مناسب ترین گزینه برای دفتر شما، بازسازی، طراحی یا نوسازی؟

در زندگی و تجارت، رشد اغلب با دردهای فزاینده همراه است، چه بازسازی اداری، چه نقل مکان، چه یک سرمایه گذاری عظیم و ریسکی و چه موارد بی شمار دیگر. در تجارت، این دردهای فزاینده تصویری هستند. آن ها اغلب با فضاهای شلوغ، سر و صدا، و فقدان حریم خصوصی و فضای ساده برای تنفس مشخص می شوند. رشد هدف هر کسب و کاری است، بنابراین این دردسرهای رو به رشد معمولا اجتناب ناپذیر هستند. سوال این است که چگونه باید با آنها برخورد کرد؟ با فرض اینکه نمی‌خواهید یا نمی‌توانید محل کسب و کار خود را تغییر دهید، سه گزینه دارید: می‌توانید فضای موجود خود را مجدداً پیکربندی، بازسازی یا طراحی مجدد کنید تا آن را کاربردی‌تر کنید. هر دوره مزایا و معایبی دارد.

 

بازسازی اداری دفتر

بازسازی اداری

بازسازی اداری می تواند شامل ارتقاء فضای فعلی شما با مبلمان و کفپوش جدید، تغییر کاربری مبلمان موجود یا ترکیبی از هر دو باشد. هنگامی که دفتر خود را مجدداً پیکربندی می کنید، می توانید فضای مجهز به دفاتر خصوصی را به یک مفهوم دفتر باز تبدیل کنید یا بالعکس. تغییر و بازسازی اداری دفتر شما می تواند فضای بیشتری را داشته باشد و با کمترین اختلال، کارایی بیشتری داشته باشد. این گزینه بسیار ارزان تر از یک پروژه بازسازی است. از آنجایی که تغییراتی که در پیکربندی مجدد ایجاد می‌کنید به راحتی قابل تغییر هستند، اگر پیش‌بینی می‌کنید که نیاز به تغییر تنظیمات خود در آینده دارید، این یک رویکرد هوشمندانه است. اشکال این روش این است که تغییراتی که می‌توانید انجام دهید بسیار محدودتر از تغییراتی است که در یک بازسازی اداری وجود دارد.

 

طراحی مجدد یا ری دیزاین کردن دفتر

اگر دلیلی که می‌خواهید دفتر خود را ارتقا دهید عمدتاً ناشی از نگرانی‌های زیبایی است و می‌خواهید دفتری را مدرن کنید که قدیمی است و یا مجهز به مبلمان کهنه یا غیر کاربردی است، طراحی مجدد و یک بازسازی تجاری ممکن است بهترین گزینه شما باشد. طراحی مجدد دفتر مانند یک تجدید کننده دفتر است. ممکن است شامل تغییر طرح روشنایی شما، سرمایه گذاری روی میزهای ایستاده، رنگ آمیزی مجدد یا ارتقاء مبلمان شما باشد. هر چه یک محل کار جذاب تر باشد، کارکنان شادتر خواهند بود. شما همچنین یک تصویر مدرن و حرفه ای به مشتریان خود ارائه خواهید داد. ممکن است تعجب کنید اگر بدانید که صرفاً بهبود ظاهر دفتر خود و سرمایه گذاری روی مبلمان و لوازم جانبی جذاب ممکن است روحیه محل کار و حفظ کارمندان را بهبود بخشد. حتی تغییر جزئیات به ظاهر جزئی، مانند رنگ دیوارها یا لوازم جانبی شما، می تواند مزایای بزرگی را به همراه داشته باشد. طبق مطالعه ای که توسط شرکت معماری Gensler انجام شده است، یک محل کار با طراحی خوب می تواند بهره وری را تا 20٪ افزایش دهد!

 

نوسازی اداری

برخلاف بازسازی اداری و طراحی مجدد دفتر که ساختار ساختمان را تغییر نمی دهد، نوسازی های اداری دقیقاً این کار را انجام می دهند: آن ها فضای داخلی یک دفتر را تغییر می دهند در حالی که پوسته بیرونی دست نخورده باقی می ماند. همچنین مزیت بازسازی دفتر این است که به شما امکان می دهد فضای خود را کاملاً مطابق با مشخصات دقیق خود تغییر دهید. اگرچه این تحول یک شبه اتفاق نمی افتد. بازسازی دفتر یک پروژه ساخت و ساز عمیق است احتمالاً هفته ها یا ماه ها طول می کشد و پر سر و صدا، نامرتب و وقت گیر خواهد بود.

بازسازی اداری

بسته به محدوده بازسازی اداری، ممکن است ادامه عملیات بازسازی تجاری در طول پروژه غیرممکن باشد، به این معنی که باید به طور موقت کارگران را جابجا کنید یا تا پایان پروژه، عملیات را متوقف کنید. علاوه بر این، بازسازی دفتر شما احتمالاً بسیار گرانتر از پیکربندی مجدد یا طراحی مجدد آن خواهد بود. بسته به اینکه در چه صنعتی هستید و دفتر شما در کجا قرار دارد، قیمت های نوسازی بسیار متفاوت است. هنگامی که در نظر بگیرید که یک بازسازی اولیه دفتر شامل پروژه هایی مانند نصب کابینت های جدید، میز، فضای ذخیره سازی، موکت، دیوار خشک و سیم کشی است، به راحتی می توانید ببینید که هزینه ها چگونه می تواند افزایش یابد. اگر در یک اجاره بلندمدت قفل شده اید، مالک ساختمان خود هستید یا به سادگی می دانید که برای طولانی مدت در آن مکان خواهید ماند، سرمایه گذاری در بازسازی ممکن است در دراز مدت نتیجه دهد.

 

11 نکته برای موفقیت در بازسازی اداری

بازسازی اداری از همه لحاظ امری حیاتی است، هر سرمایه گذاری ای در دنیای تجارت می تواند شما را هزاران پله به جلو سوق دهد یا تا حد زیادی به عقب براند. از ریسک سرمایه گذاری و اهمیت آن در فضاهای اداری که بگذریم، در شرکت ها، دفتر ها و سایر فضاهای اداری به طور کلی شما اولین تاثیر و مهم ترین آن را با فضای خودتان روی مراجعه کننده خواهید گذاشت. چیدمان، سلیقه، استفاده از فضا و خیلی موارد دیگر. برای همین مهم است که تا حد امکان فضا را به صورت تخصصی شخصی سازی کنید تا بتوانید کسب و کارتان را موفق تر از گذشته پیش ببرید. همچنین چیدمان فضا تاثیر زیادی روی کارمندان دارد و طبق تحقیقات فراوان انجام شده بازدهی آنان را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. به همین خاطر تصمیم داریم در ادامه 11 نکته مهم برای موفقیت در بازسازی اداری به شما پیشنهاد دهیم.

 

در بازسازی اداری ابتدا سؤالات اصلی را بپرسید

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | pt1

هدف از بازسازی ساختمان یا فضای داخلی چیست؟ چرا الان انجامش بدهیم؟ سود مشتری چیست؟ درد مشتری چیست؟ نیاز مشتری چیست؟ چه کسی فضا را اشغال خواهد کرد؟ چگونه از آن استفاده خواهند کرد؟ در نهایت ارزش چگونه قابل دسترسی خواهد بود؟ چگونه می توان سرمایه گذاری سرمایه را به حداقل رساند و ارزش ملک را به حداکثر رساند؟ موانع فیزیکی و اقتصادی موفقیت چیست؟ همچنین سؤالات بیشتری برای تأمل: آیا فضاهای موجود نیازهای مستأجران یا ساکنان امروزی را به خوبی برآورده می کند؟ برعکس، آیا تسهیلات کمتر به روز، این سطح از تغییر را غیرعملی و مقرون به صرفه می کند؟ آیا اهداف پایداری شرکت باعث تصمیم گیری برای نوسازی می شود؟

 

 نگاهی واقع بینانه به محله اطراف بیندازید

ارزش محل و همسایگی ملک اداری خود را بسنجید، هوشمندانه عمل کنید و در این مورد پیشنهاد می کنیم از یک متخصص کمک بگیرید، می تواند متخصص املاکی باشد یا یک مهندس، هر کسی که بهترین نظر را دارد!

 

 به دنبال مشوق های اقتصادی محلی یا منطقه ای باشید

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | commercial renovations

گاهی اوقات ممکن است به ساختمان‌های نسل دوم مشوق‌های مالی یا مالیات محلی، به‌ویژه مالیات‌های معوق دارایی، پیشنهاد شود. مک کافرتی می گوید: «همیشه به دنبال مشوق های توسعه اقتصادی باشید. “اگر آنها در دسترس هستند، چرا مشتری شما نباید منتفع شود؟”

 

یک استراتژی برای ملک ایجاد کنید

بالاترین و بهترین استفاده از ملک چیست؟ اگر بخواهید با بازسازی ساختمان آن را برای استفاده مجدد تطبیقی ​​تبدیل کنید، بهترین راه حل برای شرکت یا یک خریدار بالقوه چیست؟ در صورت امکان، بهبودهایی را در نظر بگیرید که بعداً به ارزش افزوده می‌شوند. به عنوان مثال، در بازسازی ساختمان تک مالکی، ببینید که آیا اضافه کردن یک راه پله با موقعیت مناسب به ساختمان اجازه می دهد تا در آینده به کاربری چند مستاجر تبدیل شود، در صورتی که مدل کسب و کار مالک فعلی چنین تغییری را می طلبد.

 

 یک برنامه ارتباطی برای ساکنین فعلی ایجاد کنید

شما باید انتظارات مستاجر را با اطلاع دادن به ساکنان فعلی در مورد برنامه کاری مدیریت کنید – چه زمانی لابی و سرویس‌های بهداشتی را بازسازی می‌کنید، چه چیزی باید از نظر پرداخت‌ها یا پوشش‌های دیواری جدید ببینند، چه برنامه‌هایی برای بهبود دارند. روشنایی و غیره

 

 از نقاط قوت ساختمان استفاده کنید

چه ویژگی هایی باعث جذابیت ساختمان در زمانی که کاملاً جدید بود؟ این نقاط قوت را مجدداً تنظیم کنید تا بهترین موقعیت ممکن را برای شرایط بازار امروز به ملک بدهید. «به ساختار ساختمان نگاه کنید. آیا اسکلت خوبی دارد؟» مک کافرتی می گوید. «آیا می‌توانید چند دیوار را پایین بیاورید تا نور روز بیشتری وارد فضاهای داخلی شود؟ اگر ساختمانی با سقف هشت فوتی است، آیا می توانید کاری کنید که ارتفاع کف تا سقف افزایش یابد؟

 

تعیین کنید چه ویژگی هایی از ملک می توانند و باید ذخیره شوند

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Commercial Renovation Services Toronto The Home Improvement Group

هنگام بازسازی اداری سیستم ها و ویژگی هایی را که باید به روز شوند، اولویت بندی کنید. بدیهی است که هر یک از این موارد فهرست شده از یک سو هزینه ای برای مالک یا توسعه دهنده و از سوی دیگر ارزش بالقوه ای برای کاربر نهایی/مستاجر آینده دارد. اگر واحدهای مکانیکی، کنترل‌های سیستم و روشنایی لابی اخیراً جایگزین یا به‌روزرسانی شده‌اند، امکان جستجوی رتبه‌بندی ستاره انرژی را بررسی کنید، که نشان می‌دهد مصرف انرژی ساختمان کمتر از استاندارد برای ساختمان‌هایی با نوع و اندازه آن است. این امر به ساکنین یا مستاجران احتمالی می‌گوید که می‌توانند انتظار هزینه‌های عمومی کمتری نسبت به یک ساختمان معمولی داشته باشند.

 

جذابیت و تزئینات داخلی ملک اداری را افزایش دهید

برداشت اولیه برای فروش پروژه نهایی بسیار مهم است. چه ویژگی هایی ساختمان را از بیرون به یاد ماندنی می کند – محوطه سازی، جذابیت های زیبایی شناختی، پارکینگ اجرایی زیرزمینی؟ مک کافرتی می گوید که معمولاً تازه کردن تابلوهای خود مقرون به صرفه است. برای پردیس‌های اداری چند مستاجر، کاشت گل‌های فصلی و تعویض مکرر آن‌ها می‌تواند علاقه مستاجران را به خود جلب کند. در داخل، تقریباً همیشه ارزش به روز کردن سطوح و گرافیک را دارد. پرداخت های با قیمت مناسب و به روز در کابین آسانسور، اتاق های توالت و لابی ضروری است. در سایر مناطق مشترک، پرداخت‌های جدید مانند رنگ‌ها و نقش‌های فرش، رنگ‌های رنگ و حتی کاشی‌های سقف می‌توانند به تازگی و به روز شدن ملک کمک کنند.

 

تصویر واضحی از مراجعان داشته باشید

شما یک فضای اداری دارید و باید برای دیگران و برای نیازهای آن ها طراحی کنید. بیشتر فضاهای شرکتی یعنی 75% پلان باز و 25% دفتر بسته را ترجیح می دهند.

 

سعی نکنید همه کارها را یکجا انجام دهید

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | xyrix office interior design and renovation project workstations

یک طراحی مجدد چند مرحله‌ای را در نظر بگیرید، به‌جای اینکه به یکباره با کل ملک مقابله کنید. یک طرح مرحله‌ای انعطاف‌پذیری در جریان نقدی و تامین مالی و تنوع بیشتر در قراردادهای اجاره را فراهم می‌کند که می‌تواند ریسک مالی را برای مالک یا توسعه‌دهنده کاهش دهد. مثل بازسازی مسکونی با آن برخورد کنید. برای فضای اجاره ای فضا را برای یک مستاجر یا حتی برای یک نوع مستاجر آماده نکنید. در عوض، آن بودجه را برای بهبودهای آینده کنار بگذارید.

 

 پایداری را به بخشی از فرآیند تبدیل کنید

دستیابی به گواهینامه LEED ممکن است هدف مشتری شما برای پروژه نباشد، اما شامل عناصر پایدار در جایی که امکان پذیر است معمولاً منطقی برای تجارت است. با نگاهی به بازار کنونی فضای اداری، مک‌کافرتی معمار و سازنده بزرگ روسی اذعان می‌کند که صاحبان املاک حتی بیش از حد معمول در مورد هزینه‌های سرمایه محتاط هستند. او می گوید: «روند در حال حاضر این است که پول خود را نگه دارید. او می گوید، اما با وجود نیروی کار و مصالح با قیمت های مطلوب، اکنون ممکن است بهترین زمان برای تشویق مالکان ساختمان ها به سرمایه گذاری در بازسازی باشد.

 

نوسازی اداری یا بازسازی اداری؟

بازسازی بیشتر شبیه ترمیم است. بازگرداندن چیزی به حالت اولیه خود، برای تجدید قوا و طراوت. بازسازی اساساً به تغییر یک ساختمان، شاید از طریق تغییر طرح یا گسترش آن اشاره دارد. خرید خانه برای بازسازی آن اغلب سخت ترین بخش از کل فرآیند بازسازی خانه است. املاکی که نیاز به مدرنیزه شدن دارند همیشه تقاضای زیادی دارند و در نتیجه غیرمعمول نیست که مردم برای شکست دادن رقبا بیشتر از ارزش یک خانه بپردازند. خریداران نقدی نسبت به کسانی که به وام مسکن متکی هستند موفق‌تر هستند، زیرا دریافت وام مسکن برای ملک به ارزیابی مستقل بستگی دارد تا اطمینان حاصل شود که خانه به اندازه پیشنهاد پذیرفته شده شما ارزش بازسازی را دارد.

بازسازی اداریبا این حال، با وجود فروش سریع املاک پرتقاضا، مهم است که خونسردی خود را حفظ کنید و مطمئن شوید که ملک برای شما کار می‌کند و همچنین بررسی‌هایی برای آشکار کردن هر گونه مشکل تشخیص داده نشده که ممکن است بودجه شما را کم‌ کند، انجام دهید. خوشبختانه مجبور نیستید کور کورانه یک خانه بخرید یا برای پروژه بازسازی پولی بدهید که ارزشش را نداشته باشد و حتی قبل از اینکه پروژه بازسازی را از شرکت بازسازی خریداری کنید، می توان به خوبی از وضعیت یک خانه دید. املاکی که نیاز به بازسازی دارند اغلب در حراجی یا با استفاده از سیستم پیشنهادی مهر و موم شده از شرط بندی ها و پیشنهادات نهایی فروخته می شوند. آشنایی با نحوه عملکرد این سیستم‌ها و ایجاد اعتماد به نفس برای بررسی حراج خانه‌ها می‌تواند منجر به تضمین یک ملک نوسازی با قیمت عالی شود. برای اینکه بفهمید آیا خانه ای ارزش خرید برای بازسازی را دارد و پتانسیل مناسبی دارد، هنگام مشاهده ملک باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • پتانسیل بازسازی ملک چقدر است؟
  • آیا فضایی برای گسترش فضای اداری شما وجود دارد؟
  • به املاک همسایه نگاه کنید. آیا آن ها در گرفتن مجوز برنامه ریزی برای بازسازی مشابه آنچه شما در ذهن دارید موفق بوده اند؟
  • آیا ملک تجاری در مکان مناسب برای شما قرار دارد؟
  • چه مقدار از کار ساختاری در سطح خواهد بود؟
  • سقف قیمت املاک در این منطقه چقدر است؟ آیا بازسازی شما می تواند ارزش ملک را بیافزاید؟
  • چه هزینه هایی باید بکنید؟
  • آیا می توانید شرکت یا دفتر خود را کاملا به همان شکل دربیاورید؟
  • چه شرکت هایی را می توانید استخدام کنید؟

 

طراحی داخلی مجدد در بازسازی اداری

هنگام بازسازی فضای اداری، چیدمان نقش بسزایی در نحوه سازماندهی فضای داخلی دارد. طراحی داخلی معجزه می کند و مراجعین شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. با پروژه بازسازی شما عملا یک چیدمان مجدد هم خواهید داشت پس می توان به نوعی آن را زیر مجموعه بازسازی اداری دانست.

 

استخدام یک متخصص برای بازسازی اداری

کار با یک متخصص می تواند به شما کمک کند تا انتخاب ها را محدود کنید و بهترین نتایج را در حد بودجه خود بگیرید. استخدام یک پیمانکار متخصص در نوسازی برای بازسازی ملک شما می تواند به جذابیت بیشتر و همچنین ارزشمندتر شدن آن کمک کند. شما می توانید ارزش کلی ملک اداری خود را با ارتقاء وسایل آشپزخانه، بهبود عملکرد زیرزمین و موارد دیگر افزایش دهید. بازسازی ملک شما علاوه بر جذابیت زیبایی شناسی به افزایش عمر آن نیز کمک می کند. کارشناسان می توانند نقاط ضعفی را که نیاز به تعمیر دارند مشخص کرده و بر اساس آن ارتقاء را پیشنهاد دهند. حرفه ای هایی که خدمات نوسازی سفارشی را ارائه می دهند می توانند به ارزیابی ملک و ارائه راه هایی برای رفع هر گونه مشکل به عنوان بخشی از پروژه بازسازی کمک کنند.

 

خدمات بازسازی اداری

بازسازی اداری

بازسازی یک بنا به طور کلی مجموعه ای از کارهای سازمانی و ساختمانی، کارهای نصب و راه اندازی ساختمانی، شامل طیف نسبتاً گسترده ای از اقدامات ممکن مثل مدرن سازی، تخریب، ساخت و سازهای جانبی و سازه های اضافی چندین طبقه است. بازسازی در صورت نیاز به بهبودی در زندگی و همچنین افزایش راندمان عملکرد، افزایش حجم ساختمان و برای اهداف دیگر انجام می شود. همچنین در مواقعی که بارهای وارده بر ساختمان به طور موقت یا دائم افزایش می‌یابد، تأسیسات زیرزمینی و سازه‌های مدفون در حال توسعه هستند و همچنین در صورت خراب شدن سازه یا تغییر وضعیت زمین ضروری است. در حین بازسازی، می توان تغییراتی در عملکرد ساختمان، از نظر کمی و کیفی فضای داخلی ایجاد کرد تا مساحت کل ساختمان افزایش یابد و فضای زیرزمینی توسعه یابد. کار بر روی بازسازی خانه و آپارتمان و ساختمان از انواع مختلف می تواند شامل فعالیت های متنوعی باشد، از کارهای تعمیر ساده و تکمیل فرآیندهای فنی پیچیده که نیازمند مداخلات مهندسی زمان بر و آموزش سطح بالای مجریان مستقیم است.

 

برای بازسازی اداری با ما در تماس باشید

داشتن تیمی از افراد مجرب برای کمک به ارائه کمک در طول فرآیند مرمت و در عین حال درک هدف نهایی از بازسازی ملک می تواند بسیار مفید باشد. یک پیمانکار و یک بازرس می توانند به تخمین مقدار کاری که باید انجام شود و هزینه آن کمک می کنند، در حالی که یک محقق می تواند به شما کمک کند مواد مناسب را برای کار خریداری کنید. ما می دانیم که ممکن است دوست داشته باشید به تنهایی با این نوع پروژه ها مقابله کنید، اما مطمئناً افراد با استعدادی را در اطراف خود می خواهید که می توانند در طول فرآیند بازسازی یک خانه تاریخی به شما کمک کنند. برای تماس با کارشناسان بازسازی گریت می توانید از شماره تلفن ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ استفاده کنید.

 

چه زمانی باید از نوسازی اداری استفاده کنیم؟

برخلاف بازسازی اداری و طراحی مجدد دفتر که ساختار ساختمان را تغییر نمی دهد، نوسازی های اداری دقیقاً این کار را انجام می دهند: آن ها فضای داخلی یک دفتر را تغییر می دهند در حالی که پوسته بیرونی دست نخورده باقی می ماند. همچنین مزیت بازسازی دفتر این است که به شما امکان می دهد فضای خود را کاملاً مطابق با مشخصات دقیق خود تغییر دهید. اگرچه این تحول یک شبه اتفاق نمی افتد. بازسازی دفتر یک پروژه ساخت و ساز عمیق است احتمالاً هفته ها یا ماه ها طول می کشد و پر سر و صدا، نامرتب و وقت گیر خواهد بود.

بازسازی اداری چه مزایایی دارد؟

بازسازی اداری از همه لحاظ امری حیاتی است، هر سرمایه گذاری ای در دنیای تجارت می تواند شما را هزاران پله به جلو سوق دهد یا تا حد زیادی به عقب براند. از ریسک سرمایه گذاری و اهمیت آن در فضاهای اداری که بگذریم، در شرکت ها، دفتر ها و سایر فضاهای اداری به طور کلی شما اولین تاثیر و مهم ترین آن را با فضای خودتان روی مراجعه کننده خواهید گذاشت. چیدمان، سلیقه، استفاده از فضا و خیلی موارد دیگر. برای همین مهم است که تا حد امکان فضا را به صورت تخصصی شخصی سازی کنید تا بتوانید کسب و کارتان را موفق تر از گذشته پیش ببرید. همچنین چیدمان فضا تاثیر زیادی روی کارمندان دارد و طبق تحقیقات فراوان انجام شده بازدهی آنان را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

برای نو کردن فضای اداری چه راه هایی وجود دارد؟

سه گزینه دارید: می‌توانید فضای موجود خود را مجدداً بازسازی، نوسازی یا طراحی مجدد کنید تا آن را کاربردی‌تر کنید. هر کدام مزایا و معایبی دارد.

تفاوت بازسازی و نوسازی چیست؟

بازسازی: «بازگرداندن یک مکان (یا بخشی از یک مکان) به وضعیت شناخته شده قبلی. این از بازسازی متمایز است زیرا معمولاً نیاز به معرفی مواد جدید دارد. نوسازی: «بازگرداندن یک مکان (یا بخشی از یک مکان) به حالت شناخته شده قبلی با حذف پارچه ساخته شده، یا با مونتاژ مجدد عناصر موجود بدون معرفی مواد جدید.»

بهترین شرکت بازسازی در ایران کدام است؟

پروژه مرمت بناهای تاریخی کار کوچکی نیست، و داشتن تیمی از افراد مجرب برای کمک به ارائه کمک در طول فرآیند مرمت و در عین حال درک هدف نهایی از بازسازی ملک می تواند بسیار مفید باشد. یک پیمانکار و یک بازرس می توانند به تخمین مقدار کاری که باید انجام شود و هزینه آن کمک می کنند، در حالی که یک محقق می تواند به شما کمک کند مواد مناسب را برای کار خریداری کنید. ما می دانیم که ممکن است دوست داشته باشید به تنهایی با این نوع پروژه ها کار کنید، اما مطمئناً افراد با استعدادی را در اطراف خود می خواهید که می توانند در طول فرآیند بازسازی یک خانه تاریخی به شما کمک کنند. برای تماس با کارشناسان بازسازی شرکت بازسازی گریت می توانید از شماره تلفن ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ استفاده کنید.

 

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان و خدمات تخصصی شرکت گریت کابینت، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

موفق باشید!