تعویض کردن کابینت آشپزخانه از صفر تا صد!

تعویض کردن کابینت آشپزخانه از صفر تا صد!

چه زمانی باید کابینت آشپزخانه خود را تعویض کنید؟

تعویض کردن کابینت آشپزخانه باید چه زمانی انجام شود؟ زمان ایده آل عوض کردن کابینت مدرن دقیقا کی است؟ چه زمانی باید کابینت آشپزخانه کلاسیک خود را تعویض کنید؟ آیا تا به حال یک ماشین قدیمی داشته اید که نیاز به تعمیر مداوم داشته باشد؟ در نهایت به این سوال پیش می‌رود: آیا خرید خودروی جدید منطقی‌تر است یا ادامه تعمیرات؟ این معمای مشابه می تواند در مورد کابینت های آشپزخانه شما رخ دهد، زیرا آنها شروع به نشان دادن علائم پیری می کنند.

 

خواندن این نوشته هم به شما توصیه می شود: چه زمانی کابینت جدید بخریم؟!

 

غیر معمول نیست که مردم شروع به روکش کردن کابینت های خود کنند و متوجه شوند که هزینه آن بسیار بیشتر از چیزی است که انتظار داشتند کابینت های قدیمی خود را جدید نشان دهند. بسیاری از صاحبان خانه شروع به بازسازی کابینت های اصلی می کنند و قبل از اینکه کاش کابینت ها را تعویض می کردند، 70% از پروژه دریافت می کنند. این بدان معنا نیست که تعمیر بیش از حد جایگزین همیشه ایده بدی است، در واقع گاهی اوقات باز کردن کابینت ها هوشمندانه تر از خرید کابینت های کاملاً جدید است. در اینجا تفاوت بین کابینت هایی که باید جایگزین کنید با کابینت هایی که باید بازسازی کنید را توضیح می دهیم.

 

به طور کلی کابینت های آشپزخانه چقدر عمر می کنند؟

هنگام نصب کابینت های آشپزخانه، آنها می توانند بسیار دائمی به نظر برسند، و باید باشند. بسته به کیفیت کابینت چوبی که خریداری می کنید، مدت زمان ماندگاری آنها متفاوت خواهد بود. به طور کلی کابینت های باکیفیت می توانند تا 50 سال عمر کنند. به نظر می رسد یک دوره زمانی باورنکردنی طولانی باشد، و کابینت ها در واقع یکی از طولانی ترین اجزای کل آشپزخانه شما هستند. اگر در حال بحث هستید که آیا زمان تعویض کابینت‌هایتان فرا رسیده است، باید سایر وسایل یا ویژگی‌های آشپزخانه را که ممکن است به زودی نیاز به تعویض داشته باشند، در نظر بگیرید. طبق نظرسنجی انجمن ملی سازندگان خانه، لوازم آشپزخانه زیر به طور متوسط ​​دوام دارند:

 • سینک: 5-10 سال
 • شیر آب: 15 سال
 • ماشین ظرفشویی: 9 سال
 • کابینت: 14 سال
 • گاز: 15 سال
 • یخچال: 13 سال
 • میزهای ساخته شده از سنگ طبیعی: مادام العمر
 • میزهای ساخته شده از سنگ مرمر: 20 سال

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Learning the Facts About Quartz Countertops min

اگر به زودی نیاز به تعویض سایر قسمت‌های آشپزخانه و عوض کردن کابینت آشپزخانه خود دارید، مهم است که هنگام انتخاب کابینت‌های جدید، به دلایل سبک و بودجه، این را در نظر داشته باشید. از آنجایی که کابینت‌های شما دوام زیادی دارند، می‌خواهید کابینت‌هایی را انتخاب کنید که با لوازم فعلی شما و همچنین لوازم جدیدی که قصد دارید در آینده تهیه کنید، مطابقت داشته باشند. برای انجام این کار بدون مشکل، کابینت کلاسیک سبکی صحیح و ایمن ترین سرمایه گذاری های بلند مدت را انجام می دهند. اگر خانه خود را دست دوم بخرید و نوساز نباشد ممکن است حتی از سن دقیق کابینت خود ندانید. نه اینکه سن همیشه مهم است. شما نمی توانید به سادگی از تعداد سال هایی که کابینت های خود استفاده می کنید، استفاده کنید.

عوامل خاصی می توانند باعث شوند کابینت های آشپزخانه شما بدون توجه به کیفیت اصلی، سریعتر فرسوده شوند. بعلاوه، برخی از کابینت ها به خوبی سایر کابینت ها دوام نمی آورند، به این معنی که قرار نیست همه کابینت ها 50 سال دوام بیاورند، حتی بسته شوند. از آنجایی که سن به تنهایی نمی تواند به شما بگوید که زمان تعویض کابینت رسیده است، چه چیزی می تواند؟

 

نشانه های اصلی که زمان تعویض کردن کابینت آشپزخانه فرا رسیده است!

کابینت های آشپزخانه بیشتر از کابینت ها در بیشتر قسمت های دیگر خانه شما در معرض آب، بخار و سایر عناصر آسیب رسان هستند. از آنجایی که همه کابینت های آشپزخانه باید دوام بیاورند، اغلب باید قبل از نصب همزمان کابینت های دیگر در خانه، آنها را تعویض کنید. در اینجا 5 نشانه وجود دارد که باید به جای بازسازی کابینت‌ها، آنها را جایگزین کنید.

 

تعویض کردن کابینت آشپزخانه زمانی که دچار تورم شده است

آیا کابینت شما متورم شده است، به درستی بسته نمی شود، یا لکه های تیره را نشان می دهد؟ اگر بله، مشکل شما ممکن است آسیب آب باشد. از آنجایی که اکثر کابینت‌های آشپزخانه از چوب ساخته شده‌اند، آسیب‌های ناشی از آب یک اتفاق محتمل است. چوب به راحتی توسط آب آسیب می بیند و در آشپزخانه شما همیشه آب زیادی وجود دارد، به خصوص اگر جایی نشت داشته باشید. در برخی موارد جزئی، کابینت های آسیب دیده آب را می توان تعمیر کرد. در اینجا نشانه هایی از آسیب جدی تر آب وجود دارد اگر:

 • چوب شروع به تاب برداشتن کرده است.
 • کابینت ها در داخل یا خارج حباب می زنند.
 • قسمت های بیرونی لمینیت زدایی می شوند.
 • چوب شروع به سیاه شدن یا تغییر رنگ کرده است.
 • کابینت ها نشانه هایی از کپک زدن دارند.
 • کابینت ها به درستی باز یا بسته نمی شوند.

همیشه اولین قدم این است که منبع آب را پیدا کنید و سپس از ورود آن به کابینت چوبی جلوگیری کنید. فرقی نمی کند کابینت روکش چوب باشد یا ام دی اف، آب نابودش خواهد کرد! در مرحله بعد، می خواهید کابینت را به اندازه کافی خشک کنید. پس از خشک شدن، در صورت امکان می توان تعمیرات مناسب را انجام داد. این شامل تعویض قسمت‌های خاص و سفید کردن لکه‌ها می‌شود، فرآیندی که می‌تواند کمی زمان و هزینه ببرد. شما می خواهید مطمئن شوید که امکان تعمیر کابینت های خود قبل از شروع کار وجود دارد.

 

تعویض کردن کابینت آشپزخانه زمانی که عملکرد آن خوب نیست

اگر عملکرد کلی کابینت شما برای شما کار نمی کند، این نشانه دیگری است که ممکن است بخواهید به جای تعمیر آن را تعویض کنید. مهم نیست که کابینت‌های خود را چقدر از نظر زیبایی ظاهری زیبا می‌سازید، اگر به‌طور مؤثری کار نمی‌کنند، همچنان هوس بازسازی آن را دارید. نشانه هایی که طراحی کابینت شما می تواند از تعویض سودمند باشد:

عوض کردن کابینت

 • اگر دسترسی به کابینت شما سخت است و برای دسترسی به سایر وسایلی که در پشت قرار گرفته اند نیاز به برداشتن وسایل دارید.
 • اگر کابینت ها به اشتباه باز شوند. به عنوان مثال، اگر 2 در کابینت را همزمان باز کنید و آنها به یکدیگر برخورد کنند.
 • کشوها بدون گیر کردن، ایجاد صدای عجیب و غریب یا ایجاد نوعی مشکل باز نمی شوند. این نشانه آسیب بیشتر در زیر سطح است. به سادگی برداشتن کشوها و باز کردن آنها مشکل را حل نمی کند.

 

تعویض کردن کابینت آشپزخانه زمانی که کابینت نرم شده است!

آیا کابینت شما نرم شده است؟ کناره های دیوارهای کابینت خود را فشار دهید، آیا اصلاً احساس نرمی می کنید؟ اگر چنین است، این نشانه آن است که کابینت های شما به شدت آسیب دیده اند و به زودی کاملاً از بین می روند. کناره‌های کابینت‌های شما بسیار مهم هستند، اگر در شرایط خوبی نباشند، هیچ فایده‌ای برای هدر دادن پول برای ایجاد تغییرات زیبایی ندارند.

 

کپک، مهم ترین نشانه عوض کردن کابینت آشپزخانه!

کپک می تواند از سطوح مختلف، از جمله انواع کابینت آشپزخانه شما رشد کند. زمانی که کپک زودرس گرفتار می‌شود، می‌توان آن را تمیز کرد و متوقف کرد، اما وقتی کپک ناشناس باقی بماند، به رشد خود ادامه می‌دهد و بدتر می‌شود. نه تنها کپک می تواند یکپارچگی کلی کابینت های شما را به خطر بیندازد، بلکه مقادیر زیادی کپک نیز می تواند سلامت شما و خانواده تان را مختل کند. کپک معمولاً به دلیل نشت آب در جایی ایجاد می شود، بنابراین در اولین نشانه کپک باید منبع آب را شناسایی کنید تا مشکل ادامه پیدا نکند و بعد تعویض کردن کابینت آشپزخانه را مد نظر قرار دهید.

 

تعویض کردن کابینت آشپزخانه وقتی جعبه کابینت بد شکل است

اگر جعبه کابینت مخصوصا کابینت ام دی اف آنقدر فرسوده شده است که نمی‌توانید سوراخ‌های جدید را دوباره سوراخ کنید یا لولاهای جدید را نصب کنید، ساختار جعبه کابینت به اندازه کافی برای پشتیبانی از درب‌های کابینت سالم نخواهد بود. بدون توانایی کار با چوب فعلی، کل جعبه کابینت شما نیاز به تعویض دارد. در غیر این صورت شما خطر هدر دادن پول زیادی را برای تعمیرات ناموفق دارید. قبل از خرید درهای جدید، یا سمباده زدن و رنگ آمیزی مجدد درهای قدیمی خود، باید مطمئن شوید که چوب قادر به پشتیبانی از سوراخ ها و لولاهای جدید است.

 

آیا باید کابینت های خود را تعمیر کنید؟

روکش کابینت به معنای به روز رسانی درها، رنگ آمیزی نمای بیرونی و قرار دادن یک لایه روکش روی جعبه کابینت است. از آنجایی که کابینت ها می توانند برای مدت طولانی دوام بیاورند، این یک تکنیک بازسازی بسیار محبوب است. یکی دیگر از راه‌هایی که افراد به راحتی مجموعه‌ای از کابینت‌ها را درست می‌کنند، افزودن سخت‌افزار جدید است، مانند دستگیره‌هایی که بیانیه‌ای تازه‌سازی می‌کنند.

عوض کردن کابینت به شما این امکان را می دهد که چوب را بدون هزینه گزافی سبک و به روز کنید، اما این بدان معنا نیست که بازسازی کابینت ارزان است. به طور متوسط ​​تعویض هر درب و/یا کشو در کابینت ها حدود 150 دلار هزینه دارد. این افزایش می یابد، اما نه به سرعت کابینت های کاملاً جدید. می‌خواهید مطمئن شوید که تعمیر کابینت‌هایتان ارزشش را دارد، از خود بپرسید: کابینت‌های شما بعد از تعمیر چقدر دوام می‌آورند؟ چه زمانی باید در نهایت آنها را به طور کامل جایگزین کنید؟ تنها زمانی معقول است که کابینت‌های خود را در وضعیت خوبی قرار دهید و سال‌های بیشتر دوام بیاورید.

عوض کردن کابینت

نشانه هایی که کابینت های شما واجد شرایط بازسازی یا تعمیر هستند و لازم نیست عوض کردن کابینت را در لیست خود قرار بدهید:

 • به طور کلی، شما هنوز از عملکرد کلی، اندازه، چیدمان و طراحی کابینت خود قدردانی می کنید.
 • در کابینت آشپزخانه درها قدیمی ترین قسمتی هستند که دوست ندارید. این یک راه حل ساده است.
 • می‌توانید کابینت‌های خود را بازسازی کنید یا به جای کابینت‌های کاملاً جدید، درهای جدید بخرید.
 • کابینت های شما هنوز در داخل جعبه کابینت و در قسمت بیرونی در شرایط خوبی هستند.
 • کابینت ها طراحی کلی آشپزخانه شما و سایر وسایل را تحسین می کنند.

 

کابینت را تعویض کنیم یا تعمیر؟

قبل از صرف هزینه، زمان و تلاش لازم برای تعمیر انواع کابینت آشپزخانه، باید مطمئن شوید که تصمیم درستی می گیرید. گاهی اوقات کابینت ها به دلیل قدیمی بودن و فرسوده شدن نیاز به تعویض دارند. در موارد دیگر، کابینت ها خیلی زودتر از موعد فرسوده می شوند. در این مثال، شما می خواهید دلایل فرسودگی کابینت های خود را بدون تعمیر شناسایی کنید تا مطمئن شوید که همان مشکل دوباره تکرار نمی شود. حتی اگر تمام کابینت های جدید را خریداری کنید، اگر ابتدا مشکلی را که باعث فرسودگی کابینت های اصلی شما شده است، حل نکنید، نمی توانید از تکرار مشکل جلوگیری کنید. کابینت های خود را برای هر گونه علائم تاب خوردگی یا تورم بررسی کنید، به خصوص کابینت هایی که مرتباً در معرض رطوبت و آب هستند. اگر کابینت‌های شما به دلیل رطوبت تاب می‌خورند، یک مرطوب‌کننده می‌تواند به کاهش آسیب کمک کند. زمانی که زمان عوض کردن کابینت آشپزخانه فرا می رسد، ممکن است نگران هزینه های کلی آن باشید. در گریت به شما کمک می کنیم تا بهترین تجربه را داشته باشید!

 

دریافت خدمات و مشاوره عوض کردن کابینت آشپزخانه

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت پرطرفدار آشپزخانه را به بهترین نحو و از بهترین شرکت کابینت انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر رنگ کابینت های موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم با کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.