نبودن کابینت های زمینی و دیواری در آشپزخانه است، به عنوان مثال اگر در آشپزخانه تان 5 متر کابینت دیواری و 3.5 متر کابینت زمینی داشته باشید.

 

با توجه به تغییر قیمت ها، قیمت های موجود از روی سایت حذف شده اند و برای دریافت قیمت خدمات و محصولات با شماره ی 09128251252 تماس بگیرید.


البته فاکتورهای دیگری هم در محاسبه قیمت کابینت ممبران دخیل هستند که در لینک قیمت کابینت ممبران به تفکیک توضیح داده شده است.

 

بهترین رنگ کابینت ممبران

خوشبختانه یکی از مهمترین مشخصه های بارز کابینت ممبران تنوع رنگ آن است، شما هر رنگی را که بخواهید میتوانید انتخاب کنید، اما پرطرفدار ترین رنگ های کابینت ممبران رنگ سفید، کرم، نخودی، قهوه ای کم رنگ، قهوه ای پر رنگ است.

 

کابینت ممبران سفید طلایی

 کابینت ممبران سفید طلایی یکی از پرطرفدارترین رنگ ها در کابینت‌ممبران است در این کابینت رنگ وکیوم سفید و سرستون ها ، پا ستون ها و گل های منبت شده به رنگ طلایی تولید میشود و ترکیب رنگ سفید و طلایی را میدهد

 

کابینت ممبران رنگ سفید

رنگ سفید به جرات میتوان گفت یکی از پرطرفدارترین و در عین حال زیبا ترین رنگ برای کابینت آشپزخانه است، این رنگ علاوه بر بزرگ تر نشان دادن فضای آشپزخانه یک رنگ دلباز است که مرور زمان دچار دمودگی نمیشود.

 

 کابینت ممبران رنگ نخودی، کرم یا زرد

کابینت ممبران با رنگ نخودی یکی از رنگ های خاص است که فضایی زیبا و در عین حال آرامش بخش را به ارمغان می آورد.

 

کابینت ممبران قهوه ای کم رنگ

کسانی که از دوستداران چوب هستند قطعا بهترین گزینه برای آن ها کابینت ممبران قهوه ای است خوشبختانه این روکش ها علاوه بر رنگ شبیه به چوب دارای الگوی نقش و نگار انواع چوب هستند که استفاده از این روکش ها سبکی به شدت کلاسیک را به ارمغان خواهد آورد.

 

کابینت ممبران قهوه ای پر رنگ

این رنگ از کابینت به دلیل تیره بودن بهتر است در آشپزخانه هایی با فضای بزرگ اجرا شود.

 

راهنمای نهایی انتخاب کابینت های آشپزخانه در سال 2021

طراحی آشپزخانه

سال نو تغییرات جدیدی را به ارمغان می آورد – و شاید شما این را می خوانید زیرا تصمیم گرفتید که زمان آن رسیده است که ظاهر منسوخ را در آشپزخانه خود رها کنید و به دنبال چیزی به روز ، جدید و تازه باشید. اگر قرار است سالی باشد که شما در نهایت می خواهید آشپزخانه خود را بازسازی کنید ، چند سوال از خود بپرسید: تا چه اندازه مایل به نوسازی هستم؟ آیا من می خواهم به اصول پایبند باشم یا تمام راه را بروم؟ بودجه شما هرچه باشد ، می توانید بدون دندان درآوردن جیب خود به تغییر شکل آشپزخانه دست یابید.

 

کابینت ممبران برای چه منازلی مناسب‌تر است؟

کابینت ممبران از ورق ام دی اف ساخته می‌شود و با روکش پی وی سی پوشانده می‌شود. این کابینت‌ها دارای مزایای زیر هستند:

 • تنوع طرح و رنگ: کابینت‌های ممبران در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی موجود هستند و می‌توان آنها را با هر سبک دکوراسیونی هماهنگ کرد.
 • ضد آب و رطوبت: روکش پی وی سی کابینت‌های ممبران در برابر آب و رطوبت مقاوم است و برای آشپزخانه‌های مرطوب مناسب است.
 • قابلیت تمیز کردن آسان: کابینت‌های ممبران به راحتی با آب و مواد شوینده تمیز می‌شوند.

با توجه به این مزایا، کابینت ممبران برای منازل زیر مناسب‌تر است:

 • منازلی با سبک دکوراسیون کلاسیک یا مدرن: کابینت‌های ممبران در طرح‌های کلاسیک و مدرن موجود هستند و می‌توانند فضایی زیبا و شیک در آشپزخانه ایجاد کنند.
 • منازلی با فضای باز و نسبتا بزرگ: کابینت‌های ممبران به دلیل تنوع طرح و رنگ، می‌توانند فضای آشپزخانه را زیباتر و دلبازتر نشان دهند.
 • منازلی که آشپزخانه‌های آنها در معرض رطوبت قرار دارند: کابینت‌های ممبران به دلیل مقاومت در برابر رطوبت، برای آشپزخانه‌های مرطوب مناسب هستند.

البته کابینت ممبران معایبی نیز دارد که باید در نظر گرفته شود. این معایب عبارتند از:

 • قیمت بالاتر نسبت به کابینت‌های ام دی اف ساده: کابینت‌های ممبران به دلیل فرآیند تولید پیچیده‌تر، قیمت بالاتری نسبت به کابینت‌های ام دی اف ساده دارند.
 • حساسیت به خراش: روکش پی وی سی کابینت‌های ممبران در برابر خراش حساس است و باید در هنگام استفاده از وسایل تیز در آشپزخانه مراقب بود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | maxresdefault inkدر مجموع، کابینت ممبران یک گزینه مناسب برای آشپزخانه‌های با فضای باز و نسبتا بزرگ است که به دنبال کابینت‌هایی با تنوع طرح و رنگ و مقاومت در برابر رطوبت هستند.

 

عواملی که باید قبل از خرید کابینت آشپزخانه جدید به آنها توجه کنید

قبل از بررسی بیشتر ، مهم است که درک کنیم چرا شما باید در وهله اول کابینت آشپزخانه خود سرمایه گذاری کنید. آنها نه تنها آشپزخانه بلکه کل خانه شما را تنظیم می کنند. ما شما را تشویق می کنیم که قبل از خرید بدانید چه چیزی را بخرید و از سرمایه گذاری در این محصول اساسی بازسازی آشپزخانه دریغ نمی کنید. برای انجام این کار ، شما باید چند فاکتور را در نظر بگیرید ، از جمله تعیین بودجه ، دانستن اینکه چه سبک و متریالی را بخرید و غیره.

 

بودجه درست را در نظر بگیرید

مهم است که بدانید چه مقدار فضای ذخیره سازی در آشپزخانه خود نیاز دارید بیشتر مغازه های آشپزخانه و حمام ، از جمله مغازه هایی که خدمات بازسازی ارائه می دهند ، برای اندازه گیری رایگان در خانه ، طراحی آشپزخانه و ارسال برآورد رایگان اقدام می کنند. در مورد انتخاب گزینه ها ، مانند اکثر موارد ، کابینت به سه نوع اساسی ، سطح متوسط ​​و سطح بالا ارائه می شود. علاوه بر مواد ، قیمت همچنین به سطح سفارشی سازی یک مشتری بستگی دارد. گزینه های خارج از قفسه (به نام سهام) به طور کلی بهترین گزینه نسبت به کیف پول شما هستند ، اما گزینه های زیادی برای رنگ آمیزی مجاز نیستند. گزینه های نیمه سفارشی گزینه های بیشتری به شما می دهند و گزینه های سفارشی به شما امکان می دهند هر کاری را که می خواهید طراحی کنید هوشمندانه انجام دهید. بسته به ویژگی هایی که می خواهید به کابینت خود اضافه کنید ، می توانید از بین 3 گزینه انتخاب کنید.

 • کابینه های پایه یا بودجه: اگر بودجه محدودی دارید این موارد را انتخاب کنید. اکثر اینها از قبل مونتاژ می شوند و در هزینه های نصب نیز صرفه جویی می کنند. این دوام با دوام هستند ، بنابراین فرسودگی علی رغم پایین بودن قیمت ، نگران کننده آنها نیست. آنها ممکن است گزینه های زیادی را از نظر سبک اجازه ندهند اما اگر بتوانید گزینه ای متناسب با نیازهای خاص خود پیدا کنید به خوبی کار می کنند. اگر برای این دسته انتخاب می کنید ، انتظار می رود برای هر پا حدود 70 دلار و بیشتر شروع کنید.
 • کابینت های سطح متوسط ​​یا نیمه سفارشی: از آنجا که تعادل مناسبی بین راحتی ، سفارشی سازی و بودجه برقرار می کنند – محبوب ترین گزینه برای کابینت آشپزخانه هستند. آنها امکان شخصی سازی بر اساس نیازهای فردی مانند اندازه ، مواد ، قالب ، تریم و حتی پایان را فراهم می کنند. می توان سخت افزار و لوازم جانبی را انتخاب کرد تا با قاب نیز همراه باشد. قیمت آنها در هر پا حدود 150 دلار است و از آنجا بالا می روند.
 • کابینت های سطح بالا یا کاملاً سفارشی: تنها تفاوت این گزینه ها با گزینه های سطح متوسط ​​، ساخت واقعی آن است. آنها از بالاترین مواد و سخت افزار استفاده می کنند و حتی ممکن است شامل افزایش فضا نیز باشند. قیمت از 500 دلار در هر فوت شروع می شود و بسته به مواد و جزئیات افزایش می یابد.


انتخاب بهترین رنگ برای کابینت آشپزخانه خود

در سال 2021 ، آشپزخانه های سفید ، خاکستری و روشن همچنان روندهای جدی در بازار هستند. رنگ مشکی در سال 2021 از طریق گزینه های مختلف ظهور کرده و اگر به درستی اضافه شود ، می تواند آشپزخانه ای خیره کننده ایجاد کند. در اینجا چند ترکیب وجود دارد که می توانید اگر آشپزخانه تمام سفید نمی خواهید امتحان کنید:

 • آبی و سفید را ترکیب کنید: به کابینت سفید یا آبی بروید و با کبالت فضا را جاز کنید. حتی چند عنصر از الگوهای کبالت می توانند فضا را زنده کنند بدون اینکه بر کیفیت چند ساله یک آشپزخانه سفید تأثیر بگذارد.
 • Blue Navy: ما این سبک را همراه با رنگ سفید نیز توصیه می کنیم. اگر یک میز پیشخوان سفید دارید ، این می تواند ستاره آشپزخانه باشد. با کیفیت آرامش آبی (به روش زمینی تر) ، کابینت های سرمه ای می توانند سطح دیگری از کلاس را به آشپزخانه شما بیاورند.
 • رنگ داو: اگر می خواهید یک آشپزخانه سفید رنگ و بدون اثر اساسی گروه داشته باشید ، راه دیگری برای اضافه کردن چند سایه داو در ترکیب است. به دنبال کابینت های داو با یک میز پیشخوان سفید بروید تا ظاهری سبک و هوا داشته باشید.
 • خاکستری: خاکستری هنوز سایه ای بسیار محبوب برای ترکیب در هر نقطه از خانه ، از جمله آشپزخانه است. سایه های خاکستری می تواند باعث تضاد بین تقابل های قطبی شود و ظاهری کاملاً منسجم ایجاد کند.
 • سبز: سبز ممکن است برای یک کابینت آشپزخانه همیشه سبز یک انتخاب عجیب به نظر برسد ، اما آن را با تردی سنگ مرمرهای لوکس مانند Carrara یا Calcatta جفت کنید و برای خود آشپزخانه ای بدرخشید.

در کنار رنگ ، مراقب باشید که سبک ها و مواد متناسب با سایر عناصر آشپزخانه را نیز بدست آورید.

کدام سبک کابینت آشپزخانه را باید انتخاب کنید

کمتر مورد جدید در جهان شهری است که در آن طراحی های مینیمالیستی جای خود را به دست می دهد. در چند سال گذشته شاهد تأکید بر خطوط تمیز ، تقارن و جزئیات نرم و صاف مانند گوشه های مربع تمیز برش خورده هستیم. از آنجا که سادگی در حال تسخیر است ، زیبایی بدون عارضه از قبیل کابینت به سبک شاکر در حال حاضر مورد بازدید قرار گرفته است. با درهای تابلوی فرو رفته و لمس تنها ساده ترین سخت افزار ، آنها بهترین های این قرن را منعکس می کنند.

اکنون که دانستید از نظر رنگ و سبک چه روندی را دارد ، وقت آن است که در مورد آشپزخانه خود تصمیمات شخصی تری بگیرید.

چه عواملی را باید قبل از خرید کابینت آشپزخانه در نظر بگیرید

علاوه بر بودجه و جنبه زیبایی کابینت ، شما باید عواملی را که بر سودمندی آن تأثیر می گذارند نیز در نظر بگیرید. اینها فقط واحدهای پر زرق و برق برای نمایش نیستند بلکه مواردی هستند که به طور منظم به شدت از آنها استفاده می کنید. در اینجا عواملی وجود دارد که باید قبل از خرید با دقت در نظر بگیرید:

 • قاب مناسب: دو نوع انتخاب در دسترس است. هم می توان یک قاب به سبک جعبه تهیه کرد و هم بدون فریم. کابینت بدون فریم به سبک اروپایی به دلیل برش در تعقیب معروف است که به وی امکان می دهد سخت افزارهایی مانند دسته ها ، کشوها و حتی درها را مستقیماً به جعبه کابینت متصل کند. این ظاهر ساده تر است و امکان جزئیات آسان در داخل کابینت را فراهم می کند. همچنین فضای ذخیره سازی بهتری نسبت به کابینت های سبک آمریکایی دارد. با این حال ، کابینت های قاب دار کلاسیک با اختلاف کمی برنده بازی سختی هستند. قاب اضافی صورت محلی است که درها و دستگیره ها به آن متصل می شوند و امکان ایجاد کابینت ضخیم تر را می دهد. شما باید در نظر بگیرید که کدام سبک بیشتر با نیاز شما متناسب است. اگرچه ساخت یک ترکیبی امکان پذیر است. درب کاملاً پوششی را که قاب صورت را بپوشاند و احساس اروپاییان را زنده نگه دارد ، انتخاب کنید.
 • ماده مناسب: تخته های ذره را از لیست خود حذف کنید – خواه نسخه ساده باشد یا آنهایی که دارای پوشش هستند. آنها معمولاً بیش از حد شکننده هستند و نمی توانند شمع مواد دیگر موجود در بازار را نگه دارند. در عوض ، برای جلوگیری از تولید گاز خارج از گاز ، تخته سه لا را انتخاب کنید. برای چوب پایه می توان چوب گیلاس را در نظر گرفت. این غنی است که به خوبی در همه آشپزخانه ها به کار می رود و شما می توانید بدون هیچ فکر دیگری آن را در خود نصب کنید. اگر می خواهید تجربه کنید ، می توانید به دنبال گزینه های دیگری مانند ماهون یا بامبو باشید. از خلاقیت در انتخاب گزینه های چوب روی چوب خجالتی نباشید ، اگرچه جبهه های شیشه ای می توانند از تکرار جلوگیری کنند.
 • پایان صحیح: چوب لعاب برای همه آشپزخانه ها مناسب است ، اما اگر ظاهری ارگانیک تر می خواهید ، ممکن است بخواهید بافت های جدیدی را در نظر بگیرید. بافت دانه های چوب می تواند یک دو نفره خارق العاده باشد که با برس تمام شده در آشپزخانه ای پر از رنگ های خاکی ساخته شده است.

انتخاب ویژگی های مناسب برای کابینت خود

ویژگی ها همان چیزی است که قطعات نمایش را از اضافات جدا می کند که در واقع شمارش می شوند. شما نمی خواهید بدون ویژگی هایی که امکان کار روان در فضای آشپزخانه را فراهم می کند ، انجام دهید. این مواردی است که باید هنگام انتخاب ویژگی های مناسب برای کابینت آشپزخانه خود در نظر بگیرید:

درها

این مورد نزدیک به انتخاب ماده مناسب است. این بیشترین سطح را برای کابینت اشغال می کند و بنابراین باید اولویت شماره یک لیست شما باشد. به دنبال ساختی نباشید که کل قاب شما را به یک ضربه ارزان تبدیل کند. در عوض ، به دنبال ترکیبات محکم چوب و تخته سه لا باشید که با بخار خراب نمی شوند.

کشوها

کشوها به راحتی هجی می شوند و بدون آنها کاملاً نمی توانید کار کنید. فقط بخاطر اینکه در هزینه های داخلی خود خرج می کنید ، بخل نکنید. در عوض ، طرفهای چوبی و ته ساخته شده از تخته سه لا را انتخاب کنید تا از هر طرف شیار داشته باشد. به دلیل ماندگاری روی تخته های ذرات شکننده سرمایه گذاری نکنید (به معنای واقعی کلمه!)

نکاتی برای انتخاب سخت افزار مناسب برای کابینت آشپزخانه خود

دستگیره ها و دستگیره ها خیلی بیشتر از قطعات زینتی روی کابینت شما هستند. انتخاب صحیح سخت افزار می تواند کابینت را از نظر سبک شکسته و خراب کند و به دنبال کل خانه باشد. با نصب مناسب می توان از آنها برای افزایش راحتی و سهولت استفاده کرد. در اینجا نکات ما برای افزایش سهولت استفاده در کابینت آشپزخانه با استفاده از سخت افزار مناسب آورده شده است:

به سراغ آن سازمان دهندگان ادویه بروید و انبارها را بیرون بیاورید. کابینت های سطح بالا دارای چنین مواردی هستند اما ممکن است بتوانید تأمین کننده خود را برای کابینت های سطح متوسط ​​خود نیز سفارشی کنید. شما تعجب خواهید کرد که می بینید با این گزینه های ذخیره سازی هوشمند زندگی چقدر آسان است.

با قرار دادن واحدهای پای-گوشه یا Lazy Susan Spin از فضای مرده در انتهای کابینت خود استفاده کنید. آنها دسترسی آسان به منطقه را فراهم می کنند و ذخیره سازی را کارآمدتر می کنند.

روی ویژگی های اضافی مانند سطل آشغال خروجی یا یک واحد شارژ داخلی متمرکز شوید. در آخر ، همه چیز به راحتی در پایان روز است. واحد بیرون کشیدن حتی می تواند به افزایش ارزش زیبایی مکان کمک کند.

از شلیک درب کابینت آشپزخانه پر سر و صدا خسته شده اید؟ روی دستگیره های “بسته نرم” سرمایه گذاری کنید که مانند واحدهای بسته شدن درب کار می کنند تا صدا را نرم کنند.

نکاتی برای انتخاب کابینت آشپزخانه برای خانه جدید شما

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | shutterstock 1216729477 600x348 1

آشپزخانه اولین مکانی است که مردم آن را بازسازی می کنند و منطقی است ما وقت زیادی را در آشپزخانه های خود می گذرانیم – پخت و پز ، نظافت ، معاشرت با خانواده و گشت و گذار در یخچال در ساعت 1 بامداد.

اگر وقت زیادی را در یک اتاق می گذرانید ، می خواهید وقتی در آنجا هستید ، چیز خوبی برای تماشای آن داشته باشید. اما شما در حال ساخت یک خانه جدید هستید ، به این معنی که اولین بار می توانید آن را درست کنید. شما می توانید آشپزخانه خود را آنقدر عالی کنید که مدتی تمایل به نوسازی نداشته باشید (اگر چنین باشد!).

چرا کابینت آشپزخانه بسیار مهم است؟

طراحی مناسب آشپزخانه باعث می شود شما بیشتر بخواهید در خانه آشپزی کنید و وقت بیشتری را در کنار خانواده بگذرانید. و لولای مناسب طراحی آشپزخانه در کابینت های آن (در نظر گرفته شده برای جناس). کابینت ها شاید ویژگی اصلی آشپزخانه نباشد اما کل اتاق را بهم می چسباند.

شما می توانید مجلل ترین وسایل و یک پشت صحنه عالی داشته باشید اما اگر کابینت ها اشتباه باشد ، کل آشپزخانه اشتباه به نظر می رسد. بنابراین ، در اینجا چند نکته برای اطمینان از انتخاب کابینت مناسب آشپزخانه برای خانه جدید خود آورده شده است.

کدام نوع از کابینت آشپزخانه را باید برای خانه‌ی خود انتخاب کنید؟

چند نوع کابینت وجود دارد که می توانید تهیه کنید. آنچه انتخاب می کنید به نیازهای ذخیره سازی ، سبک آشپزخانه و خانه ، فضا و بودجه شما بستگی دارد. در اینجا سه ​​نوع کابینت برای آشپزخانه جدید شما در نظر گرفته شده است:

1) کابینت های پایه

این کابینت های پایین تر هستند که اغلب برای حمایت از میزهای پیشخوان شما استفاده می شوند. آنها دسترسی آسان به ملزومات آشپزخانه شما را فراهم می کنند. افزودن کشو به کابینت های پایه به شما کمک می کند تا حد امکان از فضای ذخیره سازی خارج شوید.

2) کابینت های بلند

از کابینت های بلند می توان به عنوان انبار مستقل نیز استفاده کرد. آنها به طور معمول حدود هفت فوت تا هشت فوت قد دارند. طبق مطالعه کابینت آشپزخانه فریدونیا ، کابینت های بلند آشپزخانه به انتخاب کابینت ها تبدیل شده اند.

مت هورلی ، تحلیلگر در یک خبر خبری درباره این مطالعه می گوید: “کابینت های بلند به دلیل نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتر محبوبیت می یابند ، زیرا آمریکایی ها بیشتر به تهیه غذای خود به جای صرف غذا در خارج از خانه ادامه می دهند.”

3) کابینت های دیواری

این کابینت های بالایی هستند که روی دیوار نصب می شوند. آنها فضای دیوار را به فضای ذخیره سازی بسیار مورد نیاز تبدیل می کنند.

از کدام نوع کابینت استفاده کنید؟

کابینت شما باید با بقیه قسمت های آشپزخانه شما هماهنگی داشته باشد. اگر وسایل و میزهای آشپزخانه شما مدرن تر و مینیمالیستی هستند ، ممکن است بخواهید کابینت های اسلب تهیه کنید. اگر سبک شما سنتی تر است ، کابینت های پانل برجسته ممکن است مناسب شما باشد.

از متخصصان طراحی سازنده خود استفاده کنید تا به شما کمک کند تعیین کنید کدام نوع کابینت برای خانه جدید شما بهترین کار را خواهد کرد. این چیزی است که آنها برای آنجا هستند! هرچه بیشتر در مورد طراحی آشپزخانه بیاموزید ، پیچیده تر و طاقت فرسا تر خواهد بود. یک طراح آشپزخانه برای کمک به شما در انتخاب کابینت و سایر ویژگی های آشپزخانه که به خوبی کار می کنند ، از دانش گسترده خود در مورد انتخاب های متعدد طراحی آشپزخانه استفاده می کند.

گروه کابینت و دکوراسیون گریت با تیمی مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد، از اینکه همراه ما بودید سپاسگزاریم.

 

سوالات متداول مشتریان در مورد کابینت ممبران

کابینت ممبران چیست؟

کابینت‌ممبران نوعی کابینت MDF است که روکش آن با تکنولوژی وکیوم انجام گرفته است.

چرا کابینت‌ ممبران محبوبیت بالایی دارد؟

کابینت ممبران جزء کابینت کلاسیک است، سبک کلاسیک به دلیل وجود منبت ها و فرایند تولید پیچیده تر نسبت به سبک مدرن هزینه تولید بالاتر و بالطبع قیمت بالاتری دارد، در بین کابینت های کلاسیک کابینت ممبران قیمت تمام شده کمتر و بالطبع هزینه کمتری نیز نسبت به سایر سبک های کلاسیک دارد. علاوه بر آن به دلیل زیبایی این کابینت لوکس، جایگاه خود را در قلب آشپزخانه های ایرانی باز کرده است.

مزیت خاص کابینت ممبران چیست؟

یکی از مزیت های شاخص کابینت‌ ممبران تنوع رنگ روکش آن است، فقط کافی ست رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید، اگر در بین دو رنگ تردید دارید ما دو رنگ متفاوت را برای شما طراحی و خدمتتان ارائه میکنیم تا قبل از اجرا این تردید برطرف شود.

قیمت کابینت ممبران به چه صورت است؟

کابینت ممبران قیمت کمتری نسبت به رنگ، روکش چوب، چوب و رنگ های پلی استر و پولیشی دارد و جزء ارزان قیمت ترین کابینت های کلاسیک است.

آیا کابینت ممبران از لحاظ تمیز کردن انتخاب عاقلانه ای هست؟

جنس رویه یا فینیشینگ این کابینت از pvc یا همان پلاستیک هست، پس نگران کثیفی آن نباشید؛ کابینت ممبران در صورت کثیف شدن به راحتی تمیز می شود.

جنس روکش کابینت ممبران چیست؟

جنس روکش ممبران مات است.

کابینت ممبران برای چه فضاهای مناسب است؟

اگر آشپزخانه شما سبکی مدرن دارد، کابینتممبران انتخاب مناسبی نیست. این کابینت برای آشپزخانه‌های کلاسیک مناسب است.

 

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان و خدمات تخصصی شرکت گریت کابینت، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

موفق باشید!