طراحی داخلی با کابینت نئوکلاسیک

طراحی داخلی با کابینت نئوکلاسیک

راهنمای طراحی داخلی با کابینت نئوکلاسیک

طراحی آشپزخانه مدرن و مدل آشپزخانه ایرانی در منازل ما بدون شک روی جلوه نهایی دکوراسیون کل خانه موثر بوده و به دلیل این اهمیت زیاد از آشپزخانه به عنوان قلب خانه یاد می‌کنند. این قلب خانه می‌تواند مرکزی مهم برای پمپاژ انرژی مثبت به تمام منزل باشد به همین دلیل نوع طراحی آشپزخانه چون بر دکوراسیون بخش پذیرایی خانه هم تاثیر می‌گذارند بسیار مهم است. کابینت، آن هم در دکوراسیون آشپزخانه ایرانی که پر از وسیله و ظرف و ظروف است، اهمیت زیادی دارد. مدل‌های متنوعی برای کابینت آشپزخانه در بازار وجود دارد. یکی از انواع پر طرفدار آن کابینت نئوکلاسیک است که در این نوشته از گریت کابینت مفصلا به آن خواهیم پرداخت، طراحی داخلی با کابینت نئوکلاسیک است که شامل مشخصات منحصر به فردی است.

 

به اطلاعات بیشتر درمورد طراحی داخلی با کابینت نئوکلاسیک نیاز دارید؟ این مقالات را هم بخوانید!

 

 

همه چیز درمورد طراحی داخلی با کابینت نئوکلاسیک

بدون شک داشتن الگو در انتخاب کابینت آشپزخانه و اجزای آن به ما کمک می‌کند تا آشپزخانه‌ای جذاب‌تر و بهینه‌تر داشته باشیم.

چیدمان آشپزخانه با کابینت ام دی اف

پیش از بررسی طراحی داخلی با کابینت نئوکلاسیک، خوب است بدانید که این نوع کابینت به طور ظریفی ابهت و زیبایی کابینت کلاسیک را به آشپزخانه می‌آورد و در عین حال تزئینات و ظاهر آن خسته کننده نیست. همچنین سادگی را در دکوراسیون آشپزخانه حفظ می‌کند. نئوکلاسیک نوعی سبک است که می‌تواند برای کابینت‌های تمام چوب و یا ام دی اف اجرا شود. اگر از شلوغی و تزئینات کابینت‌های کلاسیک خسته هستید و یا به سادگی زیاد کابینت‌های مدرن هم علاقه ندارید، کابینت نئوکلاسیک مخصوص آشپزخانه شماست.

 

 

ویژگی‌های طراحی داخلی با کابینت نئوکلاسیک

وجود برخی از ویژگی‌ها باعث تشخیص سبک نئوکلاسیک کابینت آشپزخانه می‌شود. برخی از ویژگی‌های ظاهری کابینت‌های نئوکلاسیک عبارتند از:

  • وجود تقارن در نصب کابینت‌ها
  • ارتفاع زیاد کابینت‌های نئوکلاسیک
  • استفاده از رنگ‌های سرد و ملایم در طراحی کابینت
  • استفاده از دستگیره‌های کلاسیک و منحنی
  • استفاده از خطوط و جزئیات ساده در تزئینات

 

انواع طراحی داخلی با کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک را می‌توان بر اساس جنس بدنه و روکش آن در چند نوع دسته بندی کرد. اغلب وقتی صحبت از تفاوت جنس بدنه کابینت می‌شود منظور درِ کابینت است، زیرا داخل تمام کابینت‌ها از جنس ام دی اف است.

چیدمان آشپزخانه با کابینت هایگلاس ایرانی

وقتی می‌گوییم کابینت نئوکلاسیک تمام چوب یعنی درهای کابینت کاملا از چوب طبیعی هستند. این نوع کابینت‌ها قیمت بالاتری نسبت به انواع کابینت دیگر دارند و برای منزلی با دکوراسیون کلاسیک و یا نئوکلاسیک که عناصر چوبی در آن استفاده شده است، انتخاب مناسبی است.

کابینت پلی گلاس در آشپزخانه کوچک کابینت نئوکلاسیک بهترین کابینت آشپزخانه

برای روکش این کابینت‌ها از چوب بلوط، راش و یا گردو استفاده می‌شود. این نوع کابینت نئوکلاسیک قیمت کمتری نسبت به کابینت نئوکلاسیک تمام چوب دارند. پس اگر به دنبال کابینتی با ظاهر چوبی هستید؛ این نوع کابینت را انتخاب کنید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | steamer combair steam se ambient 3 b

ممکن است افرادی که به دنبال بررسی انواع مدل‌های کابینت هستند، با اسم انواع کابینت نئوکلاسیک، ممبران، کابینت مدرن و یا کلاسیک آشنا شده باشند. تفاوت‌ها و شباهت‌های انواع کابینت‌ها یکی از سوالاتی است که برای افراد پیش می‌آید. یکی از سوالات این است که تفاوت کابینت نئوکلاسیک و ممبران چیست؟

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | next125 german kitchen floating island north london 22

باید بگوییم که مقایسه این دو اصطلاح در مورد انواع کابینت درست نیست؛ زیرا وقتی می‌گوییم کابینت نئوکلاسیک در مورد سبک طراحی کابینت صحبت می‌کنیم ولی ممبران در واقع نوعی از ساختار و روش ساخت کابینت است. کابینت ممبران می‌تواند به سبک نئوکلاسیک طراحی شود و به اسم کابینت ممبران طرح نئوکلاسیک معرفی شود.

قیمت تمام شده کابینت پلیگلاس کابینت ممبران در آشپزخانه ایرانی چیدمان آشپزخانه با کابینت رومی

اگر طرفدار سادگی هستید ممکن است بین انتخاب کابینت نئوکلاسیک و یا مدرن مردد باشید. برای انتخاب بهترین سبک کابینت برای آشپزخانه به موارد مختلفی باید توجه کنید. ابعاد و اندازه آشپزخانه، سبک دکوراسیون منزل، سلیقه و علاقه، میزان بودجه و… از عوامل موثر در انتخاب سبک طراحی کابینت آشپزخانه هستند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | design interior House R 3 1

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.