کابینت کلاسیک آقای سیمایی

کابینت کلاسیک آقای سیمایی

پروژه کابینت کلاسیک آقای سیمایی

کابینت های این پروژه به سبک کلاسیک و روکش چوب کانادایی می باشد که یراق آلات آن به طور کامل در قسمت های لولاها، ریل ها و سایر اجزا بلوم اتریش است. رنگی که روی کابینت ها کار شده است پلی ارتان آلمانی می باشد. همچنین سنگ روی کابینت کوارتز است که نما و جلوه ای زیبا به کابینت ها و آشپزخانه بخشیده است.

 

تصاویر پروژه کابینت کلاسیک آقای سیمایی:

پروژه کابینت کلاسیک آقای سیمایی گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin12 2 min گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin12 1 min

 

کابینت کلاسیک | کابینت کلاسیک آقای سیمایی

کابینت کلاسیک آشپزخانه بوم نقاشی نشده طراحی آشپزخانه است. آنها بدون هیچ زحمتی با حداقل تزئینات اضافی هستند ، اما اجازه می دهد تا سبک های دیگر بدون دردسر ترکیب شوند. آنها همچنین به شما امکان می دهند زیبایی و شخصیت طراحی خود را از طریق تعداد نامحدود لوازم جانبی و اضافی برجسته بیان کنید.

وقتی نوبت به مواد می رسد ، کابینت های آشپزخانه کلاسیک تقریباً همیشه از چوب ساخته می شوند. از آنجا که چوب سنتی ترین ماده کابینت است ، به ویژه به سبک کلاسیک متناسب است. به طور مشابه ، پالت رنگی برای کابینت های آشپزخانه کلاسیک به طور کلی سفید ، کرم یا بژ است و حداکثر انعطاف پذیری را در مورد شکوفایی لوازم جانبی ، سخت افزار و سایر طرح ها فراهم می کند.

کابینت کلاسیک آقای سیمایی

یک مزیت بزرگ کابینت های آشپزخانه کلاسیک این است که آنها می توانند تا حد زیادی به بهبود ارزش فروش مجدد یک خانه کمک کنند زیرا سبک “خنثی” آنها شانس بیشتری برای جذابیت طیف وسیعی از خریداران احتمالی خواهد داشت تا کابینت های ساخته شده در یک نوع خاص سبک طراحی.

اگرچه کابینت های کلاسیک آشپزخانه به نوعی “تخته سنگ” است ، اما تزیینات سبک بسیاری وجود دارد که می توانید به آنها اضافه کنید که جذابیت بصری و شخصیت آنها را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. همچنین ممکن است بخواهید هنگام انتخاب کف و میزها ، رنگ های متضاد را در نظر بگیرید.

کابینت کلاسیک آقای سیمایی | به عنوان مثال ، چوب های جنگلی تیره برای کف و خاکستری یا مشکی برای صفحات پیشخوان می توانند یک یا دو مشت عالی از کنتراست رنگ و جذابیت زیبایی را ایجاد کنند. علاوه بر این ، جزئیات ساده و کلاسیک مانند قالب تاج یا درهای جلو شیشه ای نیز می توانند جذابیت بصری و علاقه را به طراحی کابینت آشپزخانه کلاسیک شما اضافه کنند ، و یک طراحی آشپزخانه سنتی اما هنوز پر جنب و جوش ایجاد کنند.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت آشپزخانه

 

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.