کابینت انزو آقای نجاتی – گریت کابینت

کابینت انزو آقای نجاتی – گریت کابینت

کابینت انزو آقای نجاتی

کابینت کار شده در این پروژه به سبک انزو می باشد. رنگ آن پولیشی سفید بوده و کلیه ی یراق آلات استفاده شده در این پروژه بلوم اتریش (ریل ها، لولا ها و جک ها) می باشد. صفحه ی روی کابینت سنگ طبیعی کوارتز می باشد که نما و جلوه ای زیبا به محیط بخشیده است.

 

کابینت انزو آقای نجاتی

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت انزو

نکاتی برای طراحی آشپزخانه مدرن | کابینت انزو آقای نجاتی

طراحی مدرن از حدود جنگ جهانی اول آغاز شد و دارای سطوح صاف ، فرم های هندسی و حداقل تزئینات بود. ویژگی های کابینت مدرن آشپزخانه با این طراحی زیبا ، زاویه دار با سادگی درب و قاب آن مشخص است. طراحی مدرن اخیر گرایش به مبلمان مدرن در اواسط قرن را نشان می دهد ، که دارای زاویه ها و منحنی های پررنگ است. این طرح را می توان به کمد آشپزخانه مدرن نیز ترجمه کرد. جزایر آشپزخانه مدرن می توانند کابینت های مدرنی را در خود جای دهند که این نمای زاویه دار یا منحنی را منعکس می کند و همچنین دارای اجزای به روز برای ذخیره ظروف آشپزی و ظروف است.

کابینت انزو آقای نجاتی

موادی که در کابینت های آشپزخانه مدرن رایج است ، اغلب ساخته دست بشر هستند و می توانند شامل فلز ، پلاستیک ، بتن و شیشه باشند. شیشه های نیمه مات یا مات قطعاً مورد پسند کابینت های آشپزخانه مدرن است. جایگزینی درهای کابینت قدیمی با درهای شیشه مات یک روش ساده و مقرون به صرفه برای مدرن تر کردن آشپزخانه شما است. کابینت های آشپزخانه مدرن همچنین می توانند با روکش چوب یا ورقه پلاستیکی روبرو شوند. برای دستیابی به شکل ظاهری مدرن ، می توانید از روکش چوب با الگوی اغراق شده افقی استفاده کنید. در طراحی آشپزخانه مدرن نیز از مواد ترکیبی استفاده می شود.

در حالی که کابینت های آشپزخانه سنتی در کل از یک نوع چوب ساخته می شوند ، کابینت های آشپزخانه مدرن می توانند موادی مانند چوب ، ورقه ورقه ، شیشه و فلز را ترکیب کرده و به یک احساس منحصر به فرد برسند.

رنگ یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد در کابینت های آشپزخانه مدرن است. در حالی که رنگ های طبیعی روکش چوب در این زیبایی طراحی محبوب هستند ، اما رنگ های جسورانه و کمتر سنتی نیز مورد توجه هستند. رنگ های قرمز و آبی تیره و زرد ، نارنجی و سبز را می توان در طرح های مدرن آشپزخانه با جسارت بیشتری مشاهده کرد.

تصاویر کابینت انزو آقای نجاتی:

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin24 1 min

کابینت انزو آقای نجاتی

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت انزو

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.