کابینت آنتیک

کابینت آنتیک

کابینت آنتیک چیست و به چه اجناسی آنتیک گفته می شود؟!

هنگامی که می خواهید مبلمان چوبی قدیمی خود در خانه را تکمیل کنید ، بهترین مکان برای مشاهده ، انبار خانواده است: اتاق زیر شیروانی ، زیرزمین ، گاراژ یا هر جایی را بررسی کنید. همچنین ممکن است یک قطعه عتیقه واقعی یا دو قطعه را پیدا کنید که برای نسل ها از طریق خانواده تحویل داده شده است. سایر منابع خوب ، فروشگاه های دست دوم ، حراج های خانگی و فروش گاراژ است. در مورد مبلمان ، مانند هر چیز دیگری گنجینه دیگری است.

 

آیا اجناس آنتیک ارزش نو شدن دارند؟

فروشگاه های عتیقه مکان مناسبی برای یافتن مبلمان برای تکمیل هستند ، اما انتظار دارید هزینه این قطعات را بپردازید. اگر به عتیقه جات قدیمی یا قدیمی علاقه دارید ، قبل از خرید هر چیزی تحقیق کنید. عتیقه جات واقعی و بسیاری از تولید مثل بسیار ارزشمند هستند ، اما تقلیدهای زیادی نیز وجود دارد. اگر مطمئن نیستید که یک عتیقه واقعاً عتیقه است ، هزینه نظر متخصص را بپردازید. هرگز عتیقه نخرید ، یا سعی نکنید آن را تصحیح کنید ، مگر اینکه بدانید چه چیزی دارید. در این مقاله ، ما در مورد چگونگی ارزیابی اینکه آیا یک مبلمان عتیقه است و آیا ارزش صرفه جویی در فرآیند پالایش را دارد ، بحث خواهیم کرد.

 

آنتیک یا Antique دقیقا چه چیزی و مال کی است؟

انواع مختلفی از مبلمان وجود دارد و هر نوع دارای ویژگی های متمایزی است. در بیشتر موارد ، مبلمانی که با آنها روبرو می شوید احتمالاً محدود به سبک های سنتی استعمار انگلیسی و آمریکایی است. به احتمال زیاد صندلی لوئی پانزدهم را در فروش گاراژ پیدا نمی کنید. سبکهای اصلی انگلیسی و آمریکایی طیف وسیعی از تزئینی تا بسیار کاربردی ، از عظیم تا ظریف را اجرا می کنند. فقط به یاد داشته باشید ، اگر دوست دارید ، سبک مناسب است.

از نظر فنی ، یک عتیقه مبلمانی است که به دلیل قدمت خود دارای ارزش خاصی است ، به ویژه آنهایی که با هنرهای زیبا تزئین شده اند. عامل سن ذهنی است: عتیقه عمومی اشیاء 50 سال یا بالاتر را به عنوان عتیقه برچسب گذاری می کند. عتیقه فروشان زیبا اشیاء 150 سال به بالا را عتیقه می دانند.

در شرق ، عتیقه ملکه آن یا قبل از آن است. در غرب ، هر قطعه ای از مبلمان است که با واگن به کوه ها برخورد کرده است. عتیقه جنوبی قطعه ای است که قبل از جنگ داخلی ساخته شده است. به هر کجا که نگاه کنید ، این شرط بندی مطمئن است که یک عتیقه واقعی از سال 1500 یا 1600 پیدا نخواهید کرد. چیزی که ممکن است پیدا کنید یک تولید مثل واقعی است ، و می تواند بسیار ارزشمند باشد.

روش های مختلفی برای تشخیص کابینت آنتیک عتیقه وجود دارد. اولین هدیه نازک کاری است. مبلمان برش ماشینی تا حدود سال 1860 ساخته نشد. اگر قطعه کشو دارد ، کشو را بردارید و به دقت نگاه کنید که قسمت جلویی و پشتی کشو به دو طرف کشو چسبانده شده است. اگر یک مفصل با دست کفتر شد ، فقط چند دم کبوتر دارد ، و آن ها دقیقاً یکنواخت نیستند. اگر دم های کبوتری دقیقاً از هم فاصله داشته باشد ، دستگاه برش خورده است. تقریباً دم کتهای دست ساز نشان دهنده قطعه ای است که قبل از سال 1860 ساخته شده است.

به پایین ، کناره ها و پشت کشو با دقت نگاه کنید. اگر چوب دارای بریدگی یا بریدگی باشد ، احتمالاً با هواپیما ، تیغه برقی یا چاقو کشیده شده است. علائم اره مستقیم نیز نشان دهنده یک قطعه قدیمی است. اگر چوب علائم دایره ای یا قوسی شکل نشان می دهد ، توسط یک اره دایره ای بریده می شود ، تا حدود 1860 مورد استفاده قرار نگرفت.

تقارن دقیق نشانه دیگری است که این قطعه را ماشینی ساخته است. در مبلمان دست ساز ، پله ها ، تخته ها ، دوک ها ، راکرها و سایر اجزای قطر کوچک یکنواخت نیستند. این قسمت ها را با دقت بررسی کنید ؛ تفاوت جزئی در اندازه یا شکل همیشه به آسانی قابل تشخیص نیست. یک عتیقه واقعی کاملاً بریده نشده است. تکثیر با اجزای مشابه است ، زیرا توسط ماشین برش داده شده است.

کابینت آنتیک

پایان روی چوب نیز می تواند قطعه را قدمت بگذارد. تا زمان ویکتوریا ، شللاک تنها سطح روشن بود. لاک و لاک تا اواسط دهه 1800 توسعه نیافت. پایان قطعه ای که قبل از 1860 ساخته شده است معمولاً شلک است. اگر قطعه بسیار قدیمی است ، ممکن است رنگ روغن ، موم یا رنگ شیر باشد. قطعات خوب قدیمی غالباً با فرانسوی جلا داده می شوند ، که از انواع روکش شالاک است. پایان لاک یا لاک الکل نشانه قطعی ساخت بعدی است.

آزمایش اتمام همیشه در نمایشگاه نمایندگی ها امکان پذیر نیست ، اما اگر می توانید آن را مدیریت کنید ، قبل از خرید پایان کار را مشخص کنید. قطعه را در نقطه ای نامحسوس با الکل تغلیظ شده آزمایش کنید. اگر پایان حل شود ، شلالک است. اگر قطعه رنگ آمیزی شده است ، آن را با آمونیاک آزمایش کنید. قطعات بسیار قدیمی را می توان با رنگ شیر ، که تنها با آمونیاک برداشته می شود ، تمام کرد. اگر مبلمان بسیار کثیف یا پوشیده از موم است ، ابتدا آن را با مخلوطی از الکل ، سرکه سفید و نفت سفید ، در قسمتهای مساوی تمیز کنید.

چوب خود سرنخ نهایی است. مبلمان بسیار اولیه – قبل از 1700 – عمدتا بلوط است ، اما از سال 1700 به بعد از چوب ماهون و گردو به طور گسترده استفاده می شد. در آمریکا از کاج همیشه استفاده می شده است زیرا یافتن آن آسان و کار کردن آسان است. مبلمان بهتر را می توان با افرا ، بلوط ، گردو ، گیلاس یا چوب ماهون تهیه کرد. اما از آنجا که چوب های یکسان همیشه برای مبلمان مورد توجه بوده اند ، طرز کار و دکوراسیون احتمالاً شاخص بهتری نسبت به خود چوب هستند.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی و ساخت کابینت منزل و خدمات ساخت کابینت آنتیک

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت درب کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.