زمان مناسب برای تعویض کابینت آشپزخانه

زمان مناسب برای تعویض کابینت آشپزخانه

چه زمانی به تعویض کابینت آشپزخانه فکر کنیم؟

در حالی که ممکن است اغلب نادیده گرفته شوند، لوازم و تجهیزات آشپزخانه شما برای همیشه دوام نمی آورند و بالاخره یک روزی باید به تعویض کابینت آشپزخانه فکر کنید. در نهایت، عملکرد آنها ممکن است همراه با آن درخشش محصول جدید و براق، شروع به کاهش کند. دیر یا زود، باید روی تعویض یا تعمیر سرمایه گذاری کنید تا همه چیز را در حد خود نگه دارید. هنگام فکر کردن به‌روزرسانی‌هایی مانند کابینت، مهم است که بدانید حتی اگر فکر می‌کنید عملکرد هنوز دست نخورده است، ممکن است مشکلاتی در زیر سطح وجود داشته باشد. در اینجا چیزی است که باید در مورد حفظ وضعیت کابینت آشپزخانه خود بدانید.

 

جدول زمانی برای کانترها و نصب کابینت

  • هر 10-15 سال به روز رسانی کنید: پس از یک دوره استفاده قابل توجه، انواع کابینت آشپزخانه و کانترها مانند سایر ویژگی های آشپزخانه شما در معرض ساییدگی قرار می گیرند. قرار نیست آنها برای همیشه دوام بیاورند و بسته به مواد، ممکن است هر 10 تا 15 سال یکبار نیاز به بازسازی کامل داشته باشند. نشانه‌های زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد کابینت‌های شما ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند – یعنی درهای کمد بسته نمی‌شوند و ممکن است قفسه‌ها شروع به کمانش و خم شدن کنند. چه عملکرد خانه شما نیازهای شما را برآورده نمی کند، یا فقط ظاهری به روز می خواهید، ممکن است ارزش بازسازی آشپزخانه را داشته باشد.

تعویض کابینت آشپزخانه

  • تعویض کانتر: در حالی که عملکرد کابینت ها می تواند به طور فعال ذخیره سازی و محافظت از ظروف پخت و پز شما را مختل کند، میزها به ندرت در عملکرد آنها اختلال ایجاد می کنند، مهم نیست که چقدر قدیمی هستند. با این حال، ظاهر و احساس می تواند ارزش فضای آشپزی شما را کاهش دهد، و ممکن است ترک ها قبل از هر گونه به روز رسانی آشپزخانه، باکتری ها را نگه دارند. اگر پیشخوان شما ترک خورده است، غیر قابل تعمیر لکه دار شده است، علائمی از مشکلات ساختاری دارد یا به سادگی قدیمی به نظر می رسد، زمان تعویض صفحه پیشخوان فرا رسیده است.
  • نصب کابینت: مگر اینکه کابینت های شما به طور قابل توجهی جدیدتر از میزهای شما باشند، می خواهید میزها و کابینت ها را به طور همزمان تعویض کنید تا بتوانید طراحی ثابتی را در سراسر آشپزخانه خود حفظ کنید. نصب کابینت باید در اولویت باشد. هنگامی که کابینت ها برای اولین بار نصب می شوند، می توانید مطمئن باشید که کانترهای جدید در اطراف یا روی کمدهای جدید شما قرار می گیرند و در طول فرآیند آسیب نمی بینند.

 

چگونه کابینت های جدید خود را انتخاب کنید؟

اگر در حال بازسازی هستید، سبک انواع کابینت آشپزخانه جدیدتان به دیدگاه شما برای آشپزخانه جدیدتان بستگی دارد. اگر مطمئن نیستید که می‌خواهید بقیه آشپزخانه‌تان چه شکلی باشد، اما می‌دانید که کابینت‌های جدید می‌خواهید، کابینت‌های سبک شیکر مکانی عالی برای شروع هستند. این سبک دارای طراحی تمیز و ساده است که با هر چیزی مطابقت دارد. اگر به سادگی بدون تغییر کل آشپزخانه به دنبال ظاهری جدید هستید، انواع سبک های کلاسیک و مدرن تری برای انتخاب وجود دارد.

 

چگونه می توانم بگویم که کابینت های من نیاز به تعویض دارند؟

راه های مختلفی برای تشخیص اینکه آیا کابینت شما نیاز به تعویض دارد وجود دارد تا دکوراسیون داخلی آشپزخانه را نو کنید. اگر به خانه‌ای با کابینت‌های ارزان و بی‌کیفیت نقل مکان کرده‌اید، مهم است که روی مواد ارتقا یافته سرمایه‌گذاری کنید تا اطمینان حاصل کنید که آشپزخانه شما عملکردی دارد و به ارزش کلی خانه شما کمک می‌کند. اگر کابینت شما نشانه هایی از آسیب آب، قالب، لایه برداری یا سیاه شدن چوب را نشان می دهد، به احتمال زیاد زمان اصلاح فرا رسیده است. چوب نرم یکی دیگر از نشانه های مطمئن تخریب است. در نهایت، اگر به سازماندهی مجدد کامل چیدمان آشپزخانه خود فکر می کنید، کابینت ها باید در اولویت قرار گیرند – فقط مطمئن شوید که زمان و منابع خود را به درستی بودجه بندی کنید.

 

یک آشپزخانه عالی چیزهای زیادی برای ارائه کیفیت زندگی و رژیم غذایی شما دارد، اما حفظ عملکرد به معنای جایگزینی مناسب است. از لوازم خانگی خراب گرفته تا کانترهای قدیمی، این به شما بستگی دارد که آشپزخانه خود را در حالت کار عالی نگه دارید.

 

 

دریافت خدمات و مشاوره تعویض کابینت آشپزخانه!

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت پرطرفدار آشپزخانه و تعویض کابینت آشپزخانه را به بهترین نحو و از بهترین شرکت کابینت انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر رنگ کابینت های موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم با کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.