ترفند ها و ایده های جذاب برای کابینت آشپزخانه تیره!

ترفند ها و ایده های جذاب برای کابینت آشپزخانه تیره!

سوار بر موج ترند های جدید آشپزخانه، همراه با کابینت آشپزخانه تیره!

دوره کابینت سفید و روشن آشپزخانه در راه پایان است و کابینت آشپزخانه تیره روی بورس هستند. در حالی که خاکستری تیره، آبی تیره و سبز کم کم وارد مرحله می شوند. با یکی از این ایده های تیره کابینت آشپزخانه، تصویر قلب خانه خود را به روشی جدید شروع کنید! همراه گریت کابینت باشید با ۱۲ ایده نو که خانه شما را زبانزد خاص و عام خواهد کرد.

 

ترفند اول برای کابینت آشپزخانه تیره: قدرت طرف تاریک را دست کم نگیرید

کابینت آشپزخانه تیره

آونگ به طور رسمی از کابینت های روشن به کابینت های تیره تبدیل شده است. رنگهای عمیق به رنگ مشکی در آشپزخانه ها محبوبیت بیشتری پیدا می کنند زیرا عمق بیشتری نسبت به یک فضای تمام سفید ارائه می دهند. بدون کنتراست کافی، آشپزخانه های سفید می توانند کسل کننده و حتی بی روح به نظر برسند ، اما رنگ های تیره به ایجاد نشاط و انرژی در طراحی کمک می کند. اگر تمیز کردن کابینت های تیره تر راحت تر است ، هیئت داوران هنوز در حال بررسی نیست، اما هرکسی که دارای کابینت سفید است می تواند به شما بگوید که نگهداری از آنها نیز چندان آسان نیست. آشپزخانه ها تنها مکان تغییر طراحی خانه نیستند. در اینجا انتظارات دیگری را در سال آینده می بینید.

 

ترفند دوم برای کابینت آشپزخانه تیره: احساس آرامش با کابینت آشپزخانه تیره آبی

کابینت های آبی یکی از محبوب ترین رنگ ها در قسمت تیره رنگ پالت هستند. بسته به آنچه می خواهید، آشپزخانه شما می تواند احساس آرامش بخش جنوب غربی، فرانسوی یا ساحلی را بدون شور و شوق دریایی سال های گذشته داشته باشد. این سایه خاص غنای شدیدی را از کاشی پشتی مسی به دست می آورد.

اگر می خواهید کابینت های خود را از سفید به آبی رنگ کنید، با طراحان و متخصصین گریت کابینت در تماس باشید.

 

ترفند سوم برای کابینت آشپزخانه تیره: از نشاط و روح رنگ سبز استفاده کنید!

محبوبیت پسر عموی جوان آبی در حال افزایش است، اما هنوز با سرعت یکسانی نیست – هنوز. رنگ های زمرد در حال حاضر بسیاری از آشپزخانه های جدید و بازسازی شده را پوشش می دهند، که فرصتی زیبا برای به دست آوردن سخت افزار مسی یا طلایی روشن است که همیشه می خواسته اید.

 

ترفند چهارم برای کابینت آشپزخانه تیره: آشپزخانه ای خاص با تم تاریک و طوفانی

رنگ های خاکستری در سالهای اخیر تبدیل به رنگ خنثی جدید شده اند. اما در آشپزخانه، رنگ خاکستری به رنگ نقره ای نزدیک تر شده است. در حال حاضر ، خاکستری های طوفانی تر و خاکستری ترجیح داده می شوند. و آن ها ترکیب کاملی هستند. رنگ دارای آرامش یک لحن خنثی است اما شادابی یک رنگ جسورانه است.

 

ترفند پنجم برای کابینت آشپزخانه تیره: ترکیب و مطابقت چوب

کابینت آشپزخانه تیره

ترکیب و مطابقت در همه اتاق ها از جمله آشپزخانه شایع است. در حال ترکیب و مطابقت رنگ ها، مواد و تکمیل رنگ هاست. سبک های مختلف کابینت هایی که در اینجا نشان داده شده اند، پیچیده، تمیز و شیک هستند. اما اگر پیچیدگی سلیقه شما نیست، آن را تغییر دهید و رنگ آبی کبالت را با تن چوب عمیق ترکیب کنید تا حال و هوایی روستایی و در عین حال مدرن داشته باشد.

 

ترفند ششم برای کابینت آشپزخانه تیره: توجه به قفسه های باز را جلب کنید

هیچ چیز مانند قفسه بندی باز فضا را باز نمی کند. در چند سال گذشته ، قفسه های باز به روشی متداول برای افزایش سهولت آشپزخانه و نمایش ظروف غذاخوری یا شیشه های سنگ تراشی مملو از لوازم اصلی آشپزی تبدیل شده است. کابینت های تیره که با کاشی سفید مترو تمیز ترکیب شده اند، کار عالی را نشان می دهند و کیفیت قفسه و مواردی که آن را تزئین می کنند به نمایش می گذارند. نمی خواهید کاشی بگذارید؟ به جای آن یکی از این ایده های لایه بردار پشت و روی چوب را امتحان کنید.

 

ترفند هفتم برای کابینت آشپزخانه تیره: کابینت های خاکستری دودی

میزهای بلوک قصابی در برابر هر سایه ای از کابینت ، به ویژه این نوع خاکستری دودی ، زیبا به نظر می رسند. ترکیبی از رنگ های گرم و سرد باعث می شود یک نقطه کاملاً متعادل برای طبخ غذاهای کاملاً متعادل شما ایجاد شود! در حالی که میزهای پیشخوان بلوک قصابی در اطراف می مانند ، گرانیت در حال خروج است. این ترفندهای ساده را برای به دست آوردن فضای بیشتر پیشخوان امتحان کنید.

ترفند هشتم برای کابینت آشپزخانه تیره!: کابینت های شیک و مدرن براق هایگلاس

در حالی که مینامالیسم ممکن است در مقیاس وسیع از بین برود، نمی توانید جلوه براق این کابینت های مشکی را انکار کنید. به نوعی، این طراحی آشپزخانه با افزودن دیوارهای تیره تر ، صفحه نمای کابینت تیره را تغییر می دهد. برای کسانی که عاشق ظاهر مدرن هستند، نگران نباشید، سبک مورد علاقه شما به طور کامل از بین نمی رود!

 

ترفند نهم برای کابینت آشپزخانه تیره!: رنگ آمیزی رنگین کمانی، خاص، زیبا، جسورانه!

ترکیب های بی شماری برای تطبیق رنگ وجود دارد و کجا بهتر است از آن حقیقت در کابینت خود استفاده کنید؟ این آشپزخانه ترکیب اصلی دو رنگ را به سطح کاملاً جدیدی می رساند. بسیار ظریف ، رنگین کمان منحصر به فرد از رنگ کابینت می تواند به یک مکالمه تبدیل شود. این یک روش کاملا خلاقانه برای رنگ آمیزی بیشتر به خانه شما است. مطمئناً کابینت های رنگ آمیزی شده زیبا به نظر می رسند ، اما اگر شما از جمله افرادی هستید که نمی توانند با رنگ طبیعی چوب کنار بیایند ، تنها نیستید. بسیاری از مردم می خواهند به زیبایی چوبی کابینت های سنتی پایبند باشند. از بلوط های طلایی و عسلی دور شوید و همه چیز آماده است!

 

ترفند دهم برای کابینت آشپزخانه تیره!: کابینت های آبی روشن

با سفارشی شدن هنرمند شوید! بیشتر صاحبان خانه های جوان یا آشپزخانه می سازند یا آن را بازسازی می کنند، آن ها به دنبال انجام کاری هستند که در تمام زندگی خود انجام داده اند: سفارشی سازی. با انتخاب سایه رنگ برای کابینت های خود ، آنها می توانند آشپزخانه ای ایجاد کنند که می دانند کاملا متفاوت از دیگران است و نشان دهنده سبک شخصی آن ها است. این کابینت های سبز رنگ چند رنگ با جاروبرقی زیبا و جسورانه پشتی، سلیقه هنری صاحب خانه را به نمایش می گذارد.

 

ترفند یازدهم: کابینت آبی اقیانوسی، یادآور فیلم های فرانسوی

اگر بخواهید جولیا چایلد را در آشپزی در یک آشپزخانه روستایی فرانسوی در حال آشپزی تصور کنید، شاید این همان باشد. ما مجبور شدیم دو ایده کابینت به رنگ آبی را وارد کنیم، زیرا تلاش برای نشان دادن روند کابینت آبی با یک عکس بسیار دشوار است.

 

ترفند دوازدهم: کابینت های چند رنگ جزیره ای

تمرکز را به جزیره بکشید! جزایر رنگی راه بسیار خوبی برای آزمایش این است که آیا واقعاً از رنگ کابینت تیره خوشتان می آید … اگرچه حدس ما این است که آن را بسیار دوست خواهید داشت، ممکن است با خواب آشپزخانه ای با رنگ های تیره تر به رختخواب بروید.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت آشپزخانه

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا کمک می کند.

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.

پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را در ارتباط با مقاله ۱۳ ایده خیره کننده برای کابینت آشپزخانه تیره! برای ما بنویسید.

  شاد و موفق باشید.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۱ میانگین: ۵]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.