کابینت آشپزخانه RTA چیست؟

کابینت آشپزخانه RTA چیست؟

آشنایی با کابینت آشپزخانه RTA

کابینت آشپزخانه RTA یا آماده مونتاژ با تمام قطعات بریده شده به اندازه، سوراخ سوراخ شده و تکمیل (در صورت درخواست) ارائه می شود. در کابینت RTA همه اجزا به طور منظم روی هم چیده شده، بسته بندی شده و آماده انتقال به خانه یا حمل و نقل هستند. دستورالعمل های مونتاژ، عمدتاً نقشه ها، نمودارها و تصاویر در بسته بندی گنجانده شده است. برخی از تولید کنندگان یک پیوند وب ویدیویی را ارائه می دهند. شما می توانید مونتاژ را به عنوان یک پروژه DIY انجام دهید یا یک حرفه ای این کار را انجام دهید.

 

حدود قیمت کابینت آشپزخانه RTA

رنج قیمت کابینت آشپزخانه RTA بسیار کمتر از کابینت های نیمه سفارشی و سفارشی است. هزینه نهایی به مواد، پیچیدگی طراحی و پایان بستگی دارد. کابینت آشپزخانه RTA نیز به ازای هر فوت خطی (فاصله افقی که با کابینت آشپزخانه پر می شود) قیمت گذاری می شود. محدوده قیمت پایین تر را نیز می توان به نرخ حمل و نقل پایین نسبت داد و هزینه نصب ندارد.

 

درباره کابینت آشپزخانه RTA

کابینت آشپزخانه RTA همان چیزی است که شما از انبار یا فروشگاه لوازم خانگی محلی خود خریداری می کنید. شما می توانید به خانه بیاورید یا تحویل قطعات کابینت آشپزخانه با بسته بندی منظمی را بپذیرید و سخت افزار آماده برای مونتاژ. کابینت های آشپزخانه RTA برای مونتاژ آسان طراحی شده اند، بنابراین برای تکمیل کار نیازی به نجاری ندارید. آنها اغلب فقط به یک پیچ گوشتی برای مونتاژ نیاز دارند.

کابینت RTA اکثر کابینت‌های آشپزخانه RTA شامل یک براکت نامرئی و سیستم‌های مونتاژ قفل بادامک هستند که نیازی به چکش کاری، چسباندن، منگنه کردن یا برش ندارند. برخی، با این حال، نیاز به ساختمان کابینه تقریبا از ابتدا. در این صورت به تمام ابزارهای مورد نیاز نیاز خواهید داشت. مونتاژ کابینت آشپزخانه RTA می تواند مانند یک پروژه DIY آسان به نظر برسد. اما، اگر در مورد نصب حدود ده کابینت برای یک آشپزخانه 10 فوت در 10 فوت صحبت می کنید، ممکن است حدود یک یا دو روز طول بکشد تا کار را کامل کنید. در روز اول می توانید کابینت ها را مونتاژ کرده و در روز دوم نصب کنید.

برخی از شرکت های RTA خدمات اضافی مونتاژ کابینت آشپزخانه RTA شما را قبل از تحویل ارائه می دهند. در این حالت تنها کاری که باید انجام دهید این است که کابینت ها را از جعبه خارج کرده و در آشپزخانه خود نصب کنید.

 

ابعاد استاندارد کابینت آشپزخانه RTA که باید بدانید

ابعاد کابینت آشپزخانه شامل ابعاد بیرونی و داخلی می باشد.

ابعاد بیرونی کابینت آشپزخانه RTA شامل:

  • کابینت های پایه دارای عمق استاندارد 24 اینچ (61 سانتی متر) هستند.
  • کابینت های پایه استوک برای فضاهای کوچکتر دارای عمق 12 اینچ هستند.
  • از سوی دیگر، عرض ها بین سازنده ها متفاوت است. ابعاد عرض معمول برای کابینت های پایه 12، 15، 18، 25، 30 یا 35 اینچ است.

کابینت RTA

وقتی از فضای داخلی کابینت های پایه آشپزخانه صحبت می کنید، این شامل ضخامت قفسه ها و همچنین تعداد قفسه ها و کشوهایی است که می خواهید در داخل آن قرار دهید.

 

ظرفیت وزن کابینت آشپزخانه RTA

ظروف این روزها در مقایسه با ظروف کوچک، ظریف و سبک وزن دهه های گذشته سنگین تر شده اند. بسیاری از صاحبان خانه نیز عادت به جمع آوری ظروف محکم تر دارند. کابینت های آشپزخانه می توانند با بارهای بسیار سنگین جای خود را بدهند. یک کابینت آشپزخانه متوسط ​​دارای محدودیت وزنی 600 پوندی است. محدودیت وزن کابینت آشپزخانه تنها به چیزی که قصد دارید روی کابینت ها قرار دهید اشاره نمی کند. مواد کابینت، ناودانی ها، تیرچه ها، بست و سایر اجزاء بخشی از محدودیت وزن هستند. کابینت های آشپزخانه باکیفیت می توانند ظروف سنگین تر و بیشتری را در خود جای دهند اما باید وزن را تا حد امکان به طور مساوی تقسیم کنید.

 

بازرسی کیفیت کابینت RTA

بازرسی کیفیت در هر مرحله از فرآیند تولید انجام می شود. این اطمینان حاصل می کند که مقادیر، اندازه، رنگ و لوازم جانبی بر اساس مشخصات صحیح هستند. بازرسی کیفیت بر اساس بالاترین استانداردها بیشتر تضمین می کند که محصولات عاری از هرگونه مواد معیوب یا نقص فنی هستند. این شرکت به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان کابینت آشپزخانه در ایران، شهرت خود را در تولید محصولات با کیفیت بالا به دست آورده است.

 

بسته بندی کابینت آشپزخانه RTA

هر قطعه یا جزء کابینت آشپزخانه RTA دارای یک کد QR پیوست شده است. هر کد QR اسکن و آپلود می شود تا مطمئن شود همه موارد کامل هستند. سپس محصول برای ارسال آماده می شود. بسته بندی با دقت انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که شما در نظم و شرایط خوبی به دست شما می رسد. این شرکت از قوی ترین و بادوام ترین مواد بسته بندی محافظ استفاده می کند. تمام گوشه های محصول نیز به خوبی محافظت می شود تا از ایمنی سفارش شما در حین حمل اطمینان حاصل شود.

 

دریافت خدمات و مشاوره انتخاب کابینت آشپزخانه RTA!

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا کابینت RTA را به بهترین نحو و از بهترین شرکت کابینت انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر رنگ کابینت های موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم با کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.