کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک

کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک

آیا کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک است؟

کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک جدید‌‌‌ترین سبک کابینت آشپزخانه در دنیا محسوب‌ می‌شود. این سبک کابینت شامل کابینت انزو و کابینت پولیشی و شامل مشخصات منحصر به فردی است. کابینت نئوکلاسیک جدید‌‌‌ترین سبک کابینت برای آشپزخانه‌های کوچک است و ممکن است برای همه شناخته شده نباشد، چرا که این سبک کابینت ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است.

 

به اطلاعات بیشتر درمورد کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک نیاز دارید؟ این مقالات را هم بخوانید!

 

 

مروری بر سبک نئوکلاسیک و کابینت نئوکلاسیک

سبک دکوراسیون نئوکلاسیک در دهه 1750 در انگلیس و فرانسه ظهور کرد و همچون سبک کلاسیک از اصول و ظاهر یونان و روم باستان الهام می‌گرفت. در واقع نئوکلاسیک در گروه سبک کلاسیک قرار می‌گیرد ولی با سبک مدرن تلفیق شده و از ویژگی‌های هر دو استفاده می‌کند، مثلا در خانه‌ای به سبک نئوکلاسیک، مبلمان کلاسیک و دیوارها مدرن هستند یا بالعکس.

 

کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک چه ویژگی‌هایی دارد؟

  • طرح روی درب کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک با وجود حکاکی، ساده است و طرح روی درب‌‌ها باید ساده و ظریف و به دور از هرگونه تزیینات اضافی باشد.
  • در کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک از خطوط منحنی و دایره‌ای شکل استفاده‌ می‌شود.
  • کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک در بیشتر موارد با هارمونی سرد و ملایم طراحی‌ می‌شود.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | NottingHillKitchen09 72dpi 1

  • در این سبک معمولا کابینت‌‌‌ها تا سقف ادامه پیدا می‌کنند و به همین دلیل فضای بیشتری در اختیار صاحب خانه قرار‌ می‌گیرد.
  • در این سبک بعضی از کابینت‌‌‌ها در شیشه‌ای دارند و به عنوان ویترین مورد استفاده قرار‌ می‌گیرند.
  • روی کابینتی و میز کانتر معمولا از متریال سنگ انتخاب‌ می‌شود.
  • متریال رایج برای درب کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک، چوب است.

 

ظاهر کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک

کابینت نئوکلاسیک به طور کلی مانند کابینت کلاسیک در نظر گرفته می‌شود اما این سبک از کابینت چیزی بین کابینت مدرن و کابینت کلاسیک است، یعنی کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک جزئیات سبک کلاسیک را ندارد و منبت‌کاری در آن انجام نمی‌شود اما مثل کابینت مدرن هم ساده نیست. کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک در ساده‌ترین حالت خود، قاب ساده‌ای به صورت آفست داخل در دیده می‌شود. قاب درب کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک معمولا از چوب یا MDF ساخته شده که بسته به نوع طرح با کام و زبانه یا فارسی با هم کلاف می‌شوند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Discovering The Uniqueness Inside A Duplex Apartment with Neoclassical Interior Design 13 1 1

در طراحی کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک توجه به تاج و زیر چراغ‌ها، نحوه قرار دادن ستون و سرستون‌ها، و مهم‌‌‌تر از همه محل قرارگیری کابینت‌‌ها و جزیره آشپزخانه، نکته فوق العاده با ارزشی در طراحی هر آشپزخانه‌ای است. در واقع کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک تشکیل شده از اجزای کوچکی است که در کنار هم یک دکور شیک را پدید‌ می‌آورند. تاج و زیر چراغ دو عضو کوچک در کابینت محسوب‌ می‌شوند که تاثیر به سزایی در شکیل بودن این سبک کابینت دارند. تاج و زیر چراغ در بالا و پایین کابینت‌‌های دیواری نصب‌ می‌شود.

کابینت ایتالیایی بهترین کابینت آشپزخانه

️به طور معمول در آشپزخانه‌‌های سبک نئوکلاسیک از دستگیره‌‌های سرامیکی استفاده‌ می‌شود. این نوع دستگیره‌‌ها بسیار تنوع رنگ بالایی دارند و در مدل‌‌های مختلف موجود هستند. اگر شما کابینت نئوکلاسیک مناسب آشپزخانه کوچک به رنگ روشن انتخاب کرده‌اید پیشنهاد ما به شما این است که از رنگ‌های برنزی و طلایی رنگ استفاده کنید و اگر انتخاب شما سبک کابینت نئوکلاسیک تیره است از دستگیره‌‌های سرامیکی استیل و روشن استفاده نمایید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | A Luxurious Neoclassical Home 6 1

توجه به نکات کوچک است که تفاوت‌‌ها را به وجود‌ می‌آورد پس با همان دقتی که نوع کابینت و رنگ آن را انتخاب‌ می‌کنید روی انتخاب دستگیره و دیگر نکات کوچک دقت فرمایید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | kca trends 2022 traditional 1

انتخاب نوع رنگ مصرفی هم در قیمت و هم در کیفیت کابینت نئوکلاسیک تاثیرگذار خواهد بود. قبل از انتخاب نوع رنگ، پیشنهاد ما این است که ببینید طرفدار رنگ چوب طبیعی هستید یا رنگ‌‌های پوششی. رنگ‌‌های قهوه‌ای مثل فندقی و گردویی در دسته‌ی رنگ‌‌های خود رنگ و شفاف طبقه بندی‌ می‌شوند در صورتی که رنگ‌‌های پوششی کاملا سطح چوب و روی کار را‌ می‌پوشانند و دامنه‌ی گسترده‌‌‌تری دارند مانند رنگ طوسی.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Poland 3 1

اگر از رنگ‌‌های پوششی استفاده‌ می‌کنید کیفیت چوب و روکش زیر کار خیلی اهمیت ندارد و‌ می‌توان تنها از ام دی اف خام رنگ شده برای ساخت کابینت با رنگ پوششی استفاده کرد اما اگر به رنگ طبیعی چوب علاقه مند هستید باید از ام دی اف روکش شده و رنگ‌‌های شفاف استفاده کنید.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | design interior House R 3 1

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.