ایده های کابینت آشپزخانه برای ظاهری مدرن و کلاسیک

ایده های کابینت آشپزخانه برای ظاهری مدرن و کلاسیک

کابینت های مد روز برای ظاهری مدرن و کلاسیک!

ایده های کابینت آشپزخانه برای آشپزخانه شما زمینه را برای استایل و ظاهر آشپزخانه شما و همچنین سازماندهی کامل ملزومات آشپزخانه شما فراهم می کند. اما جدیدترین ایده‌ها و گرایش‌های طراحی کابینت آشپزخانه می‌تواند مشکل باشد، زیرا برخی از گرایش‌ها پس از چندین سال قدیمی به نظر می‌رسند. تعویض کابینت‌های آشپزخانه شما یک سرمایه‌گذاری بزرگ است، بنابراین انتخاب درست کلید لذت بردن از یک آشپزخانه زیبا و به‌روز است. خیلی سال. ما به جدیدترین ایده های کابینت آشپزخانه نگاه کردیم و عملکرد، زیبایی و اینکه آیا این روند پتانسیل تازه بودن اما بی انتها را دارد را تجزیه و تحلیل کردیم. در اینجا چند ایده مورد علاقه ما برای کابینت آشپزخانه وجود دارد که کلاسیک هستند و برای سال ها مد خواهند بود.

 

ایده های کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه رنگی: اتاق آشپزخانه مدرن

برای یک آشپزخانه معاصر، کابینت های سنتی با رنگ های چوبی تیره تر را کنار بگذارید و با رنگ همراه شوید. کابینت های رنگی یک راه عالی برای شخصیت بخشیدن به آشپزخانه هستند. بهترین بخش این است که کابینت های رنگ شده خاصی را می توان در صورت نیاز بدون نیاز به تعویض دوباره رنگ کرد. جسورانه ترین رنگ های امروزی لزوماً زرد روشن یا رنگ های اولیه اشباع شده نیستند. رنگ‌های خنثی امروزی یک بیانیه بزرگ و مدرن و در عین حال کلاسیک ایجاد می‌کنند مانند: – خاکستری – آبی – سفید – قهوه‌ای

ایده های کابینت آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه بافت دار

چوب همیشه یکی از مواد مورد علاقه کابینت آشپزخانه خواهد بود. برای به‌روزرسانی جدید کابینت‌های چوبی، چوب‌های عجیب و غریبی را در نظر بگیرید که دانه‌های راه راه دارند. راه راه ها بافت و جذابیت بصری را به کابینت شما اضافه می کنند.

 

کابینت های آشپزخانه هایگلاس براق

براقیت بالا را به لیست ایده های کابینت آشپزخانه خود اضافه کنید. تمیز نگه داشتن آن ها با استفاده از یک پارچه نرم و مرطوب آسان است، رنگ و دانه چوب را با اشباع کردن رنگ ها تقویت می کنند و به لطف سطح بازتابنده شان آشپزخانه را روشن می کنند.

 

هودهای فلزی، ترندهای آشپزخانه با هود فلزی

در حالی که آن ها به طور کلی چیزی شبیه به یک شر ضروری در بریتانیا در نظر گرفته می شوند، رویکرد آمریکایی ها به هودهای استخراج کننده مدت هاست که جشن گرفته شده است، با طرح های سفارشی ساخته شده در روکش های غیرمعمول که بیانیه های قوی و تعیین کننده ای را در آشپزخانه های سراسر سرزمین ایجاد می کند. به نظر می رسد که این روند آشپزخانه نیز به طرز چشمگیری افزایش یابد، به خصوص در سطوح فلزی چشم نواز.

 

کابینت آشپزخانه دو رنگ: آشپزخانه خاکستری و قهوه ای

با خلاقیت در انتخاب کابینت خود، از ظاهر کابینت درجه یک سازنده اجتناب کنید. با انتخاب یکی از دو روش برای به دست آوردن ظاهر، جلوه دو رنگ را در آشپزخانه خود انتخاب کنید: جلوه دو رنگ بالا و پایین. از یک رنگ در کابینت های پایین و از رنگ های متفاوت در کابینت های بالا استفاده کنید. برای ایجاد ظاهری تازه و ماندگار، از رنگ های مکمل استفاده کنید. اگر متوجه شدید که مشکل رنگی دارید، از یک سایه عمیق تر و غنی تر در کابینت های پایین تر و یک سایه بسیار روشن تر از همان رنگ یا سفید برای کابینت های بالا استفاده کنید. دو رنگ واقعی. به جای ترکیب و هماهنگ کردن کابینت های رنگی، کابینت هایی را انتخاب کنید که ظاهری دو رنگ دارند. در انتخاب کابینت‌ها با یک جلوه دو رنگ تکراری دقت کنید – ممکن است خیلی شلوغ به نظر برسند. ظاهر مورد علاقه و معاصر ما که در برابر آزمون زمان مقاومت می کند شامل کابینت های دو رنگ است که برای کابینت ها و درها یک رنگ هستند، با رنگ دوم در اطراف قاب بیرونی.

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | HdZNsjv3gHb74jDwpYTCCg 768 80.jpg 2

 

کابینت آشپزخانه مدرن روستیک

برای ایده های منحصر به فرد کابینت آشپزخانه با طراحی بالا، به دنبال کابینت های آشپزخانه روستایی باشید. کنار هم قرار گرفتن کابینت های روستیک با جدیدترین لوازم خانگی و پیشخوان های مدرن، فضای آشپزخانه ای گرم و دلنشین و مدرن را ایجاد می کند.

 

کابینت آشپزخانه با چوب سفید: آشپزخانه چوبی در آپارتمان مدرن

چوب سفید شده سال هاست که در برترین نمایشگاه های طراحی آشپزخانه اروپایی مورد توجه قرار گرفته است. این جلوه رنگ دانه های چوب را روشن می کند و ظاهری با کیفیت به کابینت های چوبی شما می بخشد در حالی که امروز و در ده سال دیگر تازه و مدرن به نظر می رسند.

 

کابینت آشپزخانه شناور: آشپزخانه مینیمالیستی با چوب بلوند

جلوه معاصر کابینت های شناور فضای آشپزخانه را به یاد ماندنی می کند. کابینت های پایینی شناور، کفپوش شما را در عین باز کردن فضا به نمایش می گذارند. ظاهر به‌طور شگفت‌آوری کاربردی و ارگونومیک است، زیرا دسترسی به فضای ذخیره‌سازی کابینت در نزدیکی کف اغلب سخت است یا برای کسانی که مشکل کمر دارند استفاده از آن دشوار است. برای به نمایش گذاشتن کابینت‌های شناور، نورپردازی زیر آن‌ها را اضافه کنید تا حال و هوای امروزی و درخشندگی ایجاد کنید.

 

کابینت آشپزخانه بامبو: سبک مدرن آسیایی

سبز شدن اینجا برای ماندن است. و هیچ چیز مانند کابینت های بامبو جامد و کم VOC سبز نمی گوید. از آنجایی که بامبو به سرعت رشد می کند، نصب کابینت بامبو به معنای جنگل زدایی کمتر محیط است. به دنبال کابینت های بامبو با کیفیت بالا و جامد (به جای لایه یا روکش) باشید و از دوستان توصیه هایی بخواهید. بامبو سخت تر از بلوط است. کابینت های بامبو شما تا سال های آینده به خوبی ظاهر می شوند.

 

آشپزخانه های مخفی، آشپزخانه مینیمالیستی با کابینت های مخفی و صندلی های مخملی!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | NEEiDcnYjvvWHMYRZEsJZS 768 80.jpg

زندگی در فضای کوچک جای خود را به نوآوری بیشتر در آشپزخانه می دهد، مانند آشپزخانه کوچک بالا. این فضای شیک با پلان باز، منطقه پخت و پز را با مهارتی شبیه آفتاب پرست پنهان می کند و اجازه می دهد تمرکز روی سرگرمی باشد. با ترکیب آشپزی، غذاخوری و استراحت در یک اتاق باشکوه و پر نور، احساس وسعت را به حداکثر برسانید. در اینجا یک آشپزخانه ناخوانده و کوچک به نفع یک اتاق نشیمن بزرگ که آشپزخانه به طور محتاطانه در یک انتهای آن جمع شده بود، تخریب شد. چیدمان منعطف است، بنابراین از یک آشپزخانه به یک اتاق غذاخوری به یک منطقه نشیمن به روشی بدون زحمت تبدیل می شود. فضای پخت و پز تا حد امکان نامرئی است، با پانل های درها مانند تزئینات تزئینی دیوار. همه درها مخفی هستند و دارای حسگرهای اثر انگشت هستند که به آنها اجازه می دهد تا به آرامی باز و بسته شوند.

 

آشپزخانه سفید

آشپزخانه ای به سبک روستایی با تیرهای رنگ شده سفید، جزیره مرکزی سفید کوچک و گیاهان نخل سبز. دلایل زیادی وجود دارد که چرا آشپزخانه‌های سفید تا این حد محبوب هستند: رنگ سفید آرام، مرتب، مینیمال و نوربخش است – همه ویژگی‌های ضروری در فضایی که به طور فزاینده‌ای شلوغ است (و گاهی اوقات تا حدودی آشفته است). تغییر رنگ سفید نیز بسیار آسان است: سارا دیویس از Floella Interiors می‌گوید: «کابینت‌های سفید برای داشتن ظاهری مینیمال تمیز و تازه عالی هستند، اما همچنین پس‌زمینه‌ای عالی برای لایه‌بندی رنگ و بافت هستند و البته، آشپزخانه‌های سفید به احتمال زیاد خریداران بالقوه را راضی می‌کنند، اگر تصمیم بگیرید زمان ادامه کار فرا رسیده است.

 

آشپزخانه با قفسه های باز و دیوارهای سفید

با توجه به اتفاقات زیاد در آشپزخانه ها، خطر اضافه بار بصری همیشه زیاد است. کسانی که به دنبال ظاهری محدودتر هستند باید روی رنگ ها تمرکز کنند، که باید ساده نگه داشته شوند و به فکر خالی کردن فضای دیوار باشند. در این طرح برای خانه ای در هادسون، نیویورک، توسط مجمع عمومی، از یک قفسه به جای کابینت های دیواری آشپزخانه استفاده شده است که در نتیجه ظاهری آرام و بی دردسر ایجاد می کند. کالین استیف توضیح می‌دهد: «ما یک انباری تمام قد را با یخچال دسته‌بندی کردیم تا امکان برداشتن انبار بالایی را به ما بدهد. این قفسه در محل کمدها استفاده می‌شود تا به بتن پاشیده‌شده مکانی برای پایان دادن و یک شکست بصری به طرح تک رنگ بدهد. مثل همیشه، هنگام کار با فضای ذخیره‌سازی آشپزخانه باز، نمایشگر انتخابی ضروری است. برخی از طراحان ترجیح می دهند از یک قفسه باز برای کارهای هنری به جای وسایل آشپزخانه برای بلندتر کردن اتاق استفاده کنند.

 

آشپزخانه سبک رترو

سبک های طراحی از گذشته باز خواهند گشت – اما با چرخشی جدید و معاصر. استودیو لدبری با الهام از آشپزخانه نقاشی‌شده سی سال پیش، رنگ‌ها و رنگ‌های چوب را دوباره تفسیر می‌کند تا به زیبایی در کنار طرح‌های آشپزخانه مدرن‌تر قرار گیرد.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی و ساخت کابینت منزل

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | toTDt4JEbakjLiKwGsBZkC 768 80.jpg 1

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.