کابینت کلاسیک خانم سخاوت

کابینت کلاسیک خانم سخاوت

کابینت کلاسیک خانم سخاوت

 

 

تصویر پروژه:

کابینت کلاسیک خانم سخاوت کابینت کلاسیک خانم سخاوت کابینت کلاسیک خانم سخاوت کابینت کلاسیک خانم سخاوت کابینت کلاسیک خانم سخاوت کابینت کلاسیک خانم سخاوت کابینت کلاسیک خانم سخاوت کابینت کلاسیک خانم سخاوت

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

کابینت کلاسیک خانم سخاوت | نکاتی در مورد کابینت

نورپردازی خود را تغییر دهید

آیا می دانید از نظر فنی قرار است سه نوع نورپردازی در آشپزخانه خود داشته باشید؟ این موارد سربار (برای روشنایی عمومی) ، نقطه ای (برای روشن کردن کارهای خاص) و لهجه (برای جلب توجه به جذاب ترین عناصر طراحی شما) هستند. اگر این دو مورد آخر را از دست ندهید ، به نظر می رسد آشپزخانه شما عقیم و بیش از حد فلورسنت به نظر برسد. علاوه بر وسایل سربار یا روشنایی فرورفتگی ، مناطق آماده را با آویز یا روشنایی مسیر روشن کنید. و آیا می توانیم یک دقیقه در مورد نور زیر کابینت صحبت کنیم؟ بله ، شما می خواهید این کار را نشان دهید تا عقب باشد.

هود یا سقف فن نصب کنید

کابینت کلاسیک خانم سخاوت | هودهای کوره ای فقط زیبا به نظر نمی رسند (هر چند… چاقو) ، آنها همچنین به خوبی دیوانه می شوند تا دود ، گرما و بو را به بیرون از محل تعلق خود منتقل کنند. فضا یا بودجه لازم برای هود ندارید؟ حتی یک پنکه سقفی یا مایکروویو با دامنه تخلیه می تواند به شما در نمایش دود کمک کند.

سطل زباله را فراموش نکنید

در مقایسه با backplashes و countertops ، سطل زباله خیلی خوب نیست. اما اطمینان حاصل کنید که محل آن را به دقت در نظر بگیرید – یا خطر این را داشته باشید که زنی با یک سطل بازیافت بزرگ و زشت ، کل فضای آشپزخانه خانه فرانسوی خود را به بیرون پرتاب کند. خودتان را جدا کنید و سطل آشغال ، کاغذ و پلاستیک منظم را جدا کنید. بهار مخصوص کابینت را ببندید تا همه آنها را دور بریزید در حالی که در آن کار می کنید.

 

کابینت کلاسیک خانم سخاوت

کابینت کلاسیک خانم سخاوت | در این پروژه از سبک کلاسیک برای کابینت ها استفاده شد که کابینت روکش چوب بلوط کانادایی است. این کابینت ها به طور کامل یراق آلات بلوم اتریش هستند. صفحه کار شده بر روی این کابینت ها، سنگ طبیعی می باشد. بدنه های کابینت ها نیز ام دی اف رنگی خارجی است.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت آشپزخانه

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.