نصب کابینت ام دی اف رنگی در آشپزخانه ایرانی

نصب کابینت ام دی اف رنگی در آشپزخانه ایرانی

صفر تا صد نصب کابینت ام دی اف رنگی در آشپزخانه ایرانی

انتخاب و پیاده سازی کابینت به خصوص برای دکوراسیون آشپزخانه‌ی ایرانی کار ساده‌ای نیست. اگر بخواهید این راه را به تنهایی طی کنید با بسیاری از سبک‌ها اعم از کابینت نئوکلاسیک، کابینت هایگلاس مدرن، رنگ‌ها، پوشش‌ها و مواد برای انتخاب درب، مواجه می‌شوید و باید این حجم زیاد از اطلاعات را پردازش کنید. از طرفی جنس کابینتی که انتخاب می‌کنید می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر روکش، سخت‌افزار، لوازم خانگی و کانتری که برای آشپزخانه انتخاب می‌کنید داشته باشد. کابینت ام دی اف رنگی در آشپزخانه ایرانی یکی از محبوب‌ترین متریال در خانه‌های ما است و اگر‌ می‌خواهید زیبایی خیره کننده در آشپزخانه خود داشته باشید، ارزش امتحان را دارد!

 

قصد نصب کابینت ام دی اف رنگی در آشپزخانه ایرانی دارید؟ این نوشته‌ها از نان شب واجب‌ترند!

 

 

دکوراسیون کابینت ام دی اف رنگی در آشپزخانه ایرانی

تخته فیبر با چگالی متوسط ​​(MDF) ماده‌ای است که از شکستن بقایای چوب نرم و چوب سخت به الیاف چوب ساخته‌ می‌شود. این الیاف چوبی با موم و رزین فشرده شده، به شکل پانل‌ها در می‌آیند و با فشار و دماهای بالا اعمال می‌شوند تا تخته‌ای با دوام و متراکم ایجاد کنند.

قیمت تمام شده کابینت هایگلاس

چیزی که ام دی اف را به یک ماده محبوب برای کابینت آشپزخانه تبدیل‌ می‌کند این است که بستر خوبی برای چسباندن مواد مختلف به آن است. این باعث‌ می‌شود که آن را ماده‌ای برجسته برای یک رنگ زیبا و ماندگار و همچنین سایر پرداخت‌‌های جایگزین مانند ترموفویل یا پلی یورتان‌‌های مبتنی بر روغن باشد.

سطح صاف و یکنواخت ام دی اف برای پرداخت تمیز و رنگ آمیزی عالی است. ام دی اف به اندازه چوب طبیعی در برابر تغییرات دما منبسط یا منقبض‌ نمی‌شود، به این معنی که پس از رنگ آمیزی احتمال ایجاد ترک‌‌های بصری و جدا شدن اتصالات وجود ندارد.

 

قیمت کابینت ام دی اف رنگی در آشپزخانه ایرانی

قیمت گذاری خاص برای دکوراسیون آشپزخانه کابینت ام دی اف به دلیل ضخامت، کیفیت و پرداخت متفاوت است. به طور معمول، هرچه تخته فیبر ضخیم‌تر باشد، ام دی اف گران‌تر خواهد بود. ام دی اف‌ می‌تواند به طور قابل توجهی ارزان‌تر از ورق‌‌های HDF یا مقاوم در برابر رطوبت باشد.

نصب کابینت ام دی اف رنگی در آشپزخانه ایرانی

برای چندین دهه، ام دی اف به عنوان یک جایگزین پایین‌تر و ارزان‌تر برای کابینت‌‌ چوب طبیعی در نظر گرفته‌ می‌شد. این روزها کیفیت MDF به حدی بهبود یافته که با چوب طبیعی مانند توس یا افرا قابل مقایسه است و دیگر مثل سابق نیست.

 

دوام دکوراسیون آشپزخانه کابینت ام دی اف

یکی از نقاط ضعف سطح صاف آن این است که وقتی روکش روی انواع کابینت آشپزخانه اعمال‌ می‌شود، ام دی اف رنگ شده‌ می‌تواند در برابر فرورفتگی و خراش آسیب پذیر باشد. همیشه بزرگ‌ترین نگرانی درمورد ام دی اف که بر آن تاکید داشته‌ایم، آسیب ناشی آب است.

نصب کابینت ام دی اف رنگی در آشپزخانه ایرانی

آب همیشه سعی‌ می‌کند راه خود را به هر سطحی، حتی در سطح مولکولی، پیدا کند، و زمانی که در آن قرار گرفت، پخش‌ می‌شود. اطمینان از خشک نگه داشتن کابینت ام دی اف بسیار مهم است. همچنین باید در نصب کابینت ام دی اف رنگی در آشپزخانه ایرانی دقت کنید.

 

نگهداری و نصب کابینت ام دی اف رنگی در آشپزخانه ایرانی

نگهداری صحیح یکی از جنبه‌‌های مهم کابینت آشپزخانه است. آشپزخانه پر استفاده‌ترین اتاق در خانه است. آسیب تصادفی یا تجمع کثیفی به طور قطعی اتفاق‌ می‌افتد. اگرچه ام دی اف نسبتا بادوام است، اما سایش و پارگی عمومی‌ می‌تواند باعث خراشیدگی یا فرورفتگی روی سطح شود که ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد.

نصب کابینت ام دی اف رنگی در آشپزخانه ایرانی

از آن جایی که کابینت‌‌های رنگ شده مستعد خراش هستند، مطمئناً درب کابینتی را خواهید دید که نیاز به تعمیر جزئی دارد. در حالی که دکوراسیون آشپزخانه کابینت ام دی اف را‌ نمی‌توان به همان روش چوب‌‌های طبیعی تعمیر کرد. برخی از تعمیرات آسان وجود دارد که‌ می‌توان انجام داد. پرکننده یا رزین چوب را‌ می‌توان برای پرکردن هر گونه بریدگی یا بریدگی جزئی که رخ‌ می‌دهد استفاده کرد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | kitchen 01 01 austral blanco calma polish 1

خراش‌‌های سبک را‌ می‌توان با یک لمس سریع در خانه برطرف کرد. اگر چندین روکش کابینت در طول سال‌ها دچار تراشه شده یا مورد آسیب جزئی قرار گرفته است؛ مانند تمام کابینت‌های رنگ‌شده، رنگ‌آمیزی مجدد کابینت‌ها قابل انجام است که می‌توانید خودتان آن را انجام دهید.

 

تمیز کردن دکوراسیون آشپزخانه کابینت ام دی اف

دکوراسیون آشپزخانه کابینت ام دی اف نیازی به نگهداری زیادی ندارد. تنها چیزی که به آن نیاز دارد، پاک کردن سریع هر گونه کثیفی یا لکه‌‌های جزئی است. هنگام استفاده از هر آب یا هر مایعی، فقط مطمئن شوید که بعد از آن به اندازه کافی درها را خشک کرده اید. همانطور که‌ می‌دانید، آب و رطوبت پس از ورود به MDF‌ می‌تواند مانند آتش سوزی گسترش یابد، بنابراین خشک کردن کابینت‌‌های شما در همان لحظه بسیار مهم است.

قیمت تمام شده کابینت هایگلاس ایرانی

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.