پروژه کمد و تخت مدرن نیاوران

پروژه کمد و تخت مدرن نیاوران

پروژه کمد و تخت مدرن نیاوران آقای شمقدری

این پروژه گریت کابینت، یعنی پروژه کمد و تخت مدرن نیاوران تهیه شده از ام دی اف خام است که رنگ آن پلی اتان سوپر مات می باشد. بدنه ی رو تمام رنگی و تخت و کمد هر دو فول یراق آلات بلوم اتریش درجه یک و فول اکسسوری های برند یونی هوپر است. یونی هوپر جزء یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید انواع یراق آلات همچون ریل کشو می‌باشد. این پروژه در منطقه نیاوران تهران انجام و با رضایت کامل کارفرمای گرامی تحویل ایشان شد. در ادامه تصاویر این پروژه را با هم مرور خواهیم کرد:

 

پروژه کمد و تخت مدرن نیاوران

این پروژه گریت کابینت، کمد و تخت مدرن تهیه شده از ام دی اف خام است که رنگ آن پلی اتان سوپر مات می باشد. بدنه ی رو تمام رنگی و تخت و کمد هر دو فول یراق آلات بلوم اتریش درجه یک است.

پروژه کمد و تخت مدرن نیاوران

این تخت و کمد مدرن شامل فول اکسسوری های برند یونی هوپر است. یونی هوپر جزء یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید انواع یراق آلات همچون ریل کشو می‌باشد.

پروژه کمد و تخت مدرن نیاوران

کمد و تخت مدرن تهیه شده از ام دی اف خام است که رنگ آن پلی اتان سوپر مات می باشد.

پروژه کمد و تخت مدرن نیاوران

بدنه ی رو تمام رنگی و تخت و کمد هر دو فول یراق آلات بلوم اتریش درجه یک و فول اکسسوری های برند یونی هوپر است.

پروژه کمد و تخت مدرن نیاوران

همان طور که مشاهده می کنید این پروژه گریت کابینت، کمد و تخت مدرن تهیه شده از ام دی اف خام است که رنگ آن پلی اتان سوپر مات می باشد. بدنه ی رو تمام رنگی و تخت و کمد هر دو فول یراق آلات بلوم اتریش درجه یک و فول اکسسوری های برند یونی هوپر است.

پروژه کمد و تخت مدرن نیاوران

 

انواع قاب تختخواب قابل سفارش در گریت کابینت

 

تخت خواب کودک

ابعاد: 68 در 132 سانتی متر

این ابعاد اندازه تشک تختخواب به عنوان استاندارد پذیرفته شده است ، بنابراین این اندازه تخت مناسب هر تخت استاندارد است. به دلایل ایمنی ، تشک های گهواره ای از تشک های بزرگسالان سفت ترند و به طور معمول تشک های کف دار یا داخلی هستند. تشک تختخواب در اندازه مناسبی برای اولین تخت کودک شماست و بیشتر نوزادان تا زمان کودکی می توانند از آن استفاده کنند.

 

قاب تختخواب دوقلو

ابعاد: 1 در 1.9 متر

تشک های دوقلو ، که به آن ها تشک های تک نفره نیز می گویند ، دارای ابعادی باریک هستند و همین امر باعث می شود تا در کنار هم در اتاق خواب های مشترک بچه ها یا به صورت تخت های دو طبقه قرار بگیرند. تخت های دوقلو اندازه ای است که اکثر بچه ها از کودکی روی آن می خوابند و جابجایی آنها آسان است.

 

قاب تختخواب XL دوقلو

ابعاد: تقریبا 1 در 2.09 متر

به عنوان اندازه استاندارد تخت برای اتاق های خوابگاه دانشگاهی ، یک تشک دوقلو XL به دانشجویان فضای کشش می دهد اما عرض آن بیشتر از یک تشک اندازه دوقلوی معمولی نیست. اگرچه جابجایی این تشک به راحتی انجام می شود ، اما بزرگترها اندازه شرایط تخت را بزرگتر ترجیح می دهند.مناسب بچه های بلندتر و دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه.

 

قاب تختخواب اندازه کامل

ابعاد: تقریبا 1.37 در 1.9 متر

تشک های سایز بزرگ سازش خوبی بین تشک های دوقلو و گویین یا ملکه را دارند. اندازه تخت کامل فضای مناسبی را برای خوابهای مجرد فراهم می کند و برای اتاق خواب مهمان گزینه مناسبی برای اندازه تخت است.

 

قاب تختخواب کویین یا ملکه

ابعاد: تقریباً 1.52 در 2.09 متر

ابعاد اندازه تختخواب ملکه از محبوب ترین ها هستند زیرا شاید متنوع ترین اندازه تخت خواب باشند. تشک های کوئین در حالی که هنوز در اتاق های خواب کوچکتر قرار دارند، فضای کافی را برای خواب راحت به افراد مختلف می دهد.

 

قاب تختخواب اندازه پادشاه یا کینگ

ابعاد: تقریباً 1.9 در 2.09 متر

اندازه تشک کینگ با ارائه فضای مجلل ، معادل یک تشک XL دوقلو را برای زوجین به خود اختصاص می دهد. تخت های کینگ سایز در بالای دو چشمه دوقلوی جعبه ای قرار گرفته اند که مانور یک تختخواب کامل را به داخل اتاق می دهند. تشک های کینگ سایز بزرگ تر اما کوتاه تر از تشک های کینگ کالیفرنیا هستند.

قاب تختخواب در اندازه کالیفرنیایی

ابعاد: تقریبا 1.83 در 2.13 متر

تشک های کینگ کالیفرنیا عرض تقریبی چهار اینچ از یک تخت خواب معمولی در اندازه کینگ گرفته و آن را به طول کلی خود اضافه می کنند. اگر پاهای شما همیشه از لبه تشک آویزان بوده اند ، یک تخت کال کینگ طول شما را در حالی که هنوز عرض بیشتری از تخت اندازه ملکه دارید، برای شما فراهم می کند.

 

دریافت خدمات پروژه کمد و تخت مدرن

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات پروژه کمد و تخت مدرن را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید. همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید! اگر این پروژه را دوست دارید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد آن با ما تماس بگیرید، اگر فکر می کنید کابینت جدید لازم دارید، در خدمت شما هستیم!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.