ترکیبات کابینت باکیفیت را بشناسیم!

ترکیبات کابینت باکیفیت را بشناسیم!

شکستن ترکیبات کابینت باکیفیت برای کشف آن!

به زبان ساده، کابینت در اصل جعبه ای است که جلوی آن دربی متصل است که مهم ترین بخش از ترکیبات کابینت باکیفیت است. این قسمت جلویی است که شامل قاب صورت، درها، لولاها و جلوی کشو و به طور کلی ترکیبات کابینت باکیفیت می شود. خود جعبه پشت، کناره‌ها، بالا، پایین، جعبه‌های کشو و لغزنده، قفسه‌ها و آستر داخلی ترکیبات کابینت را در بر می‌گیرد. ضخامت تک تک قطعات متفاوت خواهد بود. سطح کیفیت به مدل و سازنده بستگی دارد. تاثیر زیادی بر کیفیت کلی روش های ساخت و ساز استفاده شده است. در واقع، هنگام خرید کابینت، به اجزاء و مونتاژ آنها دقت کنید. جعبه کشو را بررسی کرده و محکم و محکم بودن آن را تأیید کنید. معمولاً اولین قسمتی است که در کابینت های ارزان قیمت شکست می خورد.

 

ترکیبات کابینت

 

ترکیبات کابینت باکیفیت پیشنهادی

اگر قصد خرید مقایسه ای برای کابینت را دارید، می خواهید بدانید به چه چیزی نگاه می کنید و به چه دلیل است. در زیر لیستی از تک تک قطعاتی که به طور معمول ساختار کابینت را تشکیل می دهند آورده شده است:

 

قاب کابینت باکیفیت

فقط در کابینت های سبک سنتی آمریکایی وجود دارد، هر کابینت بدون فریم معمولاً کابینت های سبک اروپایی است. به طور ایمن به جلوی جعبه وصل شده است و از چوب سخت جامد با ضخامت حدود ¾ اینچ ساخته شده است. قاب‌های معمولی و با کیفیت خوب یا با اتصالات رولپلاک یا پیچی جیبی به یکدیگر متصل می‌شوند (هر کدام فوق‌العاده بادوام هستند). زمانی که فریم به هم متصل می شود، می توانید قاب ارزان تری را به راحتی تشخیص دهید.

 

درها و جلوی کشوها

درها و جلوی کشوها نیز از چوب سخت (در صورت کیفیت بالاتر) ساخته شده اند. قاب پنج تکه و درب پانل متوسط ​​از چوب سخت ضخیم ¾ اینچی ساخته شده است. یک پانل مرکزی معمولاً با 4 قطعه قاب که ریل و پایه نامیده می شود در جای خود نگه داشته می شود. درها به این صورت ساخته شده اند که انبساط طبیعی پانل چوبی مرکزی بدون تاب برداشتن درب به داخل چارچوب تغییر می کند. برخی از درها دارای یک پانل مرکزی هستند که از تخته فیبر با چگالی متوسط ​​(MDF) ساخته شده است. پانل های مرکزی ام دی اف معمولا روی درهای رنگ شده قرار می گیرند که در آن نیازی به دیدن دانه های چوب نخواهید داشت.

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Starmark kitchen natureal modern 1024x683 min

 

لولا در ترکیبات کابینت باکیفیت

لولا برای کابینت ها بسیار متفاوت است. استفاده از لولاهای باکیفیت با کابینت لولا آشپزخانه ضروری است. در طول استفاده از آن، یک در احتمالا هزاران بار باز و بسته می شود. لولاها وقتی با درهای روکش کامل به کار می روند، پنهان می شوند، مگر اینکه عمداً به خاطر سبک خاصی در معرض دید قرار گیرند. به طور معمول عملکرد بسته شدن نرم دارد و از فولاد با روکش نیکل ساخته می شود. انواع مختلفی از لولا وجود دارد، ویژگی های مختلفی برای پاسخگویی به هر نیاز طراحی شده است.

 

جعبه کشو در ترکیبات کابینت باکیفیت

زمینه دیگری که برای اطمینان از کیفیت بالای کابینت مهم است، ساخت و ساز واقعی جعبه کشو و سر خوردن آن است. آنها چیزی برای ارزان قیمت نیستند. جعبه کشو باید بادوام باشد و بتواند بیست پوند را بدون مشکل در خود جای دهد و همچنین نیم دوجین بار در روز از آن استفاده شود. که مجموعاً بیش از 2000 بار در سال باز و بسته می شود!

 

جعبه کشو در ترکیبات کابینت باکیفیت چیست؟

جعبه های کشو ارزان قیمتی را پیدا خواهید کرد که با کیفیت پایین ساخته شده اند که از تخته خرده چوب، پلاستیک، فلز یا تخته سه لا ساخته شده اند. در کناره های آن از اتصالات لب به لب یا بریده ای استفاده می شود که فقط با منگنه محکم می شوند. اما مواد جعبه کشو و ساختار آن مهم هستند، زیرا جزو اولین چیزهایی هستند که در آشپزخانه پوشیده می شوند، به خصوص اگر ارزان ساخته شوند. حتی اگر فقط کیفیت استاندارد یک جعبه مناسب باشد، باید دارای کناره‌های چوب سخت و پشتی با ضخامت حداقل ½ اینچ با اتصالات دم کبوتر باشد. قسمت پایین معمولاً باید تخته سه لا باشد و از چهار طرف کاملاً در شیارهایی قرار گیرد. اکثر مردم ترجیح می‌دهند کشوهای کابینت داشته باشند که وقتی کشو را بیرون می‌کشید، نمی‌بینید که کشو سر می‌خورد. اسلایدهای گران‌تر و باکیفیت‌تر معمولاً سرسره‌های زیر سواری هستند که به پایین کشو متصل می‌شوند. در حالت ایده آل، آنها از فولاد، با بلبرینگ و مکانیزم بسته شدن نرم ساخته شده اند. یک لغزنده جامد می تواند وزن 90 پوند را تحمل کند در حالی که هنوز می تواند به راحتی باز و بسته شود. بسیاری از کشوهای بهتر دارای لغزنده‌هایی هستند که به شما امکان می‌دهند کشو را تا انتها باز کنید تا مجبور نباشید برای بازیابی اقلامی که در پشت هستند به اعماق آن برسید.

 

قفسه از ترکیبات کابینت باکیفیت

دیدن قفسه های کابینت از تخته سه لا یا تخته خرده چوب غیر معمول نیست. متأسفانه در مورد کابینت دوام یک مسئله جدی است. آنها باید وزن سنگین را برای مدت طولانی تحمل کنند. تخته سه لا کمتر از تخته خرده چوب زیر وزن قابلمه و تابه یا سرامیک خم می شود که (البته) مقرون به صرفه تر است. در صورت امکان از آن دوری کنید، به احتمال زیاد افتادگی، پوسته پوسته شدن و له شدن دارد. ضخامت قفسه به طور کلی حداقل ½ اینچ است اما ¾ اینچ ایده آل ارجح است.

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | highloss min

ترکیبات کابینت باکیفیت را چگونه انتخاب کنیم؟

وقتی صحبت از مواد سازنده کابینت به میان می آید، انتخاب ها بسیار زیاد است. مزایا و معایب 5 مورد برتر موجود در بازار امروز را در این نوشته از گریت کابینت بیابید! آیا به بازسازی آشپزخانه فکر می کنید یا برای یک آشپزخانه جدید برنامه ریزی می کنید؟ جدا از چارچوب و لوازم خانگی، انتخاب عاقلانه روکش کابینت نیز مهم است. روکش نه تنها مسئول ظاهر کلی آشپزخانه است، بلکه یک عامل کلیدی است که دوام کابینت ها را تعیین می کند. از بودجه تا سطح بالا، تعدادی گزینه در دسترس است. ببینید کدام یک در خانه شما مناسب است.

 

چوب جامد از ترکیبات کابینت باکیفیت

چوب رایج ترین متریالی است که برای کابینت استفاده می شود. این یک منبع غیر سمی و تجدید پذیر است. چندین نوع در صدر فهرست قرار دارند – چوب‌های سخت مانند ماریندی (میندی یا ملیا آزداراخ)، چوب ساج و شیشام (چوب رز هندی) مواد رایج کابینت آشپزخانه در هند هستند. سپس می توانید سطح را لکه دار و لاک بزنید یا با رنگ دلخواه خود رنگ کنید.

 

مواد سازنده کابینت

 

مزایای چوب جامد برای ترکیبات کابینت باکیفیت

چوب در طیف متنوعی از دانه ها، رنگ ها و بافت ها موجود است. تنوع طبیعی در خود ماده به جذابیت متمایز آن می افزاید. به خوبی با هر دو سبک طراحی سنتی و مدرن سازگار است. تمیز کردن چوب صیقلی کار سنگینی نیست. از محلول های بسیار اسیدی مانند پاک کننده های تجاری خودداری کنید.

 

معایب چوب جامد برای ترکیبات کابینت باکیفیت

تخته های چوبی بی کیفیت دارای تاب و فرورفتگی هستند، بنابراین باید برای خرید چوب مناسب دقت کرد. تغییر در سطوح رطوبت می تواند به هسته و سطح چوب آسیب برساند و برای حفظ بافت صاف و صاف خود نیاز به پرداخت مکرر دارد. همچنین کار با آن یک ماده پرهزینه و وقت گیر است.

 

لمینت ها از ترکیبات کابینت باکیفیت

از آنجایی که چوب جامد مستعد آسیب و هجوم است، اغلب لمینت ها ترجیح داده می شوند. لمینت ها ورقه های نازکی هستند که با هم ساندویچ شده اند – لایه هایی از رزین پلاستیکی، کاغذ با لایه ای چاپ شده از الگوها یا طرح های مختلف، و پوششی از یک فیلم پلاستیکی سخت. برای نصب چنین سطوحی از محصولات کامپوزیتی مانند تخته سه لا، تخته خرده چوب و ام دی اف (تخته فیبر با چگالی متوسط) به عنوان زیرلایه استفاده می شود. روی این تخته ها یک فیلم یا ورق تزئینی چسبانده می شود. این بسترها ارزان تر از چوب جامد (همانند لمینت ها) و سخت تر هستند. لمینت ها ورقه های نازکی هستند که با هم ساندویچ شده اند – لایه هایی از رزین پلاستیکی، چندین لایه کاغذ کرافت که روی آن لایه ای چاپ شده از الگوها یا طرح های مختلف قرار گرفته است، و روکشی از یک فیلم پلاستیکی سخت. یک لمینت از HPL ها (لمینت های فشار قوی) برای آشپزخانه های خود انتخاب کنید زیرا از LPL ها (لمینیت های فشار پایین) بادوام تر، مقاوم تر و مقاوم تر در برابر رطوبت هستند. از مات گرفته تا براق و تک هسته (که در آن هر لایه کاغذ در لمینت دارای طرح و رنگ یکسانی است، بنابراین از بین نمی رود) تا دیجیتال (با چاپ تخصصی، حتی سفارشی، روی سطح)، شما یک تعداد زیادی برای انتخاب برندهای متعددی دارید!

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | kitchen remodeling min

 

مزایای لمینت برای ترکیبات کابینت باکیفیت

این ورق های فشرده هم بادوام و هم مقرون به صرفه هستند. از آنجایی که لایه چاپ شده روی پشت کاغذ قرار می گیرد، می توانید ظاهر تقریباً همه مواد (مانند چوب، فلز، چرم) را با لمینت ها به دست آورید. پوست آن به راحتی ساییده، خراشیده و محو نمی شود و نیازی به پولیش مکرر ندارد. لمینت ها در برابر رطوبت کاملاً مقاوم هستند و تمیز کردن سطح آنها بسیار ساده تر است زیرا با یک لایه پلاستیکی شفاف نازک پوشیده شده اند.

 

معایب لمینت برای ترکیبات کابینت باکیفیت

اگر به درستی نصب نشود، لبه های لمینت ها جدا می شوند. از آنجایی که لمینت ها از رزین های مبتنی بر پلاستیک و کاغذ فشرده شده تحت فشار بالا ساخته می شوند، مواد تجدید ناپذیری هستند. برخی از انواع آن گازهای سمی را در هوا منتشر می کنند.

 

روکش های چوبی برای ترکیبات کابینت باکیفیت

کابینت طرح روکش چوب یا روکش ها برش ها یا ورق هایی از چوب جامد هستند که مانند لمینت ها روی یک بستر کامپوزیت چسبانده می شوند. سپس این ورق ها رنگ آمیزی شده و صیقل داده می شوند تا رنگ و بافت دلخواه به دست آید. روکش ها به درستی منعکس کننده دانه های تصفیه شده و زیبایی چوب طبیعی هستند.

 

مزایای کابینت روکش چوب در ترکیبات کابینت باکیفیت

روکش های چوبی در مقایسه با چوب پایدار و مقرون به صرفه هستند زیرا تنها برش های نازکی از چوب جامد برای پوشش سطوح وسیع استفاده می شود. روکش ها می توانند یک آشپزخانه با لبه های سخت را نرم تر نشان دهند. روکش‌ها را می‌توان برای دستیابی به روکش‌های مات، نیمه براق و بسیار براق درمان کرد.

 

معایب روکش چوب برای ترکیبات کابینت باکیفیت

ونیرها زمانی که در معرض نور طبیعی قرار می گیرند تمایل به تغییر رنگ دارند. ورق ها پس از مدتی مانند چوب نیاز به پرداخت دارند. اگر ورق به درستی جلا داده نشود، ممکن است لکه های ناشی از آب را مشاهده کنید. روکش ها در برابر خش مقاوم نیستند.

 

پی وی سی از مواد اولیه ساخت کابینت

ورق های پلی وینیل کلراید ورق های پلاستیکی کامپوزیتی هستند که روکش سختی می دهند. بنابراین، آنها را می توان بدون بستر نصب کرد. این متریال کابینت آشپزخانه ارزان بوده و نصب آن آسان است. ضد آب و ضد روغن بودن، گزینه عاقلانه ای برای کابینت آشپزخانه است. ورق های پی وی سی معمولا در رنگ های روشن تر موجود هستند. برخی از برندها دانه ها و قالب های چوبی مصنوعی را نیز عرضه می کنند.

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | PlazaCCbnPrescCSwfK2 min

 

مزایای پی وی سی برای ترکیبات کابینت باکیفیت

این ماده ضد موریانه، ضد خوردگی و نگهداری آسان است. درست مانند لمینت ها، ورق های پی وی سی به راحتی قابل تهیه و تعویض هستند. پی وی سی جایگزینی مقرون به صرفه و سالم در مقایسه با لمینت ها و محصولات چوبی است.

 

معایب پی وی سی به عنوان ترکیبات کابینت باکیفیت

ورق های پی وی سی رنگ ها و طرح های متنوعی ندارند. این ورق ها در برابر آتش مقاوم نیستند و با افزایش سن زرد می شوند. فقط سخت افزاری که با پلاستیک سازگار باشد می تواند برای لولاها، دستگیره ها و آهنگ ها استفاده شود. برخی از پلاستیک ها با گذشت زمان نرم می شوند، بنابراین مفاصل شل می شوند.

 

فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم برای کابینت

کابینت های فلزی آشپزخانه بسیار محکم و بادوام هستند. با این حال، این گزینه گران‌تری است. از فولاد یا آلومینیوم می توان به عنوان درب روی کابینت های چوبی استفاده کرد. من به شما پیشنهاد می‌کنم این مواد التقاطی را با شیشه ترکیب کنید تا ظاهر را روشن کنید. اگرچه ورق های ساده رایج ترین هستند، اما ورق های فلزی در روکش های متنوعی موجود هستند: برس خورده، حکاکی شده و طرح دار.

 

مزایای آلومینیوم برای کابینت

از مواد سازنده برتر کابینت همین فلزات هستند. فلزات ظاهر منحصر به فردی دارند. فلز تیمار شده محکم، مقاوم در برابر زنگ زدگی و مقاوم در برابر لکه است. درب های فلزی تحت تاثیر گرما و رطوبت قرار نمی گیرند. این ورق ها به راحتی تمیز و تمیز می شوند و بنابراین تحت تأثیر کثیفی ناشی از ادویه و سرخ کردنی که در آشپزخانه ما ته نشین می شود، قرار نمی گیرند.

 

معیاب فلز برای ساخت کابینت

فلزات در طیف محدودی از رنگ ها موجود است. هنگامی که پوشش براق رویه اکسیده یا زنگ می زند، ممکن است نیاز به پرداخت مجدد داشته باشند. سطوح فلزی لکه‌های روغن و اثر انگشت را به وضوح نشان می‌دهند، بنابراین گردگیر بسیار بیشتر است. این ورقه ها نیز تمایل به فرورفتگی و خراش دارند. آخرین اما نه کم‌اهمیت، درها و کشوهای آن‌ها نسبت به مواد دیگر سر و صداتر است.

 

دریافت خدمات و مشاوره انتخاب ترکیبات کابینت باکیفیت

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید ترکیبات کابینت باکیفیت را به بهترین نحو و از بهترین شرکت کابینت انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر رنگ کابینت های موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.