کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه

کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه

دکوراسیون کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه قسمت مهمی از خانه است که بیشترین وقت خود را در طی روز در آن سپری می‌کنید و علاوه بر زیبا بودن، باید کاربردی و مفید نیز باشد. یکی از مشهورترین، پراستفاده‌ترین و محبوب‌ترین گزینه‌ها برای بازسازی و دکوراسیون آشپزخانه‌های ایرانی، کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه است، یعنی همان کابینت‌های براق و غالبا به رنگ سفیدی که حتما دیده‌اید و در خانه‌های مدرن به زیبایی خودنمایی می‌کنند. در این نوشته از گریت کابینت قصد داریم کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه را بررسی و نکاتی پیرامون آن مطرح کنیم.

 

به اطلاعات بیشتر درمورد کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه نیاز دارید؟ این مقالات را هم بخوانید!

 

 

کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه برای چه کسانی توصیه می‌شود؟

کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه برای تمام افرادی که به سبک مدرن علاقه دارند و ضمنا می‌خواهند آشپزخانه‌ی آن‌ها بزرگ دیده شود توصیه می‌شود. هر کسی دوست دارد آشپزخانه‌‌‌‌ای دلباز داشته باشد، شما می‌توانید با استفاده از اصول و قواعد طراحی، فضایی مفید و کاربردی برای آشپزخانه‌‌‌ی خود طراحی کنید.

مشاوره خرید کابینت هایگلاس ایرانی

با استفاده از اصول طراحی دکوراسیون آشپزخانه، به نحوی که نه تنها فضای کافی در اختیار داشته باشید، بلکه بتوانید آشپزخانه خود را بزرگ‌‌‌تر از آنچه هست، جلوه دهید. یکی از راه‌های خوب برای بزرگ جلوه دادن این فضا، طراحی دکوراسیون با کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه است، چرا که هم براق است و هم غالبا به رنگ سفید تا فضا رو دو چندان بزرگ نشان دهد.

 

کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه، بهترین انتخاب!

متریال کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه، همان ام دی اف خام است که به وسیله‌‌‌‌‌ی روکش پلاکسی گلاس، پوشانده شده است. پلاکسی گلاس متریالی براق است که نمایی مانند شیشه دارد اما لایه‌‌‌‌ای پلاستیکی‌ است و از شیشه بسیار سبک‌‌‌تر است.

کابینت هایگلاس بهترین کابینت آشپزخانه

کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه، ظاهری براق و شفاف داشته و نور را به صورت کامل منعکس می‌نماید. اگر آشپزخانه‌ای دارید که دوست دارید به هر دلیلی، آن را بازسازی کرده و بزرگ نشان دهید اول از همه به کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه فکر کنید. کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه بهترین گزینه برای آشپزخانه‌‌های متراژ متوسط تا بزرگ است.

کارگاه کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس معمولا در دکوراسیون آشپزخانه‌‌های ساده و مدرن استفاده می‌شود و از نظر قیمتی، بهایی در رنج متوسطی دارد. کابینت‌‌های هایگلاس، طرح ها، مدل و رنگ‌‌های متنوعی دارند و برای هر فضایی چه کوچک و چه بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. کابینت آشپزخانه هایگلاس، به دلیل بازتاب نور، یکی از بهترین گزینه‌هایی‌ست که می‌توانید در آشپزخانه‌ی خود داشته باشید.

 

مزایا و معایب کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه

هر نوع متریالی که برای بازسازی آشپزخانه خود استفاده می‌کنید، مزایا و معایب مختلفی دارد و می‌تواند بر روی تصمیم گیری شما اثر گذار باشد. در ادامه برخی از مهم‌‌‌ترین ویژگی‌‌های کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه با شما در میان می‌گذاریم:

 • کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه برای شما اقتصادی خواهد بود و قیمت راضی‌کننده‌ای خواهد داشت.
 • اگر قبلا کابینت ام دی اف داشته‌اید باید بدانید که کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه از آن گران‌تر است.
 • کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه بسیار شیک و براق و مخصوص خانه‌های مدرن است.
 • کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهد.
 • کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه راحت تمیز خواهد شد.
 • مزیت مهم کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه، جذب نکردن گرد و غبار به خود است.

رنگ‌‌های روشن بازتاب نور بسیار زیادی دارند و این خاصیت در کابینت هایگلاس بسیار زیاد‌‌‌تر است. بنابراین برای فضاهای متوسط تا کوچک از کابینت آشپزخانه هایگلاس به رنگ‌‌های روشن، مانند سفید، طوسی، کرم، زرد، قهوه‌‌‌‌ای روشن و یا ترکیبی از رنگ‌‌های روشن استفاده کنید.

نگهداری از کابینت نئوکلاسیک

هر چه رنگ کابینت هایگلاس روشن‌‌‌تر باشد، آشپزخانه بزرگ‌تر و دلباز‌‌‌تر دیده می‌شود. در صورتی که آشپزخانه بزرگی دارید به راحتی می‌توانید از انواع کابینت براق هایگلاس رنگ تیره بهره ببرید. نورپردازی مناسب، آیتم مهمی در دکوراسیون آشپزخانه‌‌ها است. وجود نور کافی باعث خواهد شد، آشپزخانه‌‌‌‌‌ی شما، دلباز‌‌‌تر و بزرگ‌تر از حد واقعی نشان داده شود. یکی از امتیازات کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه، انعکاس نور بسیار بالای آن و براق بودنش است.

 

نورپردازی کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه

در واقع کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه، مانند یک منبع نور پرقدرت عمل می‌کند و باعث روشنایی آشپزخانه شما خواهد شد. بنابراین از پوشاندن پنجره‌‌های آشپزخانه‌تان اجتناب کنید و اگر آشپزخانه‌تان، نور کافی دریافت نمی‌کند، از سیستم نورپردازی قوی‌‌‌تری استفاده کنید.

ترند کابینت ملامینه

کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه با رنگ‌‌های شاد و متفاوت می‌تواند آشپزخانه شما را منحصر به فرد و جذاب کند. هایگلاس به دلیل طراحی‌‌های متنوع، این اجازه را به شما می‌دهد که کابینت‌‌های شاد و رنگارنگ را در آشپزخانه تان، تجربه کنید و از داشتن محیطی شاد لذت ببرید. کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه علاوه بر این که رنگ‌‌های براق و شادی دارد، می‌تواند طرح‌دار و یا کاملا ساده باشد.

بودجه بازسازی آشپزخانه

انواع طرح دار کابینت هایگلاس دارای رگه‌‌ها و خطوط است که می‌تواند مطابق سلیقه شما باشد. استفاده از کابینت‌‌های رنگی ترکیبی به عنوان کابینت هایگلاس در آشپزخانه بزرگ، باعث ایجاد عمق در آشپزخانه و بزرگ‌‌‌تر دیده شدن فضای آشپزخانه می‌شود. همچنین کابینت‌‌های دو رنگ و ترکیبی، باعث می‌شوند نمای آشپزخانه شما مدرن‌‌‌تر و شیک‌‌‌تر به نظر برسد و در کل، فضای جذابی برای شما به وجود بیاید.

به دلیل اینکه هایگلاس رنگ‌‌های متنوعی دارد، می‌توانید از رنگ‌‌های متضاد مانند سفید و مشکی یا مکمل مانند کرم و قهوه ای، در آشپزخانه خود استفاده کنید. اینکه قسمت پایینی کابینت‌‌ها را روشن‌‌‌تر کار کنید یا قسمت بالایی را، بستگی به سبک سلیقه شما و تیم طراحی کابینت تان دارد. به دلیل اینکه کابینت هایگلاس در برابر خط و خش، آسیب پذیر است، از متریال هایگلاس نمی‌توان بر روی کابینت و کانتر آن استفاده کرد. بنابراین باید از جنسی به جز هایگلاس، بر روی پیشخوان آشپزخانه‌تان استفاده کنید.

کابینت امروزی جدید

چنانچه برای بازسازی آشپزخانه‌ی خود، کابینت هایگلاس را انتخاب کرده‌اید، کار شما برای تمیز کاری کابینت آشپزخانه، چندان دشوار نخواهد بود. کابینت هایگلاس، به دلیل این که سطح صاف و صیقلی دارد به راحتی کثیف نمی‌شود و ذرات چربی بر روی آن نمی‌شیند، اما این به این معنی نیست که شما هرگز نباید کابینت آشپزخانه خود را اصلا تمیز کنید!

کابینت پلیگلاس در آشپزخانه ایرانی

برای تمیز کردن کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه، به یک دستمال نرم نخی و مقداری سرکه یا مایع ظرف شویی نیاز دارید. چنانچه از سرکه استفاده می‌کنید، یک لیوان سرکه را با یک لیوان آب گرم مخلوط کنید و دستمال را به آن آغشته کرده و بر روی سطح کابینت‌‌های خود بکشید. اگر از مایع ظرف شویی یا سایر شوینده‌‌های غیر اسیدی استفاده می‌کنید، چند قطره از آن را در یک لیوان آب گرم مخلوط کرده و با دستمال آغشته به آن، بر روی سطح کابینت بکشید و کایبینت را با آن تمیز کنید.

دقت داشته باشید استفاده از شوینده‌‌های قوی و اسیدی، همچنین استفاده از مایع سفید کننده، باعث کمرنگ شدن کابینت‌‌های آشپزخانه خواهد شد. بنابراین هرگز نباید از این مواد برای تمیز کاری کابینت هایگلاس ترک استفاده کنید. کابینت هایگلاس فرامید به دلیل براق بودن و بازتاب نور، یکی از بهترین گزینه‌‌ها برای آشپزخانه‌‌های کوچک تا بزرگ است و به دلیل بهای متوسطی که دارد، متناسب با بودجه بندی شما خواهد بود.

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد کابینت هایگلاس در بازسازی آشپزخانه داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس گرفته، از مشاوره واتساپی استفاده کرده یا از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید!

   

   

   

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۱ میانگین: ۵]

  پیام بگذارید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.