بازسازی مطب

بازسازی مطب

ضرورت بازسازی مطب‌

چرا به بازسازی مطب باید اهمیت داد؟ آیا زیبایی مطب برای بیمار و پزشک اهمیتی دارد؟ چگونه مطب خود را بازسازی کنیم؟ بازسازی مطب پزشک، فقط مربوط به طراحی نمای داخلی و خارجی ساختمان نیست. بلکه توجه به نکات مهمی مانند نور کافی در محیط، تهویه مناسب، طراحی اتاق انتظار برای مراجعه کنندگان و… باید به‌صورت حرفه‌ای انجام گیرد.

زیبایی و شیک بودن مطب‌از عوامل تاثیرگذار در میزان جلب رضایت مشتریان است. مثلا مطب پزشکان، مطب دندانپزشکان، مراکز و کلینیک‌های زیبایی، مراکز درمانی و … جزو مکان‌هایی هستند که تمیز و بهداشتی بودنشان در جذب بیماران و حس اعتماد آنها تاثیر بسیار زیادی دارد. توجه داشته باشید که بازسازی مطب پزشک، فقط مربوط به طراحی نمای داخلی و خارجی ساختمان نیست. بلکه توجه به نکات مهمی مانند نور کافی در محیط، تهویه مناسب، طراحی اتاق انتظار برای مراجعه کنندگان و… باید به‌صورت حرفه‌ای انجام گیرد. در واقع جهت ایجاد تغییر در مطب‌ها به نیروی تخصصی و خبره در این زمینه نیاز است و نباید بازسازی مطب را به نیروی غیرحرفه‌ای سپرد که تجربه کار در این حوزه ندارد. بازسازی مراکز درمانی و پزشکی با بازسازی منازل مسکونی و تجاری متفاوت است.

 

اهمیت بازسازی مطب و مراکز درمانی

در بخش مراکز درمانی و بازسازی بیمارستان به جهت اینکه این متراژ یک بیمارستان وسیع است و تمامی مراجعه کنندگان به تمامی بخشهای این مراکز سر خواهند زد جهت برطرف شدن مشکلات بنابراین لزوم این است که تمامی قسمت های یک بیمارستان مزین به یک دیوارپوشی شود که همواره بر آنتی باکتریال بودن و همچنین شستشوی راحت و بی دغدغه تاثیرگذار باشد.

بازسازی بیمارستان

این مراکز که روزانه بالغ بر هزار نفر مراجعه کننده دارند حتما نیاز به نگاه مدیریت بر روی این بیمارستان هستند و همچنین با توجه به تجربه شرکت بازسازی ما بیمارستانهایی که دارای کادر درمانی بیشتری هستند قطعا سرشان شلوغ تر باشد به کنار به بهداشت محیط باید بیشتر دقت کنند، مراجعه کنند صبح و عصر و شب که یک مجتمع درمانی که دارای پزشکان عمومی، متخصصین و حتی داندان پزشکان باشد و شاغل در این قسمت هستند بنابراین بخش مهم را بابت نظافت و نیز تمیز کردن محیط می طلبد.

 

نکات مهم برای بازسازی مطب‌ شما

با نگاهی به آمار و رفتارهای موجود در جامعه مثل تغذیه‌ی اشتباه و کاهش غذاهای سالم و طبیعی و افزایش مصرف غذاهای سرخ شده و آماده یا توجه به هنجار شکنی‌ها در هنگام رانندگی و… در می‌یابیم که آمار مراجعه به پزشک نیز افزایش یافته است. ناگفته نماند که در سال‌های اخیر نرخ مراجعه به کلینیک‌های زیبایی برای انواع عمل‌های زیبایی مانند بوتاکس، تزریق ژل و … نیز فوق‌العاده افزایش یافته است.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 3565fc66860993.5b250111d3d4d

اکثر مردم در انتخاب کلینیک زیبایی توجه خاصی به ظاهر مطب می‌کنند و اکثرا ترجیح می‌دهند به مراکز شیک و زیبا مراجعه کنند. مسلم است که اگر محیط مطب کهنه باشد و موازین بهداشتی در آن رعایت نشود˓ مردم دیگر به آن مراجعه نخواهند کرد. مثلا چیدمان درست صندلی‌ها و انتخاب درست رنگ‌ ˓تهویه مناسب در مطب و .. همگی از عوامل رضایتمندی مراجعین است. به عنوان مثال در مطب پزشک اطفال استفاده از رنگ‌های شاد یا طراحی دیوارها به سبک کودک پسند، از مواردی استکه سبب آرامش در کودکان می‌گردد.

در حالت کلی، نوسازی مطب پزشکان و کلینیک‌ ها، چندین مرحله دارد:

  • حذف و اضافه کردن نما در داخل مثل ستون
  • رنگ آمیزی دیوارها
  • بازسازی کف سالن
  • تعمیرات درز دیوار
  • تعمیر سقف
  • ایجاد سقف کاذب
  • خرید میز و صندلی
  • بازسازی محل استقرار منشی

 

فاکتورهای مهم بازسازی مطب

نوسازی مطب‌ها و کلینیک‌ها با بازسازی منازل و سایر ساختمان‌ها متفاوت است و بازسازی مراکز درمانی حتما باید توسط یک تیم خبره و حرفه‌ای صورت گیرد تا باعث نیل به نتیجه عالی گردد. لازم به ذکر است که عدم توجه به نکات مهم هنگام بازسازی مطلب، علاوه بر عدم زیبایی محیط، می‌تواند از لحاظ سلامتی نیز برای بیماران خطرناک باشد.

بازسازی دفتر وکالت

تعمیر مطب‌ها و کلینیک‌ها باید به‌گونه‌ای انجام شود که احتمال آسیب به سلامتی بیماران به حداقل برسد. مثلا هنگام طراحی اتاق‌های لیزر و اتاق‌هایی که از امواج رادیواکتیو و اشعه‌ی ایکس استفاده می‌کنند، حتما باید به ایجاد محیطی ایزوله توجه ویژه گردد.

 

مشکلات همزمانی عملیات بازسازی مطب کاربری

یکی از مشکلات ساخت و بازسازی مراکز درمانی،بهره برداری همزمان بخش های مختلف و مراکز مورد نظر در حین بازسازی میباشد.این شرکت با ارائه راهکارهایی سعی بر کم کردن مشکلات ناشی از همزمانی درمان وعملیات بازسازی وضررهای مالی ناشی از عدم بهره برداری،ایجاد سر و صدا و آلودگی در محیط های کنترل شده و درمانی در طی روند کاری خود خواهد داشت.

 

هزینه بازسازی مطب

قبل از هر عملیاتی ابتدا باید تمامی هزینه های بازسازی مطب و انواع مراکز درمانی را برآورد کرد، تا یکبار و به صورت کامل مشکلات ساختمان برطرف شود. کارشناسانی در این زمینه فعالیت دارند، که با مراجعه به آن ها می توان مشکلات و موارد غیر استاندارد، که نیاز به تعمیرات و بازسازی دارند را بررسی و اعلام کرد. همچنین با توجه به میزان نواقص در بازسازی بیمارستان، متراژ، مشکلات سازه ای ساختمان و… می توان برآورد هزینه را انجام داد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | law office firm brooklyn 2

یکی از نکات مهم و ضروری در تعمیرات مطب یا بیمارستان یا سایر مراکز درمانی استفاده از کفپوش و دیوار پوش های آنتی باکتریال می باشد، تا شستشوی راحت، بهداشتی و بی دغدغه ای داشته باشند. به طور کلی، با توجه به توضیحات داده شده باید نکات ایمنی در بازسازی بیمارستان رعایت و حدود استاندارد برای هر بخش از بیمارستان اجرا شود. همچنین باید از کیفیت بالا در بازسازی مراکز درمانی استفاده کرد، تا فضای ایمنی برای بیماران فراهم شود.

 

به خواندن ادامه دهید: بازسازی بیمارستان

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.