راه های طراحی کابینت آشپزخانه

راه های طراحی کابینت آشپزخانه

3 روش طراحی کابینت آشپزخانه

روش ساخت کابینت یک روش یکسان و ثابت برای ساخت انواع کابینت آشپزخانه نیست. تفاوت هایی در نحوه ساخت کابینت ها وجود دارد که بر هزینه، زمان تولید، کیفیت طراحی شما و ظاهر کلی آشپزخانه شما تأثیر می گذارد. برای تعیین اینکه کدام کابینت و کدام روش ساخت کابینت با اهداف شما مطابقت دارد، مهم است که سه دسته اصلی تولید را درک کنید. به خاطر داشته باشید، مهم نیست که کدام دسته از روش ساخت کابینت آشپزخانه را انتخاب می کنید، گروه دکوراسیون و کابینت گریت کابینت همواره بهترین کیفیت را با تضمین کمترین قیمت ارائه می دهند!

 

طراحی کابینت آشپزخانه سفارشی

در این روش فقط از درجه های چوب با بالاترین کیفیت استفاده می شود. تلورانس های دقیق برای تنوع رنگ، رگه های معدنی، چک ها و گره ها در کارخانه به دقت رعایت می شود. تولیدکنندگان معمولاً چوب را از قطعات کوچک‌تر خریداری می‌کنند که از همان منطقه و زمان سال برداشت می‌شوند تا کابینت آشپزخانه قوام بصری بیشتری داشته باشند.

 

طراحی کابینت آشپزخانه سفارشی بدون محدودیت در اندازه و پیکربندی کابینت

عرض، عمق و ارتفاع این روش ساختن کابینت را می توان تا شانزده اینچ تنظیم کرد! از این تغییرات اندازه می توان برای به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی و زیباتر کردن طراحی شما استفاده کرد.

 

انتخاب تقریباً نامحدودی از گزینه های  طراحی کابینت آشپزخانه

در این روش ساختن کابینت همین تیم از صنعتگران آموزش دیده در کارخانه، لکه های نافذ را روی هر کابینت اعمال می کنند و با دست پاک می کنند تا زیبایی دانه های طبیعی چوب را به نمایش بگذارند. فرآیند رنگ‌آمیزی مبلمان را می‌توان با گزینه‌های تخصصی مانند لعاب‌کاری، پریشانی، رنگ‌آمیزی، رنگ‌آمیزی، برجسته‌سازی، لکه‌کشی، و جزییات ضربه‌ای قلم‌مو ترکیب کرد. نمونه‌های نهایی قبل از ساخت برای تأیید شما ارائه می‌شوند و حتی می‌توان رنگ‌ها را با هر نمونه‌ای که ارائه می‌کنید مطابقت داد. کابینت ها از درب ها و اجزایی که در یک آشپزخانه توسط تیمی از صنعتگران اختصاصی بریده و ساخته می شوند، مونتاژ می شوند.

ساخت کابینت آشپزخانه

فرآیند مونتاژ این روش ساختن کابینت برای یک کابینت شروع نمی شود تا زمانی که سازنده طرح نهایی انواع کابینت آشپزخانه مورد تایید شما را دریافت کند. از آنجایی که تمام اجزای کابینت برای کل آشپزخانه به صورت سفارشی در یک زمان و مکان ساخته می شوند، بالاترین سطح بازرسی کیفیت در هر مرحله از فرآیند تولید به دست می آید.

طراحی کابینت آشپزخانه ها از جمله مواردی است که امروزه بسیار مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و مشتریان قرار گرفته است و در واقع بالاترین تقاضا برای کابینت آشپزخانه چوبی است. زیباترین و چشم نواز ترین کابینت هایی را که مشاهده می کنید و نتیجه تراوشات ذهن طراحان خبره دکوراسیون است، اکثرا از جنس چوب می باشند. کابینت های چوبی استفاده گسترده ای در هر دو طیف دکوراسیون کلاسیک و مدرن دارد و بافت های و طراحی های بسیاری دارد. هنگام استفاده از کابینت های ساخته شده از چوب های طبیعی در طراحی ها، چه در بخش کلاسیک و چه در بخش مدرن، از بافت ها و گره های چه ساده و چه پیچیده طبیعی چوب استفاده هوشمندانه ای صورت می گیرد و محیطی چشم نواز و خاصی را نه فقط در فضای آشپزخانه، بلکه در کل نما خانه را به وجود می آورد.

 

طراحی کابینت آشپزخان مدولار

طراحی کابینت آشپزخانه مدولار بر اساس تولیدات متوسط ​​ساخته می شوند. چوب‌های سخت معمولاً در زمان‌های مختلف سال برای تهیه فهرستی از درب‌ها و اجزای کابینت سفارش داده می‌شوند. در مقایسه با گریدهای چوبی که در تولید سفارشی مبلمان استفاده می شود، باید انتظار بیشتری برای تنوع رنگ، رگه های معدنی و عیوب جزئی داشت. از آنجایی که درها و اجزای سازنده موجودی هستند، کابینت های مدولار معمولاً فقط در عرض سه اینچ استاندارد صنعتی و نه برای دکوراسیون داخلی خانه ها موجود هستند. ممکن است تعداد محدودی از تغییرات ارتفاع و عمق کابینت در دسترس باشد، اما پرکننده‌های جداگانه‌ای برای تطبیق کابینت‌ها با شرایط اتاق موجود مورد نیاز است. طیف وسیع و ثابتی از رنگ‌ها، از جمله برخی از گزینه‌های پایان برتر، مانند رنگ‌آمیزی و لعاب، در دسترس هستند.

پوشش های تونر برای جبران هرگونه تغییر رنگ در چوب قبل از اعمال لکه نافذ استفاده می شود. اجزای کابینت توسط کارگرانی که در کارخانه آموزش دیده اند با دست پاک می شوند تا شخصیت بیشتری به آن اضافه شود. بازرسی کیفیت در هنگام پاک کردن دست و دوباره در هنگام مونتاژ نهایی انجام می شود. کابینت ها بر روی خطوط مونتاژ ساخته می شوند، جایی که درها، پانل های انتهایی، قالب ها و لوازم جانبی از موجودی خارج می شوند.
اجزای تمام شده قبل از رسیدن به یک خط تولید اختصاصی که در آن مونتاژ و بسته بندی نهایی انجام می شود در قسمت های مختلف کارخانه مرحله بندی و برچسب گذاری می شوند. بازرسی مداوم کیفیت بر اساس کابینت چوبی امکان پذیر نیست، اما کل آشپزخانه توسط یک ناظر خط قبل از حمل و نقل بازرسی می شود.

 

طراحی کابینت آشپزخانه استوک

کابینت های استوک برای مونتاژ انبوه تولید می شوند. چوب‌های سخت در زمان‌های مختلف سال، از مناطق مختلف و حتی کشورهای مختلف سفارش داده می‌شوند تا با تقاضای موجودی مطابقت داشته باشند. تحمل بیشتری برای تنوع رنگ، رگه های معدنی و عیوب باید انتظار داشت. کابینت ها به صورت استاندارد صنعتی با عرض سه اینچ از پیش ساخته شده و بر اساس سبک و رنگ در موجودی قرار می گیرند.
از آنجایی که آنها به صورت سفارشی ساخته نمی شوند، تغییرات اندازه محدودی در دسترس است و برای تطبیق کابینت ها با شرایط موجود اتاق، پرکننده های جداگانه مورد نیاز است. در مقایسه با ساخت مبلمان سفارشی و مدولار، کابینت‌های استوک دارای تعداد محدودی پیکربندی کابینت برای برآورده کردن اهداف اصلی طراحی هستند.

ساخت کابینت آشپزخانه

با تکمیل ساختن کابینت استوک، آنچه می بینید همان چیزی است که به دست می آورید. هر طرح درب فقط در پایان نشان داده شده موجود است. روکش های تونر، اکولایزرها و لکه ها در خطوط تولید کامپیوتری پیشرفته اسپری می شوند. معمولاً از لکه‌های تیره‌تر در کابینت‌ چوبی استوک برای جبران تنوع رنگ در چوب سخت استفاده می‌شود. بازرسی نهایی قبل از بسته بندی انجام می شود. درب ها و اجزای کابینت از پیش ساخته شده، تولید انبوه می شوند و معمولا از خارج از کشور وارد می شوند. قطعات در کارخانه های داخلی به صورت انبوه مونتاژ می شوند و در آنجا از موجودی خارج می شوند و در خطوط مونتاژ قرار می گیرند. هنگامی که آشپزخانه سفارش داده می شود، کابینت های از قبل آماده شده به سرعت از موجودی خارج می شوند و توسط کامیون حمل می شوند. در انتها نیز دور زدن فرآیند تولید باعث می شود کابینت های استوک در کمتر از دو هفته تحویل داده شوند. آنها معمولا کم هزینه ترین گزینه کابینت هستند.

 

به خواندن ادامه دهید: قیمت کابینت هایگلاس

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.