راهنمای خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت

راهنمای خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت

خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت، مثل یک حرفه ای!

خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت دغدغه خیلی از افراد است. مهم نیست صاحبخانه ای باشد که می خواهد خانه اجاره بدهد، خریداری باشد که برای اولین بار کابینت می خرد یا بعد از ده سال تصمیم به تعویض و خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت جدید گرفته باشید. بنیانگذار و مدیر عامل، می ژو، یک سازنده کابینت آشپزخانه مادام العمر است. از تجربیات او استفاده کنید و از دردسرهای خود خلاص شوید. او این را برای شما نوشته است!

 

خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت، هیجان انگیز اما چالشی!

انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب یکی از هیجان انگیزترین، هرچند چالش برانگیزترین کار در تکمیل آشپزخانه شماست. کابینت آشپزخانه شما یک سرمایه گذاری بزرگ است و می خواهید یکی را انتخاب کنید که عمر طولانی داشته باشد. هنگام خرید کابینت آشپزخانه باید فاکتورهای زیادی را در نظر بگیرید. کابینت آشپزخانه شما یک عنصر مهم در طراحی آشپزخانه شما است. همچنین به ارزش خانه شما کمک زیادی می کند. در اغلب موارد، کابینت‌های آشپزخانه بر سرعت فروش مجدد خانه‌تان در صورت تصمیم تأثیر می‌گذارند.

خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت بسیاری از صاحب خانه ها آشپزخانه ای رویایی در ذهن دارند و می خواهند توانایی پرداخت آن را داشته باشند. برخی از صاحبان خانه می دانند که چه می خواهند و توانایی مالی برای تحقق آن دارند. همچنین صاحبان خانه هایی هستند که در این بین قرار می گیرند. همه صاحب خانه ها در یک چیز مشترک هستند. آن‌ها می‌خواهند کابینت‌های آشپزخانه‌ای را پیدا کنند که سبک آشپزخانه آنها را با هم ترکیب کرده و جلوه دهد. آنها همچنین می خواهند کابینت آشپزخانه آنها کاربردی باشد. همه اینها را آنها می خواهند با قیمتی مقرون به صرفه به دست آورند. این راهنما به شما کمک می کند کابینت آشپزخانه مناسب را انتخاب کنید و چگونه می توانید از اشتباهات خرید جلوگیری کنید. شما آشپزخانه خود را به گونه ای طراحی کردید که با سبک زندگی خانواده خود مطابقت داشته باشد. بنابراین، کابینت آشپزخانه شما باید بازتابی از شخصیت منحصر به فرد شما باشد.

 

راهنمای جامع خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت

من قصد ندارم شما را متقاعد کنم که کابینت آشپزخانه ما چیست و آیا خوب است یا نه، درعوض، می‌خواهم تمام اطلاعاتی را که برای کمک به شما در پیدا کردن کابینت آشپزخانه ایده‌آل و اجتناب از اشتباهات غیرقابل پیش‌بینی نیاز دارید، در اختیار شما قرار دهم. شما باید مدت زیادی با کابینت آشپزخانه خود زندگی کنید. این بدان معناست که یا هر روز آنها را بیشتر دوست خواهید داشت یا هر روز از تصمیم خود پشیمان خواهید شد، مگر اینکه بخواهید دوباره کابینت آشپزخانه جدید بخرید. این راهنما برای کمک به شما در تصمیم گیری درست در زمان مناسب با پشتوانه دانش درست ایجاد شده است. دوست دارم با کابینت آشپزخانه خود رابطه خوبی داشته باشید. این راهنما به این امر کمک می کند. اگر می خواهید به آشپزخانه خود ظاهری تازه بدهید، داشتن کابینت آشپزخانه جدید راهی ارزان برای بازسازی آشپزخانه شماست.

 

ساخت و خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت

صاحب‌خانه‌هایی که مجبور بودند با اجزای نامناسب و کابینت‌های آشپزخانه ضعیف کنار بیایند، داستان‌های وحشتناک زیادی درباره داشتن یک کابینت نامطلوب در قلب آشپزخانه خود دارند. کابینت های آشپزخانه ای که در آزمون زمان مقاومت می کنند، کابینت هایی هستند که با مواد بادوام و ساخت عالی ساخته شده اند.

 

ساخت کابینت با قاب یا بدون قاب

خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت به فریم دار و بدون فریم بودن برمی گردد. کابینت های آشپزخانه می توانند ساختاری قاب دار یا بدون قاب داشته باشند. آنها از بسیاری جهات شبیه به هم هستند و تفاوت اصلی این است که چقدر می توانید به فضای داخلی کابینت دسترسی داشته باشید. کابینت های آشپزخانه بدون قاب و قاب، گزینه های طراحی بی حد و حصری را ارائه می دهند. در اینجا اطلاعاتی وجود دارد که به شما کمک می کند نوع کابینت آشپزخانه را انتخاب کنید:

 

خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت قاب دار

کابینت آشپزخانه با قاب، که اغلب به عنوان کابینت به سبک آمریکایی شناخته می شود، گزینه رایج تری است. این کابینت ها دارای یک قاب در لبه بیرونی جعبه کابینت هستند. کابینت آشپزخانه قاب دار در آشپزخانه هایی با طراحی سنتی رایج است. آنها با مزایای بسیاری همراه هستند:

 • این قاب یک پوشش ایده آل درب را برای امکان طراحی بیشتر به خصوص برای کابینت های آشپزخانه سفارشی فراهم می کند.
 • قاب به کابینت ثبات بیشتری می دهد.
 • کابینت محکم و بادوام است زیرا درها به قاب محکم می شوند.
 • لولاها به قفسه ها و صفحه قاب وصل می شوند و اغلب (اما نه همیشه) قابل تنظیم هستند.
 • گزینه های طراحی بیشتری را ارائه می دهد
 • ارزان تر و خوش قیمت تر هستند و برای خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت گزینه مناسبی به شمار می روند
 • به راحتی روی دیوارهای ناهموار آویزان می شود

اما خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت که فریم دار باشد همچنین معایبی نیز دارد:

 • نصب و خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت بیشتر طول می کشد
 • با خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت فضاهای کمتر در دسترس است
 • ایده آل فقط برای مواد سبک تر

 

خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت بدون قاب

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 22Observatory 9854F min

کابینت های آشپزخانه بدون فریم اغلب به عنوان کابینت های سبک اروپایی شناخته می شوند. این نوع کابینت معمولا در آشپزخانه های امروزی استفاده می شود. یک کابینت آشپزخانه بدون قاب در مقایسه با همتای قاب خود، دسترسی بیشتری را ارائه می دهد.

 • کابینت ها با روکش کامل عرضه می شوند.
 • با خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت کشوها به دلیل پهن تر بودن، فضای بیشتری برای اقلام دارند.
 • با خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت برداشتن وسایل بزرگ آسان تر است زیرا هیچ قابی وجود ندارد که مانع از باز شدن کابینت شود.
 • با ظاهری مدرن و شیک ارائه می شود.
 • سریعتر نصب می شود
 • می تواند مواد ضخیم تر را در خود جای دهد

همچنین معایب خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت بدون قاب یا فریم لس:

 • در سبک های کمتری عرضه می شود
 • هنگام نصب در سطوح ناهموار ممکن است تاب بخورد
 • با خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت انتخاب مواد کمتری دارید

هنگام خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت انتخاب بین کابینت فریم و بدون فریم به ترجیح شما بستگی دارد.

 

انواع روکش ها برای خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت

روکش روشی است که در آن کابینت روی قاب خود قرار می گیرد. 3 نوع روکش کابینت وجود دارد.

 

کابینت با پوشش کامل

روکش کامل زمانی است که کشوها و درها به طور کامل روی قاب را می پوشانند. جلوی کشوها و درها یک سطح هستند و ظاهری یکنواخت به کابینت ها می دهند.

 

کابینت هایی با پوشش های جزئی

کشوها و درهای یک روکش جزئی یا نیمه تنها بخشی از قاب را پوشش می دهد. قسمتی از قاب کابینت نمایان است اما دهانه آن کاملا پوشیده شده است.

 

کابینت روکش تمام درونی

این زمانی است که کشوها و درها به گونه ای ساخته می شوند که در دهانه قاب صورت قرار بگیرند. این نوع کابینت pf فریم ندارد. کشوها و درها به سادگی به داخل کابینت می روند. برای طراحی کابینت های معاصر یا کابینت مدرن ایده آل است

 

دریافت خدمات و مشاوره انتخاب و خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا کابینت چوبی و کابینت ممبران را به بهترین نحو و از بهترین شرکت کابینت انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر رنگ کابینت های موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم با کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.