بازسازی گل فروشی

بازسازی گل فروشی

بازسازی گل فروشی

گل‌فروشی یکی از شغل‌‌های‌ بسیار جذاب و هیجان ‌انگیز می‌باشد که به دلیل سر و کار داشتن افراد با گل و گیاه خاص، می‌‌تواند توجه بسیاری از مردم و رهگذران را به خود جلب کند؛ زیرا از ویژگی‌های‌ زیادی بهره‌‌مند می‌باشد و اغلب افراد به تنوع رنگی گل و گیاه علاقه‌مند هستند. اصولاً در کشور ما استفاده از گل‌‌ها در مراسم‌های‌ متنوع، بسیار زیاد می‌باشد و از این ‌جهت اغلب سودی که گل فروشان دارند، در همین ایام می‌‌باشد. اما در این راستا می‌‌‌توان کارهای ویژه‌‌ی ‌دیگری نیز انجام داد که سود دهی بالاتری برای یک گل‌ فروش به‌ همراه داشته باشد و این بیزینس بیشتر مورد توجه اغلب افراد جامعه قرار بگیرد.

گل فروشی یکی از مشاغل بسیار دوست‌داشتنی است؛ امروزه افراد زیادی هستند که علاقمند به گل و گیاه می‌باشند و قصد دارند از این طریق کسب و کاری برای خود راه بیندازند. همچنین افراد علاقه بسیار زیادی به گل ‌آرایی دارند و ترجیح می‌دهند که کسب و کار شخصی خود را داشته باشند. گل ‌فروشی‌‌ها قابلیت بسیاری برای طراحی و دکور بسیار ویژه و چشم نواز دارند و از این جهت می‌‌توانند مانور بسیاری برای طراحی‌های‌ خاص داشته باشند.

 

قصد بازسازی دارید؟ این مقاله‌ها مخصوص شما هستند!

 

استفاده بهینه از محصولات در بازسازی گل فروشی

وقتی در جایی محصولاتی مانند گل و گیاه وجود دارد، می‌‌‌توان برای طراحی دکور این نوع کسب و کار، استفاده‌های‌ بهینه‌ای ‌از خود محصولات کرد و از ایده‌های‌ بسیار زیادی، بهره‌ی لازم را برد. وقتی که صحبت از طراحی داخلی گل‌ فروشی می‌‌شود، آنچه که بیشتر از همه در معرض نمایش است. این است که به واسطه‌ی طراحی منحصر به ‌فرد، یک گل ‌فروشی بتواند افراد را به خود جذب کند و از این جهت بتواند سایر نماهای موجود در کسب و کار خود را جلوه خاصی ببخشد.

 

طراحی نما در بازسازی گل فروشی

اغلب مشتریان، جذب نمای زیبا و رنگارنگ گل ‌فروشی‌ها می‌شوند و می‌‌توانند از این جهت مغازه یا دفتر شما را به‌‌ عنوان یک کسب و کار نمونه در محله و شهر خود در نظر بگیرند. به همین جهت طراحی داخلی یک گل‌ فروشی فعالیت بسیار تخصصی و مهمی می‌باشد و اغلب افرادی که در راستای افتتاح گل ‌فروشی هستند. دغدغه‌ای در رابطه با طراحی داخلی گل ‌فروشی دارند و قصد دارند. به واسطه طراحی منحصر به ‌فرد مغازه خود، مشتریان بیشتری به آن جذب کنند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | image 3 1

این نکته بسیار آشکار است که گل ‌فروشی و مکانی که در آن گل وجود دارد، به خودی خود از زیباترین محیط‌ها می‌باشد و از این جهت می‌‌تواند افراد زیادی را به خود جذب کند؛ به دلیل این‌که گل‌‌ها، عطر بسیار خوبی در فضا پخش می‌کنند و تنوع رنگی آن‌‌ها بسیار بالاست، به همین علت می‌‌توانند چشم هر بیننده‌ای را به خود جذب کنند.

به‌ طور کلی این موضوع تنها دلیل برای زیبا نشان دادن دکور و طراحی داخلی گل فروشی نمی‌باشد. به همین جهت نیاز است که شما از طراحی داخلی و بازسازی گل ‌فروشی غافل نشوید و بتوانید با استفاده از دیزاین و طراحی منحصر به فرد، کسب و کار خود را جلوه خاصی ببخشید و بتوانید آن را متمایز از همکاران خود کنید و در سطح شهر بدرخشید.

 

محیط ساده، جذابیت بیشتر

به‌ طورکلی از نظر طراحان دکوراسیون داخلی در رابطه با محیط گل ‌فروشی، این است که هرچه فضای شما ساده ‌تر باشد، محیط کلی جذاب‌تر به نظر می‌‌رسد و می‌تواند چشم هر بیننده‌ای ‌را به خود جذب کند. نکته مهمی در رابطه با افرادی که قصد تاسیس کسب و کار گل ‌فروشی دارند، این است که گل‌ فروشی و مغازه گل ‌فروشی آن‌ها، تنها برای کسب درآمد و برای به نمایش گذاشتن گل‌ها نباشد. بلکه باید از این جهت بتواند. حس شادابی و زندگی را برای افراد به همراه داشته باشد. مشتریان با توجه به حس مثبت و خوبی که از محل کسب‌ و کار شما می‌گیرند. می‌‌توانند مشتری دائمی شما شوند.

از همین جهت حسی که مهم‌ تر از حس بینایی می‌باشد. ماهیت و رنگ و بوی خوش گیاهانی است که شما در محل کسب و کار خود پرورانده‌اید. با توجه به مطالبی که برایتان ذکر کردیم، می‌توانید یک طراحی هوشمندانه برای مغازه گل ‌فروشی در نظر بگیرید. از این جهت می‌‌توانید میزان حس مثبت افراد را تقویت کنید. در این هنگام وقتی که مشتریان داخل مغازه شما می‌شوند. می‌‌توانند با توجه به فضای مناسبی که برای آن‌‌ها در نظر می‌گیرید، حس خوبی داشته باشند و از این طریق می‌‌توانید. آرامش را به آن‌‌ها تزریق کنید.

 

نقش خلاقیت در طراحی داخلی و بازسازی گل فروشی

مواد و ابزاری که در گل‌ فروشی استفاده می‌‌شوند. می‌‌توانند زیبایی گل‌‌ها را دو چندان کنند و از این جهت کاربردی باشند. در راستای همین موضوع می‌توان استفاده از قفسه‌های‌ متنوع را در نظر گرفت. این قفسه‌‌ها ممکن است، به دیوار نصب شوند و گل‌ها و گلدان‌های‌ متنوعی بر روی آن‌ها قرار بگیرند، همچنین ممکن است، قفسه‌های‌ متحرکی برای نظم بخشیدن و چیدمان زیبا به محیط داخلی گل ‌فروشی جلای قشنگی دهند و از این ‌جهت می‌‌‌توان نظم دهی مناسبی برای مغازه گل ‌فروشی در نظر گرفت. یکی از مهم‌ترین مواردی که در یک مغازه گل فروشی وجود دارد. این است که بتوان تمامی گل‌ها را در دیدرس مشتریان قرار داد تا از این جهت مشتریان بتوانند با تماشای آن‌ها سبد گلی که می‌پسندند را به راحتی انتخاب کنند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | img 0609 1 scaled

مهم‌‌ترین نکته‌ای ‌که درطراحی داخلی گل فروشی مورد توجه می‌باشد، این است که گل‌ها و گلدان‌ها مخفی نباشند. در همین راستا برای خلاقیت بهتر دکوراسیون و طراحی داخلی گل ‌فروشی نیاز است که نور به میزان کافی در آن محیط فراهم شده باشد. به همین جهت نباید از تکنیک نورپردازی درست و زیبا در داخل گل فروشی غافل شد، زیرا به واسطه زاویه گلدان‌‌ها و جایگاه مناسب آن‌ها با استفاده از یک نور پردازی خوب می‌‌‌توان جلای بسیار خاصی به آن‌ها بخشید و آن‌‌ها را بیشتر در معرض دید افراد قرار داد.

همان طور که ذکر کردیم، فضای فروشگاه‌های‌ گل و گیاه به دلیل این‌که از گیاه‌‌ها و گل‌های‌ متنوع رنگی استفاده شده است. بسیار شاد و پر از انرژی مثبت می‌باشد و اگر یک طراحی منحصر به ‌فرد برای آن در نظر گرفته شود، می‌‌تواند بسیار چشمگیر باشد. اما برای اینکه دکوراسیون خوب داشته باشید و از گل‌های‌ خود به خوبی مراقبت کنید.

باید این نکته را درنظر بگیرید که در طراحی داخلی فضای فروشگاه گل ‌فروشی مهم‌ترین چیز وجود تهویه‌ها و دمای مناسب برای نگهداری از گیاهان و گل‌‌ها می‌باشد. با توجه به متریال و موادی که قرار است. در طراحی داخلی گل ‌فروشی از آنها استفاده کنیم. لازم است، که نکته تهویه و دمای هوا را حائز اهمیت بدانیم، زیرا گل ‌فروشی یک محیط مرطوب به حساب می‌‌آید و از جهتی دیگر بایستی نسبت به رطوبت از خود مقاومت نشان دهد.

 

فضای مناسب برای بازدید افراد در گل فروشی

یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که برای طراحی داخلی گل ‌فروشی نیاز است که حتماً رعایت شود. این است که یک فضای مناسب برای بازدید افراد از گل‌های‌ مد نظر، در فروشگاه شما وجود داشته باشد. یعنی به ‌طورکلی بتوان یک محل مناسب برای توقف افراد در هنگام انتخاب گل‌ها داشت تا از این جهت بتوانند به آسودگی انتخاب مد نظر خود را داشته باشند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Homepage Store Internal scaled 1

در حالتی دیگر نیز باید فضای مناسبی برای افراد در حین آماده شدن گل وجود داشته باشد تا بتوانند بدون مزاحمت قسمتی را برای منتظر ماندن در نظر بگیرند. این نکته نیز می‌تواند در روند کاری یک گل ‌فروشی بسیار مؤثر باشد و نیاز است که طراحان داخلی گل فروشی بخشی از فضای گل ‌فروشی را به فضای مناسبی برای مشتریان اختصاص بدهند.

همچنین با توجه به این‌که اگر فروشگاه شما نظر افراد را برای خریداری گل جلب کند. از این جهت می‌تواند آن‌ها را دوباره به مغازه شما بکشاند و باعث جذب مشتریان بیشتری برای شما بشود. همین طور ایشان می‌توانند فروشگاه شما را به اقوام و دوستان خود معرفی کنند و از این جهت می‌‌تواند بسیار مفید باشد. از طرفی دیگر مبحث دیگری که برای فضای گل ‌فروشی بسیار مهم می‌‌باشد. این است که شما باید به نکات تخصصی و کاربردی در طراحی و به بوجود آوردن یک فضای مناسب، برای تازه نگه داشتن گیاهان و گل‌‌ها اهمیت خاصی بدهید تا از این جهت بتوانید طراوت و تازگی گل‌های‌ خود را تامین کند.

 

ایده‌های‌ کارآمد برای طراحی داخلی و بازسازی گل فروشی

در مطالب بالا برای شما ذکر کریم که نیاز است، یک فضای مناسب برای منتظر ماندن مشتریان خود تا آماده شدن سفارش آن‌ها در نظر بگیرید. در همین راستا می‌‌توانیم ایده استفاده از نیمکت یا صندلی‌های‌ مناسبی در مقابل درب فروشگاه شما داشته باشیم. تا از این جهت بتوانید برای استراحت و منتظر ماندن مشتریان خود در بدو ورود فروشگاه و یا بیرون از فروشگاه صندلی نیمکت و غیره در نظر بگیرید. در همین راستا می‌توانید نیمکت و صندلی ایجاد شده را با استفاده از گل و گیاهان متفاوت به‌ صورت خلاقانه‌ای تزئین کنید تا از این جهت بتواند جلوه زیبایی برای مغازه گل‌ فروشی شما به‌ همراه داشته باشد.

بازسازی گل فروشی

به همین سبب ممکن است، رهگذرانی که از آنجا عبور می‌کنند. ناخواسته برای استراحت بر روی صندلی و نیمکت‌هایی‌ که در مقابل مغازه‌ی گل ‌فروشی شما وجود دارد، استراحت کنند و خواه یا ناخواه این افراد جذب نمای زیبای مغازه و دکوراسیون منحصر به ‌فرد شما می‌شوند. این نکته یکی از خلاقیت‌ها و ترفندهای‌ بسیار ساده و جزئی می‌باشد که می‌توانید، برای فروشگاه گل ‌فروشی خود استفاده کنید تا از این جهت بتوانید شوق خرید گل را در افراد ایجاد کنید و متقاضیان زیادی داشته باشید.

حتی ممکن است، به جهت نیمکت زیبایی که در مقابل مغازه خود دارید و با گل و گیاهان زیبایی تزیین شده است، مکان مناسبی برای عکاسی بچه‌ها و بزرگسالان ایجاد کرده باشید و از این جهت می‌‌تواند شهرت مغازه شماره در شهر بیشتر کند و سبب مشتریان روز افزون شما شود. در همین راستا با استفاده از همین ترفند می‌‌توانید، المان‌های‌ دیگری را برای جذب مشتری خود به صورت خلاقانه و هنری در مقابل فروشگاه خود در نظر داشته باشید.

 

نکات جذاب چیدمان و بازسازی گل فروشی

 • می ‌توانید با استفاده از یک سبد گل بزرگ در جلوی درب فروشگاه گل ‌فروشی خود، توجه افراد را به آن جلب کنید.
 • دوچرخه‌های‌ تزیین شده با گل و گیاه می‌‌توانند، ایده مناسبی برای طراحی فضای گل‌ فروشی شما باشند.
 • با استفاده از یک مانکن یا ماکت دختر بچه با سبدهای‌ گل در مقابل فروشگاه خود، می‌‌توانید توجه بسیاری از افراد را جلب کنید.
 • ساز موسیقی یکی از ایده‌های‌ بسیار جالب برای طراحی فروشگاه گل و گیاه می‌‌باشد. شما می‌‌توانید گیتاری که با گل و گیاه تزئین شده در مقابل فروشگاه خود نصب کنید.
 • طرح ایده نصب درخت تزئین ‌شده با گل نیز می‌‌تواند نظر رهگذران را به خود جلب کند.
 • می‌ توانید با المان‌‌ها و گل‌هایی‌ که در فروشگاه خود دارید، یک باغچه کوچک بسازید تا از این جهت ویترین منحصر به‌ فردی داشته باشید.
 • با استفاده از گل‌های‌ رنگی، رنگین کمان کوچکی درست کنید.
 • می‌‌توانید با ایده یک ماشین عروس کوچک، ویترین خود را گل ‌آرایی کنید.
 • برای ویترینی جذاب، می‌‌توانید از سبدهای‌ رنگی گل‌های‌ متنوع استفاده کنید و آن‌ها را به واسطه‌ی آویز یا طناب در پشت ویترین آویزان کنید.
 • یکی از جالب‌ترین ویترین‌ های‌جذاب آب پاش‌هایی‌ بوده که به واسطه گل تزیین شده اند.
 • می‌‌توانید از مواردی که همگی یاد آور طبیعت هستند. برای منحصر به ‌فرد کردن و طراحی ویترین مغازه خود استفاده کنید. این المان‌‌ها مانند:چوب، آب، شاخه‌‌های‌ درخت، گل، سنگ صخره و غیره می‌باشند که می‌توانند فضای زیبایی در اختیار شما قرار دهند.

 

طراحی ویترین تخصصی گل فروشی

بعد از این‌ که توانستید از یک دکوراسیون و ایده‌های‌ خلاقانه برای ویترین بیرون از مغازه استفاده کنید. نیاز است که به واسطه ایده‌های‌ منحصر به فرد دیگری، نماهای داخلی گل ‌فروشی را نیز جذاب کنید و از این نظر بتوانید متفاوت و خاص باشید. در این زمینه نکته مهمی که باید آن را در نظر بگیرید، این است که از جادوی رنگ‌‌ها استفاده کنید. زیرا گل‌ها تنوع رنگی بسیار بالایی دارند و می‌‌توانید با نظم دهی آن‌ها طراحی منحصر به ‌فردی برای محیط داخلی گل ‌فروشی خود داشته باشید. در داخل مغازه می‌‌توانید از انواع قفسه ‌ها، طبقه ‌ها، آویزها، شلف‌های‌ دیواری، باکس‌ها یا سکوهای‌ مناسب برای نمایش گل و گیاه استفاده کنید.

همین‌ طور با استفاده از ایده‌های‌ خلاقانه بسیاری، می‌توانید روش‌‌های‌ متنوع دیگری را جایگزین این روش‌ها کنید. همان ‌طورکه در مطالب بالا ذکر کردیم، نور پردازی در داخل گل ‌فروشی امر بسیار مهمی می‌‌باشد. شما باید نور فروشگاه خود را با رنگ گل‌ها ترکیب کنید تا از این جهت بتوانند. چشم هر بیننده‌‌ای ‌را به خود جذب کنند و به واسطه بازی رنگ‌ها با گل ‌ها، زیبایی بی‌کرانی را در محیط فروشگاه خود داشته باشید.

 

استفاده از چراغ‌های‌ تزیینی در ویترین گل فروشی

در همین راستا نباید از استفاده از چراغ‌های‌ تزیینی، لوستر‌ها یا نورهای‌ مخفی که می‌‌توانند بازتاب بسیاری به گل‌ها داشته باشند، غافل شوید. با استفاده از این موارد نیز می‌‌توانید، زیبایی گل‌‌ها را دو چندان کنید. برای این‌ که مشتریان شما به راحتی بتوانند انتخاب گل داشته باشند، نیاز است که آرامش و راحتی را برای آن‌ها به ارمغان بیاورید و با در دسترس گذاشتن گل‌های‌ مورد نظر آن‌ها آسایش و لذت را برای آن‌‌ها فراهم کنید.

در همین راستا نیاز است که از شلوغی و بی ‌نظمی در فروشگاه خود پرهیز کنید و بتوانید یک محیط منظم در اختیار آن‌ها قرار دهید. نظم همیشه توانسته نگاه افراد را به خود جذب کند و از این نظر می‌تواند، فروشگاه گل فروشی شما را در نظر خریدار، خاص جلوه دهد. به همین سبب دسته بندی گل‌ها بر روی نظم، امری بسیار مهم می‌باشد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | stylish cool potafiori flower shop good music not good food 01 1

بسیار مهم است که در طراحی داخلی ویترین‌های‌ گل ‌فروشی، ویترینی که مخصوص خنک نگه داشتن گل‌ها می‌باشد. در فضای ورودی گل ‌فروشی در محل مناسبی استفاده شود. از آنجا که مسلما، مشتریان به محض این‌که به گل ‌فروشی ورود می‌کنند. نظر و توجه آن‌ها به لابی ورودی گل ‌فروشی جلب می‌شود. از این جهت باید توجه ویژه‌ای به ورودی گل ‌فروشی داشته باشید. برای این‌که بتوانید این فضا را زیباتر جلوه دهید تلاش کنید، با استفاده از گل های‌متنوع با رنگ‌ بندی‌‌های‌ متفاوت و قیمت‌های‌ گوناگون، مشتریان خود را تشویق و ترغیب به خرید کنید.

با توجه به فضای داخل گل فروشی شما نیاز است که محل قرارگیری گل‌‌ها و نوع چیدمان آن‌‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد. اگر فضای مناسب برای چیدمان با کیفیت دارید، می‌‌توانید مانور بهتری را برای طراحی داخلی فروشگاه گل ‌فروشی خود بدهید. از این جهت مشتریان می‌‌توانند. به راحتی به انواع گل‌ها دسترسی داشته باشند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 1x 1 1

امکان دارد که مغازه گل‌ فروشی شما علاوه بر گل و گیاه وسایل‌های‌ دیگری مانند خاک، وسایل باغبانی، گلدان و سایر وسایل تزیینی را به معرض نمایش گذاشته باشد. نیاز است که یک محوطه جداگانه‌ای ‌را برای نظم دهی به این نوع وسایل در نظر بگیرید تا از این جهت مشتریان بتوانند، به راحتی وسایل مورد نیاز خود را از آن قسمت تهیه کنند و نظم دهی خوبی در فروشگاه شما برقرار باشد.

 

استفاده از لاستیک‌های‌ هوابندی و آب ‌بندی

در فروشگاه گل ‌فروشی نیاز است که از انواع لاستیک‌‌های‌ هوابندی و آب ‌بندی استفاده شود و با توجه به دکوراسیون فروشگاه شما از مواد و متریال مورد نظر برای پیاده‌ سازی این نوع لاستیک‌ها در نظر گرفته شود. اگر مکان شما برای تاسیس یک گل ‌فروشی در خیابان‌های‌ پر رفت ‌و آمد و شلوغ باشد. نیاز است که برای جلب توجه بیشتر افراد از نمای سفید برای پروژه طراحی گل ‌فروشی استفاده کنید تا با استفاده از این رنگ خنثی بتوانید توجه افراد را به خود جلب کنید. رنگ سفید می‌‌تواند رنگ مناسبی برای به نمایش گذاشتن گل‌ها به خریداران باشد و جلوه آن‌ها را دو چندان کند.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Retail Final 3 1

همچنین لازم است برای فروشگاه، لاستیک‌های‌ آب ‌بندی و هوا بندی را در دیزاین و دکور فروشگاه در نظر بگیرید تا از این جهت ورود آب و هوا را به داخل به صفر برسانند. بهتر است. در فروشگاه گل‌ فروشی لوازم دیگری برای فروش مانند بادکنک ‌ها، شکلات‌‌ها و اسباب ‌بازی و موارد دیگر داشته باشید تا بتوانید یک پکیج تکمیل‌کننده برای مشتریان خود داشته باشید. لازم است که این موارد در قسمتی جداگانه از قسمت فروش گل‌ها در نظر گرفته شود تا نظم خوبی در فروشگاه شما برقرار باشد.

 

آرایش گل‌ها در بازسازی گل فروشی

مشتریان علاقه‌مند هستند که زیبایی و وقار محصولات تمام ‌شده شما را ببینند نه این‌که نامرتبی و بی ‌نظمی در فروشگاه شما حاکم باشد. به همین جهت نیاز است که برای آرایش گل‌ها مکان جداگانه‌ای ‌در نظر بگیرید. مکانی برای طراحی داخلی گل ‌فروشی نیاز است که دسترسی مناسبی به اتاق خنک ‌کننده داشته باشید و یک فضای مناسب برای نگهداری گل‌های‌ دیگر خود داشته باشید. همین ‌طور نیاز است که برای نگه داشتن انواع دیگر لوازم، انباری در فضای گل ‌فروشی شما تعبیه شود تا از نظم‌دهی مناسبی در فروشگاه شما برخوردار باشد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | image 4 1

برای این‌که بتوانید اعتماد مشتریان خود را بیشتر جلب کنید، نیاز است که بتوانید فضای مناسبی برای نشان دادن نمونه کارهای‌ خود به آن‌ها در نظر بگیرید.با استفاده از یک فضای مناسب و صندلی‌های‌ بلند نیاز است که فروشنده، نمونه کارهای‌ خود را به مشتریان نمایش دهد. ممکن است، این افراد برای مراسم‌های‌ گوناگون تقاضای گل داشته باشند. فروشنده می‌‌تواند، با در نظر گرفتن پکیجهای‌ مناسب برای خاک‌سپاری و برای مراسم ازدواج دسته ‌بندی مناسبی از خدمات خود را داشته باشد.

در همین راستا می‌توانید میزهایی با ارتفاع بلند تعبیه کنید تا مشتری بتواند، کتاب‌های‌ نمونه کار شمار را تماشا کند و از بین آن‌ها نمونه گلی که برای مراسم خود صلاح می‌‌داند، انتخاب کند.اگر فضای داخلی فروشگاه شما بزرگ‌ تر باشد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | flower bar ar arquitetos 1 1

می‌توانید با استفاده از نیمکت‌های‌ دسته‌ دار دو نفره و صندلی‌های بالشتک دار، فضای مناسبی را برای در نظر گرفتن این موارد انتخاب کنید. به‌ طور نمونه اگر پدری مسن برای مراسم پسرش نیاز به سفارش گل داشته باشد، نمی‌‌تواند با 4 پایه‌های‌ بلندی که ارتفاع آن‌ها به کانتر می‌‌رسد، ارتباط برقرار کند و راحتی لازم را برای سفارش انواع گل ندارد. شما باید تلاش کنید که آرامش مشتریان خود را تامین کنید.

 

طراحی بخش پذیرش در بازسازی گل فروشی

یکی دیگر از بخش‌های‌ بسیار مهمی که در گل ‌فروشی نیاز می‌باشد. بخش صندوق و پذیرش می‌باشد. این قسمت باید به گونه‌‌ای ‌طراحی شود که مشتریان بتوانند، به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و فروشگاه از این طریق بتواند، انواع پرداخت‌های‌ آن‌ها را انجام دهد. این مکان حداقل باید جایگاه مناسبی برای استفاده از یک رایانه باشد و در جلوی در ورودی به گونه‌ای ‌که مانع تردد افراد به بخش‌های‌ دیگر نشود تعبیه شود و از این طریق بتواند طراحی داخلی گل ‌فروشی را با نظم و هماهنگی بیشتری به پیش ببرد. بهتر است، برای فضای گل‌ فروشی خود تغییر فصول را نیز در نظر بگیرید. همان ‌طورکه در مطالب بالا گفتیم، در مناسبت‌های‌ متفاوت می‌‌توانید از دکورهای‌ متنوع استفاده کنید.

بازسازی گل فروشی

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.