قیمت تمام شده کابینت چوب طبیعی کلاسیک در سال 1403

قیمت تمام شده کابینت چوب طبیعی کلاسیک در سال 1403

قیمت تمام شده کابینت چوب طبیعی کلاسیک در سال 1403 چقدر است؟

بدون شک همه‌ی ما به خوبی می‌دانیم که کابینت یک عنصر ضروری و کاربردی در آشپزخانه است که فضایی مناسب برای قرار دادن ظروف و مواد غذایی فراهم می‌کند و به خانه‌ی ما انسجام می‌بخشد. راه‌ها و سبک‌های دکوراسیون زیادی برای چیدمان و طراحی آشپزخانه وجود دارند و در این میان مدل‌هایی نظیر کلاسیک زیبایی بی‌نظیری را به فضا می‌بخشند. در گذشته کابینت‌ها را بسیار ساده و بدون اجرای یک طرح خاص می‌ساختند اما در عصر حاضر با گرایش صاحب خانه‌ها به طراحی دکوراسیون خاص‌تر، سلیقه‌ها تغییر کرده و اکثر افراد تمایل به داشتن آشپزخانه‌ای لوکس و کارآمد دارند.

سبک کابینت چوب طبیعی کلاسیک یکی از این سبک‌های پرتقاضا و محبوب در بازار کابینت است. امروزه کابینت کلاسیک محبوبیت زیادی در بین مردم دنیا پیدا کرده، زیرا حسی نوستالژیک از دوران گذشته را همراه دارد. همچنین ویژگی‌های خاصی مانند جادار بودن این کابینت باعث محبوبیت آن میان خانواده‌های ایرانی شده است. این کابینت‌ها عمق زیادی دارند و به همین دلیل می‌توان ظروف و ابزارهای آشپزخانه را به راحتی در آن‌ها جا داد. این نوع کابینت نه تنها جنبه تزئینی دارد، بلکه اگر در ساخت آن حداکثر استفاده از فضا صورت گیرد، نقش مهمی در بهینه سازی فضای آشپزخانه ایفا می‌کند.

 

به اطلاعات بیشتر درمورد قیمت تمام شده کابینت چوب طبیعی کلاسیک در سال 1403 نیاز دارید؟ این مقالات را هم بخوانید!

 

 

قیمت تمام شده کابینت چوب طبیعی کلاسیک در سال 1403 برای آشپزخانه ایرانی

به طور کلی، کابینت آشپزخانه در دو سبک مدرن و کلاسیک به بازار عرضه می‌شود. کابینت مدرن، شکل ساده‌ و بی‌آلایش کابینت آشپزخانه است که در آن، سادگی، حرف اول را می‌زند. در کابینت مدرن، خبری از انواع تزئینات و ریزه‌کاری‌های پیچیده و دشوار نیست و همه‌ چیز در اوج سادگی آراسته می‌شود. کابینت‌ها از جنس، طرح و رنگ‌های متفاوتی ساخته می‌شوند و هر کدام با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد خود در آشپزخانه نصب می‌شوند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 963bb4766ad8743cdec0a318e272efbe

سبک دکوراسیون کلاسیک، از دیرباز تا کنون پرطرفدار بوده و هنوز هم جزو مدل‌های فاخر و لوکس طراحی و چیدمان منزل به حساب می‌آید. از آنجا که هماهنگی بین قسمت‌های مختلف دکوراسیون در خانه امری مهم است، بنابراین در دکوراسیون سبک کلاسیک، باید از کابینت‌‌های کلاسیک و غیر مدرن استفاده کنید. پیشنهاد گریت کابینت به شما بدون شک کابینت چوب طبیعی کلاسیک خواهد بود!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | interior design kitchen north carolina 1

کابینت‌های کلاسیک، ظاهری حجم‌دار و آراسته دارند و انواع طرح‌های سلطنتی و کنده‌ کاری‌های سنتی بر روی بدنه‌ی آن‌ها دیده می‌شود. استفاده از این کابینت‌ها در آشپزخانه‌های امروزی، مرسوم و منطبق بر مد روز است و افراد بسیاری در سراسر دنیا تمایل دارند از این کابینت‌های زیبا و دوست‌داشتنی در آشپزخانه‌هایشان استفاده نمایند.

قیمت تمام شده کابینت چوب طبیعی کلاسیک

به طور کلی، کابینت آشپزخانه در دو سبک مدرن و کلاسیک به بازار عرضه می‌شود. کابینت مدرن، شکل ساده‌ و بی‌آلایش کابینت آشپزخانه است که در آن، سادگی، حرف اول را می‌زند. در کابینت مدرن، خبری از انواع تزئینات و ریزه‌کاری‌های پیچیده و دشوار نیست و همه‌ چیز در اوج سادگی آراسته می‌شود. همانطور که از اسم کابینت مدرن بر می‌آید، این سبک کابینت، سبک نسبتا جدیدی در چیدمان منزل و آشپزخانه به حساب می‌آید.

 

ویژگی‌های موثر بر قیمت تمام شده کابینت چوب طبیعی کلاسیک در سال 1403

دکوراسیون آشپزخانه کابینت چوب طبیعی کلاسیک به آشپزخانه‌ای طراحی شده با نوعی از کابینت کلاسیک گفته می‌شود که از نظر ویژگی‌های ظاهری و نوع متریال با کابینت‌های معمول که اغلب از ام دی اف ساخته می‌شوند تفاوت‌های زیادی دارد. به طور کلی کابینت کلاسیک از چوب طبیعی، روکش چوب و ام دی اف ساخته و پرداخته می‌شود. مانند فرش دست بافت و ماشینی کابینت آشپزخانه کلاسیک هم می‌تواند با استفاده از ماشین آلات CNC تولید شود و هم توسط دست و هنر کابینت‌ سازان خوش ذوق.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | image asset

از ویژگی‌های کابینت کلاسیک حالت ویترینی بودن آن است. کابینت‌های کلاسیک با درب‌های شیشه‌ای این امکان را فراهم می‌کنند که آشپزخانه‌ای زیبا و نمایشی داشته باشید. اصولاً درب کابینت‌های بالایی از جنس شیشه انتخاب می‌شوند، زیرا هم از نظر ایمنی کمتر در معرض آسیب قرار می‌گیرند و هم جلوه زیباتری به آشپزخانه بخشیده و قابل رویت نیز می‌باشند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | CrystalCabinets Kitchen CustomDoor SigNatural 1

با قرار دادن یک جزیره در وسط آشپزخانه‌ای که دکوراسیون آن بر اساس سبک کلاسیک طراحی شده می‌توان فضایی برای صرف نوشیدنی، تهیه و پخت غذا و مکانی برای نگهداری ظروف و مواد غذایی ایجاد نمود. آشپزخانه‌هایی که در طراحی آن‌ها از جزیره استفاده شده دکوراسیونی متفاوت و لوکس دارند که قابل مقایسه با آشپزخانه‌های معمولی نمی‌باشد. در ساخت این نوع کابینت می‌توان از یراق آلات برنزی و یا مسی رنگ استفاده کرد.

 

مزایای موثر بر قیمت تمام شده کابینت چوب طبیعی کلاسیک در سال 1403

  • کابینت کلاسیک به کابینتی اطلاق می‌شود که جنس آن از چوب و درب‌های آن برجسته و روی آن‌ها حکاکی شده باشد. این نوع کابینت نمایی سلطنتی دارد و روی دستگیره‌های فلزی آن، نقش و نگاری شده است.
  • استفاده از این کابینت‌های کلاسیک فضایی نوستالژیک به دکوراسیون منزل می‌دهد و تداعی کننده یک آشپزخانه تمام چوب است.
  • این نوع کابینت را هم می‌توان در آشپزخانه‌های کوچک و هم در آشپزخانه‌های بزرگ تعبیه کرد.
  • نصب این کابینت‌ها به دلیل عمق و ارتفاع متنوع باعث بهینه سازی فضا آشپزخانه می‌شود و در نتیجه می‌توان بهترین استفاده را از فضا نمود.
  •  از جمله مشخصات اصلی این نوع کابینت‌ها تاج و درب ابزار خورده و سرستون منبت کاری شده می‌باشد.

 

رنگ بندی و قیمت تمام شده کابینت چوب طبیعی کلاسیک در سال 1403

کابینت چوب طبیعی کلاسیک اصولاً با رنگ‌های تیره رنگ آمیزی می‌شود و با استفاده از لامپ‌های تزئینی و لوسترهای زیبا می‌توان فضا آشپزخانه را نورپردازی نموده و زیبایی این کابینت‌ها را به نمایش گذاشت. در گذشته از رنگ قهوه‌ای برای ساخت کابینت چوب طبیعی کلاسیک استفاده می‌شد، اما در حال حاضر با توجه به تنوع بالا در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه، محدودیتی در استفاده از رنگ‌ها وجود ندارد. یکی از این رنگ‌ها سفید است که باعث می‌شود فضا آشپزخانه بزرگ‌تر، روشن‌‌تر و تمیزتر به نظر بیاید. اگر علاقمند به داشتن فضایی لوکس و رسمی در آشپزخانه هستید توصیه می‌شود رنگ چوب گردو را برای رنگ کابینت‌ها انتخاب کنید.

 

قیمت تمام شده کابینت چوب طبیعی کلاسیک رومی

نوع حکاکی روی کابینت‌های رومی با کابینت‌های معمولی متفاوت است. در ساخت کابینت‌های کلاسیک رومی، از طراحی ستون‌های بناهای رومی الهام گرفته می‌شود. نمای کلی این کابینت‌ها تداعی کنند معماری به سبک رومی است. مردم روم باستان علاقه خاصی به تزئین سرستون‌ها و قصرها داشتند، به همین دلیل مدل کابینت رومی تداعی کننده تمدن و فرهنگ ایتالیا قدیم است. طرحی که برای ساخت کابینت رومی استفاده می‌شود، از یک سبک کلاسیک متفاوت الهام گرفته شده است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | smith lak home 2021 2 1

دستگیره‌های این نوع کابینت اغلب به رنگ نقره‌ای یا طلایی و به شکل سلطنتی و کمی برجسته می‌باشد. سرستون‌های کابینت کلاسیک رومی ابزار خورده و حکاکی شدند، بنابراین به محض ورود به آشپزخانه نما قصرهای رومی در ذهن تداعی می‌شود. کابینت رومی طرحی لوکس و منحصر بفرد دارد و انتخابی ایده آل برای آشپزخانه‌هایی که با سبک کلاسیک طراحی می‌شوند در نظر گرفته می‌شود. این مدل کابینت به آشپزخانه روح و جان می‌بخشد و فضای آن را باشکوه‌‌تر و جذاب‌‌تر نشان می‌دهد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Maistri Giza neolith abu dhabi white Arena 2021 0965 scaledDown

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.