اندازه و ابعاد کابینت آشپزخانه

اندازه و ابعاد کابینت آشپزخانه

ابعاد کابینت آشپزخانه کدام اند؟

کابینت آشپزخانه بخش مهمی از هر آشپزخانه است و انتخاب ابعاد استاندارد کابینت به کارایی و زیبایی آن کمک خواهد کرد. با این حال، بسیاری از افراد جنبه فنی آن را مانند اندازه های مختلف نمی دانند. احتمالاً فقط به پیمانکار خود اجازه می دهید آن را مدیریت کند، که به خودی خود اشتباه نیست. با این حال، هنوز ایده خوبی است که در مورد ابعاد مختلف کابینت آشپزخانه بدانید تا نیازهای آشپزخانه خود را بهتر درک کنید. کابینت های آشپزخانه شما تاثیر زیادی بر طراحی و فضای کلی اتاق دارند. بنابراین، بزرگترین دلیلی که شما باید در مورد اندازه های مختلف انواع کابینت آشپزخانه ایده داشته باشید این است که بتوانید فضای آشپزخانه را به درستی مدیریت کنید. با این اوصاف می توانید در این پست با ابعاد مختلف کابینت آشپزخانه آشنا شوید.

 

اندازه و ابعاد کابینت آشپزخانه

ندانستن اندازه های صحیح کابینت آشپزخانه می تواند مضر باشد زیرا ممکن است در نهایت یک کابینت غیر کاربردی بخرید. آشپزخانه یکی از اتاق هایی است که به شدت قاچاق می شود، به این معنی که شما باید هر اندازه گیری را در آن محاسبه کنید. به این ترتیب، شما و مهمانانتان می توانید بدون موانع در آشپزخانه حرکت کنید. اگر کابینت سفارشی باشد، عالی است زیرا می‌توانید آن را در ابعاد خاصی که می‌خواهید بسازید. اما در مورد کابینت های استوک یا نیمه سفارشی قضیه متفاوت است. حتی اگر کابینت های از پیش مونتاژ شده یا آماده مونتاژ (RTA) باشند، باید از هر یک از ابعاد استاندارد انتخاب کنید.

ابعاد استاندارد کابینت نوسازی کابینت آشپزخانه ماده شیمیایی مخصوص نگهداری در کابینت آشپزخانه

از آنجایی که طیف گسترده ای از اندازه ها در دسترس است، این مسئله چندان مشکلی نیست. البته به لوازم جانبی مختلفی که می‌توانید به کابینت اضافه کنید، اشاره نکنید. نکته ای که باید در نظر داشت این است که انواع کابینت مانند کمد دیواری ابعاد استاندارد خاص خود را دارند. همچنین، اندازه فقط به اندازه از کف تا بالا اشاره دارد، نه ضخامت.

 

اندازه و ابعاد کابینت آشپزخانه پایه

کابینت های پایه آشپزخانه از نوع کابینت هایی هستند که درست در کف آشپزخانه نصب می شوند. اینها کابینت هایی هستند که می توانید کانترها، سینک، ظرفشویی و ماشین ظرفشویی را در آن نصب کنید. آنها اغلب به اندازه کافی بزرگ هستند که می توانند گلدان ها و گلدان ها را ذخیره کنند. همه اینها کابینت های پایه را گران ترین کابینت های آشپزخانه می کند. کابینت های پایه از طریق ابعاد بیرونی اندازه گیری می شوند در حالی که اندازه های داخلی متفاوتی دارند. بیشتر صاحبان خانه بیشتر نگران ابعاد داخلی انواع کابینت آشپزخانه هستند زیرا فضای ذخیره سازی را دیکته می کند. با این حال، اندازه های بیرونی – ارتفاع و ضخامت – در مورد فضای کلی اتاق نیز مهم هستند.

 

ابعاد کابینت آشپزخانه ارتفاع استاندارد

ارتفاع یک کابینت پایه تقریباً همیشه یکسان است، بنابراین این یک عامل مهم نیست. تقریباً هر کابینت پایه دارای همان ارتفاع استاندارد است که 34 ½ اینچ است. با این حال، این اندازه به ارتفاع بدون پیشخوان اشاره دارد. اگر یک کانتر اضافه شود، ارتفاع کابینت پایه چیزی در حدود 35 تا 36 اینچ خواهد بود. این نشان می‌دهد که ارتفاع یک متغیر انعطاف‌پذیر است، به‌ویژه که ارتفاع نهایی پس از افزودن یک کانتر به مواد مورد استفاده بستگی دارد. اگر کابینت پایه مورد نیاز شما در این محدوده نیست، بهترین انتخاب شما سفارشی سازی است. در یک کابینت پایه سفارشی، ارتفاع می تواند تا 32 اینچ یا 38 اینچ باشد.

 

ابعاد کابینت آشپزخانه عرض استاندارد

وقتی صحبت از ابعاد کابینت آشپزخانه خصوصا کابینت چوبی می شود، عرض یک متغیر بسیار مهم است. از نظر عرض، اندازه های مختلف برای استفاده های مختلف طراحی شده اند. انتخاب عرض شما برای کابینت پایه بستگی به فضا و عملکرد مورد نیاز شما دارد. بنابراین، مهم است که همیشه عرض یک کابینت پایه را در نظر بگیرید.

ابعاد عرض موجود برای کابینت های پایه آشپزخانه از 9 تا 48 اینچ با افزایش 3 اینچ متغیر است. از این ابعاد، اندازه های عرض 9، 12، 18 و 24 استاندارد برای محل های پرکننده هستند. اینها کابینت هایی با فضای کافی برای بیرون کشی هستند که قفسه های نورد باریکی برای نگهداری اقلام مختلف هستند.

اندازه عرض بعدی 30 اینچ است که برای یک سینک یک حوضه ایده آل است. برای سینک دو لگنه افست، اندازه ایده آل عرض 33 اینچ است. اما اگر فقط یک سینک دو لگنه است، به یک کابینت پایه به اندازه 36 اینچ نیاز دارید. کابینت پایه 48 اینچی، بزرگترین اندازه، کابینتی است که اغلب در اکثر آشپزخانه ها یافت می شود.

 

عمق ابعاد کابینت آشپزخانه

هنگام انتخاب کابینت پایه، عمق آن را نیز در نظر بگیرید. این اندازه گیری از لبه بیرونی جلوی کابینت تا دیوار است. همین مورد در مورد ارتفاع و عرض، به شما کمک می کند تا اندازه مناسب کابینت را برای خرید تعیین کنید. با توجه به این نکته، عمق استاندارد معمولاً 24 اینچ است به استثنای صفحه پیشخوان. با کانترها، عمق کابینت آشپزخانه پایه به 25 تا 26 اینچ می رسد. این نتیجه همپوشانی میز روی قسمت جلوی کابینت است، اگرچه این بستگی به جزئیات لبه دارد. برخی از تولیدکنندگان کابینت های عمیق را در عمق های 12، 15 و 18 اینچی نیز ارائه می دهند.

 

اندازه و ابعاد کابینت دیواری

کابینت دیواری نوعی کابینت چوبی آشپزخانه است که برای نگهداری مواد غذایی و لوازم آشپزخانه استفاده می کنید. اینها کابینت هایی هستند که اغلب با پیچ به دیوار آشپزخانه متصل می شوند. در موارد دیگر، آنها را به مبل های آویزان می چسبانند یا از سقف آویزان می شوند. این نوع دارای اندازه های متنوع تری است، بنابراین گزینه های بیشتری برای آنچه نیاز دارید دارید. کابینت های دیواری به عنوان نمایان ترین کابینت آشپزخانه، به عنوان یک نمایشگر عمل می کنند. به این ترتیب، برخی از صاحبان خانه ها در حالی که کابینت های پایه خود را اصولی نگه می دارند، واقعاً روی کابینت های دیواری پرهیز می کنند. کابینت های دیواری آنها می تواند لوازم جانبی زیادی مانند نورپردازی و درج شیشه ای داشته باشد که باید هنگام انتخاب سایز به آنها توجه کنید.

ابعاد استاندارد کابینت تمیز کردن انواع کابینت تمیز کردن کابینت آشپزخانه

هنگام انتخاب کابینت دیواری، فقط باید بر اساس ارتفاع سقف آشپزخانه و ترجیحات خود انتخاب کنید. با توجه به این نکته، ارتفاع استاندارد برای کابینت های دیواری 12، 15، 18، 24، 30، 36 و 42 اینچ است. عمق استاندارد 12، 15، 18 و 24 اینچ است در حالی که عرض استاندارد از 9 تا 48 اینچ با افزایش 3 اینچی متغیر است.

 

اندازه و ابعاد کابینت دیواری استاندارد

ارتفاعات موجود برای کمد دیواری کمی محدود است. این به این دلیل است که کابینت باید بین سقف و پیشخوان قرار بگیرد. به این ترتیب، شما معمولا فقط کابینت های دیواری با ارتفاع 12 تا 42 اینچ را خواهید یافت. ارتفاع‌هایی که اغلب در آشپزخانه‌های استاندارد یافت می‌شوند بین 30 تا 36 اینچ هستند، اما اگر مستقیماً به سقف متصل شوند، می‌توانید از کابینت‌های 48 اینچی استفاده کنید. عرض کابینت دیواری آشپزخانه بین 9 تا 48 اینچ است که با افزایش 3 اینچی انجام می شود. اگرچه عرض آن به 48 اینچ می رسد، اما معمولاً کابینت های دیواری به وسعت 36 اینچ را خواهید یافت. رایج ترین کمد دیواری 30 اینچی، تک در یا دو در است که فضای ایده آلی برای اکثر نیازهای ذخیره سازی خانه دارد. کابینت های دیواری آشپزخانه می توانند تا عمق 24 اینچ بروند. آنها نمی توانند به عمق کابینت های پایه باشند، بنابراین معمولاً کابینت های دیواری کم عمق پیدا می کنید. به این ترتیب، میز کار شما می تواند فضای کاری کافی داشته باشد. رایج ترین کابینت های دیواری برای آشپزخانه 12 اینچ عمق دارند. اما اگر بالای اجاق‌های مایکروویو باشد، داشتن یک کابینت دیواری با عمق ۱۵ تا ۱۸ اینچ معمول است. از طرف دیگر، اگر کابینت دیواری بالای یخچال باشد، عمق استاندارد 24 اینچ است.

کابینت های بلند برج هایی در آشپزخانه هستند که اغلب به عنوان فضای انباری مورد استفاده قرار می گیرند. آنها معمولا دارای کابینت اجاق گاز و سایر گزینه های ذخیره سازی برای به حداکثر رساندن فضای داخل آشپزخانه شما هستند. آنها در ارتفاع های مختلف مانند 84، 90 و 96 اینچ هستند. عمق آن بین 12 تا 24 اینچ است در حالی که عرض آن از 12 تا 33 اینچ است. رایج ترین ارتفاع کابینت های بلند آشپزخانه 84 و 96 اینچ است. یک کابینت بلند 84 اینچی در یک اتاق 8 فوتی فقط یک پا از سقف فاصله دارد و مقداری هوای تنفسی را فراهم می کند. در عین حال، با تمام کابینت های دیواری دیگر یکنواخت به نظر می رسد. از سوی دیگر، یک کابینت 96 اینچی از کف تا سقف کشیده شده است. عرض معمولی کابینت های بلند 12، 24 و 36 اینچ است. کابینت 12 اینچی باریک ترین کابینت انباری است، اما می تواند موارد بیشتری را نیز در خود جای دهد. این می تواند تعداد زیادی غذا را در خود جای دهد، به خصوص اگر آن را با لوازم ذخیره سازی مجهز کنید. کابینت بلند 24 اینچی یک گزینه میانی عالی است، در حالی که اگر کابینت پهن‌تری برای انبار می‌خواهید، کابینت 36 اینچی عالی است. از نظر عمق، کابینت های بلند آشپزخانه معمولا در ابعاد 12 و 24 اینچ موجود است. کابینت 12 اینچی عمیق برای نگهداری مواد غذایی مانند کنسروها مناسب است. در همین حال، کابینت 24 اینچی به اندازه کافی عمیق است که می تواند به عنوان کابینت های کاربردی استفاده شود. عملکرد فضایی بسیار خوبی برای لوازم خانگی حتی کوچک دارد. با آگاهی از ابعاد مختلف کابینت آشپزخانه، اکنون باید ایده بهتری نسبت به نصب انواع کابینت در آشپزخانه خود داشته باشید. در حالی که کابینت های آشپزخانه در نظر شما یکسان به نظر می رسند، اما هر کدام ویژگی های متمایزی دارند که به بهتر شدن زندگی شما در آشپزخانه کمک می کند. به این ترتیب، همیشه خوب است که درباره آنها بیشتر بدانید.

 

دریافت خدمات و مشاوره ابعاد استاندارد کابینت آشپزخانه

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا و اپن کابینت آشپزخانه را به بهترین نحو و از بهترین شرکت کابینت انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر رنگ کابینت های موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم با کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.