خرید کابینت آشپزخانه جدید

خرید کابینت آشپزخانه جدید

خرید کابینت آشپزخانه برای عید 1401

زمان خرید کابینت آشپزخانه جدید برای هر خانه متفاوت است و برای انواع کابینت آشپزخانه زمان خرید کابینت آشپزخانه مختص خودش می باشد. آیا تا به حال به آشپزخانه خود نگاه کرده اید و فکر کرده اید: “اینجا جای زیادی برای بهبود وجود دارد؟” شاید سال‌ها در یک خانه بوده‌اید یا اخیراً به مکان جدیدی نقل مکان کرده‌اید و در فکر بازسازی آشپزخانه هستید. در اینجا به برخی از نشانه‌هایی که نشان می‌دهد کابینت‌های آشپزخانه شما آماده بازنشستگی هستند و چند نکته مفید برای انتخاب کابینت جدیدتان صحبت خواهیم کرد.

 

اگر به این دست نوشته ها علاقه مندید، سوالات مهم قبل از بازسازی آشپزخانه را از دست ندهید!

 

عمر متوسط ​​کابینت آشپزخانه

کی به فکر خرید کابینت آشپزخانه جدید بیوفتیم؟ درهای کابینت آشپزخانه که سن خود را نشان می دهند گمانه زنی هایی در مورد مدت زمان ماندگاری انواع کابینت آشپزخانه وجود دارد. طول عمر کابینت های آشپزخانه را به صورت آنلاین جستجو کنید و با خواندن مطالبی مانند “50 سال” یا بیشتر به درستی شوکه خواهید شد! درک این نکته مهم است که فقط به این دلیل که کابینت های شما واقعاً روی زمین خرد نشده اند، ممکن است در بهترین شکل نباشند.

خرید کابینت پلیگلاس خرید کابینت آشپزخانه

بعد از 20 یا 30 سال بیشتر کابینت ها علائم پیری را نشان می دهند. برخی از نمونه‌هایی از کابینت‌های قدیمی عبارتند از درهایی که کاملاً بسته نمی‌شوند یا ترک نمی‌خورند، کشوها به طور کامل جلوی خود را از دست می‌دهند یا اطراف سخت‌افزار خود را می‌شکنند، و فرسودگی بصری.

این واقعاً به شما بستگی دارد که تصمیم بگیرید چه زمانی باید کابینت آشپزخانه خود را تعویض کنید. برخی از خانه ها بیشتر از سایر خانه ها از کابینت های خود استفاده می کنند و این می تواند طول عمر آنها را کوتاه یا افزایش دهد. زمانی که متوجه شدید کابینت‌هایتان از نظر ساختاری و بصری قدیمی شده‌اند، باید آن‌ها را با مجموعه‌ای جدیدتر مبادله کنید.

 

 مشاوره خرید کابینت آشپزخانه

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت آشپزخانه جدید را به بهترین نحو و از بهترین شرکت کابینت انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید. اگر رنگ کابینت چوبی موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

 

چه زمانی به تعویض کابینت آشپزخانه فکر کنیم؟

در حالی که ممکن است اغلب نادیده گرفته شوند، لوازم و تجهیزات آشپزخانه شما برای همیشه دوام نمی آورند و بالاخره یک روزی باید به تعویض کابینت آشپزخانه فکر کنید. در نهایت، عملکرد آنها ممکن است همراه با آن درخشش محصول جدید و براق، شروع به کاهش کند. دیر یا زود، باید روی تعویض یا تعمیر سرمایه گذاری کنید تا همه چیز را در حد خود نگه دارید. هنگام فکر کردن به‌روزرسانی‌هایی مانند کابینت، مهم است که بدانید حتی اگر فکر می‌کنید عملکرد هنوز دست نخورده است، ممکن است مشکلاتی در زیر سطح وجود داشته باشد. در اینجا چیزی است که باید در مورد حفظ وضعیت کابینت آشپزخانه خود بدانید.

 

جدول زمانی برای کانترها و نصب کابینت

  • هر 10-15 سال به روز رسانی کنید: پس از یک دوره استفاده قابل توجه، انواع کابینت آشپزخانه و کانترها مانند سایر ویژگی های آشپزخانه شما در معرض ساییدگی قرار می گیرند. قرار نیست آنها برای همیشه دوام بیاورند و بسته به مواد، ممکن است هر 10 تا 15 سال یکبار نیاز به بازسازی کامل داشته باشند. نشانه‌های زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد کابینت‌های شما ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند – یعنی درهای کمد بسته نمی‌شوند و ممکن است قفسه‌ها شروع به کمانش و خم شدن کنند. چه عملکرد خانه شما نیازهای شما را برآورده نمی کند، یا فقط ظاهری به روز می خواهید، ممکن است ارزش بازسازی آشپزخانه را داشته باشد.

خرید کابینت پلیگلاس خرید کابینت آشپزخانه

  • تعویض کانتر: در حالی که عملکرد کابینت ها می تواند به طور فعال ذخیره سازی و محافظت از ظروف پخت و پز شما را مختل کند، میزها به ندرت در عملکرد آنها اختلال ایجاد می کنند، مهم نیست که چقدر قدیمی هستند. با این حال، ظاهر و احساس می تواند ارزش فضای آشپزی شما را کاهش دهد، و ممکن است ترک ها قبل از هر گونه به روز رسانی آشپزخانه، باکتری ها را نگه دارند. اگر پیشخوان شما ترک خورده است، غیر قابل تعمیر لکه دار شده است، علائمی از مشکلات ساختاری دارد یا به سادگی قدیمی به نظر می رسد، زمان تعویض صفحه پیشخوان فرا رسیده است.
  • نصب کابینت: مگر اینکه کابینت های شما به طور قابل توجهی جدیدتر از میزهای شما باشند، می خواهید میزها و کابینت ها را به طور همزمان تعویض کنید تا بتوانید طراحی ثابتی را در سراسر آشپزخانه خود حفظ کنید. نصب کابینت ام دی اف باید در اولویت باشد. هنگامی که کابینت ها برای اولین بار نصب می شوند، می توانید مطمئن باشید که کانترهای جدید در اطراف یا روی کمدهای جدید شما قرار می گیرند و در طول فرآیند آسیب نمی بینند.

 

چگونه کابینت های جدید خود را انتخاب کنید؟

اگر در حال بازسازی هستید، سبک انواع کابینت آشپزخانه جدیدتان به دیدگاه شما برای آشپزخانه جدیدتان بستگی دارد. اگر مطمئن نیستید که می‌خواهید بقیه آشپزخانه‌تان چه شکلی باشد، اما می‌دانید که کابینت‌های جدید می‌خواهید، کابینت‌های سبک شیکر مکانی عالی برای شروع هستند. این سبک دارای طراحی تمیز و ساده است که با هر چیزی مطابقت دارد. اگر به سادگی بدون تغییر کل آشپزخانه به دنبال ظاهری جدید هستید، انواع سبک های کلاسیک و مدرن تری برای انتخاب وجود دارد.

 

چگونه می توانم بگویم که کابینت های من نیاز به تعویض دارند؟

راه های مختلفی برای تشخیص اینکه آیا کابینت شما نیاز به تعویض دارد وجود دارد تا دکوراسیون داخلی آشپزخانه را نو کنید. اگر به خانه‌ای با کابینت‌های ارزان و بی‌کیفیت نقل مکان کرده‌اید، مهم است که روی مواد ارتقا یافته سرمایه‌گذاری کنید تا اطمینان حاصل کنید که آشپزخانه شما عملکردی دارد و به ارزش کلی خانه شما کمک می‌کند. اگر کابینت شما نشانه هایی از آسیب آب، قالب، لایه برداری یا سیاه شدن چوب را نشان می دهد، به احتمال زیاد زمان اصلاح فرا رسیده است. چوب نرم یکی دیگر از نشانه های مطمئن تخریب است. در نهایت، اگر به سازماندهی مجدد کامل چیدمان آشپزخانه خود و بازسازی آن فکر می کنید، کابینت ها باید در اولویت قرار گیرند. فقط مطمئن شوید که زمان و منابع خود را به درستی بودجه بندی کنید.

 

به خواندن ادامه دهید: قیمت کابینت آشپزخانه

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.