ساخت یونیت کابینت

ساخت یونیت کابینت

هر آن چه لازم است درمورد ساخت یونیت کابینت بدانیم!!

صرف نظر از اینکه در حال ساخت کابینت استریو یا کمد ، کابینت آشپزخانه یا سرویس بهداشتی هستید ، ساختار اصلی کابینت یکسان است. کابینت یا قطعه مبلمان شامل لاشه یا کیف با دو طرف ، پایین و بالا ، پشت و جلو است. قسمت جلویی ممکن است شامل کشوها ، درها یا قفسه ها یا ترکیبی از سه مورد باشد. ساختمان کابینت دارای انواع مختلفی است که ممکن است در ساخت و ساز استفاده شود.

ساختار لاشه را می توان به سه نوع پا و ریل ، قاب و پانل و جعبه یا کیس تقسیم کرد. ساختار پایه و راه آهن روی صندلی ها ، میزها ، نیمکت ها ، چهارپایه و برخی مبلمان مانند صندوقچه دیده می شود. از ساختار قاب و پانل برای ساخت اجزای تشکیل دهنده بسیاری از انواع مبلمان از جمله کناره ها ، درها و قاب های داخلی داخلی با صفحات گرد و غبار استفاده می شود که در بسیاری از مبلمان های ظریف و دست ساز استفاده می شود. جعبه یا کیس طراحی اصلی کمد ، بوفه ، میز و صندوق ، و همچنین کابینت آشپزخانه و سرویس بهداشتی است.

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Capture

 

ساده ترین ساختار جعبه ای از تخته سه لا است. اینها می توانند تخته سه لا از چوب نرم یا چوب سخت باشند و می توانند رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی و لاک زده شوند. تخته خرده چوب ، از یک یا دو طرف به پایان رسیده است ، یک ماده معمول برای ساخت برخی از کابینت است. قاب نیز می تواند از چوب جامد ساخته شود ، اما این روزها از چوب جامد فقط برای قطعات کوچک یا برای مبلمان بسیار ظریف استفاده می شود.

 

نحوه ساخت کابینت آشپزخانه

هر دو کابینت بالایی و پایینی دارای جزئیات اولیه ساخت هستند. در کابینت پایین ، اولین مرحله برش دو طرف است. به طور اتفاقی ، شما می توانید یک کابینت آشپزخانه سفارشی متناسب با هر فضایی بسازید ، نه قسمتهای کوچک جداگانه ای که با کابینت خریداری شده به هم متصل شده اند. یا می توانید واحدهای کوچکتر تشکیل دهید و به همان شیوه به آنها بپیوندید. اگر طرفی باید در برابر دیوار پنهان شود ، آن طرف می تواند از تخته سه لا مقرون به صرفه تر ساخته شود. قسمت نمایان شده باید از یک تخته سه لا خوب با چوب سخت یا صاف با چوب نرم بریده شود.

 

نحوه ساخت یونیت کابینت آشپزخانه

این ساختار معمولی یک کابینت آشپزخانه فوقانی با نمای تزئینی است. در زیر ساده ترین روش ساخت ، استفاده از چسب و میخ های تمام شده است که سپس در زیر سطح قرار داده شده و سوراخ هایی با بتونه چوبی پر شده است. یک خرگوش 1/4 در 1/4 اینچی را در لبه پشتی داخلی هر قطعه جانبی برای پشت کابینت ببرید. قفسه پایینی در بیشتر کابینت ها از کف بلند شده است تا یک “فضای پا” یا تخته لگد ایجاد شود. موقعیت قسمت پایینی را روی قطعات جانبی قرار دهید و برش تخته ضربه را در هر طرف کابینت مشخص کنید. با استفاده از اره شمشیر برش بزنید.

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Capture 1

در بیشتر موارد ، قسمت جلویی جلویی 1 اینچ عرض دارد و این امکان را می دهد که لب 1/4 اینچی به فضای انگشتان پا بیرون بیاید. این مکان را علامت گذاری کنید و سپس از مربع نجار برای مشخص کردن خط پایین استفاده کنید. قسمت پایینی را 1/4 اینچ باریک تر از کناره ها ببرید و سپس قسمت پایینی را با چسب محکم کرده و ناخن ها را تمام کنید و مطمئن شوید که با علامت های مربع هم تراز است. یک نوار میخ را در قسمت بالای پشت نصب کنید. این را برش دهید تا بین دو طرف جا بگیرد و با چسب در جای خود محکم کنید و ناخن ها را تمام کنید. پشت را از تخته سه لا 1/4 اینچی یا تخته سخت به اندازه مناسب برش دهید و در حالی که قاب رو به پایین است پشت را در جای خود قرار دهید.

برای اطمینان از مربع بودن محفظه از مربع نجاری استفاده کنید و سپس پشتی را با منگنه های 1/2 اینچی و میخ میخ هوا یا با میخهای روکش دار 3/4 اینچی در جای خود محکم کنید.

 

ساخت کابینت

اولین قدم این است که جعبه اصلی را در این مورد از تخته سه لا با چسب و پیچ یا میخ جمع کنید. ابتدا صورت های کناری را برش دهید. چسب را روی لبه بدنه بمالید.

قاب را به صورت عمودی بچرخانید و آماده نصب روکش هستید. جداکننده قفسه ها را برش داده و نصب کنید. ساده ترین روش ، مخصوصاً درهای همپوشانی، نصب نوار روکش روی لبه های تخته سه لا است. با این حال ، ابتدا باید این لبه ها صاف و صاف شوند. یک روش سنتی تر ، نصب نوارهای جداگانه روی لبه های جلویی کیس است. اینها معمولاً با لبه های بیرونی کیس هماهنگ هستند ، اما لبه های داخلی را همپوشانی دارند.ابتدا دو روکش جانبی را بریده و با انتهای بالایی کناره ها و لبه پایینی فضای انگشتان پا در یک سطح قرار دهید. اینها را با چسب و میخ 6 به پایان برسانید.

سپس قسمت زیرین را برش دهید تا بین دو روکش جانبی قرار گیرد و از عرض صحیح مطابقت با لبه بالایی قفسه پایینی و لبه های پایینی نوک انگشتان در طرفین اطمینان حاصل کنید. برای کوتاه کردن طول ، یک سر آن را صاف و مربع برش دهید ، سپس آن را در جای خود نگه دارید و با یک مداد تیز طول را مشخص کنید. قطعات را با استفاده از یک تیغه دندانه دار در اره بازوی شعاعی به صورت مربع برش دهید. چسب را در جای خود بچسبانید و با شماره 6 ناخن های نهایی را به لبه پایین قاب محکم کنید. از ناخن های شماره 8 از طریق روکش های جانبی به کناره ها استفاده کنید تا بیشتر در جای خود محکم شوند. قسمت بالایی را به همان شیوه برش دهید ، به عرض پهن کرده و سپس به طول برش دهید. همه فیس ها باید لبه های خود را صاف متصل کنند.

در این حالت ، روکش بالایی بین دو روکش جانبی با چسب و شماره 8 میخها را از لبه های نمای جانبی به انتهای نمای بالای محکم می کند. اگر کابینت کشو دارد ، فیسرها را ببرید و به همان روش نصب کنید. جداکننده های در و کشو را برش دهید تا بین قسمت پایین کشو یا روکش و قسمت بالایی یا پایینی در صورت لزوم قرار گیرد. این پیچ ها را می توان با پیچ های چوبی ناخن پا و خود راه انداز در سوراخ های متغیر ، با چسب و میخ های تمام شده یا بلوک های چسب از پشت محکم کرد. نوارهای چوبی 3/4-در-1 1/2-اینچ در داخل و جلو و به طرفین در بالا برای لنگر انداختن یک میز پیشخوان در محل محکم شده است.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت یونیت کابینت

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت یونیت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.