خرید کابینت از شرکت کابینت خوب

خرید کابینت از شرکت کابینت خوب

کابینت ساز چیست و شرکت کابینت خوب چه مشخصاتی دارد؟

کابینت سازان نجارانی هستند که در طراحی و ساخت کابینت های توکار یا سفارشی تخصص دارند. آن ها همچنین مبلمان چوبی خوب را طراحی و تولید می کنند که کابینت را در خانه ها یا دفاتر تجاری همراهی می کند. یک شرکت کابینت خوب همچنین محصولات خود را از صفحات تخت یا مواد چوب جامد تعمیر یا ایجاد می کند و بسیاری از محصولات را به صورت جداگانه برای مشتریان بر اساس اندازه گیری ها، عناصر طراحی یا کاربرد منحصر به فرد می سازد.

کابینت سازهای امروزی ساخته شده در شرکت کابینت خوب از راه اندازی کسب و کار خود تا کار برای تولیدکنندگان کابینت یا نجاری بزرگتر مسیرهای شغلی متعددی دارند که می توانند دنبال کنند. برخی از رایج ترین تخصص ها عبارتند از طراحی سوئیت اتاق خواب، کابینت و مبلمان آشپزخانه، مبلمان عتیقه، غذاخوری، دفتر یا مبلمان چوبی مبتنی بر سرگرمی. کابینت ساز استعدادهای خود را روی قفسه کتاب، میز، آشپزخانه، اتاق خواب یا کابینت حمام متمرکز می کند. اساساً، نجار بر کاربرد تجاری محصولاتی که باید بادوام باشند، تمرکز می کند، در حالی که کابینت ساز بر پیچیدگی و توجه به جزئیات تمرکز می کند.

 

نوشته‌های پیشنهادی برای علاقه‌مندان:

 

شغل کابینت ساز خوب چیست؟

زمانی بود که کابینت‌ساز مسئول کل فرآیند تولید، از مفهوم، تا طراحی، پیشرفت‌های هنری، ساخت سفارشی و نصب بود. زمان در سال های اخیر با معرفی طراحان داخلی، ماشین آلات پیشرفته و درمان های پیش ساخته خانگی تغییر کرده است. کابینت ساز امروزی دارای مسئولیت های متنوعی است؛ از اندازه گیری های سفارشی و طراحی کابینت های زیبا گرفته تا مونتاژ ساده طرح ها و مواد کابینت ساخته شده در کارخانه. کابینت ساز سفارشی معمولاً از ابتدا تا انتها با مشتریان خود کار می کند و مسئولیت پذیرفتن ایده های آنها و تبدیل آن ها به کابینت های با طراحی زیبا و سایر محصولات نجاری را بر عهده دارد.

 

آیا بین کابینت ساز و نجار تفاوتی وجود دارد؟

شباهت های زیادی بین کابینت ساز و نجار وجود دارد. اول اینکه هر دو با محصولات چوبی کار می کنند و هر دو به عنوان متخصصان حرفه ای نجاری در نظر گرفته می شوند. با این حال، در حالی که نجار مجموعه‌ای از نجاری متنوع‌ تر دارد، کابینت‌ساز بیشتر یک متخصص است. سازندگان کابینت معمولاً از چوب‌ها، مواد و طرح‌های پیچیده در کابینت‌های خود استفاده می‌کنند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | loft polarweiss header 1

یک نجار معمولاً روی کل خانه یا خانه های بزرگتر یا پروژه های تجاری از جمله قاب بندی، ساخت عرشه، پله های طراحی شده سفارشی و موارد دیگر تمرکز می کند. کابینت ساز استعدادهای خود را روی قفسه کتاب، میز، آشپزخانه، اتاق خواب یا کابینت حمام متمرکز می کند. اساساً، نجار بر کاربرد تجاری محصولاتی که باید بادوام باشند، تمرکز می کند، در حالی که کابینت ساز بر پیچیدگی و توجه به جزئیات تمرکز می کند.

 

شرکت کابینت خوب از چه ابزاری استفاده می کند؟

یک شرکت کابینت خوب باید یک طراح ظریف با استعداد در نجاری با استفاده از ابزارهای متعدد باشد. آنها معمولاً شامل میزهای اره، سنباده های درام، سیستم های استخراج گرد و غبار یا خلاء، و برش های برقی چوب هستند. آنها همچنین از ابزارهای دستی برای نجاری مانند سنباده های شارژی، مته ها، منگنه ها، اره مویی و دستگاه های ورقه ورقه استفاده می کنند. یک کابینت ساز همچنین از میخ، چسب چوب، نوار، پیچ، بست و رولپلاک برای محکم کردن تکه های چوب استفاده می کند.

شرکت کابینت خوب

سازمان دهی یکی از قوی ترین ویژگی های کابینت ساز خوب است. قبل از شروع هر کاری، آنها فهرست دقیقی از منابع، مواد و انواع چوب ها را جمع آوری و مستند می کنند. این نه تنها به آن‌ها کمک می‌کند تا مواد مناسب را تامین کنند، بلکه تضمین می‌کند که هزینه‌های بیش از حد در منابع نمی‌کنند. این کمک می کند که بودجه مشتری در مسیر خود باقی بماند.

 

وظایف شرکت کابینت خوب و حرفه ای

کابینت سازان مشغول در شرکت کابینت خوب در طول حرفه خود می توانند وظایف متعددی از جمله:

 • انتخاب و تهیه چوب خام، چوب یا تخته های ساخته شده
 • طراحی، اندازه گیری، علامت گذاری، برش و شکل دادن به چوب با استفاده از اسکنه، اره، هواپیما، ماشین آلات نجاری و ابزار برقی
 • پیرایش و چسباندن مفاصل یا چندین قسمت برای هماهنگی با یکدیگر برای ایجاد طرح های مبلمان سفارشی
 • بخش های عرشه و برنامه ریزی قرار داده شده در گیره ها، اعمال فشار برای تقویت اتصالات با رولپلاک، میخ و پیچ
 • نصب قفل، لولا، کشو، گیره و قفسه
 • نصب کابینت های تمام شده و سایر پروژه های نجاری
 • تعمیر کابینت خراب و مبلمان چوبی سفارشی
 • طراحی پروژه ها از ورودی های مشتریان، ایجاد مشخصات، طرح های اولیه و در برخی موارد طرح های حرفه ای
 • جگ های تولیدی، نمونه های اولیه یا قالب هایی برای تولید

 

ویژگی های یک کابینت ساز خوب

الزامات شخصی کامل برای فردی که به دنبال کابینت ساز شدن است عبارتند از:

 • هوش اجتماعی یک ارتباط دهنده قوی؛ هم کلامی و هم نوشتاری
 • لذت بردن از کار دستی
 • توانایی پیروی از دستورالعمل ها و کار با سرعت بالا با دقت فوق العاده و توجه به جزئیات
 • شرکت در دوره کارآموزی با یک کارفرمای میزبان
 • شرکت در آموزش اضافی خارج از دوره کارآموزی عادی

 

شرایط محل کار در شرکت کابینت خوب چیست؟

یک کابینت ساز خوب انعطاف پذیری لازم برای کار در اماکن مسکونی یا تجاری را دارد. اگر آن ها خوداشتغالی را انتخاب کنند، می توانند خارج از گاراژ یا فضای اداری مورد نظر خود کار کنند. کار برای شرکت های تجاری تولید مبلمان معمولاً شامل کار در تاسیسات انبار می شود. مشاغل احتمالی دیگری از جمله کار برای سازندگان خانه یا شرکت های تجاری ساختمانی وجود دارد که ممکن است شامل ساخت و مونتاژ در محل باشد. در بیشتر موارد، فضای کار به خوبی روشن است و برای نگرانی های بهداشتی و ایمنی تهویه می شود. بیمه کابینت سازان نیز موجود است.

 

میانگین ساعت کاری در شرکت کابینت خوب

در اکثر شرایط، یک کابینت ساز حرفه ای به طور استاندارد 40 ساعت در هفته کار می کند. تعدادی از آنها 8 ساعت در روز و 5 روز در هفته کار می کنند. چندین فصل پیک وجود دارد که چندین کابینت ساز آن را تجربه خواهند کرد، در چنین مواردی ممکن است از آنها خواسته شود که اضافه کار کنند. هنگامی که یک کابینت ساز برای یک شرکت حرفه ای کار می کند، این ساعات اضافه کاری ممکن است شامل حقوق اضافی باشد، در حالی که دیگران بر اساس هر پروژه کار می کنند.

شغل کابینت‌ ساز از نظر جسمی سخت است، نیاز به توجه به جزئیات و خلاقیت و استعداد هنری زیادی دارد. این شغلی است که شامل استفاده از ابزارهای تخصصی است، به دلیل ابزارهای تیز یا برنده می تواند خطرناک باشد و باید بسیار جدی گرفته شود. تجهیزات ایمنی برای کاهش احتمال آسیب جدی ضروری است. در شرکت کابینت خوب سازه های چوبی کاربردی مانند اثاثیه، سیستم های ذخیره سازی و سایر سازه ها یا چیزهای مورد نیاز را ایجاد می کند. سپس عناصر برای تولید عناصر کاربردی مونتاژ می شوند. ساختار کابینت یک تجارت بسیار آگاه است که نیاز به صنعتگران منظم و آموزش دیده برای برآوردن تقاضای مشتریان امروزی برای کابینت های درجه یک دارد.

 

پنج ویژگی مهم یک شرکت کابینت خوب

یک کابینت ساز استثنایی دارای ویژگی های متفاوتی است که شرکت ها و مشتریان بالقوه باید به دنبال آن باشند. درک این موضوع به هر دو طرف اجازه می دهد تا با صلاحیت ترین فرد را انتخاب کنند و نتیجه تعیین شده را تضمین کنند. نگاهی به لیست زیر بیندازید تا بدانید هنگام پیدا کردن بهترین تولید کننده کابینت چه چیزی را باید جستجو کنید.

 

درک استفاده از ابزار

داشتن درک بسیار خوب از ابزارهای تجارت نجاری و نحوه استفاده از آنها بسیار مهم است. این ابزار بیشتر عبارتند از تبر یا دریچه، اره، چکش، مجسمه سازی، هواپیما و وصال. صنعتگر استثنایی باید بداند که چگونه از هر یک از این ابزارها به طور موثر استفاده کند.

 

شرکت کابینت خوب جزئی نگر و دقیق

دقت مترادف با توجه دقیق به اطلاعات است. با این حال، به همین ترتیب مستلزم این است که به کوچکترین عنصر رویه نجاری توجه شود. یک صنعتگر ماهر برای تسریع در پایان کار، جنبه های کوچک را کنار نمی گذارد یا نادیده می گیرد. دقت بالا و توجه به جزئیات باید در صدر لیست کیفیت های مطلوب باشد. کالاهای مد باید به طور مداوم تعیین و ساخته شوند تا در هنگام ساخت کابینت آشپزخانه، حمام و اتاق لباسشویی استاندارد ثابتی داشته باشند.

 

مدیریت زمان

این خودش یک نوع هنر است. مگر اینکه و تا زمانی که صنعتگر به هنر مدیریت زمان تسلط پیدا نکند، نمی تواند یک پیمانکار کابینه استثنایی باشد. خوشبختانه می توان مهارت های مدیریت زمان را به دست آورد. دوره های زیادی برای این کار وجود دارد و همچنین کتاب های فراوانی را می توانید در این رابطه مطالعه کنید.

 

تعهد و مسئولیت پذیری

تعهد پیمانکار کابینت باید به بالاترین سطح هنری اختصاص داده شود. صنعتگر باید بالاترین فداکاری و اصول کار را داشته باشد تا بهترین کار را تولید کند. این بخش صنایع دستی از فراهم کردن الزامات اساسی برای اداره یک خانه یا مزرعه به توانایی های نوآورانه تر نجاری برای تزئین یک ملک مسکونی یا تجاری تکامل یافته است.

این نجاری زینتی است، مهارتی که تقاضای زیادی دارد. پس از کسب مهارت و صنایع دستی، یک نجار می تواند بر روی این هنر فوق العاده رضایت بخش و سودآور تمرکز کند. ایجاد آثار زیبایی تزئینی ممکن است یک حرفه، یک شلوغی جانبی یا یک فعالیت تفریحی باشد. هنگامی که تجهیزات و دانش یک صنعتگر خبره در دستان آنها بسیار آشنا و راحت شود، این توانایی را خواهند داشت که در تولید با کیفیت بسیار دقیق تر عمل کنند. بسیاری از عناصر به توسعه محصولات عالی کمک می کنند که شامل هزینه، ظاهر، استحکام و ترکیب مواد می شود تا در مورد چند مورد بحث کنیم.

همه این ها بخشهای اساسی رویه تخیلی هستند. چالش واقعی در ساختمان آیتم باقی می ماند، زیرا سازنده کابینت از توانایی و تخصص خود برای ایجاد محصولاتی برای استفاده روزانه استفاده می کند. وقتی این کار انجام شود، زندگی و شغل افراد رضایت‌بخش‌تر می‌شود.

 

آیا ساخت کابینت را می توان به نجاران سپرد؟

اگرچه ممکن است فکر کنید آنها شبیه به هم هستند، اما سازندگان کابینت از بسیاری جهات با نجار تفاوت دارند. برخی مبلمان معاصر را در کارخانه ها ایجاد می کنند، برخی دیگر برای شرکت ها مبلمان تولید مثل می کنند و تعداد زیادی از آنها (معمولاً کابینت سازان سنتی) در کارگاه ها مستقر هستند و طرح های یکباره سفارشی ایجاد می کنند.

شرکت کابینت خوب

کابینت سازی یک حرفه بسیار مهارتی است که نیاز به صنعتگران منظم و آموزش دیده دارد تا تقاضای کابینت های باکیفیت را برای مصرف کننده امروزی تامین کنند. چندین ویژگی یک کابینت ساز خوب وجود دارد که باید توسط کارفرمایان بالقوه و مشتریان به طور یکسان شناسایی شود. دانستن این موضوع به هر دو طرف کمک می کند تا فرد مناسبی را انتخاب کنند که نتایج مطلوب را تضمین می کند.

بدیهی ترین نیاز البته این است که سازندگان کابینت باید با چوب خوب باشند. هیچ راهی برای یافتن این موضوع به جز مراجعه به مراجع و مخاطبین شما وجود ندارد. افرادی که قبلاً یک کابینت ساز را استخدام کرده اند و خدمات او را خوب می دانند، وصیت نامه هایی را می نویسند که می توانید از آنها برای قضاوت خود استفاده کنید. تماس های شخصی حتی بهتر است. شما می توانید قبل از استخدام، محصول نهایی را مشاهده کنید و از وجود هرگونه اختلاف نظر و غیره مطلع شوید.

کابینت سازان برتر، علاوه بر مهارت بالا، همچنین به اندازه کافی خلاق و انعطاف پذیر هستند تا ایده های شما را در یک برنامه کلی بگنجانند. داشتن مهارت‌های فنی خوب به شما کمک می‌کند تا چیزی را امتحان کنید که قبلاً فکرش را نمی‌کردید. این وظیفه سازنده کابینت است که بفهمد چگونه می‌توان آن را ایجاد کرد. کابینت سازان برتر نیز فوق العاده حرفه ای هستند و مهارت های ارتباطی بالایی دارند. آنها همچنین در تجسم و حل مسئله خوب هستند.

 

10 ویژگی برتر کابینت آشپزخانه باکیفیت

کابینت های آشپزخانه باکیفیت باید خیره کننده به نظر برسند و حداقل بیست یا سی سال ذخیره سازی کاربردی و با کاربری آسان را فراهم کنند. با این حال، بسیاری از افراد خیلی زودتر از این مدت با مشکلات کابینت مواجه می شوند و مشکلاتی مانند کج بودن درها، افتادگی، خراب شدن کشوها، صورت های خراشیده و فرورفته، لولاهای شل و تاب برداشتن جعبه ها را گزارش می دهند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | edc030122davis 004 1644007179

این مشکلات به دلیل کیفیت پایین ساخت کابینت رخ می دهد. کابینت های بی کیفیت نه تنها منجر به مشکلات عملکردی و زیبایی شناختی برای صاحبان خانه می شوند، بلکه هزینه های بالاتر از حد انتظار را در نصب و نگهداری نیز ایجاد می کنند. برای خرید هوشمندانه و جلوگیری از مشکلات در مسیر، به دنبال ویژگی های زیر در کابینت های خوش ساخت و با کیفیت باشید.

 

ساخت تمام کابینت از تخته سه لا

جعبه های کابینت آشپزخانه معمولاً از تخته سه لا یا تخته خرده چوب ساخته می شوند. مستحکم ترین کابینت ها دارای کناره ها و پشتی های کامل تخته سه لا هستند تا در هنگام تحویل و نصب به صورت مربع بمانند، وزن میزهای سنگین را تحمل کنند و در برابر آسیب های ناشی از رطوبت مقاومت کنند. تخته خرده چوب جایگزین ارزان تری است. در مقابل آسیب های ناشی از رطوبت و خرد شدن و همچنین دمش های سخت ترمیم شده در پیچ ها و اتصالات آسیب پذیر است.

ساخت و ساز تمام تخته سه لا (APC) تخته سه لا قدرت نگهداری بیشتری با پیچ، بست و چسب نسبت به تخته خرده چوب دارد. تخته سه لا از لایه های چوبی ساخته می شود که هم به صورت طولی و هم به صورت ضربدری به شکلی است که تخته سه لا را محکم تر می کند. تحمل رطوبت بسیار بالاتری نسبت به تخته خرده چوب دارد، که یک ویژگی ضروری است که باید در اطراف مناطق دارای سینک، شیر آب و آب جاری در نظر گرفت. تخته سه لا در مدت طولانی وزن را تحمل می کند و همچنین در برابر آسیب هایی مانند ضربه، فرورفتگی و فرورفتگی بسیار مقاوم تر است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | bright blue and white kitchen haus interior design img ff81511b0e9728ad 14 5756 1 c40a0c2

تخته خرده چوب اسامی زیادی دارد: تخته فیبر با چگالی متوسط ​​(MDF)، چوب مهندسی شده، تخته سخت، بستر، تخته مبلمان و غیره. معمولاً با گرمتر یا سردتر شدن آب و هوا منبسط یا منقبض نمی شود، اما بیشتر در معرض آسیب ناشی از برخورد یا رطوبت است. ذرات سنگین هستند و قدرت هر فوت مربع برابر تخته سه لا را ندارند. افتادگی قفسه های کابینت اغلب نشانه ای از خراب شدن ساختار تخته خرده چوب است.

 

پانل های پشتی تمام قد کابینت باکیفیت

ساخت پشت کابینت بر دوام و سهولت نصب تاثیر می گذارد. مقاوم ترین کابینت از یک پانل پشتی کامل (3/8 اینچی یا بیشتر) از تخته سه لا استفاده می کند. روش‌های ارزان‌تر از پانل‌های نازک، ریل‌ها و براکت‌های آویزان فلزی، ریل‌ها و ساخت قاب عکس استفاده می‌کنند. پنل های پشتی ضعیف می تواند منجر به سقوط کابینت شود. ساخت پشت تخته سه لا را انتخاب کنید تا کابینت ها را در آشپزخانه خود ایمن و دقیق نگه دارید.

تخته چندلای جامد و تمام قد در بادوام ترین ساخت کابینت از یک پانل سنگین (3/8 اینچی یا بیشتر)، تمام تخته سه لا و پشت کامل استفاده می شود. این پنل به کابینت اجازه می دهد تا در هر نقطه از پشت کابینت به طور مستقیم به گل میخ های دیوار متصل شود. از آنجایی که استحکام تخته سه لا از بالا به پایین و از یک طرف به طرف دیگر گسترش می یابد، نیازی به ریل آویزان نیست. اگر نیاز به برش برای قرار دادن سیم کشی یا لوله کشی باشد، پشت به طور کلی یکپارچگی خود را بدون تقویت اضافی حفظ می کند.

سایر روش‌های ارزان‌تر این روش‌ها از پانل‌های نازک، و آویزان ریل‌ها و براکت‌های فلزی، ریل‌ها و ساخت قاب عکس استفاده می‌کنند. آنها یا پانل پشتی را به طور کامل حذف می کنند یا یک صفحه تخته خرده چوب 1/8 اینچی تا ¼ اینچی که ارتفاع کابینت است را در خود جای داده اند. اگر نیاز به برش ریلی برای قرار دادن سیم کشی یا لوله کشی باشد، تقویت اضافی لازم خواهد بود.

 

لولاهای قابل تنظیم ساخته شده در شرکت کابینت خوب

لولاهای قابل تنظیم 6 جهته فولادی در شرکت کابینت خوب با بسته شدن نرم یک لولای کابینت با کیفیت دارای مکانیزم بسته شدن نرم در لولای فولادی سخت شده و نیکل اندود شده است. لولا باید در شش حالت قابل تنظیم باشد: داخل به بیرون، بالا به پایین و چپ به راست تا زمانی که درهای کابینت در طول تغییرات فصلی منبسط و منقبض می شوند، لولاها قابل تنظیم باشند.

هر یک از سازندگان کابینت در شرکت کابینت خوب که آشپزخانه ها و کابینت های پریمیر برای کار با آنها انتخاب کرده اند، از لولاهای بلوم یا سالیس استفاده می کنند. هر دو برند لولاهای درب لولایی با روکش استاندارد و مخفی را ارائه می دهند که قابلیت تنظیم شش جهته دارند. لولاها باید در برابر استفاده مداوم مقاومت کنند و هر دوی این لولاها آزمایش شده اند و الزامات مؤسسه استاندارد ملی آمریکا را برآورده می کنند یا از آنها فراتر می روند.

هزاران لولا در دسترس سازندگان کابینت است. مراقب تولیدکنندگان کابینت باشید که از لولاهای پایین‌رده استفاده می‌کنند که فقط قابلیت تنظیم چهار طرفه را ارائه می‌کنند یا محصول خود را با ضمانت مادام العمر پشتیبانی نمی‌کنند. سرسره های کشو با کیفیت بالا برای پشتیبانی از حرکت روان و بی صدا کشوهای کابینت شما در طول سال ها استفاده سخت بسیار مهم هستند. هرچه وزن کشوهای شما بیشتر باشد، نیاز به سر خوردن های سنگین بیشتر است. لغزش ضعیف می تواند منجر به افتادگی، شل شدن یا چسبندگی کشوهای کابینت شود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | HeroCarouselImage3

لغزش های کشو، فولادی و نرم باید گسترش یابد تا دسترسی کامل به کل کشو فراهم شود. بلبرینگ ها و راهنماهای فولادی عملکرد صاف و سایش طولانی تر را فراهم می کنند. در زیر جعبه کشو، لغزنده ها باید برای تحمل بار سنگین درجه بندی شوند: حداقل 90 پوند. لغزنده های قابل تنظیم با سیستم میرایی نرم (ضد ضربه) هنگام باز و بسته شدن کشو تقریباً بی صدا خواهند بود.

صدها سیستم و مکانیزم کشو-گلاید وجود دارد که توسط سازندگان کابینت استفاده می شود. یک ساختار معمولی از فلز با روکش اپوکسی با غلتک های پلاستیکی استفاده می کند. این مواد در معرض سایش هستند. لغزش های نصب شده در مرکز و کناری به ندرت دسترسی کامل را فراهم می کنند. در عوض، حدود 25 درصد از کشو در داخل کابینت باقی می ماند و دسترسی به پشت کشو را دشوار می کند. لغزنده های نصب شده در کنار، عرض کشو را کاهش می دهند و در نتیجه فضای ذخیره سازی را کاهش می دهند. سرسره های نصب شده جانبی هرگز به آرامی بسته نمی شوند. در پایین ترازوی کیفیت، یک لغزنده چوبی یا فلزی نصب شده در مرکز قرار دارد که از طریق یک مهاربند پلاستیکی روی کابینت می لغزد.

 

جعبه های کشویی چوبی

اگر کشوهای شما در حال خم شدن و خم شدن هستند، یا چهره های جلویی در حال افتادن هستند، پس باید یک جعبه کشو با کیفیت بالاتر را در نظر بگیرید. جعبه های کشو و اتصالات جزو اولین چیزهایی هستند که در کابینت های ارزان قیمت آشپزخانه از هم می پاشند. ساخت و ساز با کیفیت پایین‌تر، که معمولاً با منگنه‌ها و اتصالات لب‌به‌ شکافی محکم می‌شود، استحکام اتصال دم کبوتری را ندارد، جایی که طرف‌های جعبه کشو آسیاب می‌شوند تا دندان‌های به هم قفل شده را در بر گیرند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Open layout gives kitchen timeless design

جعبه های کشوی چوب سخت با اتصالات دم کبوتر و کف تخته چندلای سنگین استاندارد کابینت های آمریکایی با کیفیت را به دلیل دوام طولانی مدت و زیبایی اتصال ایجاد می کند. یک جعبه کشوی چوب سخت با کیفیت بالا دارای ضلع های 5/8 اینچی یا ضخیم تر از افرا یا توس است. طرفین در محل اتصالات دم کبوتر به هم می رسند، جایی که استحکام اتصال از خود چوب ناشی می شود. کف کشوی تخته سه لا محکم، که به طور کامل از چهار طرف در اتصالات دادو (شیاردار) گرفته شده است، چسبانده شده و در جای خود میخکوب شده است.

 

سایر متریال ساخت کابینت باکیفیت

طیف گسترده ای از مواد و روش های ساخت برای کشوهای کابینت آشپزخانه استفاده می شود. تخته خرده چوب، تخته سه لا، فلز و پلاستیک مواد رایجی هستند. روش های ساخت و ساز بسیار متفاوت است. جعبه‌های کشو با کیفیت پایین‌تر از اتصالات لب به لب یا لبه‌دار (بریدگی) استفاده می‌کنند که با منگنه محکم شده‌اند تا کناره‌ها را در کنار هم نگه دارند. اینها ممکن است دارای کف کشوی تخته خرده چوب باشند.

 

کابینتی که به طور کامل در شرکت کابینت خوب مونتاژ شده است

کابینت های کاملاً مونتاژ شده به طور کامل در کارخانه ساخته می شوند، جعبه می شوند و آماده نصب می شوند. کابینت های آماده مونتاژ (RTA) برای مونتاژ توسط صاحب خانه یا پیمانکار طراحی شده اند. تفاوت های مصرف کننده شامل قیمت، راحتی و استحکام ساخت و ساز است.

کابینت هایی که برای مونتاژ کامل در کارخانه طراحی شده اند، محکم تر و بادوام تر هستند. روش‌های ساخت کارخانه با استفاده از اتصالات دم کبوتر، چسب سرد و گرم، بست‌های برقی و سایر تکنیک‌های صنعتی، قطعات چوبی را به هم متصل می‌کنند. در این ساختار چوب به چوب، قطعات در سطح میکروسکوپی به هم متصل می شوند که استحکام کابینت را افزایش می دهد. یک کابینت ساخته شده، بسته بندی و به صورت یک واحد، درها و کشوها دست نخورده، آماده نصب می شود.

 

کابینت های آماده مونتاژ (RTA) شرکت کابینت خوب

کابینت‌های RTA به صورت قطعات (کابینت، قاب صورت، کشوها، سرسره‌های کشو، درج‌ها، درها و سخت‌افزار) ارسال می‌شوند و برای مونتاژ در محل ساخت و ساز طراحی شده‌اند. کابینت‌های RTA معمولاً ارزان‌تر هستند، اما مونتاژ آنها می‌تواند زمان زیادی را ببرد. به دلیل محدودیت‌های روش‌های مونتاژ خانگی، کابینت‌های RTA معمولاً به اندازه کابینت‌های مونتاژ شده در یک کارخانه قوی یا بادوام نیستند.

شرکت کابینت خوب یک کابینت قاب دار دارای یک قاب جامد از چوب سخت است که به جلوی جعبه کابینت متصل شده است. لولاهای درب و سرسره های کشو به قاب وصل شده اند. در کابینت بدون قاب، درها مستقیماً به طرف جعبه کابینت متصل می شوند. دو روش ساخت از نظر ظاهری به طور قابل توجهی متفاوت هستند و بسته به روش های ساخت، می توانند از نظر استحکام و پایداری بسیار متفاوت باشند. هزینه های نصب معمولا برای کابینت های بدون فریم بالاتر است.

قاب صورت یک پایه محکم و سخت برای لولاها و کشوها فراهم می کند. علاوه بر این، قاب صورت ثبات را برای کمک به مربع نگه داشتن جعبه کابینت در هنگام حمل و نقل و نصب فراهم می کند. سه سبک از کابینت های قاب دار وجود دارد که با توجه به مقدار قاب آشکار شده به آن اشاره می شود: روکش جزئی، روکش کامل و درونی.

 

اگر به کابینت‌های دست‌ساز علاقه دارید… خرید کابینت چوب رزینی دست ساز

 

کابینت های بدون قاب یا فریم لس

کابینت های فریم لس که به سبک اروپایی نیز شناخته می شوند، فاقد قاب در جلوی جعبه کابینت هستند. کابینت های بدون قاب یک پوشش کامل هستند که تقریباً 1/8 اینچ را در اطراف جلوی کشوها و درهای کابینت نمایان می کند. پانل های جانبی ضخیم تر از کابینت های قاب بندی شده هستند، که به کشوها و لولاهای درب اجازه می دهند مستقیماً به دیوارهای جانبی کابینت متصل شوند.

اکثر کابینت های بدون قاب از تخته خرده چوب ساخته شده اند که منجر به لولای در می شود که ممکن است به مرور زمان شل شود. نصب کابینت های بدون فریم باید انجام شود و محل نصب باید کاملاً تراز و صاف باشد زیرا حتی جابجایی های کوچک نیز قابل درک خواهد بود. بنابراین، برخی از نصاب ها برای نصب فریم لس هزینه بیشتری نسبت به کابینت های قاب دار دریافت می کنند.

 

قابلیت سفارشی سازی و تغییرات کابینت

کابینت‌ها با تغییرات سفارشی، انتخاب‌های بسیاری از اندازه‌ها، سبک‌ها و ویژگی‌های خاص را ارائه می‌دهند که متناسب با نیازها و فضای منحصر به فرد آشپزخانه شما است. بسیاری از صاحبان خانه‌ها متوجه می‌شوند که تولیدکنندگان سهام سبک‌ها و اندازه‌های بسیار کمی را ارائه می‌دهند، اما کابینت‌های کاملاً سفارشی هزینه زیادی دارند. یک راه میانی وجود دارد: کابینت های نیمه سفارشی با تغییرات.

شرکت کابینت خوب

کابینت های نیمه سفارشی با تغییراتی طیف وسیعی از اندازه ها، سبک ها و کابینت های تخصصی را با قیمت مناسب ارائه می دهند. سازنده هر آشپزخانه را به عنوان یک پروژه سفارشی می سازد و با شروع یک خط کابینت اولیه در هزینه های تولید صرفه جویی می کند. تغییرات درجه بالایی از سفارشی‌سازی را می‌دهند، اما این هزینه به واحدهای کابینت خاص محدود می‌شود.

 

درمورد کابینت های سفارشی بیشتر بدانید:

بازسازی کابینت آشپزخانه با قالب های جدید!

 

تغییرات شامل تنظیمات افزایشی تا 1/8 اینچی در اندازه‌های جعبه کابینت، فضای داخلی تمام‌شده، انتهای تخته‌های مهره‌ای یا فضای داخلی، درب‌های جلو باز یا مولیون شیشه‌ای، واحدهای ذخیره‌سازی، کابینت‌های انتهایی زاویه‌دار و استفاده‌های غیر متعارف از جعبه‌های کابینت استاندارد است. . با این گزینه ها، یک طراح آشپزخانه با تجربه می تواند درجه بالایی از شخصی سازی را برای شما فراهم کند.

 

گارانتی مادام العمر شرکت کابینت خوب

اگرچه گارانتی ممکن است به خودی خود کیفیت انواع کابینت آشپزخانه را به شما بگوید، سرنخی در مورد اینکه سازنده تا چه حد مایل است پشت محصول خود بایستد به شما می دهد. اگر آنها ضمانت مادام العمر را تضمین کنند، به این معنی است که به کیفیت کابینت ایمان دارند. اگر آنها هیچ ضمانتی را به خوبی ارائه نمی دهند، می توانید خودتان تصمیم بگیرید که چه معنایی دارد.

کابینت های بی کیفیت اغلب پس از 5 تا 10 سال استفاده شروع به خراب شدن می کنند. تا آن زمان، گارانتی آن ها ممکن است منقضی شده باشد. با توجه به اینکه کابینت آشپزخانه یکی از گران‌ترین اقلامی است که تا به حال برای خانه خود خریداری می‌کنید، گارانتی مادام العمر می‌تواند تضمینی باشد که کابینت‌های شما برای تمام مدت اقامت در خانه به شما خدمات خواهند داد.

 • گارانتی مادام العمر محدود: گارانتی محدود مادام العمر تضمینی است که سازنده عملکرد کابینت را تا زمانی که خریدار اصلی محصول را در اختیار دارد تضمین می کند. این ضمانت معمولاً محدود به تعمیر یا تعویض است.
 •  گارانتی کوتاه مدت یا بدون گارانتی: درصد زیادی از تولیدکنندگان فقط ضمانت‌های محدود یک، پنج یا ده ساله ارائه می‌دهند، در حالی که بقیه اصلاً گارانتی ارائه نمی‌دهند. اگر کابینت هایی بدون ضمانت یا حداقل ضمانت را در نظر می گیرید، محتاط باشید. اگر کابینت ها از کار بیفتند، هیچ چاره ای برای مصرف کننده وجود ندارد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | DOOR STYLEMaple ShakerCOLORMidnight 1

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.