دریافت خدمات بازسازی ویلا

به مطلب جدید ما درمورد بازسازی ویلا خوش آمدید! در ادامه قصد معرفی این خدمت یعنی بازسازی ویلا را به صورت کامل برای شما بزرگواران داریم. اگر کارهای ما برایتان جالب است، طرفدار دکوراسیون داخلی و بازسازی مسکونی هستید و یا به دنبال یک شرکت بازسازی باتجربه با قیمتی مقرون به صرفه برای انجام بازسازی ویلا و بازسازی آپارتمان یا موارد دیگر هستید، جای درستی آمده اید!

 

بازسازی ویلا

بازسازی ویلا

بازسازی ویلا و به صورت کلی بازسازی بناهایی خصوصی و با کاربری مسکونی مانند بازسازی خانه و بازسازی آپارتمان برای قرن ها یک امر رایج بوده است اما فقط درمورد بناهای تاریخی یا مهم اما اخیرا بازسازی مسکونی تقاضای فراوانی پیدا کرده و امروزه شرکت های بزرگی خدمات مربوط به بازسازی مسکونی و بازسازی منزل و آپارتمان را ارائه می کنند. اما در ساخت خانه و بازسازی ویلا چه نکاتی را باید رعایت کرد؟ همان طور که به خوبی می دانید هنگام ساخت یک خانه، بسیار مهم است که تمام عناصر مهم را در مرحله ساخت و ساز برنامه ریزی کنید تا خانه پس از تکمیل، راحت و کاربردی باشد. این امر حتی برای خانه هایی که در حال بازسازی هستند نیز صادق است. علاوه بر طراحی چیدمان متناسب با سبک زندگی خانواده، اطمینان از دسترسی، تهویه و نور طبیعی داخل خانه از جمله کارهایی است که هنگام ساخت خانه باید انجام دهید. برای سهولت آگاهی صاحبان خانه از موارد مختلفی که باید در نظر گرفته شوند، این نکات ساخت خانه را گردآوری کرده ایم که شامل اندازه گیری های توصیه شده برای اتاق های مختلف خانه است. این نکات به ویژه برای بازسازی ویلای شما موثر خواهند بود پس به دقت مطالعه کنید!

 

طراحی چیدمان در بازسازی ویلا

خانه مکانی برای استراحت و آرامش است. جایی است که فرد پس از یک روز کاری خسته کننده برمی گردد و نیاز به شارژ مجدد دارد. بنابراین، یک محیط دلپذیر برای ایجاد خاطرات زیبا ضروری است که به محض قدم گذاشتن در در، احساس راحتی می کند. بنابراین، هنگام ساخت یک خانه، چیدمان نقش بسزایی در نحوه سازماندهی فضای داخلی دارد. اکنون زمان تصمیم گیری در مورد طراحی باز است که آشپزخانه را با اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری ادغام می کند یا خیر. تصمیمات دیگری مانند داشتن یک اتاق خانوادگی علاوه بر اتاق نشیمن یا فضاهای جداگانه غذاخوری رسمی و غیررسمی باید در این مرحله اتخاذ شود. یکی از موارد حیاتی که در ساخت خانه نباید فراموش کرد، تصمیم گیری در مورد چیدمان هر اتاق بر اساس سبک زندگی خانواده است. به عنوان مثال، اگر خانواده دوست دارند دور هم بنشینند و شام گرم بخورند، چیدمان باید شامل یک قسمت غذاخوری معمولی در آشپزخانه یا یک آشپزخانه اوپن که به اتاق غذاخوری متصل است باشد. مبلمان نیز باید در چیدمان گنجانده شود تا تصور بهتری از میزان فضای موجود در اتاق برای جابجایی آسان داشته باشد. هنگام تصمیم‌گیری در مورد چیدمان، مطمئن شوید که تمام اتاق‌ها یا قسمت‌های اصلی در مکان مناسب گنجانده شده‌اند – آشپزخانه با دسترسی آسان به قسمت غذاخوری، حمام‌های نزدیک به اتاق خواب، اتاق انبار یا انباری نزدیک آشپزخانه و غیره. . تنها با برنامه ریزی ساختار از قبل است که خانه پس از ساخته شدن، کاربردی خواهد بود.

 

برنامه ریزی اندازه مناسب برای هر اتاق

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Big house construction koh samui 1024x576 1

برای اینکه ویلا دنج و دلپذیر باشد، ضروری است که هر اتاق بزرگ، روشن و دارای تهویه مناسب باشد. از جمله مواردی که در طراحی خانه باید به آن توجه کرد، اندازه خانواده، تعداد افراد استفاده کننده از یک اتاق و میزان فضایی است که هر اتاق باید اشغال کند. در حالی که اندازه گیری های توصیه شده برای هر اتاق در خانه وجود دارد، بسته به نیاز صاحب خانه می توان آن را تغییر داد. با این حال، بازسازی خانه باید با مشخصات ذکر شده در آیین نامه ساختمان مطابقت داشته باشد.

 

تصمیم گیری در مورد اندازه آشپزخانه هنگام بازسازی ویلا

طراحی آشپزخانه اغلب یکی از معضلات اصلی در روند ساخت خانه است. آیا باید فضای ذخیره سازی بیشتری وجود داشته باشد یا فضای کاری؟ آیا باید آشپزخانه بسته را انتخاب کرد یا طراحی باز و اپن؟ آیا آشپزخانه باید پیشخوان میان وعده داشته باشد؟ پاسخ به این سؤالات در تجزیه و تحلیل سبک زندگی نهفته است. برای شخصی که دوست دارد هنگام سرگرمی آشپزی کند، یک آشپزخانه اوپن بزرگ که با فضاهای اجتماعی ادغام شده است بهترین کار را خواهد داشت. از جمله ویژگی هایی که هنگام ساخت یک خانه جدید باید در نظر گرفت، چیدمان آشپزخانه و همچنین لوازم مختلف آن است.

مثلا طبق قوانین ساختمان، اندازه آشپزخانه به اندازه زمینی که خانه در آن ساخته شده است بستگی دارد. حداقل مساحت مقرر برای قطعه ای کمتر از 50 متر مربع 3.30 متر مربع و برای قطعه بزرگتر از 50 متر مربع 4.50 متر مربع است. عرض آشپزخانه باید حداقل 1.50 متر و ارتفاع آن باید حداقل 2.75 متر مربع باشد. از دیگر عوامل مهم، اندازه ایده آل پیشخوان آشپزخانه است. در حالی که عمق پیشنهادی پیشخوان 60 سانتی متر است، اما در فضاهای بسیار باریک، کانتر 55 سانتی متری قابل قبول است. ارتفاع ایده آل پیشخوان بین 85 تا 93 سانتی متر است. یکی دیگر از موارد مورد بحث، اندازه مناسب برای سینک آشپزخانه است. در حالت ایده آل، سینک باید به راحتی در پیشخوان آشپزخانه با عمق 60 سانتی متر قرار گیرد. عمق سینک و همچنین اطراف آن باید با در نظر گرفتن سایر عناصر نزدیک مانند ماشین ظرفشویی، تخته های تخلیه و پیشخوان های تهیه غذا طراحی شود. برای کابینت های بدون پیشخوان، بسته به ارتفاع آشپزخانه، می توان آنها را حدود 60 تا 70 سانتی متر بالای پیشخوان نصب کرد تا اطمینان حاصل شود که هنگام شستن ظروف، سرها به زیر کابینت ها برخورد نکنند. به طور مشابه، عمق آنها باید نصف عمق پیشخوان باشد.

 

اندازه گیری های توصیه شده برای اتاق خواب

طبق قوانین ساختمانی، هر اتاق قابل سکونت در خانه ای که در زمینی کوچکتر از 50 متر مربع ساخته شده است باید حداقل 7.50 متر مربع مساحت داشته باشد که حداقل عرض آن 2.10 متر و ارتفاع آن 2.75 متر است. برای زمین هایی که بیش از 50 متر مربع مساحت دارند، اتاق خواب باید حداقل مساحت 7.90 متر مربع با عرض حداقل 2.40 متر و ارتفاع 2.75 متر داشته باشد.

 

اندازه گیری اتاق نشیمن و ناهار خوری هنگام بازسازی ویلا

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | cover image 2019 11 12T132357.344

امروزه اکثر خانه ها و آپارتمان های مدرن دارای پلان باز هستند که اتاق های نشیمن و غذاخوری را در یک سالن ادغام می کند. اگرچه هیچ طبقه بندی جداگانه ای در قوانین ساختمان برای این دو اتاق وجود ندارد، اما اندازه استاندارد که توسط معماران توصیه می شود از حداقل 4.2 متر در 4.8 متر تا حداکثر 5.4 متر در 7.2 متر متغیر است. برای اتاق های غذاخوری، اندازه توصیه شده بین 3.6 متر در 4.2 متر و 4.2 متر در 4.8 متر است. اندازه توصیه شده برای حمام نه تنها با توجه به اندازه زمین، بلکه بسته به اینکه حمام، WC یا حمام ترکیبی با WC باشد نیز متفاوت است. از آنجایی که اکثر خانه‌های مدرن دارای حمام و توالت هستند، اندازه حمام باید حداقل 1.80 متر مربع برای زمینی کمتر از 50 متر مربع و حداقل 2.80 متر مربع برای یک قطعه بزرگتر از 50 متر مربع باشد. به طور مشابه، عرض حمام باید به ترتیب 1 متر و 1.20 متر باشد، در حالی که ارتفاع آن باید حداقل 2.20 متر باشد.

 

بازسازی ویلا و عرض راهروها

هنگام بازسازی راهروها و راهروهای داخل ویلا در مقایسه با اتاق خواب، آشپزخانه و اتاق نشیمن، فضاهای کاربردی محسوب نمی شوند. با این حال، آنها عملکرد اتصال فضاها را دارند و در صورت برنامه ریزی مناسب می توانند به تهویه خانه کمک کنند. راهروها باید حداقل 1 متر عرض داشته باشند. با توجه به نکات بسیار زیادی که در ساخت خانه باید در نظر داشت، توصیه می کنیم با یک معمار حرفه ای مشورت کنید که می تواند در طراحی چیدمان مناسب کمک کند و در مورد اندازه گیری های مناسب هر اتاق بر اساس الزامات قانونی و همچنین سبک زندگی خانواده مشاوره دهد.

 

بازسازی ویلا بهتر است یا خرید ویلا؟

چه خانه جدیدی خریده باشید و چه انتخاب کرده باشید مکانی را که سال ها در آن زندگی کرده اید بازسازی کنید، به استخدام یک پیمانکار معتبر کمک می کند. فردی را انتخاب کنید که تخصص و تجربه لازم برای انجام کار را داشته باشد و خدمات قابل اعتماد بازسازی خانه را ارائه دهد. قبل از شروع پروژه بازسازی، آنچه را که می خواهید تعیین کنید و یک بودجه واقعی تعیین کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهمیت بازسازی خانه و اینکه چگونه می تواند برای شما مفید باشد، ادامه مطلب را بخوانید.

 

ویلای بازسازی شده کاملا شخصی سازی شده خواهد بود

بازسازی منزل برای خانه به شما این امکان را می دهد که خانه خود را مطابق با ترجیحات و نیازهای خود شخصی سازی کنید. این یک فرصت عالی برای ایجاد یک فضای راحت و مفیدتر و لذت بخش تر است. انتخاب های بی شماری در مورد بازسازی خانه سفارشی وجود دارد، مانند ایجاد یک سینمای خانگی، به روز رسانی حمام با ارتقاء زیبا، تکمیل زیرزمین و موارد دیگر.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 18.1591430195.6779

کار با یک متخصص می تواند به شما کمک کند تا انتخاب ها را محدود کنید و بهترین نتایج را در حد بودجه خود بگیرید. استخدام یک پیمانکار متخصص در نوسازی برای بازسازی ملک شما می تواند به جذابیت بیشتر و همچنین ارزشمندتر شدن آن کمک کند. شما می توانید ارزش کلی خانه خود را با ارتقاء وسایل آشپزخانه، بهبود عملکرد زیرزمین و موارد دیگر افزایش دهید. بازسازی ملک شما علاوه بر جذابیت زیبایی شناسی به افزایش عمر آن نیز کمک می کند. کارشناسان می توانند نقاط ضعفی را که نیاز به تعمیر دارند مشخص کرده و بر اساس آن ارتقاء را پیشنهاد دهند. حرفه ای هایی که خدمات نوسازی سفارشی را ارائه می دهند می توانند به ارزیابی ملک و ارائه راه هایی برای رفع هر گونه مشکل به عنوان بخشی از پروژه بازسازی کمک کنند.

 

یک نکته مهم برای بازسازی ویلا

هنگامی که برای اولین بار با یک پروژه بازسازی ویلا را شروع می کنید، ممکن است وسوسه شوید که فوراً کابینت ها، قالب گیری تاج و لوازم جدید را انتخاب کنید، اما اولین قدم شما باید بیشتر عملی باشد تا زیبایی. بناهای تاریخی گهگاه دارای عوارضی هستند که مستقیماً بر یکپارچگی ساختمان تأثیر می گذارد. هنگام به روز رسانی یک بنای تاریخی، حفظ و تعمیر تا حد امکان از سیستم ساختاری اصلی ترجیح داده می شود. با این حال، اگر متوجه شدید که امکانات بیشتری باید اضافه شود، ابتدا باید مطمئن شوید که ساختمان می‌تواند از چنین امکاناتی پشتیبانی کند. برخی از ساختمان‌های تاریخی دارای سیستم‌های سازه‌ای هستند که ممکن است در هنگام تغییر یا تعمیر عناصر آن نیاز به حساسیت داشته باشند و در برخی موارد، ممکن است لازم باشد یک سیستم ساختاری کاملاً جدید برای تقویت سیستم موجود با نوآوری‌های مدرن اضافه شود. ساختمان‌های تاریخی در طول سال‌ها تاریخ زیادی را به خود دیده‌اند، اما دارای ویژگی‌های معماری غنی، جزئیات طراحی و چیدمان‌های منحصربه‌فرد هستند که از زمان ساخت خانه‌های مدرن ناپدید شده‌اند. تعیین اهمیت تاریخی، فرهنگی یا معماری ساختمان شما برای افزایش آگاهی مهم است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | News Analysis 3 20 18

یک احساسات مردمی مداوم معتقد است که تراژدی طبیعی یا ساخته دست بشر نباید ما را از میراث مهم محروم کند و بازسازی دقیق مکان‌های شاخص از دست رفته یک فعالیت مشروع است. بازسازی ها در خدمت نیازهای عاطفی، میهنی، زیبایی شناختی و آموزشی است. علاوه بر این، اکثر بازسازی ها، چه در اینجا و چه در خارج از کشور، دستاوردهای علمی و جدی هستند. چنین پروژه هایی ممکن است شامل تکرار فضای داخلی اصلی باشد یا نباشد. این تعریف مانع از ساختمان‌های تخریب‌شده مانند کلیساهای رن لندن می‌شود که در آن دیوارهای بیرونی از بلایتس تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده‌اند. با این حال، همانطور که در مورد دارتموث هال در زیر مورد بحث قرار گرفت، برخی از بازسازی ها سیستم های ساختاری مدرن و مواد ضد حریق را در خود جای داده اند. ممکن است دلایل قانع کننده ای برای انجام بازسازی وجود داشته باشد. چنین تصمیمی باید بر اساس درک روشنی از اهمیت دارایی میراث باشد. هنگامی که آن را به دست آوردید، می توانید هر گونه ضرر و فواید بازسازی را به این اهمیت مورد توجه قرار دهید. جالب است بدانید که حدودا از قرن نوزدهم، جهان به طور کلی رویکردی مبتنی بر حفاظت و نه بازسازی یا بازسازی منزل را برای مدیریت دارایی‌های میراثی مانند بناهای باستانی و بناهای تاریخی اتخاذ کرده است. این رویکرد تا حدی از طریق آزمون و خطا ظاهر شد و سپس در طول زمان در سیاست دولت رسمیت یافت. در سیاست و رویه انگلیسی، مقاومت مستدلی در برابر کار مرمت و بازسازی وجود دارد. به طور خاص، بی میلی برای انجام کارهای مرمتی وجود دارد که به قیمت درک کامل دارایی میراث، «افزودن» را حذف می کند. مخالفت با کار بازسازی نیز در جایی ظاهر می شود که شواهد کافی برای اعتبار دارایی میراث بازسازی شده وجود نداشته باشد.

 

خدمات بازسازی ویلا

بازسازی ویلا مجموعه ای از کارهای سازمانی و ساختمانی، کارهای نصب و راه اندازی ساختمانی، شامل طیف نسبتاً گسترده ای از اقدامات ممکن – مدرن سازی، تخریب، ساخت و سازهای جانبی و سازه های اضافی چندین طبقه است. بازسازی در صورت نیاز به بهبودی در زندگی و همچنین افزایش راندمان عملکرد، افزایش حجم ساختمان و برای اهداف دیگر انجام می شود. همچنین در مواقعی که بارهای وارده بر ساختمان به طور موقت یا دائم افزایش می‌یابد، تأسیسات زیرزمینی و سازه‌های مدفون در حال توسعه هستند و همچنین در صورت خراب شدن سازه یا تغییر وضعیت زمین ضروری است. در حین بازسازی، می توان تغییراتی در عملکرد ساختمان، از نظر کمی و کیفی فضای داخلی ایجاد کرد تا مساحت کل ساختمان افزایش یابد و فضای زیرزمینی توسعه یابد. کار بر روی بازسازی ساختمان از انواع مختلف می تواند شامل فعالیت های متنوعی باشد، از کارهای تعمیر ساده و تکمیل فرآیندهای فنی پیچیده که نیازمند مداخلات مهندسی زمان بر و آموزش سطح بالای مجریان مستقیم است.

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Prix dune maison contemporaine et de sa construction scaled

 

برای بازسازی ویلا با ما در تماس باشید

همانطور که قبلاً گفتیم، پروژه بازسازی ویلا کار کوچکی نیست، و داشتن تیمی از افراد مجرب برای کمک به ارائه کمک در طول فرآیند مرمت و در عین حال درک هدف نهایی از بازسازی ملک می تواند بسیار مفید باشد. یک پیمانکار و یک بازرس می توانند به تخمین مقدار کاری که باید انجام شود و هزینه آن کمک می کنند، در حالی که یک محقق می تواند به شما کمک کند مواد مناسب را برای کار خریداری کنید. ما می دانیم که ممکن است دوست داشته باشید به تنهایی با این نوع پروژه ها مقابله کنید، اما مطمئناً افراد با استعدادی را در اطراف خود می خواهید که می توانند در طول فرآیند بازسازی یک خانه تاریخی به شما کمک کنند. برای تماس با کارشناسان بازسازی گریت کابینت می توانید از شماره تلفن ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ استفاده کنید.

 

بازسازی ویلا چیست؟

بازسازی منزل مجموعه ای از کارهای سازمانی و ساختمانی، کارهای نصب و راه اندازی ساختمانی، شامل طیف نسبتاً گسترده ای از اقدامات ممکن مانند مدرن سازی، تخریب، ساخت و سازهای جانبی و سازه های اضافی چندین طبقه در کل یا جزئی از ویلا است.

چرا برای بازسازی ویلا به پیمانکار نیاز داریم؟

استخدام یک پیمانکار متخصص در نوسازی برای بازسازی ملک شما می تواند به جذابیت بیشتر و همچنین ارزشمندتر شدن آن کمک کند. شما می توانید ارزش کلی خانه خود را با ارتقاء وسایل آشپزخانه، بهبود عملکرد زیرزمین و موارد دیگر افزایش دهید.

بازسازی ویلا چگونه است؟

شروع یک پروژه بازسازی ویلا به همان اندازه که هیجان انگیز است دلهره آور است؛ به خصوص اگر تجربه بازسازی نداشته باشید. برنامه ریزی و زمانبندی کارها برای بازسازی ویلا کاملا ضروری است. سعی نکنید بدون برنامه شروع کنید. این پروژه را در مسیر خود نگه می دارد و اطمینان حاصل می کند که شما و معاملاتی که برای کار روی پروژه وارد می کنید، ترتیب انجام کار را می دانید. یک برنامه مختصر و واضح از کارها، تک تک کارهایی را که هنگام بازسازی خانه مورد نیاز است، فهرست می‌کند، که به ترتیب درست برای کارآمدترین فرآیند تنظیم شده‌اند. همچنین در حالت ایده آل باید شامل این باشد که چه کسی باید چه کاری انجام دهد و چقدر هزینه دارد.

خرید ویلا بهتر است یا بازسازی ویلا؟

با توجه به تجربه چندین و چند ساله ما و همکاران عزیز، همواره بازسازی کردن یک خانه از لحاظ اقتصادی فوق العاده به صرفه است، تنها مشکل حین بازسازی های بزرگ این است که برای مدت طولانی یعنی حداقل 4-6 هفته باید صبر کنید و یا در محل دیگری موقتا سکنا گزینید. چه خانه جدیدی خریده باشید و چه انتخاب کرده باشید مکانی را که سال ها در آن زندگی کرده اید بازسازی کنید، به استخدام یک پیمانکار معتبر از یک شرکت بازسازی معتبر کمک می کند. فردی را انتخاب کنید که تخصص و تجربه لازم برای انجام کار را داشته باشد و خدمات قابل اعتماد بازسازی خانه را ارائه دهد. قبل از شروع پروژه بازسازی، آنچه را که می خواهید تعیین کنید و یک بودجه واقعی تعیین کنید.

بهترین شرکت برای بازسازی ویلا در ایران کدام است؟

پروژه بازسازی ویلا کار کوچکی نیست، و داشتن تیمی از افراد مجرب برای کمک به ارائه کمک در طول فرآیند مرمت و در عین حال درک هدف نهایی از بازسازی ملک می تواند بسیار مفید باشد. یک پیمانکار و یک بازرس می توانند به تخمین مقدار کاری که باید انجام شود و هزینه آن کمک می کنند، در حالی که یک محقق می تواند به شما کمک کند مواد مناسب را برای کار خریداری کنید. اما مطمئناً افراد با استعدادی را در اطراف خود می خواهید که می توانند در طول فرآیند بازسازی یک خانه تاریخی به شما کمک کنند. برای تماس با کارشناسان بازسازی گریت کابینت می توانید از شماره تلفن ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ استفاده کنید.

 

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان و خدمات تخصصی شرکت گریت کابینت، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

موفق باشید!