خانه برای شما چه معنی ای دارد؟ محل استراحت؟ آرامش؟ محلی که در آن بزرگ شده اید؟ یا اولین مکانی که با درآمد خودتان خریده یا اجاره کرده اید؟ دلیلش مهم نیست، همه ما احساس تعلق خاطر به خانه های خود داریم، مخصوصا اگر خانه های ما قدیمی باشند و زمان زیادی در آن ها بوده باشیم. به همین دلیل وقتی فرسوده می شوند و مجبور به اسباب کشی و تخریب می شویم، دلگیر می شویم و به قول معروف دلمان می خواهد خانه خود را همه جا به دوش بکشیم و همیشه در همان محل با همان روح و حس و حال زندگی کنیم، خب راستش می توان خانه را به دوش نکشید اما سالیان سال در آن زندگی کرد! به مطلب جدید ما درمورد بازسازی خانه و آپارتمان خوش آمدید! در ادامه قصد معرفی این خدمت یعنی بازسازی خانه را به صورت کامل برای شما بزرگواران داریم. اگر کارهای ما برایتان جالب است، طرفدار دکوراسیون داخلی و بازسازی مسکونی هستید و یا به دنبال یک شرکت بازسازی باتجربه با قیمتی مقرون به صرفه برای انجام بازسازی ویلا، بازسازی خانه و بازسازی آپارتمان یا موارد دیگر هستید، جای درستی آمده اید!

 

بازسازی خانه قدیمی دوست داشتنی شما رویا نیست!

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | IMG 7879

بازسازی خانه سال هاست که دیگر یک رویا نیست و بسیاری از مردم اقدام به بازسازی خانه های قدیمی خود می کنند اما همان طور که به خوبی می دانید هنگام ساخت یک خانه، بسیار مهم است که تمام عناصر مهم را در مرحله ساخت و ساز برنامه ریزی کنید تا خانه پس از تکمیل، راحت و کاربردی باشد. این امر حتی برای خانه هایی که در حال بازسازی هستند نیز صادق است. علاوه بر طراحی چیدمان متناسب با سبک زندگی خانواده، اطمینان از دسترسی، تهویه و نور طبیعی داخل خانه از جمله کارهایی است که هنگام ساخت خانه باید انجام دهید. برای سهولت آگاهی صاحبان خانه از موارد مختلفی که باید در نظر گرفته شوند، این نکات ساخت خانه را گردآوری کرده ایم که شامل اندازه گیری های توصیه شده برای اتاق های مختلف خانه است. این نکات به ویژه برای بازسازی خانه قدیمی شما موثر خواهند بود پس به دقت مطالعه کنید!

 

بازسازی خانه؛ راهنمایی کامل برای مدرن کردن خانه شما

بازسازی خانه و آپارتمان مزایای بسیاری دارد که این مزایا در خرید خانه یا ساختمان جدید از ابتدا از دست رفته است. شاید مزیت اصلی بازسازی خانه، فرصتی است که برای کشف خانه ای پر از شخصیت و ویژگی های اصلی ارائه می دهد. نکته دوم این است که یک پروژه نوسازی، اگر به درستی انجام شود، می تواند بازده چشمگیر سرمایه گذاری شما را ببیند. از طرف دیگر، املاکی که نیاز به نوسازی دارند، همیشه به راحتی به دست نمی‌آیند. همچنین خطر خرید یک حفره پولی وجود دارد که در نهایت سرمایه شما را تخلیه می کند و باعث ایجاد استرس بی مورد می شود – اگرچه اگر بدانید که باید به چه چیزی توجه کنید، این امر قابل اجتناب است. و این دقیقاً همان چیزی است که راهنمای نوسازی یک خانه برای آن ارائه شده است؛ تا شما را با دانش مناسب مسلح کند تا مطمئن شوید پروژه شما هیجان انگیز و با ارزش است! در راهنمای خود، همه موارد ضروری را پوشش می‌دهیم، از نحوه حذف هرگونه خطر از خرید خود با نظرسنجی‌های صحیح، نحوه برخورد با مسائلی که ممکن است در این مسیر به وجود بیاید، و همچنین به شما بینشی گام به گام ارائه می‌کنیم. در فرآیند مدیریت بازسازی همه چیزهایی که در طول مسیر سفر بازسازی خود باید بدانید را آورده ایم و تنها لازم است که آن ها را دقیق مطالعه کنید.

 

برای بازسازی خانه از کجا شروع کنیم؟

بازسازی خانه

شروع یک پروژه نوسازی به همان اندازه که هیجان انگیز است دلهره آور است؛ به خصوص اگر تجربه بازسازی نداشته باشید. برنامه ریزی و زمانبندی کارها برای بازسازی خانه کاملا ضروری است. سعی نکنید بدون برنامه شروع کنید. این پروژه را در مسیر خود نگه می دارد و اطمینان حاصل می کند که شما و معاملاتی که برای کار روی پروژه وارد می کنید، ترتیب انجام کار را می دانید. یک برنامه مختصر و واضح از کارها، تک تک کارهایی را که هنگام بازسازی خانه مورد نیاز است، فهرست می‌کند، که به ترتیب درست برای کارآمدترین فرآیند تنظیم شده‌اند. همچنین در حالت ایده آل باید شامل این باشد که چه کسی باید چه کاری انجام دهد و چقدر هزینه دارد. در اینجا یک برنامه معمولی از آثار است. البته بسته به ماهیت پروژه این مقدار متفاوت خواهد بود. طراح یا سازنده خانه شما می تواند به شما مشاوره دهد. به طور کلی کارهایی که طی بازسازی لازم الاجرا هستند را آورده ایم:

 • ارزیابی وضعیت فعلی خانه برای بازسازی خانه
 • توقف فرسودگی بیشتر خانه
 • کمک های مالی / امتیازات مالیاتی
 • بررسی قانونی و دریافت مجوزها
 • پایداری سازه
 • کار تخریب
 • مقابله با نم ساختمان
 • زهکشی ها
 • کارهای ساختمانی عمده
 • مقاومت ساختمان در برابر شرایط جوی خاص
 • کارهای خارجی بنا
 • گچ کاری
 • کفپوش ثابت
 • تزئین و چیدمان خانه
 • تمیز کردن نهایی

 

نوسازی یا بازسازی؟

بازسازی بیشتر شبیه ترمیم است. بازگرداندن چیزی به حالت اولیه خود، برای تجدید قوا و طراوت. بازسازی اساساً به تغییر یک ساختمان، شاید از طریق تغییر طرح یا گسترش آن اشاره دارد. خرید خانه برای بازسازی آن اغلب سخت ترین بخش از کل فرآیند بازسازی خانه است. املاکی که نیاز به مدرنیزه شدن دارند همیشه تقاضای زیادی دارند و در نتیجه غیرمعمول نیست که مردم برای شکست دادن رقبا بیشتر از ارزش یک خانه بپردازند. خریداران نقدی نسبت به کسانی که به وام مسکن متکی هستند موفق‌تر هستند، زیرا دریافت وام مسکن برای ملک به ارزیابی مستقل بستگی دارد تا اطمینان حاصل شود که خانه برای بازسازی مسکونی به اندازه پیشنهاد پذیرفته شده شما ارزش دارد.

بازسازی خانه

با این حال، با وجود فروش سریع املاک پرتقاضا، مهم است که خونسردی خود را حفظ کنید و مطمئن شوید که ملک برای شما کار می‌کند و همچنین بررسی‌هایی برای آشکار کردن هر گونه مشکل تشخیص داده نشده که ممکن است بودجه شما را کم‌ کند، انجام دهید. خوشبختانه مجبور نیستید کور کورانه یک خانه بخرید یا برای پروژه بازسازی پولی بدهید که ارزشش را نداشته باشد و حتی قبل از اینکه پروژه بازسازی را خریداری کنید، می توان به خوبی از وضعیت یک خانه دید. املاکی که نیاز به بازسازی دارند اغلب در حراجی یا با استفاده از سیستم پیشنهادی مهر و موم شده از شرط بندی ها و پیشنهادات نهایی فروخته می شوند. آشنایی با نحوه عملکرد این سیستم‌ها و ایجاد اعتماد به نفس برای بررسی حراج خانه‌ها می‌تواند منجر به تضمین یک ملک نوسازی با قیمت عالی شود. برای اینکه بفهمید آیا خانه ای ارزش خرید برای بازسازی مسکونی را دارد و پتانسیل مناسبی دارد، هنگام مشاهده ملک باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • پتانسیل بازسازی ملک چقدر است؟
 • آیا فضایی برای گسترش وجود دارد؟
 • به خانه های همسایه نگاه کنید. آیا آن ها در گرفتن مجوز برنامه ریزی برای بازسازی مشابه آنچه شما در ذهن دارید موفق بوده اند؟
 • آیا خانه در مکان مناسب برای شما قرار دارد؟
 • چه مقدار از کار ساختاری در سطح خواهد بود؟
 • سقف قیمت خانه ها در این منطقه چقدر است؟ آیا بازسازی منزل شما می تواند ارزش ملک را بیافزاید؟
 • چه هزینه هایی با خرید خانه برای بازسازی مرتبط است؟
 • چه شرکت هایی را می توانید استخدام کنید؟

 

خرید خانه و بازسازی آن!

اگر علاقه مند به خرید خانه ای برای بازسازی هستید، یک نقشه بردار مجاز می تواند به شما کمک کند و هرگونه مشکل بالقوه ای را که می تواند بر فروش تأثیر بگذارد را علامت گذاری کند. در واقع می توان قبل از ارائه پیشنهاد در مورد ملک در صورت رضایت صاحب خانه، یک نظرسنجی ترتیب داد، اما این معمولاً پس از پذیرفته شدن پیشنهاد انجام می شود. نقشه بردار قادر خواهد بود گزارشی از ساختمان ارائه دهد که باید هر منطقه مورد نگرانی را برجسته کند و ایده ای از تعمیرات اساسی مورد نیاز و هزینه آنها را به شما ارائه دهد. شما می‌توانید از گزارش برای تصمیم‌گیری در مورد ادامه معامله یا اینکه ممکن است بتوانید بر اساس یافته‌ها، پول را مبادله کنید، استفاده کنید. یک نقشه بردار مجاز در صورت مشکوک شدن یا تشخیص موارد زیر، تحقیقات بیشتری را برای بازسازی منزل توصیه می کند:

 • آلودگی
 • فرونشست زمین
 • مشکلات زهکشی

گزارش ساختمان باید روش‌های ساخت و ساز مورد استفاده در خانه را نشان دهد (گاهی اوقات اگر خانه در طول سال‌ها گسترش یافته باشد، این روش‌ها متفاوت است.) سپس می‌توان از این اطلاعات در طول بازسازی خانه استفاده کرد تا مصالح و تکنیک‌های جدید مورد استفاده قرار گیرد. مناسب. به یاد داشته باشید که اکثر مسائل ساختاری راه حلی خواهند داشت. در حالی که اینها ممکن است به این معنی باشد که باید بودجه خود را افزایش دهید، یافتن آنها در مراحل اولیه به شما این امکان را می دهد که بهتر برای این کار برنامه ریزی کنید. همچنین باید در نظر داشته باشید که برخی از مشکلات ساختاری، مانند فرونشست، می تواند گزینه های بیمه شما و همچنین ارزش فروش مجدد نهایی آن را تحت تاثیر قرار دهد. یکی از مفیدترین بررسی‌ها برای یک پروژه نوسازی، بررسی ساختمان اندازه‌گیری شده است، زیرا این کار به شما یک ترسیم مقیاس دقیق از چیدمان ساختمان موجود می‌دهد. اینها اغلب هنگام قرار دادن یک برنامه مجوز برنامه ریزی برای مواردی مانند یک برنامه افزودنی مورد نیاز است.

 

آیا بیمه بازسازی خانه ضروری است؟

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | renovationهنگامی که قراردادهای یک پروژه نوسازی را مبادله می کنید، مسئول سایت می شوید و بنابراین باید بیمه مناسبی داشته باشید. بیمه نوسازی ملک شما را در حین انجام کار ساختمانی پوشش می دهد و گاهی اوقات به عنوان بیمه کار ساختمان، بیمه نوسازی ساختمان و بیمه بازسازی خانه نیز شناخته می شود. اگر برای تامین مالی پروژه وام مسکن می گیرید، وام دهنده شما ممکن است بدون ضمانت و مدرک بیمه شما پولی را آزاد نکند و اگر مشکلاتی مانند سیل، سرقت یا آتش سوزی ملک را تجربه کنید، با این حال، این امر باعث می شود بر اساس بیمه استاندارد خانه باشد. اگر هنگام انجام تعمیرات اساسی به بیمه گر خود اطلاع ندهید، ممکن است بیمه نامه استاندارد شما باطل شود. هنگام بازسازی خانه، بیمه باید شامل مسئولیت عمومی و کارفرما، پوشش مصالح و آثار ساختمانی، کارخانه، ابزار، ساختمان های موقت، سازه موجود، پوشش حوادث شخصی و هزینه های قانونی باشد.

 

طراحی دکوراسیون داخلی در بازسازی خانه

خانه مکانی برای استراحت و آرامش است. جایی است که فرد پس از یک روز کاری خسته کننده برمی گردد و نیاز به شارژ مجدد دارد. بنابراین، یک محیط دلپذیر برای ایجاد خاطرات زیبا ضروری است که به محض قدم گذاشتن در در، احساس راحتی می کند. بنابراین، هنگام ساخت یک خانه، چیدمان نقش بسزایی در نحوه سازماندهی فضای داخلی دارد. اکنون زمان تصمیم گیری در مورد طراحی باز است که آشپزخانه را با اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری ادغام می کند یا خیر. تصمیمات دیگری مانند داشتن یک اتاق خانوادگی علاوه بر اتاق نشیمن یا فضاهای جداگانه غذاخوری رسمی و غیررسمی باید در این مرحله اتخاذ شود. یکی از موارد حیاتی که در ساخت خانه نباید فراموش کرد، تصمیم گیری در مورد چیدمان هر اتاق بر اساس سبک زندگی خانواده است. به عنوان مثال، اگر خانواده دوست دارند دور هم بنشینند و شام گرم بخورند، چیدمان باید شامل یک قسمت غذاخوری معمولی در آشپزخانه یا یک آشپزخانه اوپن که به اتاق غذاخوری متصل است باشد. مبلمان نیز باید در چیدمان گنجانده شود تا تصور بهتری از میزان فضای موجود در اتاق برای جابجایی آسان داشته باشد. هنگام تصمیم‌گیری در مورد چیدمان، مطمئن شوید که تمام اتاق‌ها یا قسمت‌های اصلی در مکان مناسب گنجانده شده‌اند – آشپزخانه با دسترسی آسان به قسمت غذاخوری، حمام‌های نزدیک به اتاق خواب، اتاق انبار یا انباری نزدیک آشپزخانه و غیره. . تنها با برنامه ریزی ساختار از قبل است که خانه پس از بازسازی و نوسازی، کاربردی خواهد بود.

 

خانه بخریم یا بازسازی کنیم؟

بازسازی خانهبا توجه به تجربه چندین و چند ساله ما و همکاران عزیز، همواره بازسازی کردن یک خانه از لحاظ اقتصادی فوق العاده به صرفه است، تنها مشکل حین بازسازی های بزرگ این است که برای مدت طولانی یعنی حداقل 4-6 هفته باید صبر کنید و یا در محل دیگری موقتا سکنا گزینید. چه خانه جدیدی خریده باشید و چه انتخاب کرده باشید مکانی را که سال ها در آن زندگی کرده اید بازسازی کنید، به استخدام یک پیمانکار معتبر از یک شرکت بازسازی معتبر کمک می کند. فردی را انتخاب کنید که تخصص و تجربه لازم برای انجام کار را داشته باشد و خدمات قابل اعتماد بازسازی خانه را ارائه دهد. قبل از شروع پروژه بازسازی، آنچه را که می خواهید تعیین کنید و یک بودجه واقعی تعیین کنید. بازسازی خانه به شما این امکان را می دهد که خانه خود را مطابق با ترجیحات و نیازهای خود شخصی سازی کنید. این یک فرصت عالی برای ایجاد یک فضای راحت و مفیدتر و لذت بخش تر است. انتخاب های بی شماری در مورد بازسازی خانه سفارشی وجود دارد، مانند ایجاد یک سینمای خانگی، به روز رسانی حمام با ارتقاء زیبا، تکمیل زیرزمین و موارد دیگر.

 

استخدام یک متخصص برای بازسازی خانه

کار با یک متخصص می تواند به شما کمک کند تا انتخاب ها را محدود کنید و بهترین نتایج را در حد بودجه خود بگیرید. استخدام یک پیمانکار متخصص در نوسازی برای بازسازی ملک شما می تواند به جذابیت بیشتر و همچنین ارزشمندتر شدن آن کمک کند. شما می توانید ارزش کلی خانه خود را با ارتقاء وسایل آشپزخانه، بهبود عملکرد زیرزمین و موارد دیگر افزایش دهید. بازسازی ملک شما علاوه بر جذابیت زیبایی شناسی به افزایش عمر آن نیز کمک می کند. کارشناسان می توانند نقاط ضعفی را که نیاز به تعمیر دارند مشخص کرده و بر اساس آن ارتقاء را پیشنهاد دهند. حرفه ای هایی که خدمات نوسازی سفارشی را ارائه می دهند می توانند به ارزیابی ملک و ارائه راه هایی برای رفع هر گونه مشکل به عنوان بخشی از پروژه بازسازی کمک کنند.

 

پتانسیل خانه خود برای بازسازی را در نظر بگیرید!

اگر متوجه شدید که امکانات بیشتری باید اضافه شود، ابتدا باید مطمئن شوید که ساختمان می‌تواند از چنین امکاناتی پشتیبانی کند. برخی از ساختمان‌های تاریخی دارای سیستم‌های سازه‌ای هستند که ممکن است در هنگام تغییر یا تعمیر عناصر آن نیاز به حساسیت داشته باشند و در برخی موارد، ممکن است لازم باشد یک سیستم ساختاری کاملاً جدید برای تقویت سیستم موجود با نوآوری‌های مدرن اضافه شود. ساختمان‌های تاریخی در طول سال‌ها تاریخ زیادی را به خود دیده‌اند، اما دارای ویژگی‌های معماری غنی، جزئیات طراحی و چیدمان‌های منحصربه‌فرد هستند که از زمان ساخت خانه‌های مدرن ناپدید شده‌اند. تعیین اهمیت تاریخی، فرهنگی یا معماری ساختمان شما برای افزایش آگاهی مهم است. بازسازی ها در خدمت نیازهای عاطفی، میهنی، زیبایی شناختی و آموزشی است. علاوه بر این، اکثر بازسازی ها، چه در اینجا و چه در خارج از کشور، دستاوردهای علمی و جدی هستند. چنین پروژه هایی ممکن است شامل تکرار فضای داخلی اصلی باشد یا نباشد.

بازسازی خانه

این تعریف مانع از ساختمان‌های تخریب‌شده مانند کلیساهای رن لندن می‌شود که در آن دیوارهای بیرونی از بلایتس تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده‌اند. با این حال، همانطور که در مورد دارتموث هال در زیر مورد بحث قرار گرفت، برخی از بازسازی ها سیستم های ساختاری مدرن و مواد ضد حریق را در خود جای داده اند. ممکن است دلایل قانع کننده ای برای انجام بازسازی وجود داشته باشد. چنین تصمیمی باید بر اساس درک روشنی از اهمیت دارایی میراث باشد. هنگامی که آن را به دست آوردید، می توانید هر گونه ضرر و فواید بازسازی را به این اهمیت مورد توجه قرار دهید. جالب است بدانید که حدودا از قرن نوزدهم، جهان به طور کلی رویکردی مبتنی بر حفاظت و نه بازسازی یا بازسازی منزل را برای مدیریت دارایی‌های میراثی مانند بناهای باستانی و بناهای تاریخی اتخاذ کرده است. این رویکرد تا حدی از طریق آزمون و خطا ظاهر شد و سپس در طول زمان در سیاست دولت رسمیت یافت. در سیاست و رویه انگلیسی، مقاومت مستدلی در برابر کار مرمت و بازسازی وجود دارد. به طور خاص، بی میلی برای انجام کارهای مرمتی وجود دارد که به قیمت درک کامل دارایی میراث، «افزودن» را حذف می کند. مخالفت با کار بازسازی نیز در جایی ظاهر می شود که شواهد کافی برای اعتبار دارایی میراث بازسازی شده وجود نداشته باشد.

 

خدمات بازسازی خانه

بازسازی خانه مجموعه ای از کارهای سازمانی و ساختمانی، کارهای نصب و راه اندازی ساختمانی، شامل طیف نسبتاً گسترده ای از اقدامات ممکن – مدرن سازی، تخریب، ساخت و سازهای جانبی و سازه های اضافی چندین طبقه است. بازسازی در صورت نیاز به بهبودی در زندگی و همچنین افزایش راندمان عملکرد، افزایش حجم ساختمان و برای اهداف دیگر انجام می شود. همچنین در مواقعی که بارهای وارده بر ساختمان به طور موقت یا دائم افزایش می‌یابد، تأسیسات زیرزمینی و سازه‌های مدفون در حال توسعه هستند و همچنین در صورت خراب شدن سازه یا تغییر وضعیت زمین ضروری است. در حین بازسازی، می توان تغییراتی در عملکرد ساختمان، از نظر کمی و کیفی فضای داخلی ایجاد کرد تا مساحت کل ساختمان افزایش یابد و فضای زیرزمینی توسعه یابد. کار بر روی بازسازی ساختمان از انواع مختلف می تواند شامل فعالیت های متنوعی باشد، از کارهای تعمیر ساده و تکمیل فرآیندهای فنی پیچیده که نیازمند مداخلات مهندسی زمان بر و آموزش سطح بالای مجریان مستقیم است.

 

برای بازسازی خانه با ما در تماس باشید

بازسازی خانه

بازسازی خانه کار کوچکی نیست و تصمیمی جسورانه و بسیار مهم است، به همین دلیل داشتن تیمی از افراد مجرب برای کمک به ارائه کمک در طول فرآیند مرمت و در عین حال درک هدف نهایی از بازسازی ملک می تواند بسیار مفید باشد. یک پیمانکار و یک بازرس می توانند به تخمین مقدار کاری که باید انجام شود و هزینه آن کمک می کنند، در حالی که یک محقق می تواند به شما کمک کند مواد مناسب را برای کار خریداری کنید. ما می دانیم که ممکن است دوست داشته باشید به تنهایی با این نوع پروژه ها مقابله کنید، اما مطمئناً افراد با استعدادی را در اطراف خود می خواهید که می توانند در طول فرآیند بازسازی یک خانه تاریخی به شما کمک کنند. برای تماس با کارشناسان بازسازی گریت کابینت می توانید از شماره تلفن ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ استفاده کنید.

 

آیا بازسازی خانه شخصی برای همه ممکن است؟

بازسازی خانه سال هاست که دیگر یک رویا نیست و بسیاری از مردم اقدام به بازسازی خانه های قدیمی خود می کنند اما همان طور که به خوبی می دانید هنگام ساخت یک خانه، بسیار مهم است که تمام عناصر مهم را در مرحله ساخت و ساز برنامه ریزی کنید تا خانه پس از تکمیل، راحت و کاربردی باشد. این امر حتی برای خانه هایی که در حال بازسازی هستند نیز صادق است. علاوه بر طراحی چیدمان متناسب با سبک زندگی خانواده، اطمینان از دسترسی، تهویه و نور طبیعی داخل خانه از جمله کارهایی است که هنگام ساخت خانه باید انجام دهید.

مزایای بازسازی خانه کدام اند؟

بازسازی خانه و آپارتمان مزایای بسیاری دارد که این مزایا در خرید خانه یا ساختمان جدید از ابتدا از دست رفته است. شاید مزیت اصلی بازسازی خانه، فرصتی است که برای کشف خانه ای پر از شخصیت و ویژگی های اصلی ارائه می دهد. نکته دوم این است که یک پروژه نوسازی، اگر به درستی انجام شود، می تواند بازده چشمگیر سرمایه گذاری شما را ببیند. از طرف دیگر، املاکی که نیاز به نوسازی دارند، همیشه به راحتی به دست نمی‌آیند. همچنین خطر خرید یک حفره پولی وجود دارد که در نهایت سرمایه شما را تخلیه می کند و باعث ایجاد استرس بی مورد می شود.

برای بازسازی خانه از کجا شروع کنیم؟

شروع یک پروژه نوسازی به همان اندازه که هیجان انگیز است دلهره آور است؛ به خصوص اگر تجربه بازسازی نداشته باشید. برنامه ریزی و زمانبندی کارها برای بازسازی خانه کاملا ضروری است. سعی نکنید بدون برنامه شروع کنید. این پروژه را در مسیر خود نگه می دارد و اطمینان حاصل می کند که شما و معاملاتی که برای کار روی پروژه وارد می کنید، ترتیب انجام کار را می دانید. یک برنامه مختصر و واضح از کارها، تک تک کارهایی را که هنگام بازسازی خانه مورد نیاز است، فهرست می‌کند، که به ترتیب درست برای کارآمدترین فرآیند تنظیم شده‌اند. همچنین در حالت ایده آل باید شامل این باشد که چه کسی باید چه کاری انجام دهد و چقدر هزینه دارد.

آیا بازسازی خانه به صرفه است؟

با توجه به تجربه چندین و چند ساله ما و همکاران عزیز، همواره بازسازی کردن یک خانه از لحاظ اقتصادی فوق العاده به صرفه است، تنها مشکل حین بازسازی های بزرگ این است که برای مدت طولانی یعنی حداقل 4-6 هفته باید صبر کنید و یا در محل دیگری موقتا سکنا گزینید. چه خانه جدیدی خریده باشید و چه انتخاب کرده باشید مکانی را که سال ها در آن زندگی کرده اید بازسازی کنید، به استخدام یک پیمانکار معتبر از یک شرکت بازسازی معتبر کمک می کند. فردی را انتخاب کنید که تخصص و تجربه لازم برای انجام کار را داشته باشد و خدمات قابل اعتماد بازسازی خانه را ارائه دهد. قبل از شروع پروژه بازسازی، آنچه را که می خواهید تعیین کنید و یک بودجه واقعی تعیین کنید.

بازسازی خانه بهتر است یا خرید خانه جدید؟

خوب است بدانید که بازسازی خانه و آپارتمان مزایای بسیاری دارد که این مزایا در خرید خانه یا ساختمان جدید از ابتدا از دست رفته است. شاید مزیت اصلی بازسازی خانه، فرصتی است که برای کشف خانه ای پر از شخصیت و ویژگی های اصلی ارائه می دهد. نکته دوم این است که یک پروژه نوسازی، اگر به درستی انجام شود، می تواند بازده چشمگیر سرمایه گذاری شما را ببیند.

 

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان و خدمات تخصصی شرکت گریت کابینت، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

موفق باشید!