راهنمای نصب کابینت مرحله به مرحله

راهنمای نصب کابینت مرحله به مرحله

راهنمای نصب کابینت در 5 مرحله

بیش از عبارت های خرید انواع کابینت آشپزخانه و چیزهای دیگر، این روزها راهنمای نصب کابینت سرچ می شود. راستش را بخواهید صاحبان خانه های امروزی ترسی ندارند که دست های خود را کثیف کنند، پروژه هایی را در آشپزخانه و حمام انجام می دهند که آنها را از زحمت استخدام یک پیمانکار نجات می دهد. کابینت های آشپزخانه نیز از این قاعده مستثنی نیستند. جالب است بدانید که با خرید از یک سایت آنلاین مانند گریت کابینت، صاحبان خانه می‌توانند کابینت‌های از پیش مونتاژ شده یا آماده مونتاژ را با قیمت کمتری دریافت کنند و آنها را بدون هزینه نصب کنند. اگر برای نصب کابینت آشپزخانه آماده هستید، این راهنما را برای مراحلی که باید طی کنید دنبال کنید.

 

راهنمای نصب کابینت

  • سختی: متوسط
  • مدت زمان: یک روز
  • راهنمای نصب کابینت مرحله 1: از یک ابزار طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه رایگان برای تعیین چیدمان آشپزخانه خود استفاده کنید. دانستن محل قرارگیری وسایل فعلی و اندازه گیری آشپزخانه به شما کمک می کند اندازه و تعداد کابینت های آشپزخانه مورد نیاز خود را تعیین کنید. هنگامی که بدانید به چه چیزی نیاز دارید، می توانید بفهمید که چه چیزی می خواهید. کابینت ها در مواد و روکش های مختلفی تولید می شوند و به صورت پیش مونتاژ شده یا آماده مونتاژ فروخته می شوند. با آماده به مونتاژ (یا RTA) شما پول کمی کمتر با مسئولیت مونتاژ کابینت ها در دستان خود خواهید پرداخت. ایده آل برای خانه داران مشتاق!
  • راهنمای نصب کابینت مرحله 2: هنگامی که کابینت های خود را آماده کردید (چه از قبل مونتاژ شده یا بعد از اینکه خودتان آنها را مونتاژ کردید) می توانید شروع به آماده سازی قسمت برای نصب کنید. اگر کابینت های جدیدی را با همان قالب های قبلی خود نصب می کنید، جایی که قرار می گیرند باید به اندازه کافی آسان باشد، اما همچنان می خواهید یک شبکه تراز ایجاد کنید. با اندازه گیری دیوار، یک خط افقی برای بالای کابینت ها مشخص کنید. در زیر خط علامت بالایی، یک خط دوم را 2 ½ اینچ پایین تر بکشید تا نشان دهید که ریل تعلیق کجا خواهد رفت. همچنین باید خطوط عمودی ترسیم شود تا دقیقاً محل نصب کابینت های جداگانه نشان داده شود. همچنین می توانید حروف یا اعداد را بکشید تا مطمئن شوید که کابینت های آشپزخانه شما به ترتیب درست نصب شده اند و سپس میخ های دیواری خود را علامت گذاری کنید. درمورد کابینت چوبی محتاط عمل کنید.

تغییر رنگ ام دی اف راهنمای نصب کابینت

  • راهنمای نصب کابینت مرحله 3: با کمدهای دیواری شروع کنید، ریل تعلیق خود را به گل میخ های دیواری بپیچید و شروع به آویزان کردن کابینت ها از گوشه کنید. خیلی محکم محکم نبندید تا پس از نصب همه کابینت ها فرصت تنظیم سطح را داشته باشید. هنگامی که آنها درست شدند، کابینت ها را با پیچ به هم وصل کنید و پایه را محکم کنید.
  • راهنمای نصب کابینت مرحله 4: سطح دیگری را بکشید که به عنوان قسمت بالای کابینت های پایه شما عمل می کند. نوارهای دیواری را به عنوان تکیه گاه کابینت ها بچسبانید و با یک قطعه گوشه شروع به نصب کنید. هنگامی که کابینت ها محکم شدند، از داخل کابینت ها کار کنید تا فیلر خود را پیچ کنید. اطراف قطعات را درز بمالید و سپس ادامه دهید و قرنیز و قالب خود را اضافه کنید.
  • راهنمای نصب کابینت مرحله 5: هنگامی که کابینت آشپزخانه شما نصب شد، می توانید قفسه بندی کنید و درها، کشوها و سخت افزار کابینت خود را بچسبانید. این مرحله باید همیشه آخر انجام شود. اگر یک کانتر هم نصب می کنید – ممکن است بخواهید آن را برای روز دوم ذخیره کنید! پس از اتمام پروژه، نصب سینک و شیرآلات آشپزخانه آخرین افزوده به بازسازی آشپزخانه DIY شما خواهد بود.

 

دریافت خدمات و راهنمای نصب کابینت!

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا با راهنمای نصب کابینت نصب آن را به بهترین نحو و از بهترین شرکت کابینت انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر رنگ کابینت های موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم با کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.