کابینت انزو خانم ابراهیمی – گریت کابینت

کابینت انزو خانم ابراهیمی – گریت کابینت

کابینت انزو خانم ابراهیمی – گریت کابینت

کابینت های کار شده در این پروژه، کابینت انزو رنگ پولیشی سفید است که کلیه ی بدنه ی آن خارجی رنگی است. همچنین یراق آلات استفاده شده در این پروژه بلوم اتریش می باشد و روی آن برای زیبایی و نما، سنگ های طبیعی کار شده است.

 

کابینت انزو خانم ابراهیمی - گریت کابینت

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت آشپزخانه

نکاتی برای آشپزخانه | کابینت انزو خانم ابراهیمی

کشوها و درها

اکثر آشپزخانه های مدرن از ترکیب کشوها و درها استفاده می کنند. از کشوها به بهترین شکل در کابینت های سطح پایین استفاده می شود ، ایده آل برای ماهی تابه های انباشته ای که در غیر اینصورت دیدن آنها بدون وجود فضای هوایی دشوار است.

مقدار وسایل آشپزی را که به طور منظم استفاده می کنید. همچنین منگنه های انبار خانه خود را در نظر بگیرید تا به شما کمک کند تا تعیین کنید چه مقدار از کمد و دراور شما و خانواده تان در استفاده روزمره از آشپزخانه شما مورد نیاز است.

برای اطمینان از اینکه کیفیت کابینت انتخابی شما از کیفیت پایداری برخوردار است ، به دنبال محصولات دارای گواهینامه تیک آبی AFRDI باشید. عملکرد و آزمایش ، این طرح ایمنی ، دوام و عملکرد محصول را تضمین می کند.

قطعات و لوازم جانبی

صرف نظر از اینکه شما برای کابینت خود کشو یا در خریداری می کنید. اکنون هر دو سبک جدیدتری برای انتخاب دارند ، مانند کشوهای کشویی و درهای نرم.

انتخاب شما در لولاها و دونده ها بر روی دسته هایی که انتخاب می کنید تأثیر می گذارد – اغلب کشوهای دارای دونده فشار به باز بدون دست می مانند.

دستگیره ها به زیبایی آشپزخانه کمک می کنند. دستگیره های سنتی می توانند جذابیت کشور روستایی را به فضا بدهند ، در حالی که میله های طراح ساده بلافاصله لوکس مدرن را می خوانند.

برای استفاده بیشتر از ظرفیت صرفه جویی در فضای کابینت خود ، همیشه از تأمین کننده انتخابی خود بپرسید که لوازم جانبی داخلی را ارائه می دهند. سطل های زباله و سیم باعث افزایش سازماندهی و عملکرد آشپزخانه شما می شود.

تصاویر کابینت انزو خانم ابراهیمی:

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin22 2 min کابینت انزو خانم ابراهیمی - گریت کابینت گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin22 4 min گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | proje farvardin22 5 min کابینت انزو خانم ابراهیمی - گریت کابینت

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

شما می توانید از طریق لینک های زیر مقاله های گریت کابینت را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.