پروژه کابینت نئوکلاسیک دکتر هوشیار

پروژه کابینت نئوکلاسیک دکتر هوشیار

پروژه کابینت نئوکلاسیک دکتر هوشیار خانم صالحی

این پروژه از گریت کابینت یعنی پروژه کابینت نئوکلاسیک دکتر هوشیار که برای سرکار خانم صالحی اجرا شده است، از نوع کابینت نئوکلاسیک است که درب‌های این کابینت 18 میل بوده و رنگ آن پلی اتان سوپر مات تلفیق رنگ سفید سوپر مات می‌باشد. این کابینت فول یراق آلات بلوم اتریش درجه یک است. این پروژه در منطقه دکتر هوشیار تهران انجام و با رضایت کامل کارفرمای گرامی تحویل ایشان شد. در ادامه، تصاویر پروژه کابینت نئوکلاسیک دکتر هوشیار را با هم مرور خواهیم کرد.

 

پروژه کابینت نئوکلاسیک دکتر هوشیار

همانطور که مشاهده می‌کنید، این پروژه گریت کابینت، کابینت نئوکلاسیک است که در منطقه‌ی دکتر هوشیار تهران برای خانم صالحی انجام شده است. در این پروژه درب‌های کابینت 18 میل بوده و رنگ آن پلی اتان سوپر مات درجه یک به رنگ سفید می‌باشد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Round 2 web photos 5 of 39 scaled 1

جزئیات بی‌نظیر در عین سادگی از ویژگی‌های خاص نئوکلاسیک است که یراق آلات بلوم اتریش درجه یک باکیفیت آن هم ارزش این کابینت آشپزخانه زیبا را دو چندان می‌کنند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Round 2 web photos 26 of 39 scaled 1

صفحه‌‎ی این کار سنگ طبیعی می‌باشد، همچنین این کابینت فول یراق آلات بلوم اتریش درجه یک است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Round 2 web photos 3 of 39 scaled 1

در این کابینت، پلی اتان سوپر مات درجه یک به رنگ سفید به کار رفته است. در این پروژه از سنگ طبیعی استفاده کردیم.

 

چرا کابینت نئوکلاسیک را انتخاب کنیم؟

با هم تصاویر زیبای پروژه کابینت نئوکلاسیک دکتر هوشیار را مرور کردیم. کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه در دنیا محسوب‌ می‌شود. این سبک کابینت شامل کابینت انزو و کابینت پولیشی و شامل مشخصات منحصر به فردی است. کابینت نئوکلاسیک جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه است و ممکن است برای همه شناخته شده نباشد، چرا که این سبک کابینت ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است. اگر به سبک مدرن علاقه دارید اما ته دلتان بدتان نمی‌آید رگه‌هایی از سبک کابینت کلاسیک را هم مشاهده کنید و همچنین از طرح‌های جدید و خلاقانه خوشتان می‌آید، هیچ پیشنهادی به خوبی کابینت نئوکلاسیک نداریم!

 

معرفی کابینت نئوکلاسیک

در بسیاری از مدل کابینت‌‌های نئوکلاسیک هیچ ستونی به چشم نمی‌خورد و در استفاده از ستون و سر ستون در کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک الزامی نیست. دستگیره کابینت نئوکلاسیک نقش به سزایی در زیبایی آشپزخانه شما دارد. دستگیره‌‌ها تمام کننده‌ی زیباییِ یک کابینت هستند. ️به طور معمول در آشپزخانه‌‌های سبک نئوکلاسیک از دستگیره‌‌های سرامیکی استفاده‌ می‌شود. این نوع دستگیره‌‌ها بسیار تنوع رنگ بالایی دارند و در مدل‌‌های مختلف موجود هستند.

اگر شما کابینت نئوکلاسیک در آشپزخانه بزرگ به رنگ روشن انتخاب کرده‌اید پیشنهاد ما به شما این است که از رنگ‌های برنزی و طلایی رنگ استفاده کنید. و اگر انتخاب شما سبک کابینت نئوکلاسیک تیره است از دستگیره‌‌های سرامیکی استیل و روشن استفاده نمایید. توجه به نکات کوچک است که تفاوت‌‌ها را به وجود‌ می‌آورد پس با همان دقتی که نوع کابینت و رنگ آن را انتخاب‌ می‌کنید روی انتخاب دستگیره و دیگر نکات دقت فرمایید. انتخاب نوع رنگ مصرفی هم در قیمت و هم در کیفیت کابینت نئوکلاسیک تاثیرگذار خواهد بود. رنگ‌‌های قهوه‌ای مثل فندقی و گردویی در دسته‌ی رنگ‌‌های خودرنگ و شفاف طبقه بندی‌ می‌شوند در صورتی که رنگ‌‌های پوششی کاملا سطح چوب و روی کار را‌ می‌پوشانند و دامنه‌ی گسترده‌‌‌تری دارند مانند رنگ طوسی و خاکستری.

در دکور کابینت آشپزخانه‌ نئوکلاسیک می‌توان جزیره را به عنوان نقطه عطف آشپزخانه نام برد. معمولا ارتفاع استاندارد جزیره کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک، ۹۰ سانتی متر است. ولی زمانی که بخواهیم از آن به عنوان سطح کار استفاده نماییم، ۷۰ تا ۷۵ سانتی متر مناسب می‌شود که این موضوع خلاقیت و توجه طراح به این موضوع را‌ می‌رساند. گاهی شما فضای بیشتری در اختیار دارید که پیشنهاد ما به شما جزیره با کمد و کشوهای بسیار است. هر طراحی‌ می‌داند جزیره آشپزخانه‌ای که برای غذاخوری طراحی شده است، باید فضای کافی برای قرارگیری زانوها در زیر آن را داشته باشد. به همین خاطر، لبه‌های پیشخوان در سمت صندلی‌ها باید به اندازه ۶۰ سانتی‌متر، از جزیره بیرون زده باشد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Round 2 web photos 6 of 39 scaled 1

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.