پروژه کابینت انزو طرح میله ای چیتگر

پروژه کابینت انزو طرح میله ای چیتگر

پروژه کابینت انزو طرح میله ای چیتگر آقای فرزان

این پروژه گریت کابینت یعنی پروژه کابینت انزو طرح میله ای چیتگر، از نوع کابینت انزو است که درب های آن طرح میله ای و ۲۵ میل بوده است. طرح این کابینت انزو، میله ای است و رنگ آن پولیشی بوده و فول یراق آلات باکیفیت بلوم اتریش است (فوق یراق آلات اتریش). صفحه آن نیز طبیعی و از نوع کورین و کوارتز به صورت ترکیبی است است. این پروژه در منطقه چیتگر تهران انجام و با رضایت کامل کارفرمای گرامی تحویل ایشان شد. در ادامه تصاویر این پروژه را با هم مرور خواهیم کرد:

 

پروژه کابینت انزو طرح میله ای چیتگر

همانطور که مشاهده می کنید سنگ کار شده در این پروژه ترکیبی از دو نوع سنگ طبیعی کورین کوارتز بوده و بهترین رونگ پولیشی برای آن به کار رفته است.

پروژه کابینت انزو طرح میله ای چیتگر

این پروژه گریت کابینت، از نوع کابینت انزو است که درب های آن ۲۵ میل بوده است. طرح این کابینت انزو، میله ای است و رنگ آن پولیشی بوده و فول یراق آلات باکیفیت بلوم اتریش است.

پروژه کابینت انزو طرح میله ای چیتگر

صفحه آن نیز طبیعی و از نوع کوارتز و کورین به صورت ترکیبی است. بدنه این کابینت انزو هم طرح میله ای می باشد.

پروژه کابینت انزو طرح میله ای چیتگر

این پروژه گریت کابینت یعنی پروژه کابینت انزو طرح میله ای چیتگر، از نوع کابینت انزو است که درب های آن طرح میله ای و ۲۵ میل بوده است. طرح این کابینت انزو، میله ای است و رنگ آن پولیشی بوده و فول یراق آلات باکیفیت بلوم اتریش است (فوق یراق آلات اتریش). صفحه آن نیز طبیعی و از نوع کورین و کوارتز به صورت ترکیبی است است.

پروژه کابینت انزو طرح میله ای چیتگر

 

همه چیز درمورد کابینت انزو!

اگر به دنبال کابینت انزو و مانند آن برای آشپزخانه تان هستید، حتما در کنار متریال هایی مثل ام دی اف، کابینت هایگلس، ممبران و … اسم کابینت انزو نیز به گوشتان رسیده است. کابینت های انزو تلفیقی از کابینت های تعدادی از کابینت هایی است که نام بردیم و خود به عنوان متریالی از کابینت ها، دارای معایب و مزایای خاص خود می باشد. جنس اصلی کابینت های انزو از جنس کابینت ام دی اف است. به طوری که ام دی اف به عنوان مغزی در مرکز ورقه قرار می گیرد و روکش ها بر روی دو سطح آن؛ بر روی مغزی ام دی اف به عنوان اساس کار، طرح های مورد نظر را اجرا و پیاده می کنند. سپس روکش های مورد نظر که از جنس های مختلفی هستند، با استفاده از فناوری های خاص خود، بر روی مغزی متصل می کنند.

 

تفاوت کابینت های انزو و کابینت ممبران در چه مواردی است؟

حال که تعریف و شرح کلی از کابینت های انزو را بیان کردیم، به بررسی دقیق تر تفاوت های کابینت انزو و ممبران می پردازیم. تفاوت ضخامت مغزی ام دی اف: به طور معمول مغزی ام دی اف بکار رفته در کابینت انزو حدود ۲۵ میلی متر می باشد. اما حدودا این ضخامت در مغزی ام دی اف بکار رفته در کابینت ممبران به ۱۶ میلی متر می رسد.  این احتمال وجود دارد که کابینت ساز طرف قرارداد شما، تعریف متفاوتی از ضخامت ورق کابینت انزو و یا ممبران داشته باشد. بنابراین هماهنگی این بخش با کابینت ساز را فراموش نکنید.

 

روکش کابینت های انزو و کابینت ممبران

روکش کابینت های ممبران معمولا روکش PVC می باشد. اما در رابطه با کابینت های انزو این روکش علاوه بر پی وی سی می تواند از جنس رنگ پلی اورتان هم باشد. این مورد هم در بحث نما و زیبایی کابینت و هم دوام و قیمت آن موثر می باشد.

 

ظاهر و طرح های متفاوت

از آنجایی که در مراحل ساخت کابینت انزو، چهارطرف این کابینت توسط دستگاه برش می خورد، بنابراین قطر لبه های کابینت انزو نسبت به کابینت ممبران کمتر می باشد.

 

طیف رنگ های بکار رفته در کابینت های انزو و ممبران

طیف رنگی ای که معمولا در کابینت های انزو مورد استفاده قرار می گیرند، رنگ های روشن، براق و حتی سفید هستند. اما در مقابل، رنگ هایی که در ساخت کابینت های ممبران مورد استفاده قرار می گیرند، خیلی گسترده تر هستند و شامل رنگ های تیره تر نیز می شوند. بنابراین به طور کلی می توانیم بگوییم که کابینت انزو در ظاهر تلفیق و ترکیبی از کابینت هایگلس سفید و کابینت ممبران می باشد. با بررسی و در نظر گرفتن موارد ذکر شده از تفاوت کابینت های انزو و ممبران می توان به راحتی به این موضوع پی برد که قیمت کابینت انزو از کابینت ممبران بیشتر است.

 

دریافت خدمات پروژه کابینت انزو

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات پروژه کابینت انزو را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید. همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید! اگر این پروژه را دوست دارید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد آن با ما تماس بگیرید، اگر فکر می کنید کابینت جدید لازم دارید، در خدمت شما هستیم!  جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.
پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را در ارتباط با پروژه کابینت انزو طرح میله ای چیتگر بنویسید.

  شاد، سربلند و موفق باشید!

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۱ میانگین: ۵]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.