کابینت ام دی اف رنگی در بازسازی آشپزخانه

کابینت ام دی اف رنگی در بازسازی آشپزخانه

استفاده از کابینت ام دی اف رنگی در بازسازی آشپزخانه

انتخاب و پیاده سازی کابینت به خصوص برای بازسازی آشپزخانه‌ی ایرانی کار ساده‌ای نیست. اگر بخواهید این راه را به تنهایی طی کنید با بسیاری از سبک‌ها اعم از کابینت نئوکلاسیک، کابینت هایگلاس مدرن، رنگ‌ها، پوشش‌ها و مواد برای انتخاب درب، مواجه می‌شوید و باید این حجم زیاد از اطلاعات را پردازش کنید. از طرفی جنس کابینتی که انتخاب می‌کنید می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر روکش، سخت‌افزار، لوازم خانگی و کانتری که برای آشپزخانه انتخاب می‌کنید داشته باشد. کابینت ام دی اف رنگی در بازسازی آشپزخانه یکی از محبوب‌ترین متریال در خانه‌های ما است و اگر‌ می‌خواهید زیبایی خیره کننده در آشپزخانه خود داشته باشید، ارزش امتحان را دارد! برای بررسی نکات استفاده از کابینت ام دی اف رنگی در بازسازی آشپزخانه، همراه ما باشید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از کابینت ام دی اف رنگی در بازسازی آشپزخانه، این نوشته‌ها از نان شب واجب‌ترند!

 

 

کابینت ام دی اف رنگی در بازسازی آشپزخانه ایرانی

چیزی که ام دی اف را به یک ماده محبوب برای کابینت آشپزخانه تبدیل‌ می‌کند این است که بستر خوبی برای چسباندن مواد مختلف به آن است. این باعث‌ می‌شود که آن را ماده‌ای برجسته برای یک رنگ زیبا و ماندگار و همچنین سایر پرداخت‌‌های جایگزین مانند ترموفویل یا پلی یورتان‌‌های مبتنی بر روغن باشد. سطح صاف و یکنواخت ام دی اف برای پرداخت تمیز و رنگ آمیزی عالی است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 9

ام دی اف به اندازه چوب طبیعی در برابر تغییرات دما منبسط یا منقبض‌ نمی‌شود، به این معنی که پس از رنگ آمیزی احتمال ایجاد ترک‌‌های بصری و جدا شدن اتصالات وجود ندارد. تخته فیبر با چگالی متوسط ​​(MDF) ماده‌ای است که از شکستن بقایای چوب نرم و چوب سخت به الیاف چوب ساخته‌ می‌شود. این الیاف چوبی با موم و رزین فشرده شده، به شکل پانل‌ها در می‌آیند و با فشار و دماهای بالا اعمال می‌شوند تا تخته‌ای با دوام و متراکم ایجاد کنند.

قیمت تمام شده کابینت هایگلاس

یکی از نقاط ضعف سطح صاف آن این است که وقتی روکش روی انواع کابینت آشپزخانه اعمال‌ می‌شود، ام دی اف رنگ شده‌ می‌تواند در برابر فرورفتگی و خراش آسیب پذیر باشد. همیشه بزرگ‌ترین نگرانی درمورد ام دی اف که بر آن تاکید داشته‌ایم، آسیب ناشی آب است. دلیلش هم این است که آب همیشه سعی‌ می‌کند راه خود را به هر سطحی، حتی در سطح مولکولی، پیدا کند، و زمانی که در آن قرار گرفت، پخش‌ می‌شود. اطمینان از خشک نگه داشتن کابینت ام دی اف بسیار مهم است.

 

قیمت کابینت ام دی اف رنگی در بازسازی آشپزخانه

قیمت گذاری خاص کابینت ام دی اف رنگی در بازسازی آشپزخانه به دلیل ضخامت، کیفیت و پرداخت متفاوت است. به طور معمول، هرچه تخته فیبر ضخیم‌تر باشد، ام دی اف گران‌تر خواهد بود. ام دی اف‌ می‌تواند به طور قابل توجهی ارزان‌تر از ورق‌‌های HDF یا مقاوم در برابر رطوبت باشد. برای چندین دهه، ام دی اف به عنوان یک جایگزین پایین‌تر و ارزان‌تر برای کابینت‌‌ چوب طبیعی در نظر گرفته‌ می‌شد.

 

نگهداری از کابینت ام دی اف رنگی در بازسازی آشپزخانه

نگهداری صحیح یکی از جنبه‌‌های مهم کابینت آشپزخانه است. آشپزخانه پر استفاده‌ترین اتاق در خانه است. آسیب تصادفی یا تجمع کثیفی به طور قطعی اتفاق‌ می‌افتد. اگرچه ام دی اف نسبتا بادوام است، اما سایش و پارگی عمومی‌ می‌تواند باعث خراشیدگی یا فرورفتگی روی سطح شود که ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد.

کابینت انزو پولیشی ترند کابینت نئوکلاسیک

از آن جایی که کابینت‌‌های رنگ شده مستعد خراش هستند، مطمئناً درب کابینتی را خواهید دید که نیاز به تعمیر جزئی دارد. در حالی که کابینت ام دی اف رنگی در بازسازی آشپزخانه را‌ نمی‌توان به همان روش چوب‌‌های طبیعی تعمیر کرد. برخی از تعمیرات آسان وجود دارد که‌ می‌توان انجام داد. پرکننده یا رزین چوب را‌ می‌توان برای پرکردن هر گونه بریدگی یا بریدگی جزئی که رخ‌ می‌دهد استفاده کرد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | kitchen 01 01 austral blanco calma polish 1

خراش‌‌های سبک را‌ می‌توان با یک لمس سریع در خانه برطرف کرد. اگر چندین روکش کابینت در طول سال‌ها دچار تراشه شده یا مورد آسیب جزئی قرار گرفته است؛ مانند تمام کابینت‌های رنگ‌شده، رنگ‌آمیزی مجدد کابینت‌ها قابل انجام است که می‌توانید خودتان آن را انجام دهید.

نگهداری کابینت چوب بلوط

کابینت ام دی اف رنگی در بازسازی آشپزخانه نیازی به نگهداری زیادی ندارد. تنها چیزی که به آن نیاز دارد، پاک کردن سریع هر گونه کثیفی یا لکه‌‌های جزئی است. هنگام استفاده از هر آب یا هر مایعی، فقط مطمئن شوید که بعد از آن به اندازه کافی درها را خشک کرده اید. همانطور که‌ می‌دانید، آب و رطوبت پس از ورود به MDF‌ می‌تواند مانند آتش سوزی گسترش یابد، بنابراین خشک کردن کابینت‌‌های شما در همان لحظه بسیار مهم است.

قیمت تمام شده کابینت هایگلاس ایرانی

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.