روش ساخت کابینت چگونه است؟

روش ساخت کابینت چگونه است؟

3 روش ساخت کابینت محبوب و پر تقاضا!

روش ساخت کابینت یک روش یکسان و ثابت برای ساخت انواع کابینت نیست. تفاوت هایی در نحوه ساخت کابینت ها وجود دارد که بر هزینه، زمان تولید، کیفیت طراحی شما و ظاهر کلی آشپزخانه شما تأثیر می گذارد. برای تعیین اینکه کدام کابینت و کدام روش ساخت کابینت با اهداف شما مطابقت دارد، مهم است که سه دسته اصلی تولید را درک کنید. به خاطر داشته باشید، مهم نیست که کدام دسته از روش ساخت کابینت را انتخاب می کنید، گروه دکوراسیون و کابینت گریت کابینت همواره بهترین کیفیت را با تضمین کمترین قیمت ارائه می دهند!

 

روش ساخت کابینت سفارشی

در این روش فقط از درجه های چوب با بالاترین کیفیت استفاده می شود. تلورانس های دقیق برای تنوع رنگ، رگه های معدنی، چک ها و گره ها در کارخانه به دقت رعایت می شود. تولیدکنندگان معمولاً چوب را از قطعات کوچک‌تر خریداری می‌کنند که از همان منطقه و زمان سال برداشت می‌شوند تا قوام بصری بیشتری داشته باشند.

 

کابینت سفارشی بدون محدودیت در اندازه و پیکربندی کابینت

عرض، عمق و ارتفاع این روش ساخت کابینت را می توان تا شانزده اینچ تنظیم کرد! از این تغییرات اندازه می توان برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی و زیباتر کردن طراحی شما استفاده کرد.

 

انتخاب تقریباً نامحدودی از گزینه های رنگ

در این روش ساخت کابینت همین تیم از صنعتگران آموزش دیده در کارخانه، لکه های نافذ را روی هر کابینت اعمال می کنند و با دست پاک می کنند تا زیبایی دانه های طبیعی چوب را به نمایش بگذارند. فرآیند رنگ‌آمیزی مبلمان را می‌توان با گزینه‌های تخصصی مانند لعاب‌کاری، پریشانی، رنگ‌آمیزی، رنگ‌آمیزی، برجسته‌سازی، لکه‌کشی، و جزییات ضربه‌ای قلم‌مو ترکیب کرد. نمونه‌های نهایی قبل از ساخت برای تأیید شما ارائه می‌شوند و حتی می‌توان رنگ‌ها را با هر نمونه‌ای که ارائه می‌کنید مطابقت داد. کابینت ها از درب ها و اجزایی که در یک آشپزخانه توسط تیمی از صنعتگران اختصاصی بریده و ساخته می شوند، مونتاژ می شوند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Cabinet Shop Boston 1 min فرآیند مونتاژ این روش ساخت کابینت برای یک کابینت شروع نمی شود تا زمانی که سازنده طرح نهایی آشپزخانه مورد تایید شما را دریافت کند. از آنجایی که تمام اجزای کابینت برای کل آشپزخانه به صورت سفارشی در یک زمان و مکان ساخته می شوند، بالاترین سطح بازرسی کیفیت در هر مرحله از فرآیند تولید به دست می آید.

 

روش ساخت کابینت کابینت های مدولار

روش ساخت کابینت کابینت های مدولار بر اساس تولیدات متوسط ​​ساخته می شوند. چوب‌های سخت معمولاً در زمان‌های مختلف سال برای تهیه فهرستی از درب‌ها و اجزای کابینت سفارش داده می‌شوند. در مقایسه با گریدهای چوبی که در تولید سفارشی مبلمان استفاده می شود، باید انتظار بیشتری برای تنوع رنگ، رگه های معدنی و عیوب جزئی داشت. از آنجایی که درها و اجزای سازنده موجودی هستند، کابینت های مدولار معمولاً فقط در عرض سه اینچ استاندارد صنعتی موجود هستند.

ممکن است تعداد محدودی از تغییرات ارتفاع و عمق کابینت در دسترس باشد، اما پرکننده‌های جداگانه‌ای برای تطبیق کابینت‌ها با شرایط اتاق موجود مورد نیاز است. طیف وسیع و ثابتی از رنگ‌ها، از جمله برخی از گزینه‌های پایان برتر، مانند رنگ‌آمیزی و لعاب، در دسترس هستند.
پوشش های تونر برای جبران هرگونه تغییر رنگ در چوب قبل از اعمال لکه نافذ استفاده می شود. اجزای کابینت توسط کارگرانی که در کارخانه آموزش دیده اند با دست پاک می شوند تا شخصیت بیشتری به آن اضافه شود. بازرسی کیفیت در هنگام پاک کردن دست و دوباره در هنگام مونتاژ نهایی انجام می شود.

کابینت ها بر روی خطوط مونتاژ ساخته می شوند، جایی که درها، پانل های انتهایی، قالب ها و لوازم جانبی از موجودی خارج می شوند.
اجزای تمام شده قبل از رسیدن به یک خط تولید اختصاصی که در آن مونتاژ و بسته بندی نهایی انجام می شود در قسمت های مختلف کارخانه مرحله بندی و برچسب گذاری می شوند. بازرسی مداوم کیفیت بر اساس کابینت امکان پذیر نیست، اما کل آشپزخانه توسط یک ناظر خط قبل از حمل و نقل بازرسی می شود.

 

روش ساخت کابینت کابینت استوک

کابینت های استوک برای مونتاژ انبوه تولید می شوند. چوب‌های سخت در زمان‌های مختلف سال، از مناطق مختلف و حتی کشورهای مختلف سفارش داده می‌شوند تا با تقاضای موجودی مطابقت داشته باشند. تحمل بیشتری برای تنوع رنگ، رگه های معدنی و عیوب باید انتظار داشت. کابینت ها به صورت استاندارد صنعتی با عرض سه اینچ از پیش ساخته شده و بر اساس سبک و رنگ در موجودی قرار می گیرند.
از آنجایی که آنها به صورت سفارشی ساخته نمی شوند، تغییرات اندازه محدودی در دسترس است و برای تطبیق کابینت ها با شرایط موجود اتاق، پرکننده های جداگانه مورد نیاز است. در مقایسه با ساخت مبلمان سفارشی و مدولار، کابینت‌های استوک دارای تعداد محدودی پیکربندی کابینت برای برآورده کردن اهداف اصلی طراحی هستند.

روش ساخت کابینت

با تکمیل کابینت استوک، آنچه می بینید همان چیزی است که به دست می آورید. هر طرح درب فقط در پایان نشان داده شده موجود است. روکش های تونر، اکولایزرها و لکه ها در خطوط تولید کامپیوتری پیشرفته اسپری می شوند. معمولاً از لکه‌های تیره‌تر در کابینت‌های استوک برای جبران تنوع رنگ در چوب سخت استفاده می‌شود. بازرسی نهایی قبل از بسته بندی انجام می شود. درب ها و اجزای کابینت از پیش ساخته شده، تولید انبوه می شوند و معمولا از خارج از کشور وارد می شوند. قطعات در کارخانه های داخلی به صورت انبوه مونتاژ می شوند و در آنجا از موجودی خارج می شوند و در خطوط مونتاژ قرار می گیرند. هنگامی که آشپزخانه سفارش داده می شود، کابینت های از قبل آماده شده به سرعت از موجودی خارج می شوند و توسط کامیون حمل می شوند. در انتها نیز دور زدن فرآیند تولید باعث می شود کابینت های استوک در کمتر از دو هفته تحویل داده شوند. آنها معمولا کم هزینه ترین گزینه کابینت هستند.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت هایگلاس

 

دریافت خدمات و مشاوره روش ساخت کابینت مناسب شما!

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا روش ساخت کابینت را به بهترین نحو و از بهترین شرکت کابینت انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر رنگ کابینت های موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

روش ساخت کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]