پروژه اجرای کابینت مدرن برج‌های هرمزان آقای فرنیا

پروژه اجرای کابینت مدرن برج‌های هرمزان آقای فرنیا

صفر تا صد پروژه اجرای کابینت مدرن برج‌های هرمزان آقای فرنیا

پروژه‌ای که امروز با هم در گریت کابینت بررسی خواهیم کرد، مربوط است به پروژه اجرای کابینت مدرن برج‌های هرمزان آقای فرنیا که در آن سبک کابینت مدرن به درخواست ایشان کار شده است، در ادامه تصاویری از پروژه اجرای کابینت مدرن برج‌های هرمزان آقای فرنیا به همراه جزئیات را با شما علاقه‌مندان و همراهان همیشگی گریت کابینت بررسی خواهیم کرد.

 

پیش از مشاهده اطلاعات پروژه اجرای کابینت مدرن برج‌های هرمزان آقای فرنیا، می‌توانید به سایر پروژه‌های ما هم سری بزنید!

 

 

پروژه جذاب اجرای کابینت مدرن برج‌های هرمزان آقای فرنیا

امروزه بسیاری از افراد مایلند که در کنار روح مدرن و ساده و مینیمالی که در آشپزخانه آن‌ها اجرا می‌شود، حالتی از چوبی بودن کابینت و حس و حال آشپزخانه‌های سنتی را هم القا کنند. برای برقراری پیوند بین دو سبک کلاسیک و سبک مدرن در دکوراسیون آشپزخانه، توصیه ما به شما استفاده از سبک جدیدی از کابینت با نام کابینت چوب طبیعی مدرن است؛ هر چند که با توجه به بودجه کارفرمای محترم می‌توان از متریال‌های دیگری مانند ام دی اف و نئوپان نیز استفاده کرد. در این پروژه ما کشوها را به این صورت کار کردیم.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | infinity 3 2 ink

همان‌طور که در تصاویر این پروژه مشاهده می‌کنید، تلاش کردیم تا در دکوراسیون آشپزخانه آقای فرنیا از عناصر متنوعی استفاده کنیم تا به فضا حس و حال طبیعی‌تر و در عین حال مدرن و لوکس بدهیم، استفاده از طرح چوب و همچنین حفظ سادگی در طراحی داخلی این آشپزخانه از ویژگی‌های مهم و برجسته پروژه اجرای کابینت مدرن برج‌های هرمزان آقای فرنیا است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | infinity 3 3 ink

در این پروژه دکوراسیون آشپزخانه را در هماهنگی با حال و هوای خانه قرار داده‌ایم. متراژ منزل حدود سیصد متر بود اما کابینت‌های مدرن یک انتخاب عالی برای آشپزخانه‌های کوچک و بزرگ هستند و می‌توان از آن‌ها در هر متراژ و هر سبک دکوراسیونی بهره گرفت.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | infinity 3 4 ink

کابینت مدرن با ایجاد یک ظاهر مینیمالیستی و تمیز، به ایجاد حس فضا و آرامش کمک می‌کند. کابینت مدرن با خطوط تمیز و زوایای صاف مشخص شده و معمولاً از متریالی مانند ام دی اف، هایگلاس یا چوب در ساخت آن استفاده می‌شود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | infinity 3 5 ink

تمام متریال استفاده شده در پروژه اجرای کابینت مدرن برج‌های هرمزان آقای فرنیا با ضمانت کامل و بالاترین کیفیت بالا هستند. یکی از مزایای استفاده از کابینت مدرن در آشپزخانه این است که به راحتی با سایر عناصر دکوراسیون مدرن مطابقت می‌یابند و این بدان معناست که می‌توانید کابینت‌های خود را با سبک شخصی و سلیقه خود، کاملا سفارشی کنید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | infinity 3 6 ink

اگر آشپزخانه‌ای کوچک دارید یا دوست دارید که کمی بزرگ‌تر به نظر برسد، رنگ‌های روشن مانند سفید، سفید برفی یا خاکستری روشن، نور را منعکس می‌کنند و باعث می‌شوند آشپزخانه شما بزرگ‌تر به نظر برسد، دقیقا مانند کاری که ما در پروژه اجرای کابینت مدرن برج‌های هرمزان آقای فرنیا انجام دادیم.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | infinity 3 7 ink

ما تلاش کردیم تا در این آشپزخانه به طور محدود از عناصر جذابی مانند گیاهان طبیعی هم استفاده کنیم تا هارمونی مورد نظر ایجاد شده و تمام آیتم‌ها در تعادل قرار گیرند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | infinity 3 1 1 ink

مثل همیشه از نگاه گرم و وقت گرانبهای شما سپاسگزاریم و امیدواریم که از مشاهده پروژه اجرای کابینت مدرن برج‌های هرمزان آقای فرنیا لذت کافی را برده باشید. اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.