برای بازسازی تجاری اینجا هستیم!

املاک تجاری پس از آتش سوزی، سیل و سایر بلایای طبیعی اغلب نیاز به بازسازی تجاری و تعمیرات ساختاری ساختمان دارد. اما همیشه اینطور نیست؛ گاهی هم برای تغییر کاربری، فرسودگی ساختمان یا موارد دیگر به بازسازی تجاری و بازسازی اداری نیاز پیدا خواهید کرد. به این ترتیب گریت کابینت زمانی که به یک پیمانکار معتبر در سراسر ایران و کشورهای همسایه نیاز دارید، اینجاست. فرقی نمی‌کند بیمارستان، هتل، مدرسه، بانک یا هر نوع تسهیلات تجاری را مدیریت می‌کنید، می‌توانید روی تیم دارای مجوز و بیمه شده ما حساب کنید تا با خدمات تخصصی بازسازی داخلی و خارجی ما، به شما کمک کند تا مرکز خود را به شرایط قبل از زیان خود بازسازی کنید. با همکاری نزدیک با تنظیم کننده شرکت بیمه شما، هدف ما این است که روند بازسازی تجاری را تا حد امکان روان و بدون استرس برای شما و کسب و کارتان انجام دهیم. بهرحال اگر کارهای ما برایتان جالب است، طرفدار دکوراسیون داخلی و بازسازی هستید و یا به دنبال یک شرکت باتجربه با قیمتی مقرون به صرفه برای انجام بازسازی منزل، بازسازی آپارتمان یا موارد دیگر هستید، جای درستی آمده اید!

 

هفت گام برای یک بازسازی تجاری موفق!

در ادامه توصیه هایی از اریک هاجتس را برایتان آورده ایم. اریک یک مدیر ارشد در دفتر IA در نیویورک است و یک رهبر ارشد حسابداری و معمار دارای مجوز با بیش از 25 سال تجربه در صنعت است. برنامه‌ریزی، طراحی و اجرای فضای اداری شرکت حقوقی تمرکز اصلی حرفه‌ای او بوده است، و او سرپرستی گروه بهترین روش‌های داخلی شرکت بازسازی را برای بخش حقوقی، ردیابی استفاده از فضا، معیارها و گرایش‌های طراحی در سطح ملی به عهده دارد. علاوه بر تجربه عمیق با مشتریان قانونی، اریک همچنین تخصص خود را در کار با شرکت‌های بزرگ در فناوری، سرمایه‌گذاری، بانکداری و سایر صنایع به کار می‌گیرد تا چشم‌انداز وسیع‌تری از استانداردهای برنامه‌ریزی و طراحی دفتر را در دنیای تجارت امروزی که به سرعت در حال توسعه است، ارائه دهد.

بازسازی تجاریهنگامی که اجاره دفتر یا ملک تجاری شما منقضی می شود، انتخاب برای ماندن در محل و ارتقاء فضای موجود می تواند صرفه جویی قابل توجهی را به همراه داشته باشد. با این حال، دستیابی موفقیت آمیز به چنین کاهش هزینه ای مستلزم توجه دقیق و مدیریت طیف گسترده ای از مسائل در آن چیزی است که می تواند یک فرآیند پیچیده پروژه باشد. آنچه در ادامه می‌آید هفت نکته مهم برای اطمینان از اینکه بازسازی در محل شما طبق برنامه پیش می‌رود، است.

 

خرید یا بازسازی تجاری؟ باید بمانم یا بروم؟

قبل از بازسازی تجاری فضای خود، مطمئن شوید که تغییر مکان گزینه بهتری نسبت به بازسازی اداری نیست. با معمار یا طراح خود بر اساس عواملی مانند رشد و عملکرد مورد نظر آینده، درک کل فضای مورد نیاز خود را توسعه دهید. با این کار، سایت های بالقوه را می توان بر اساس “سیب به سیب” تجزیه و تحلیل کرد تا ذینفعان اصلی بتوانند به طور کامل درک کنند. مزایا و معایب جابجایی همین الزامات را می توان برای فضای موجود شما اعمال کرد تا ببینید که چگونه در برابر مکان های جدید قرار می گیرد و درک می کنید که چه کاری باید انجام شود تا نیازهای آینده را برآورده کند. از آنجایی که این مطالعات معمولاً همراه با تمدید اجاره انجام می شود، ممکن است مالکان مایل به پرداخت یارانه به کار رسیدگی به مشکلات ساختمان پایه به منظور حفظ مستاجر باشند.

 

هنگام بازسازی تجاری جا را برای پیشرفت باز کنید

لازم است بخش‌هایی از فضای خود را خالی کنید و چندین «مینی پروژه» را در مراحل متوالی انجام دهید. مهم است که این استراتژی مرحله‌بندی از ابتدای فرآیند طراحی در نظر گرفته شود. در صورت امکان، بهتر است طبقات کامل را در یک زمان بازسازی کنید. برای دستیابی به این هدف، یافتن منطقه خالی اضافی یا فضای چرخشی است که بتواند به طور موقت کارکنان را در خود جای دهد. اگر توسعه بخشی از برنامه باشد، ابتدا ساختن منطقه جدید می تواند ظرفیت لازم را برای آنها ایجاد کند. برنامه ریزی دقیق، اختلال و تعداد حرکاتی که کارکنان شما باید انجام دهند را به حداقل می رساند.

 

احتیاط های بودجه ای در نظر بگیرید

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | IMG 8955 HDR

حقیقتاً، تا زمانی که تمام کار انجام نشود، نمی توان هزینه کل یک پروژه بازسازی تجاری را به طور کامل مشخص کرد. برای پروژه های ساختمانی جدید، یک قانون کلی این است که با 10 درصد احتمال طراحی در بودجه شروع شود، که ممکن است با توسعه کار کاهش یابد. 10 درصد اضافی اغلب به عنوان یک حادثه ساخت و ساز اختصاص داده می شود. همین امر در مورد بازسازی در محل نیز صدق می کند، اما نگرانی های خاص دیگری نیز وجود دارد. گنجاندن هزینه برای مواردی مانند فازبندی، حفاظت موقت و پارتیشن ها و سایر نیازهای خاص این نوع کار نیز ضروری است. همچنین کمک هزینه ای برای اضافه کاری اضافی در نظر بگیرید، که می تواند در صورت نیاز برای توقف یا زمان بندی مجدد وظایف ساخت و ساز مخل مجاز باشد. داشتن یک متخصص ساخت و ساز با تجربه به عنوان بخشی از تیم در طول فرآیند طراحی، بهترین راه برای اطمینان از در نظر گرفتن این مسائل است. حفظ چیدمان های موجود و نوسازی اقلامی مانند درها و پوشش های دیوار و کف در صورت امکان، روش اصلی کنترل محدوده است. مراقب باشید تغییرات در سیستم های بالای سقف بازسازی تجاری مانند کانال کشی، آبپاش ها و توزیع برق را که جزو پرهزینه ترین موارد بازسازی تجاری هستند، به حداقل برسانید.

 

با کارفرمایان بازسازی تجاری ارتباط برقرار کرده و انتظارات را مدیریت کنید

از بسیاری جهات، درک مثبت ساکنان از پروژه نوسازی به اندازه اجرای خود کار مهم است. هر تغییری در محل کار، اضطراب های بالقوه ای را به همراه دارد، به ویژه زمانی که تأثیر آن به خوبی درک نشده باشد. ارائه طرح‌ها، رندرها و تابلوهای نمونه به کارکنان گسترده‌تر برای انتقال چشم‌انداز و هدف بازسازی، راه خوبی برای اطلاع‌رسانی اخبار و رفع نگرانی‌ها است. علاوه بر این، ایجاد ماکت‌های فیزیکی می‌تواند به کارکنان اجازه دهد تا طرح پیشنهادی را واقعاً آزمایش کنند، و ارائه تورها و به‌روزرسانی‌ها در طول ساخت‌وساز می‌تواند احساس کارکنان را در جریان پیشرفت کار حفظ کند.

 

همه شرایط بازسازی تجاری را شخصا بررسی کنید

یک چالش با اصلاح فضای ساخته شده این است که بسیاری از شرایط (عمدتاً مربوط به زیرساخت ها) که می توانند بر کار تأثیر بگذارند پنهان هستند و نمی توان به راحتی مشاهده کرد. در حالت ایده آل، مالک باید مجموعه کاملی از اسناد معماری و مهندسی «به عنوان ساخته شده» را قبل از بازسازی ساختمان ارائه دهد. اگر این موارد ناقص هستند یا وجود ندارند، معمولاً ارزش دارد که برای ایجاد آنها هزینه نظرسنجی سایت را متحمل شوید. هرچه بتوان تصویر دقیق‌تری از شرایط واقعی ارائه داد، کار پیشنهادی و برآورد هزینه‌های مربوطه با واقعیت مطابقت خواهد داشت. حتی با در دست داشتن چنین نقشه هایی، یک تیم طراحی مسئول مطمئناً دقت آنها را بررسی می کند و مطمئن می شود که شرایط مهم به درستی منعکس شده است. با توجه به اینکه کار روی سیستم‌های مکانیکی، الکتریکی و لوله‌کشی معمولاً دو سوم کل هزینه‌های ساخت و ساز را تشکیل می‌دهد، انجام پروب‌ها در بالای سقف موجود برای تأیید فاصله‌ها و چیدمان‌های حیاتی جزء ضروری این امر است.

 

استراتژی بازسازی تجاری درست را شناسایی کنید

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Kenwood office renovation project 2

آوردن پیمانکار عمومی برای بازسازی تجاری در اوایل فرآیند می تواند سودمند باشد. این مزایا شامل توانایی ارزیابی واقعی امکان‌سنجی فازبندی و توالی‌بندی پیشنهادی یا حتی توصیه روش‌های متفاوتی است که تیم طراحی ممکن است به تنهایی ارائه کند. شناسایی زودهنگام و پیش خرید محصولاتی که زمان تحویل طولانی دارند می تواند به کاهش برنامه ساخت و ساز طولانی مدتی که یک نوسازی در محل نیاز دارد کمک کند. مفاد اجرای روان و کارآمد کار پیمانکار، از قبیل مناطق مرحله‌بندی، پارتیشن‌های موقت برای جداسازی بصری و صوتی مناطق ساخت‌وساز، و مسیرهای دسترسی پرسنل و مصالح را می‌توان به صورت ارگانیک در طرح پروژه از ابتدا و تعدیل ادغام کرد. در صورت نیاز برای تطبیق آنها قبل از قیمت گذاری نهایی ساخته شده است. این می تواند تا حد زیادی خطر افزایش هزینه های پیش بینی نشده بازسازی ساختمان را پس از ساخت و ساز کاهش دهد.

 

از نماینده میدانی پیمانکار استفاده کنید

برای بازسازی در محل که شامل ساخت و ساز اساسی در بیش از یک طبقه یا در چند فاز است، شایسته است که از پیمانکار بخواهید که نمایندگی در محل را با سرپرست یا مدیر پروژه تمام وقت ارائه دهد. بالاتر و فراتر از الزامات عادی برای اداره کار، این متخصص می تواند به عنوان یک نماینده مفید عمل کند. در هر بازسازی، مطمئناً در طول مسیر شگفتی هایی وجود دارد. وجود فردی در دسترس برای رسیدگی سریع به بحران‌ها در صورت وقوع، می‌تواند تا حد زیادی حل چنین موارد نگران‌کننده‌ای را آسان کند و معیاری از راحتی واقعی و درک شده را فراهم کند که پروژه شما به خوبی مدیریت می‌شود.

در حالی که هر شغل متفاوت است و هر یک مجموعه شرایط منحصر به فرد خود را دارد، بخشی از این موارد برای اکثر پروژه های نوسازی در محل قابل استفاده است. وقت گذاشتن برای آگاهی از مسائل و خطرات از قبل و گردآوری یک تیم متخصص از متخصصان برای مشاوره، طراحی و اجرای کار با در نظر گرفتن آنها، شانس شما را برای یک نتیجه موفق به حداکثر می رساند. همیشه عاقلانه است که تیمی از متخصصان را برای کمک جمع آوری کنید. همانطور که قبلاً گفتیم، پروژه بازسازی تجاری اصلا کار کوچکی نیست، و داشتن تیمی از افراد مجرب برای کمک به ارائه کمک در طول فرآیند مرمت و در عین حال درک هدف نهایی از بازسازی تجاری ملک می تواند بسیار مفید باشد.

یک پیمانکار از شرکت بازسازی خوب و یک بازرس بازسازی تجاری می توانند به تخمین مقدار کاری که باید انجام شود و هزینه آن کمک می کنند، در حالی که یک محقق می تواند به شما کمک کند مواد مناسب را برای کار خریداری کنید. ما می دانیم که ممکن است دوست داشته باشید به تنهایی با این نوع پروژه ها مقابله کنید، اما مطمئناً افراد با استعدادی را در اطراف خود می خواهید که می توانند در طول فرآیند بازسازی یک خانه تاریخی به شما کمک کنند. برای تماس با کارشناسان بازسازی گریت کابینت می توانید از شماره تلفن ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ استفاده کنید.

 

حالا که صحبت از املاک تجاری و بازسازی تجاری است، خوب است کمی هم درمورد یکی از دلایل بازسازی و نکات ایمنی درمورد آن بدانیم، یعنی وقایع طبیعی که به ملک تجاری آسیب زده اند.

 

نکات مهمی که پس آسیب به بنای تجاری خود باید بدانید

این که آیا تأسیسات تجاری شما از نظر ساختاری توسط آتش سوزی، سیل یا سایر بلایای طبیعی آسیب دیده است، مواردی وجود دارد که می توانید برای مراقبت از ایمنی خود و کارکنان خود انجام دهید:

 

فورا ساختمان را تخلیه کنید

حتی یک آتش‌سوزی کوچک یا سیل می‌تواند باعث آسیب‌های جدی ساختاری و خطرات سلامتی شود که ممکن است همیشه برای چشم‌های آموزش‌دیده آشکار نباشد. بهتر است تمام خدمات برق و گاز را خاموش کنید و از مناطق آسیب دیده دوری کنید تا زمانی که مقامات مربوطه بازگشت را ایمن تشخیص دهند. ممکن است خطرات آتش سوزی یا الکتریکی، نشت گاز، کپک یا هر تعداد نگرانی دیگر داشته باشید. همچنین تا زمانی که شرکت آب محلی یا شرکت آب آن را ایمن تشخیص ندهد، نباید در تاسیسات خود آب بنوشید.

 

با شرکت بیمه خود تماس بگیرید

بازسازی تجاری

با شرکت بیمه خود تماس بگیرید تا در مورد سیاست ها و خسارت های مربوط به سیل، آتش سوزی یا بلایا و بازسازی تجاری صحبت کنید. شما ممکن است در اسرع وقت اقدامات پاکسازی، نجات و خشک کردن را آغاز کنید. توصیه می شود برای ثبت درست قبل و بعد از شرکت بیمه خود عکس بگیرید. اطمینان حاصل کنید که هر گونه مواد آسیب دیده را به عنوان مدرک از دست دادن نگه دارید. برای ارزیابی خسارات ملک خود و ارائه تخمینی برای هزینه های بازسازی و یا بازسازی با یک شرکت بازسازی و مرمت معتبر مانند خدمات بازسازی گریت تماس بگیرید. در حالی که می توانید ملک خود را خودتان بازیابی کنید، اما بهتر است آن را در دستان حرفه ای بگذارید. توجه داشته باشید که خدمات ترمیم اول و بعد از آن بازسازی و تعمیرات دائمی خواهد بود.

 

مختصری از بازسازی تجاری

بازسازی تجاری در حفاظت از معماری عبارت است از بازسازی نمونه اولیه آثار معماری آسیب دیده یا تخریب شده، بناهای تاریخی یا بخش هایی از ساختمان ها. بازسازی ساختمان ها برای قرن ها یک امر رایج بوده است. این به مفاهیم معماری مرمت (ترمیم بافت ساختمان موجود) و حفظ (جلوگیری از پوسیدگی بیشتر) مربوط می شود، که در آن گسترده ترین شکل بازسازی ایجاد یک ماکت از یک ساختمان تخریب شده است. به طور دقیق تر، مانند استانداردهای وزیر کشور در ایالات متحده، “بازسازی تجاری” عبارت است از “عمل یا فرآیند به تصویر کشیدن، با استفاده از ساخت و ساز جدید، شکل، ویژگی ها، و جزئیات یک سایت، منظره، که بازمانده نشده است. ساختمان، سازه یا شیئی به منظور تکرار نمودن ظاهر آن در یک دوره زمانی خاص و در مکان تاریخی خود.»

 

چرا به بازسازی ساختمان نیاز پیدا می کنیم؟

ممکن است دلایل مختلفی برای ساخت یک ساختمان یا ایجاد یک ساختمان یا سازه ماکت وجود داشته باشد. گاهی نتیجه تخریب بناهای تاریخی است که توسط ساکنان منطقه به عنوان آسیب زا تجربه می شود، مانند جنگ، اشتباهات برنامه ریزی و تخریب با انگیزه های سیاسی، گاهی اوقات صرفاً نتیجه بلایای طبیعی است.

 

اهمیت بازسازی تجاری

تصمیمات در مورد بازسازی یا عدم بازسازی معمولاً بر اساس اهمیت میراثی دارایی گرفته می شود. ترمیم می تواند تأثیرات مثبت و منفی بر این ارزش ها داشته باشد. در یک دارایی میراث گسترده مانند یک شهر تاریخی، مرمت و در برخی موارد بازسازی ویژگی‌های معماری اغلب می‌تواند ارزش‌های میراث را افزایش دهد. نوع ویژگی هایی که می تواند به این امر دست یابد ممکن است پنجره ها و درهای سنتی و بازآفرینی قلمرو عمومی باشد. با این حال، در مورد بناهای تاریخی یا ساختمان‌های منفرد، بازسازی می‌تواند برخی ارزش‌ها را افزایش دهد و در عین حال به برخی دیگر آسیب برساند.

بازسازی جزئیات سنگر در یک ساختار دفاعی قرون وسطایی نمونه‌ای است که در آن آثار ممکن است برخی ارزش‌های میراثی مانند زیبایی‌شناختی را تقویت کنند، اما به اصالت آسیب می‌رسانند. پس از بازسازی، برخی از دارایی‌های میراث «جدید» می‌توانند با اطمینان از فراموش نشدن رویدادهایی که منجر به تخریب مکان اصلی شده‌اند، از اهمیت بالایی برخوردار شوند.

بازسازی تجاری

آن ها همچنین می توانند به عنوان نمادی از تجدید و آشتی عمل کنند. کتیبه ورشو به عنوان یک سایت میراث جهانی نمونه ای است که در آن در بیانیه ارزش جهانی برجسته به رسمیت شناخته شده و برجسته شده است. بنابراین، تصمیم گیری در مورد بازسازی شامل یافتن تعادل بین اثرات بالقوه است، در حالی که مزایای زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی را نیز در نظر می گیرد که یک پیشنهاد ممکن است ایجاد کند. بازسازی همچنین برای اینکه کاملاً معنادار باشد، باید بر اساس شواهد روشن و کافی باشد. هدف این است که از ایجاد چیزی که هرگز به آن شکل وجود نداشته است اجتناب شود و روشن شود که چه چیزی تازه بازسازی شده است. در حالی که بازسازی موفقیت آمیزی در جایی که این اصل به طور کامل رعایت نشده است، وجود داشته است، مفهوم اصالت اکنون برای هر گونه توجه به بازسازی ضروری است.

 

چگونه بدانیم به بازسازی تجاری نیاز داریم؟

میانگین طول عمر برای یک ساختمان تجاری حدود 20 سال است، به این معنی که هر ساله 5٪ از ساختمان های تجاری، صنعتی و سازمانی در ایالات متحده نیاز به تعویض دارند. برخی تعمیرات را پیشنهاد می دهند اما از نظر عملی، این کار را فقط برای مدت طولانی می توان انجام داد، زیرا هزینه تعمیرات در نهایت گران می شود. برای مالکان و مدیران ساختمان‌های موجود، تصمیم برای پوشش مجدد یا “بهسازی” سیستم سقف در نهایت اجتناب‌ناپذیر می‌شود. گزینه ها با توجه به مواد و سیستم ها فراوان است. در برخی موارد (بسته به وزن سقف فعلی و قوانین ساختمان)، یک سیستم سقف تک لایه جدید را می توان مستقیماً روی سقف موجود بدون پاره شدن نصب کرد. در پروژه‌های مقاوم‌سازی بزرگ‌تر، ممکن است هر تعداد از مدخلان از جمله معماران و مشاوران و همچنین مالک مدیر، پیمانکار سقف‌سازی و احتمالاً نماینده فروش سازنده درگیر باشند. نحوه کار همه با هم به پیچیدگی یا اندازه نصب سقف بستگی دارد. در پروژه‌های کوچک‌تر، تعامل ممکن است محدود به مالک ساختمان و پیمانکار باشد، و بسیار مهم است که این دو به خوبی با هم کار کنند و برای اطمینان از موفقیت پروژه مقاوم‌سازی، به طور موثر با هم ارتباط برقرار کنند. قبل از استخدام یک پیمانکار، مالک یا مدیر ساختمان باید چندین سوال بپرسد:

  • آیا پیمانکار می تواند بازسازی تجاری راضی کننده ارائه دهد؟
  • او چه تجربه ای از پروژه های مشابه دارد؟

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 5 reasons building inspection is a must before any renovation projects 1

 

چه زمانی باید از نوسازی تجاری استفاده کنیم؟

برخلاف بازسازی تجاری و طراحی مجدد دفتر تجاری که ساختار ساختمان تجاری را تغییر نمی دهد، نوسازی های تجاری دقیقاً این کار را انجام می دهند: آن ها فضای داخلی یک دفتر تجاری را تغییر می دهند در حالی که پوسته بیرونی دست نخورده باقی می ماند. همچنین مزیت بازسازی تجاری این است که به شما امکان می دهد فضای خود را کاملاً مطابق با مشخصات دقیق خود تغییر دهید. اگرچه این تحول یک شبه اتفاق نمی افتد. بازسازی دفتر یک پروژه ساخت و ساز عمیق است احتمالاً هفته ها یا ماه ها طول می کشد و پر سر و صدا، نامرتب و وقت گیر خواهد بود.

بازسازی تجاری چه مزایایی دارد؟

بازسازی تجاری از همه لحاظ امری حیاتی است، هر سرمایه گذاری ای در دنیای تجارت می تواند شما را هزاران پله به جلو سوق دهد یا تا حد زیادی به عقب براند. از ریسک سرمایه گذاری و اهمیت آن در فضاهای اداری که بگذریم، در شرکت ها، دفتر ها و سایر فضاهای تجاری به طور کلی شما اولین تاثیر و مهم ترین آن را با فضای خودتان روی مراجعه کننده خواهید گذاشت. چیدمان، سلیقه، استفاده از فضا و خیلی موارد دیگر. برای همین مهم است که تا حد امکان فضا را به صورت تخصصی شخصی سازی کنید تا بتوانید کسب و کارتان را موفق تر از گذشته پیش ببرید. همچنین چیدمان فضای تجاری تاثیر زیادی روی کارمندان دارد و طبق تحقیقات فراوان انجام شده بازدهی آنان را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

برای نو کردن فضای تجاری چه راه هایی وجود دارد؟

سه گزینه دارید: می‌توانید فضای تجاری موجود خود را مجدداً بازسازی، نوسازی یا طراحی مجدد کنید تا آن را کاربردی‌تر کنید. هر کدام مزایا و معایبی دارد.

تفاوت بازسازی و نوسازی چیست؟

بازسازی: «بازگرداندن یک مکان (یا بخشی از یک مکان) به وضعیت شناخته شده قبلی. این از بازسازی متمایز است زیرا معمولاً نیاز به معرفی مواد جدید دارد. نوسازی: «بازگرداندن یک مکان (یا بخشی از یک مکان) به حالت شناخته شده قبلی با حذف پارچه ساخته شده، یا با مونتاژ مجدد عناصر موجود بدون معرفی مواد جدید.»

بهترین شرکت بازسازی تجاری در ایران کدام است؟

پروژه مرمت بناهای تاریخی کار کوچکی نیست، و داشتن تیمی از افراد مجرب برای کمک به ارائه کمک در طول فرآیند مرمت و در عین حال درک هدف نهایی از بازسازی ملک می تواند بسیار مفید باشد. یک پیمانکار و یک بازرس می توانند به تخمین مقدار کاری که باید انجام شود و هزینه آن کمک می کنند، در حالی که یک محقق می تواند به شما کمک کند مواد مناسب را برای کار خریداری کنید. ما می دانیم که ممکن است دوست داشته باشید به تنهایی با این نوع پروژه ها کار کنید، اما مطمئناً افراد با استعدادی را در اطراف خود می خواهید که می توانند در طول فرآیند بازسازی یک خانه تاریخی به شما کمک کنند. برای تماس با کارشناسان بازسازی شرکت بازسازی گریت می توانید از شماره تلفن ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ استفاده کنید.

 

برای دریافت مشاوره‌ی رایگان و خدمات تخصصی شرکت گریت کابینت، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید.

نظرات خود را برای ما بنویسید.

موفق باشید!