احتمالا شما یا از همراهان خوب گریت کابینتی هستید که مطالب ما را دنبال می کنید و یا یک جستجوگر و دوست جدید که به دنبال خدمات بازسازی منزل است و با سرچ کردن این مطلب به سایت ما رسیده است. شاید واژه بازسازی منزل واژه غریبی برایتان باشد مخصوصا در یک سایت دکوراسیون داخلی و خدمات مربوط به کابینت، در کل هر چیزی که یک شرکت کابینت انجام می دهد. شاید نهایتا فکر کنید قرار است خدمتی به نام بازسازی کابینت را معرفی کنیم، اما صبر کنید! خودتان این راهنما را به دقت مطالعه کنید تا با یک خدمت جدید و شگفت انگیز دیگر از تیم جوان و پر انرژی طراحی و دکوراسیون داخلی و البته کابینت گریت آشنا شوید! در ادامه قصد معرفی این خدمت را به صورت کامل برای شما بزرگواران داریم. اگر کارهای ما برایتان جالب است، طرفدار دکوراسیون داخلی و بازسازی منزل هستید و یا به دنبال یک شرکت باتجربه با قیمتی مقرون به صرفه برای انجام بازسازی خانه، بازسازی آپارتمان یا موارد دیگر هستید، جای درستی آمده اید!

 

بازسازی چیست و چرا وجود دارد؟

بازسازی و در واقع همان بازسازی مسکونی منزل عبارت است از بازسازی نمونه اولیه آثار معماری آسیب دیده یا تخریب شده، بناهای تاریخی یا بخش هایی از ساختمان ها. بازسازی ساختمان ها برای قرن ها یک امر رایج بوده است. منشور ICOMOS Burra، “بازسازی” را به عنوان بازگرداندن یک ساختمان آسیب دیده به وضعیت شناخته شده قبلی با معرفی مواد جدید تعریف می کند. این به مفاهیم معماری مرمت و حفظ مربوط می شود، که در آن گسترده ترین شکل بازسازی ایجاد یک ماکت از یک ساختمان تخریب شده است.

 

چرا بازسازی منزل اهمیت دارد؟

دلایل بازسازی منزل گاهی نتیجه تخریب بناهای تاریخی است که توسط ساکنان منطقه به عنوان آسیب زا تجربه می شود، مانند جنگ، اشتباهات برنامه ریزی و تخریب با انگیزه های سیاسی، گاهی اوقات صرفاً نتیجه بلایای طبیعی است. به عنوان مثال می توان به یونگدینگمن (دروازه شهر پکن که به طور موقت قربانی ترافیک شد)، کمپین سنت مارک در ونیز (فروپاشی در سال 1902)، خانه سر سیاه (ریگا)، دروازه ایبری و کلیسای کوچک و کلیسای جامع مسیح ناجی در مسکو (تخریب شده توسط) اشاره کرد. دستور ژوزف استالین)، Dresden Frauenkirche و Semperoper در درسدن (در پایان جنگ جهانی دوم بمباران شد).

بازسازی منزلیک نمونه مشخصاً شناخته شده، بازسازی مرکز شهر تاریخی ورشو و بازسازی منزل ها در این شهر پس از سال 1945 است. شهر قدیمی و قلعه سلطنتی در آغاز جنگ جهانی دوم به شدت آسیب دیده بودند. پس از قیام ورشو در سال 1944، به طور سیستماتیک توسط سربازان آلمانی با خاک یکسان شد. بازسازی مرکز تاریخی ورشو (به عنوان مثال، کلیسای جامع سنت جان، کلیسای سنت کازیمیرز، قلعه Ujazdów) و، به عنوان مثال، ماکت ساخته شده از Stari Most. در موستار (بوسنی هرزگوین) با تایید رسمی یونسکو مواجه شده اند. زمان‌های دیگر، بازسازی‌هایی در مورد مکان‌هایی انجام می‌شود که اهمیت تاریخی و فرهنگی تا مدت‌ها پس از تخریب آن شناخته نشده بود، که در آمریکای شمالی رایج است، به‌ویژه با توجه به تاریخ اولیه آن. به عنوان مثال می توان به بازسازی ویلیامزبورگ مستعمره در ویرجینیا، بازسازی سازه های متعدد در پارک ملی تاریخی استقلال در فیلادلفیا، و پارک تاریخی فورت ویلیام در انتاریو، کانادا اشاره کرد.

 

انواع بازسازی منزل

رویکردهای مختلفی برای بازسازی وجود دارد که از نظر درجه وفاداری به اصل و حساسیت به اجرا متفاوت است. در معماری، گئورگ مورش بازسازی را به عنوان “روش علمی استخراج منابع برای بازسازی چیزهایی که از بین رفته اند، بدون توجه به زمانی که از آن زمان گذشته است” توصیف می کند.

 

بازسازی منزل طبق بنای قبلی

به بازسازی ای گفته می‌شود که با استفاده از مواد مشابه و همان روش‌های ممکن پس از تحقیقات گسترده منبع برای بازسازی مسکونی انجام شود. اغلب از اجزای اصلی موجود استفاده می شود. این نوع بازسازی را می توان بیش از هر چیز در ساختمان های مهم فرهنگی و تاریخی یافت، که سپس به عنوان اشیایی برای تماشا و استفاده به عنوان موزه استفاده می شود. نمونه ای از آن تکمیل کلیسای جامع کلن است که سرانجام در اواخر قرن نوزدهم زمانی که نقشه های اولیه ساخت و ساز کشف شد و آنها دنبال شدند، تکمیل شد.

 

بازسازی منزل به صورت مدرن

بازسازی‌ای است که به دلیل کمبود منابع، الزامات وفاداری به نسخه اصلی را برآورده نمی‌کند. نمونه‌های معمولی، برای مثال، زمانی هستند که فقط پلان‌های نما یا مستندات تصویری ساختمان‌ها حفظ می‌شوند – بقیه اطلاعات لازم تا آنجا که ممکن است با مقایسه آن با اشیاء مشابه معاصر “دوباره اختراع” می‌شوند. این نوع بازسازی «خلاقانه جدید»، همراه با تخیل فراوان، اوج شکوفایی خود را به ویژه در تاریخ گرایی (با نئورومانسک، نئوگوتیک، نئو رنسانس و نئوباروک) داشت. بسیاری از قلعه‌های نئوگوتیک از بقایای قلعه‌های قرون وسطایی مانند قلعه هوهن شوانگاو، قلعه ایلین دونان، اسکاتلند، قلعه هوهنزولرن و بسیاری دیگر تا ثلث اول قرن بیستم ایجاد شده‌اند.

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 28 helstyn castle palace reconstruction atelier r boysplaynice full

 

به چه مواردی در بازسازی منزل باید دقت کنیم؟

توجه به چند مورد زیر خالی از لطف نخواهد بود:

  • ساختارهای اصلی اغلب فقط به طور ناقص مستند شده بودند، بنابراین قسمت های از دست رفته باید دوباره فکر شوند.
  • مصالح ساختمانی یا تکنیک‌های ساختمانی که برای ساخت نسخه اصلی استفاده شده‌اند به سختی یا اصلاً در دسترس نیستند یا از نظر مالی مقرون به صرفه نیستند. همین امر در مورد صنعتگرانی که هنوز (یا دوباره) بر تکنیک ها و مواد تاریخی تسلط دارند صدق می کند.
  • اصل با فضای مورد نیازی که استفاده جدید از ساختمان ایجاد می کند مطابقت ندارد. داخل ساختمان بازسازی و تقسیم بندی خواهد شد.
  • ماکت الزامات ایمنی استاتیک امروزی را برآورده نمی کند، بنابراین باید ساختار را تغییر دهید.
  • اصل یا ماکت با همان ساختار داخلی با مقررات ایمنی قانونی، مانند حفاظت در برابر آتش یا مسیرهای فرار مطابقت ندارد.
  • اصل یا ماکت الزامات قانونی امروزی را برآورده نمی کند
  • اگر بازسازی منزل دقیقاً اجرا شود، نسخه اصلی دیگر نیازهای رفاهی امروزی (تهویه مطبوع، مهندسی برق، تاسیسات بهداشتی) را برآورده نمی‌کند، بنابراین طرح اصلی مطابق با آن اقتباس شده است.

در کل مرمت و بازسازی بناهای تاریخی کار کوچکی نیست. نه تنها ساختمان نیاز به مراقبت ویژه ای دارد، به خصوص در مورد سازه های قدیمی و مصالح ساختمانی، بلکه ساختمان های تاریخی اغلب مملو از شگفتی ها هستند و این شگفتی ها می توانند به سرعت جمع شوند. مهم نیست که چقدر به مرمت ساختمان علاقه دارید، نجات یک ساختمان تاریخی در شهر خود از تخریب یا پوسیدگی کار بسیار مهمی است. با این حال، اگر پروژه مرمت بنای تاریخی به درستی انجام شود، جان تازه ای به یک سازه زیبا می دهید. قبل از اینکه متعهد شوید یک بنای تاریخی را نجات دهید، باید آماده باشید و بهتر از کارشناسانی که قبلاً این کار را انجام داده اند، از چه کسی بیاموزید؟

 

راه هایی برای خنثی کردن چالش های بازسازی منزل

هنگامی که برای اولین بار با یک پروژه بازسازی ساختمان تاریخی شروع می کنید، ممکن است وسوسه شوید که فوراً کابینت ها، قالب گیری تاج و لوازم جدید را انتخاب کنید، اما اولین قدم شما باید بیشتر عملی باشد تا زیبایی. بناهای تاریخی گهگاه دارای عوارضی هستند که مستقیماً بر یکپارچگی ساختمان تأثیر می گذارد. هنگام به روز رسانی یک بنای تاریخی، حفظ و تعمیر تا حد امکان از سیستم ساختاری اصلی ترجیح داده می شود. با این حال، اگر متوجه شدید که امکانات بیشتری باید اضافه شود، ابتدا باید مطمئن شوید که ساختمان می‌تواند از چنین امکاناتی پشتیبانی کند. برخی از ساختمان‌های تاریخی دارای سیستم‌های سازه‌ای هستند که ممکن است در هنگام تغییر یا تعمیر عناصر آن نیاز به حساسیت داشته باشند و در برخی موارد، ممکن است لازم باشد یک سیستم ساختاری کاملاً جدید برای تقویت سیستم موجود با نوآوری‌های مدرن اضافه شود.

 

نوسازی ارجحیت دارد

ساختمان‌های تاریخی در طول سال‌ها تاریخ زیادی را به خود دیده‌اند، اما دارای ویژگی‌های معماری غنی، جزئیات طراحی و چیدمان‌های منحصربه‌فرد هستند که از زمان ساخت خانه‌های مدرن ناپدید شده‌اند. تعیین اهمیت تاریخی، فرهنگی یا معماری ساختمان شما برای افزایش آگاهی مهم است، اما همچنین می تواند به شما در هنگام درخواست کمک هزینه / کمک مالی و همچنین رعایت دستورالعمل های کدهای خاص کمک کند که به زودی در مورد جزئیات بیشتر صحبت خواهیم کرد. آیا یک رویداد تاریخی در اینجا رخ داده است؟ آیا این اولین بازسازی ساختمان در نوع خود در منطقه بود؟ اینها تنها چند سوال هستند که می خواهید قبل از ایجاد هر گونه تغییر شدید در ظاهر ساختمان، پاسخ آن ها را بدانید. کارشناسان پیشنهاد می کنند با مورخان محلی، رهبران جامعه، و مالکان گذشته همکاری کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد ساختمان به دست آورید. بازسازی ساختمان‌های تاریخی به شما این امکان را می‌دهد که هنر و تاریخ محلی را زنده نگه دارید.

 

هویت خانه را طی بازسازی منزل حفظ کنید

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | e 1

شخصیت یک بنای تاریخی باید تا حد امکان در هنگام ترکیب الحاقات جدید مورد احترام قرار گیرد. مهم نیست که تغییرات ایجاد شده چقدر بزرگ باشند، هر کدام می توانند در طول زمان تاثیر قابل توجهی بر ساختمان داشته باشند و باید مراقبت های ویژه ای برای جلوگیری از هرگونه از دست دادن بالقوه یکپارچگی انجام شود. هرگونه تغییر یا ارتقای مورد نظر شما باید مطابق با هدف طراحی خاص معمار اصلی باشد و همچنین باید برای جلوگیری از آسیب به ویژگی ها و پرداخت های تعیین کننده شخصیت نصب شود. تا آنجا که ممکن است در اطراف بافت تاریخی کار کنید. اگر اختلال اجتناب ناپذیر است، هر گونه جایگزینی باید تا حد امکان با طرح، رنگ، بافت و مواد اولیه مطابقت داشته باشد. اگر جایگزینی مواد اجتناب ناپذیر است، آنها باید همان شکل، طرح و ظاهر کلی را به عنوان ویژگی تاریخی نشان دهند و چنین تغییراتی باید به خوبی مستند شوند.

 

برای بازسازی منزل با ما در تماس باشید

آخرین، اما مطمئنا نه کم اهمیت، همیشه عاقلانه است که تیمی از متخصصان را برای کمک جمع آوری کنید. همانطور که قبلاً گفتیم، پروژه مرمت بناهای تاریخی کار کوچکی نیست، و داشتن تیمی از افراد مجرب برای کمک به ارائه کمک در طول فرآیند مرمت و در عین حال درک هدف نهایی از بازسازی ملک می تواند بسیار مفید باشد. یک پیمانکار و یک بازرس می توانند به تخمین مقدار کاری که باید انجام شود و هزینه آن کمک می کنند، در حالی که یک محقق می تواند به شما کمک کند مواد مناسب را برای کار خریداری کنید. ما می دانیم که ممکن است دوست داشته باشید به تنهایی با این نوع پروژه ها مقابله کنید، اما مطمئناً افراد با استعدادی را در اطراف خود می خواهید که می توانند در طول فرآیند بازسازی یک خانه تاریخی به شما کمک کنند. برای تماس با کارشناسان بازسازی گریت کابینت می توانید از شماره تلفن ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ استفاده کنید.

 

آیا من به بازسازی منزل نیاز دارم؟

بازسازی آثار تاریخی و معماری تخریب شده از دیرباز به عنوان چیزی کمتر از بیان معماری جدی تلقی می شود. معمولاً از دست دادن یک اثر مهم به عنوان فرصتی برای بازسازی با ساختاری که بازتاب زیبایی‌شناسی و سبک زندگی معاصر است، تلقی می‌شود. بسیاری از صاحب نظران معماری معتقدند که تمام ساختمان های جدید باید به آینده نگاه کنند نه گذشته. با این وجود، یک احساسات مردمی مداوم معتقد است که تراژدی طبیعی یا ساخته دست بشر نباید ما را از میراث مهم محروم کند و بازسازی دقیق مکان‌های شاخص از دست رفته یک فعالیت مشروع است. بازسازی ها در خدمت نیازهای عاطفی، میهنی، زیبایی شناختی و آموزشی است. علاوه بر این، اکثر بازسازی ها، چه در اینجا و چه در خارج از کشور، دستاوردهای علمی و جدی هستند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | f 1

زمان نشان داده است که تعداد کمی از مردم از این مکان های دیدنی احیا شده پشیمان می شوند. برای نشان دادن این نکته، من در اینجا به پانزده بازسازی آشکار اشاره کردم که همه آنها اکنون امکانات عمومی نمادین هستند. معیار گنجاندن آثار بازسازی شده در این قطعه، بازآفرینی دقیق نمای بیرونی یک ساختمان کاملاً یا تقریباً از دست رفته است. چنین پروژه هایی ممکن است شامل تکرار فضای داخلی اصلی باشد یا نباشد. این تعریف مانع از ساختمان‌های تخریب‌شده مانند کلیساهای رن لندن می‌شود که در آن دیوارهای بیرونی از بلایتس تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده‌اند. با این حال، همانطور که در مورد دارتموث هال در زیر مورد بحث قرار گرفت، برخی از بازسازی ها سیستم های ساختاری مدرن و مواد ضد حریق را در خود جای داده اند. ممکن است دلایل قانع کننده ای برای انجام بازسازی وجود داشته باشد. چنین تصمیمی باید بر اساس درک روشنی از اهمیت دارایی میراث باشد. هنگامی که آن را به دست آوردید، می توانید هر گونه ضرر و فواید بازسازی را به این اهمیت مورد توجه قرار دهید. در حالی که این امر در مورد هر تصمیمی که در مدیریت مثبت محیط تاریخی گرفته می شود صادق است، بازسازی مسائل خاصی را برای اصالت دارایی ایجاد می کند.

 

میزان تقاضا برای بازسازی منزل

از قرن نوزدهم،جهان به طور کلی رویکردی مبتنی بر حفاظت و نه بازسازی یا بازسازی را برای مدیریت دارایی‌های میراثی مانند بناهای باستانی و بناهای تاریخی اتخاذ کرده است. این رویکرد تا حدی از طریق آزمون و خطا ظاهر شد و سپس در طول زمان در سیاست دولت رسمیت یافت. در سیاست و رویه انگلیسی، مقاومت مستدلی در برابر کار مرمت و بازسازی وجود دارد. به طور خاص، بی میلی برای انجام کارهای مرمتی وجود دارد که به قیمت درک کامل دارایی میراث، «افزودن» را حذف می کند. مخالفت با کار بازسازی نیز در جایی ظاهر می شود که شواهد کافی برای اعتبار دارایی میراث بازسازی شده وجود نداشته باشد. این با مفهوم اهمیت نسبی که در راهنمای برنامه‌ریزی کنونی در انگلستان آمده است، تعدیل شده است. این مفهوم تشخیص می‌دهد که همه بخش‌های دارایی میراث از ارزش یکسانی در درک تاریخچه و توسعه آن برخوردار نیستند. همچنین تشخیص می دهد که تغییری که مهم ترین عناصر را حفظ یا افزایش می دهد، در حالی که اجازه از دست دادن اجزایی را می دهد که به اهمیت کمک نمی کنند، مطلوب است.

 

اهمیت بازسازی منزل

تصمیمات در مورد بازسازی یا عدم بازسازی معمولاً بر اساس اهمیت میراثی دارایی گرفته می شود. این اهمیت در ارزش‌های میراثی نهفته است که در اصول حفاظت از انگلستان تاریخی ذکر شده است. مهم است که به رسمیت شناخته شود که ترمیم می تواند تأثیرات مثبت و منفی بر این ارزش ها داشته باشد. در یک دارایی میراث گسترده مانند یک شهر تاریخی، مرمت و در برخی موارد بازسازی ویژگی‌های معماری اغلب می‌تواند ارزش‌های میراث را افزایش دهد. نوع ویژگی هایی که می تواند به این امر دست یابد ممکن است پنجره ها و درهای سنتی و بازآفرینی قلمرو عمومی باشد. با این حال، در مورد بناهای تاریخی یا ساختمان‌های منفرد، بازسازی می‌تواند برخی ارزش‌ها را افزایش دهد و در عین حال به برخی دیگر آسیب برساند.

بازسازی جزئیات سنگر در یک ساختار دفاعی قرون وسطایی نمونه‌ای است که در آن آثار ممکن است برخی ارزش‌های میراثی مانند زیبایی‌شناختی را تقویت کنند، اما به اصالت آسیب می‌رسانند. پس از بازسازی، برخی از دارایی‌های میراث «جدید» می‌توانند با اطمینان از فراموش نشدن رویدادهایی که منجر به تخریب مکان اصلی شده‌اند، از اهمیت بالایی برخوردار شوند. آنها همچنین می توانند به عنوان نمادی از تجدید و آشتی عمل کنند. کتیبه ورشو به عنوان یک سایت میراث جهانی نمونه ای است که در آن در بیانیه ارزش جهانی برجسته به رسمیت شناخته شده و برجسته شده است. بنابراین، تصمیم گیری در مورد بازسازی شامل یافتن تعادل بین اثرات بالقوه است، در حالی که مزایای زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی را نیز در نظر می گیرد که یک پیشنهاد ممکن است ایجاد کند. بازسازی همچنین برای اینکه کاملاً معنادار باشد، باید بر اساس شواهد روشن و کافی باشد. هدف این است که از ایجاد چیزی که هرگز به آن شکل وجود نداشته است اجتناب شود و روشن شود که چه چیزی تازه بازسازی شده است. در حالی که بازسازی تجاری موفقیت آمیزی در جایی که این اصل به طور کامل رعایت نشده است، وجود داشته است، مفهوم اصالت اکنون برای هر گونه توجه به بازسازی اداری ضروری است.

بازسازیدر حالی که در بسیاری از موارد، اشکال سنتی ساخت و ساز متناسب با بافت فرهنگی یک دارایی میراثی، گزینه ارجح خواهد بود، در عمل انتخاب مصالح و روش های ساخت ممکن است توسط عواملی مانند در دسترس بودن مصالح، مهارت ها و مواد لازم محدود شود. ، گاهی اوقات، هزینه ملاحظات بیشتر ممکن است شامل نیاز به رعایت قوانین ساختمانی یا افزایش انعطاف پذیری بازسازی در برابر تهدیدات آینده مانند آتش سوزی، سیل یا زلزله باشد. همچنین در مواردی که یک دارایی میراثی در چندین دوره مختلف، گاهی اوقات توسط فرهنگ های مختلف ساخته شده است، اصالت در نظر گرفته شود. حتی ممکن است این دارایی در گذشته بازسازی شده باشد. چنین مواردی نیاز به تفکر دقیق و تعادل دارد – آیا همه اجزای تشکیل دهنده چنین دارایی میراثی باید بازسازی شوند یا اهمیت نسبی باید بیشتر تأثیرگذار باشد؟

 

بازسازی منزل چیست؟

بازسازی منزل مجموعه ای از کارهای سازمانی و ساختمانی، کارهای نصب و راه اندازی ساختمانی، شامل طیف نسبتاً گسترده ای از اقدامات ممکن مانند مدرن سازی، تخریب، ساخت و سازهای جانبی و سازه های اضافی چندین طبقه است.

چرا بازسازی منزل امری ضروری است؟

بازسازی در صورت نیاز به بهبودی در زندگی و همچنین افزایش راندمان عملکرد، افزایش حجم ساختمان و برای اهداف دیگر انجام می شود. همچنین در مواقعی که بارهای وارده بر ساختمان به طور موقت یا دائم افزایش می‌یابد، تأسیسات زیرزمینی و سازه‌های مدفون در حال توسعه هستند و همچنین در صورت خراب شدن سازه یا تغییر وضعیت زمین ضروری است.

بازسازی منزل به چه شکل و از کجا آغاز می شود؟

شروع یک پروژه نوسازی منزل به همان اندازه که هیجان انگیز است دلهره آور است؛ به خصوص اگر تجربه بازسازی نداشته باشید. برنامه ریزی و زمانبندی کارها برای بازسازی خانه کاملا ضروری است. سعی نکنید بدون برنامه شروع کنید. این پروژه را در مسیر خود نگه می دارد و اطمینان حاصل می کند که شما و معاملاتی که برای کار روی پروژه وارد می کنید، ترتیب انجام کار را می دانید. یک برنامه مختصر و واضح از کارها، تک تک کارهایی را که هنگام بازسازی خانه مورد نیاز است، فهرست می‌کند، که به ترتیب درست برای کارآمدترین فرآیند تنظیم شده‌اند. همچنین در حالت ایده آل باید شامل این باشد که چه کسی باید چه کاری انجام دهد و چقدر هزینه دارد.

آیا بازسازی منزل من به صرفه خواهد بود؟

با توجه به تجربه چندین و چند ساله ما و همکاران عزیز، همواره بازسازی کردن یک خانه از لحاظ اقتصادی فوق العاده به صرفه است، تنها مشکل حین بازسازی های بزرگ این است که برای مدت طولانی یعنی حداقل 4-6 هفته باید صبر کنید و یا در محل دیگری موقتا سکنا گزینید. چه خانه جدیدی خریده باشید و چه انتخاب کرده باشید مکانی را که سال ها در آن زندگی کرده اید بازسازی کنید، به استخدام یک پیمانکار معتبر از یک شرکت بازسازی معتبر کمک می کند. فردی را انتخاب کنید که تخصص و تجربه لازم برای انجام کار را داشته باشد و خدمات قابل اعتماد بازسازی خانه را ارائه دهد. قبل از شروع پروژه بازسازی، آنچه را که می خواهید تعیین کنید و یک بودجه واقعی تعیین کنید.

آیا بازسازی منزل در خانواده های ایرانی متداول است؟

بازسازی منزل برای قرن ها یک امر رایج بوده است اما فقط درمورد بناهای تاریخی یا مهم مخصوصا در ایران که بناهای تاریخی بسیار دارد اما اخیرا بازسازی منزل هم تقاضای فراوانی پیدا کرده و امروزه شرکت های بزرگی مانند شرکت بازسازی گریت خدمات مربوط به بازسازی مسکونی و بازسازی منزل و آپارتمان را ارائه می کنند.

 

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان و خدمات تخصصی شرکت گریت کابینت، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

موفق باشید!