اگر به دنبال خدمات بازسازی ساختمان قدیمی خود هستید، اگر نیاز به ساخت و فروش ساختمان خود را دارید یا به هر دلیلی به خدمت بازسازی ساختمان نیاز دارید آن هم به سریع ترین و اقتصادی ترین شکل ممکن، این راهنما را به دقت مطالعه کنید تا با یک خدمت جدید و شگفت انگیز دیگر از تیم جوان و پر انرژی طراحی و دکوراسیون داخلی و البته کابینت گریت آشنا شوید! در ادامه قصد معرفی این خدمت را به صورت کامل برای شما بزرگواران داریم. اگر کارهای ما برایتان جالب است، طرفدار دکوراسیون داخلی و بازسازی منزل هستید و یا به دنبال یک شرکت بازسازی باتجربه با قیمتی مقرون به صرفه برای انجام بازسازی خانه، بازسازی آپارتمان یا موارد دیگر هستید، جای درستی آمده اید!

 

بازسازی ساختمان به زبان ساده

بازسازی ساختمان عبارت است از بازسازی نمونه اولیه آثار معماری آسیب دیده یا تخریب شده یا بخش هایی از ساختمان ها. بازسازی ساختمان برای قرن ها یک امر رایج بوده است. دلایل بازسازی ساختمان گاهی نتیجه تخریب بناهای تاریخی است که توسط ساکنان منطقه به عنوان آسیب زا تجربه می شود، مانند جنگ، اشتباهات برنامه ریزی و تخریب با انگیزه های سیاسی، گاهی اوقات صرفاً نتیجه بلایای طبیعی است. به عنوان مثال می توان به یونگدینگمن دروازه شهر پکن که به طور موقت قربانی ترافیک شد اشاره کرد.

بازسازی ساختمان

 

گزینه ها برای بازسازی ساختمان

رویکردهای مختلفی برای بازسازی وجود دارد که از نظر درجه وفاداری به اصل و حساسیت به اجرا متفاوت است. در معماری، گئورگ مورش بازسازی را به عنوان “روش علمی استخراج منابع برای بازسازی چیزهایی که از بین رفته اند، بدون توجه به زمانی که از آن زمان گذشته است” توصیف می کند. به عنوان مقال بازسازی واقعی به بازسازی ای گفته می‌شود که با استفاده از مواد مشابه و همان روش‌های ممکن پس از تحقیقات گسترده منبع انجام شود. اغلب از اجزای اصلی موجود استفاده می شود. این نوع بازسازی را می توان بیش از هر چیز در ساختمان های مهم فرهنگی و تاریخی یافت، که سپس به عنوان اشیایی برای تماشا و استفاده به عنوان موزه استفاده می شود. نمونه ای از آن تکمیل کلیسای جامع کلن است که سرانجام در اواخر قرن نوزدهم زمانی که نقشه های اولیه ساخت و ساز کشف شد و آنها دنبال شدند، تکمیل شد. همچنین بازسازی با شیوه های مدرن بازسازی‌ای است که به دلیل کمبود منابع، الزامات وفاداری به نسخه اصلی را برآورده نمی‌کند. نمونه‌های معمولی، برای مثال، زمانی هستند که فقط پلان‌های نما یا مستندات تصویری ساختمان‌ها حفظ می‌شوند – بقیه اطلاعات لازم تا آنجا که ممکن است با مقایسه آن با اشیاء مشابه معاصر “دوباره اختراع” می‌شوند. این نوع بازسازی «خلاقانه جدید»، همراه با تخیل فراوان، اوج شکوفایی خود را به ویژه در تاریخ گرایی (با نئورومانسک، نئوگوتیک، نئو رنسانس و نئوباروک) داشت. بسیاری از قلعه‌های نئوگوتیک از بقایای قلعه‌های قرون وسطایی مانند قلعه هوهن شوانگاو، قلعه ایلین دونان، اسکاتلند، قلعه هوهنزولرن و بسیاری دیگر تا ثلث اول قرن بیستم ایجاد شده‌اند.

 

بازسازی ساختمان

 

به چه مواردی در بازسازی منزل باید دقت کنیم؟

یک ساختمان بازسازی شده نیاز به مراقبت ویژه ای دارد، به خصوص در مورد سازه های قدیمی و مصالح ساختمانی، بلکه ساختمان های تاریخی اغلب مملو از شگفتی ها هستند و این شگفتی ها می توانند به سرعت جمع شوند. مهم نیست که چقدر به مرمت ساختمان علاقه دارید، نجات یک ساختمان تاریخی در شهر خود از تخریب یا پوسیدگی کار بسیار مهمی است. با این حال، اگر پروژه مرمت بنای تاریخی به درستی انجام شود، جان تازه ای به یک سازه زیبا می دهید.  هنگامی که برای اولین بار با یک پروژه مرمت ساختمان تاریخی شروع می کنید، ممکن است وسوسه شوید که فوراً کابینت ها، قالب گیری تاج و لوازم جدید را انتخاب کنید، اما اولین قدم شما باید بیشتر عملی باشد تا زیبایی. بناهای تاریخی گهگاه دارای عوارضی هستند که مستقیماً بر یکپارچگی ساختمان تأثیر می گذارد. هنگام به روز رسانی یک بنای تاریخی، حفظ و تعمیر تا حد امکان از سیستم ساختاری اصلی ترجیح داده می شود. با این حال، اگر متوجه شدید که امکانات بیشتری باید اضافه شود، ابتدا باید مطمئن شوید که ساختمان می‌تواند از چنین امکاناتی پشتیبانی کند. برخی از ساختمان‌های تاریخی دارای سیستم‌های سازه‌ای هستند که ممکن است در هنگام تغییر یا تعمیر عناصر آن نیاز به حساسیت داشته باشند و در برخی موارد، ممکن است لازم باشد یک سیستم ساختاری کاملاً جدید برای تقویت سیستم موجود با نوآوری‌های مدرن اضافه شود.

 

نوسازی ساختمان

بازسازی

ساختمان‌های تاریخی در طول سال‌ها تاریخ زیادی را به خود دیده‌اند، اما دارای ویژگی‌های معماری غنی، جزئیات طراحی و چیدمان‌های منحصربه‌فرد هستند که از زمان ساخت خانه‌های مدرن ناپدید شده‌اند. تعیین اهمیت تاریخی، فرهنگی یا معماری ساختمان شما برای افزایش آگاهی مهم است، اما همچنین می تواند به شما در هنگام درخواست کمک هزینه / کمک مالی و همچنین رعایت دستورالعمل های کدهای خاص کمک کند که به زودی در مورد جزئیات بیشتر صحبت خواهیم کرد. آیا یک رویداد تاریخی در اینجا رخ داده است؟ آیا این اولین ساختمان در نوع خود در منطقه بود؟ اینها تنها چند سوال هستند که می خواهید قبل از ایجاد هر گونه تغییر شدید در ظاهر ساختمان، پاسخ آن ها را بدانید. کارشناسان پیشنهاد می کنند با مورخان محلی، رهبران جامعه، و مالکان گذشته همکاری کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد ساختمان به دست آورید. بازسازی ساختمان‌های تاریخی به شما این امکان را می‌دهد که هنر و تاریخ محلی را زنده نگه دارید.

 

آیا ساختمان شما باید بازسازی شود؟

بسیاری از صاحب نظران معماری معتقدند که تمام ساختمان های جدید باید به آینده نگاه کنند نه گذشته. با این وجود، یک احساسات مردمی مداوم معتقد است که تراژدی طبیعی یا ساخته دست بشر نباید ما را از میراث مهم محروم کند و بازسازی دقیق مکان‌های شاخص از دست رفته یک فعالیت مشروع است. بازسازی ها در خدمت نیازهای عاطفی، میهنی، زیبایی شناختی و آموزشی است. علاوه بر این، اکثر بازسازی ها خصوصا بازسازی مسکونی، چه در اینجا و چه در خارج از کشور، دستاوردهای علمی و جدی هستند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | f 1

زمان نشان داده است که تعداد کمی از مردم از این مکان های دیدنی احیا شده پشیمان می شوند. برای نشان دادن این نکته، من در اینجا به پانزده بازسازی آشکار اشاره کردم که همه آنها اکنون امکانات عمومی نمادین هستند. معیار گنجاندن آثار بازسازی شده در این قطعه، بازآفرینی دقیق نمای بیرونی یک ساختمان کاملاً یا تقریباً از دست رفته است. چنین پروژه هایی ممکن است شامل تکرار فضای داخلی اصلی باشد یا نباشد. این تعریف مانع از ساختمان‌های تخریب‌شده مانند کلیساهای رن لندن می‌شود که در آن دیوارهای بیرونی از بلایتس تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده‌اند. با این حال، همانطور که در مورد دارتموث هال در زیر مورد بحث قرار گرفت، برخی از بازسازی ها سیستم های ساختاری مدرن و مواد ضد حریق را در خود جای داده اند. ممکن است دلایل قانع کننده ای برای انجام بازسازی وجود داشته باشد. چنین تصمیمی باید بر اساس درک روشنی از اهمیت دارایی میراث باشد. هنگامی که آن را به دست آوردید، می توانید هر گونه ضرر و فواید بازسازی را به این اهمیت مورد توجه قرار دهید.

 

میزان تقاضا برای بازسازی منزل

از قرن نوزدهم،جهان به طور کلی رویکردی مبتنی بر حفاظت و نه بازسازی یا بازسازی منزل را برای مدیریت دارایی‌های میراثی مانند بناهای باستانی و بناهای تاریخی اتخاذ کرده است. این رویکرد تا حدی از طریق آزمون و خطا ظاهر شد و سپس در طول زمان در سیاست دولت رسمیت یافت. در سیاست و رویه انگلیسی، مقاومت مستدلی در برابر کار مرمت و بازسازی وجود دارد. به طور خاص، بی میلی برای انجام کارهای مرمتی وجود دارد که به قیمت درک کامل دارایی میراث، «افزودن» را حذف می کند. مخالفت با کار بازسازی نیز در جایی ظاهر می شود که شواهد کافی برای اعتبار دارایی میراث بازسازی شده وجود نداشته باشد. این با مفهوم اهمیت نسبی که در راهنمای برنامه‌ریزی کنونی در انگلستان آمده است، تعدیل شده است. این مفهوم تشخیص می‌دهد که همه بخش‌های دارایی میراث از ارزش یکسانی در درک تاریخچه و توسعه آن برخوردار نیستند. همچنین تشخیص می دهد که تغییری که مهم ترین عناصر را حفظ یا افزایش می دهد، در حالی که اجازه از دست دادن اجزایی را می دهد که به اهمیت کمک نمی کنند، مطلوب است.

 

اهمیت بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

تصمیمات در مورد بازسازی یا عدم بازسازی معمولاً بر اساس اهمیت میراثی دارایی گرفته می شود. بازسازی جزئیات سنگر در یک ساختار دفاعی قرون وسطایی نمونه‌ای است که در آن آثار ممکن است برخی ارزش‌های میراثی مانند زیبایی‌شناختی را تقویت کنند، اما به اصالت آسیب می‌رسانند. پس از بازسازی، برخی از دارایی‌های میراث «جدید» می‌توانند با اطمینان از فراموش نشدن رویدادهایی که منجر به تخریب مکان اصلی شده‌اند، از اهمیت بالایی برخوردار شوند. آنها همچنین می توانند به عنوان نمادی از تجدید و آشتی عمل کنند. کتیبه ورشو به عنوان یک سایت میراث جهانی نمونه ای است که در آن در بیانیه ارزش جهانی برجسته به رسمیت شناخته شده و برجسته شده است. بنابراین، تصمیم گیری در مورد بازسازی شامل یافتن تعادل بین اثرات بالقوه است، در حالی که مزایای زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی را نیز در نظر می گیرد که یک پیشنهاد ممکن است ایجاد کند. بازسازی همچنین برای اینکه کاملاً معنادار باشد، باید بر اساس شواهد روشن و کافی باشد. هدف این است که از ایجاد چیزی که هرگز به آن شکل وجود نداشته است اجتناب شود و روشن شود که چه چیزی تازه بازسازی شده است. در حالی که بازسازی موفقیت آمیزی در جایی که این اصل به طور کامل رعایت نشده است، وجود داشته است، مفهوم اصالت اکنون برای هر گونه توجه به بازسازی ضروری است.

 

4 مزیت عمده بازسازی ساختمان

همه ما ممکن است ساختمان مدرن در پارک اداری مجاور یا توسعه جدید خانه‌ها در محله‌هایمان را به خاطر بازسازی مسکونی تحسین کنیم، اما آیا مزایای بازسازی ساختمان‌های تاریخی را در نظر گرفته‌اید و چرا این چنین خدمات مهمی است؟ چهار دلیل عمده وجود دارد که چرا شما (به عنوان یک جامعه یا فردی) باید به جای ساختاری جدید، بازسازی یا حفظ خانه یا ساختمان خود را در نظر بگیرید.

 

بازسازی ساختمان و فرهنگ

مرمت بناهای تاریخی ما را به گذشته متصل می کند. آنها یادآور فیزیکی چیزی هستند که قبل از ما آمده است و به ایجاد حس فرهنگ در یک محله کمک می کند. ساختمان‌های تاریخی مانند کتابخانه‌ها، کلیساها و املاک راهی برای مطالعه گذشته و درک جوامعی که پیش از ما بوده‌اند به ما می‌دهند. ساختمان های قدیمی دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که تکرار آن در ساختمان های تجاری جدید دشوار است. ممکن است بتوانید یک سازه جدید را شبیه به ساختار قبلی بسازید، اما تا زمانی که از تکنیک ها و مصالح ساختمانی یکسانی استفاده نشود، احساس مشابهی نخواهد داشت.

 

تاثیر بازسازی ساختمان بر آموزش و پرورش

حفظ خانه‌ها و ساختمان‌های تاریخی نه تنها برای معماران و سازندگان، بلکه برای دانش‌آموزان و جوامع نیز به عنوان ابزار یادگیری عمل می‌کند! به تمام آموزش های ملموسی فکر کنید که اگر بناهای تاریخی به جای حفظ یا بازسازی تخریب شوند، از بین می روند. بازدید از سازه‌های قدیمی راهی برای معماران و سازندگان برای مطالعه تکنیک‌ها و طراحی گذشته است و دانش‌آموزان و دیگران می‌توانند در مورد آنچه پیش از آن‌ها آمده است و آنچه ممکن است بر امروز تأثیر گذاشته باشد، بیاموزند. بازسازی بناهای تاریخی و استفاده از آنها به عنوان ابزار آموزشی ضروری است.

 

بازسازی ساختمان و اقتصاد

مرمت تاریخی نه تنها به نفع فرهنگ و آموزش است، بلکه به رونق اقتصاد نیز کمک می کند. به همه هزینه های گردشگری فکر کنید که می تواند با زنده نگه داشتن این سازه ها، و به همان شکلی که در دوران اوج خود بودند، به جامعه کمک کند. حفظ یا بازسازی ساختارهای قدیمی برای تجارت خوب است. البته برای سفر و گردشگری مفید است، اما به ایجاد شغل نیز کمک می کند. متخصصان زیادی وجود دارند که به دانش مورد نیاز برای بازسازی، حفظ و نگهداری صحیح ساختمان‌های قدیمی افتخار می‌کنند.

 

تاثیر بازسازی ساختمان بر محیط زیست

هر نوع بازسازی خانه و آپارتمان در مقایسه با ساختمان جدید سازگار با محیط زیست است. شما مواد را هدر نمی دهید، یا نیازی به موارد جدید ایجاد نمی کنید. همچنین، بازسازی سازه های موجود می تواند آنها را سازگارتر با محیط زیست یا بادوام تر کند تا هزینه های نگهداری را کاهش دهد. تلاش برای بازسازی ساختمان ها همچنین می تواند به محدود کردن سایر عوامل محیطی مانند پراکندگی حومه شهر، ترافیک و تخریب محیطی کمک کند. اولین واکنش شما به دوستدار محیط زیست ممکن است سرمایه گذاری در بسیاری از ابزارها و مواد جدید باشد – اما پاسخ ممکن است از قبل وجود داشته باشد! شما می توانید ساختاری را که دارای ارزش، تاریخ و معنی است، بدون نیاز به تخریب یا سرمایه گذاری در هزاران متریال جدید بازسازی کنید. با مرمت یا حفظ تاریخی، می توانید یک سازه را به ظاهر اصلی خود بازگردانید و در عین حال آن را بهینه تر کنید و ارزش آن را افزایش دهید. چهار روش مختلف برای حفظ یک بنای تاریخی وجود دارد:

 • توانبخشی در بازسازی ساختمان: افزودن یا تغییر دیگری به یک ملک برای همگام شدن با کاربری فعلی آن اما همچنان به شخصیت تاریخی آن احترام می گذارد.
 •  بازسازی: اگر قطعات گم شده باشند، می‌توان آن‌ها را دوباره ایجاد کرد تا با آنچه قبل از گم شدن وجود داشته مطابقت داشته باشد. این معمولا با کمک عکس های قدیمی انجام می شود. گاهی اوقات جنبه ها تغییر می کنند، اما اهمیت سابق را حفظ می کنند.
 • حفظ: حفظ یک ساختمان، وضعیت فعلی آن را در روزگار کنونی حفظ می‌کند و عناصر و قطعات تاریخی را در جای خود حفظ می‌کند.
 • مرمت: این ملک به همان شکلی که در یک لحظه خاص از تاریخ وجود داشته است، بازسازی می شود. معمولاً مصالح ساختمانی خاصی برای اطمینان از صحت تاریخی و رعایت قوانین مورد نیاز است. حفظ ارتباط با گذشته با انتخاب خدمات مرمت تاریخی، راهی فوق العاده برای بازگشت به جامعه و محیط شماست.

صنعتگران ما اطمینان حاصل می کنند که ساختمان ها را با استفاده از تمام مواد و دستورالعمل های مناسب حفظ یا بازسازی می کنند. ما با بسیاری از املاک قدیمی‌تر، از جمله ساختمان‌های ثبت ملی مکان‌های تاریخی، تکثیر و جایگزینی قطعات برای اطمینان از دقت تاریخی کار کرده‌ایم. ما زمان و مراقبت می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که ساختمان شما نه تنها مانند اصلی، بلکه حتی بهتر به نظر می رسد!

 

خدمات بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان ها مجموعه ای از کارهای سازمانی و ساختمانی، کارهای نصب و راه اندازی ساختمانی، شامل طیف نسبتاً گسترده ای از اقدامات ممکن – مدرن سازی، تخریب، ساخت و سازهای جانبی و سازه های اضافی چندین طبقه است. بازسازی در صورت نیاز به بهبودی در زندگی و همچنین افزایش راندمان عملکرد، افزایش حجم ساختمان و برای اهداف دیگر انجام می شود. همچنین در مواقعی که بارهای وارده بر ساختمان به طور موقت یا دائم افزایش می‌یابد، تأسیسات زیرزمینی و سازه‌های مدفون در حال توسعه هستند و همچنین در صورت خراب شدن سازه یا تغییر وضعیت زمین ضروری است. در حین بازسازی، می توان تغییراتی در عملکرد ساختمان، از نظر کمی و کیفی فضای داخلی ایجاد کرد تا مساحت کل ساختمان افزایش یابد و فضای زیرزمینی توسعه یابد. کار بر روی بازسازی ساختمان از انواع مختلف می تواند شامل فعالیت های متنوعی باشد، از کارهای تعمیر ساده و تکمیل فرآیندهای فنی پیچیده که نیازمند مداخلات مهندسی زمان بر و آموزش سطح بالای مجریان مستقیم است. به عنوان مثال برای شما متخصصان شرکت ما می توانند انواع کارهای بازسازی زیر را اجرا کنند:

 • برنامه ریزی مجدد معماری فضای داخلی بدون تأثیر بر عناصر سازه ای باربر
 • جایگزینی یا تقویت عناصر ساختاری یاتاقان شی ساختمانی
 • گسترش ساختمان مربع های اضافی یا افزایش تعداد طبقات ساختمان متناسب با قابلیت ساخت آن
 • تعویض تجهیزات فرسوده فنی و مهندسی و ارتباطات
 • بهبود بیان معماری ساختمان، بازسازی نماها، تکمیل و جایگزینی عناصر
 • برچیدن سازه
 • تعویض پنجره ها و درها، تغییر مکان آن ها
 • بهبود عایق حرارتی و صوتی محل
 • کنترل موارد در طول بازسازی تعدادی از عوامل مهم از جمله فرسودگی ساختمان، وضعیت فنی اجزای سازه، حجم سرمایه گذاری در بازسازی و تأثیر احتمالی، حضور سرمایه گذار، زمان بازسازی پیشنهادی و دیگر موارد

بازسازی ساختمان

 

برای بازسازی ساختمان با ما در تماس باشید

همانطور که قبلاً گفتیم، پروژه مرمت بناهای تاریخی کار کوچکی نیست، و داشتن تیمی از افراد مجرب برای کمک به ارائه کمک در طول فرآیند مرمت و در عین حال درک هدف نهایی از بازسازی ملک می تواند بسیار مفید باشد. یک پیمانکار و یک بازرس می توانند به تخمین مقدار کاری که باید انجام شود و هزینه آن کمک می کنند، در حالی که یک محقق می تواند به شما کمک کند مواد مناسب را برای کار خریداری کنید. ما می دانیم که ممکن است دوست داشته باشید به تنهایی با این نوع پروژه ها مقابله کنید، اما مطمئناً افراد با استعدادی را در اطراف خود می خواهید که می توانند در طول فرآیند بازسازی یک خانه تاریخی به شما کمک کنند. برای تماس با کارشناسان بازسازی گریت کابینت می توانید از شماره تلفن ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ استفاده کنید.

 

نکات مهم قبل از شروع بازسازی ساختمان کدام اند؟

بازسازی خانه سال هاست که دیگر یک رویا نیست و بسیاری از مردم اقدام به بازسازی خانه های قدیمی خود می کنند اما همان طور که به خوبی می دانید هنگام ساخت یک خانه، بسیار مهم است که تمام عناصر مهم را در مرحله ساخت و ساز برنامه ریزی کنید تا خانه پس از تکمیل، راحت و کاربردی باشد. این امر حتی برای خانه هایی که در حال بازسازی هستند نیز صادق است. علاوه بر طراحی چیدمان متناسب با سبک زندگی خانواده، اطمینان از دسترسی، تهویه و نور طبیعی داخل خانه از جمله کارهایی است که هنگام ساخت خانه باید انجام دهید.

چرا باید ساختمان را بازسازی کرد؟

بازسازی خانه و آپارتمان مزایای بسیاری دارد که این مزایا در خرید خانه یا ساختمان جدید از ابتدا از دست رفته است. شاید مزیت اصلی بازسازی خانه، فرصتی است که برای کشف خانه ای پر از شخصیت و ویژگی های اصلی ارائه می دهد. نکته دوم این است که یک پروژه نوسازی، اگر به درستی انجام شود، می تواند بازده چشمگیر سرمایه گذاری شما را ببیند. از طرف دیگر، املاکی که نیاز به نوسازی دارند، همیشه به راحتی به دست نمی‌آیند. همچنین خطر خرید یک حفره پولی وجود دارد که در نهایت سرمایه شما را تخلیه می کند و باعث ایجاد استرس بی مورد می شود.

چگونه برای بازسازی ساختمان برنامه ریزی کنیم؟

شروع یک پروژه نوسازی به همان اندازه که هیجان انگیز است دلهره آور است؛ به خصوص اگر تجربه بازسازی نداشته باشید. برنامه ریزی و زمانبندی کارها برای بازسازی خانه کاملا ضروری است. سعی نکنید بدون برنامه شروع کنید. این پروژه را در مسیر خود نگه می دارد و اطمینان حاصل می کند که شما و معاملاتی که برای کار روی پروژه وارد می کنید، ترتیب انجام کار را می دانید. یک برنامه مختصر و واضح از کارها، تک تک کارهایی را که هنگام بازسازی خانه مورد نیاز است، فهرست می‌کند، که به ترتیب درست برای کارآمدترین فرآیند تنظیم شده‌اند. همچنین در حالت ایده آل باید شامل این باشد که چه کسی باید چه کاری انجام دهد و چقدر هزینه دارد.

آیا بازسازی ساختمان صرفه اقتصادی دارد؟

با توجه به تجربه چندین و چند ساله ما و همکاران عزیز، همواره بازسازی کردن یک خانه از لحاظ اقتصادی فوق العاده به صرفه است، تنها مشکل حین بازسازی های بزرگ این است که برای مدت طولانی یعنی حداقل 4-6 هفته باید صبر کنید و یا در محل دیگری موقتا سکنا گزینید. چه خانه جدیدی خریده باشید و چه انتخاب کرده باشید مکانی را که سال ها در آن زندگی کرده اید بازسازی کنید، به استخدام یک پیمانکار معتبر از یک شرکت بازسازی معتبر کمک می کند. فردی را انتخاب کنید که تخصص و تجربه لازم برای انجام کار را داشته باشد و خدمات قابل اعتماد بازسازی خانه را ارائه دهد. قبل از شروع پروژه بازسازی، آنچه را که می خواهید تعیین کنید و یک بودجه واقعی تعیین کنید.

برای اقشار متوسط بازسازی ساختمان را توصیه می کنید؟

خوب است بدانید که بازسازی خانه و آپارتمان مزایای بسیاری دارد که این مزایا در خرید خانه یا ساختمان جدید از ابتدا از دست رفته است. شاید مزیت اصلی بازسازی خانه، فرصتی است که برای کشف خانه ای پر از شخصیت و ویژگی های اصلی ارائه می دهد. نکته دوم این است که یک پروژه نوسازی، اگر به درستی انجام شود، می تواند بازده چشمگیر سرمایه گذاری شما را ببیند.

 

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان و خدمات تخصصی شرکت گریت کابینت، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

موفق باشید!