راهنمای ویژه برای خرید بهترین رو تختی

راهنمای ویژه برای خرید بهترین رو تختی

خرید بهترین رو تختی با این نکات ساده!

در پست امروز گریت کابینت، ما در مورد نحوه انتخاب بهترین طرح روتختی و خرید بهترین رو تختی بحث می کنیم. با ما همراه باشید که در مرحله ی پس از خرید یک تخت خوب سفارشی به شما برای انتخاب و خرید بهترین رو تختی کمک کنیم!

طیف وسیعی از طراحی روتختی باعث می شود که ضریب شیک اتاق خواب شما بالا برود و همچنین کیفیت خواب شما تا چند درجه بهبود یابد.

محدوده طراحی روتختی ما لوکس، راحت و مقرون به صرفه است.تمیز کردن و نگهداری محدوده طراحی روتختی ها نیز بسیار آسان است. در این پست، ما همچنین راه های بی دردسر برای افزایش طول عمر ملحفه های شما و موارد دیگر را به اشتراک می گذاریم. پس به خواندن ادامه دهید!

 

نکات برجسته پست خرید بهترین رو تختی

 

۱. نحوه انتخاب بهترین طرح روتختی

 • قبل از انتخاب طرح مناسب روتختی، تخت خود را اندازه بگیرید
 • دریابید که چه تعداد نخ را می خواهید انتخاب کنید
 • پارچه خود را قبل از بستن در طرح ملافه تخت انتخاب کنید
 • به این فکر کنید که آیا می خواهید یک روتختی مجهز داشته باشید یا یک تخت
 • ببینید طراحی روتختی برای شما و اتاق شما چگونه کار می کند
 • طرح های روتختی را با قیمت بررسی کنید

۲. طراحی روتختی

 • مجموعه طراحی روتختی
 • محدوده طراحی روتختی

 

۳. نحوه مراقبت از طراحی روتختی پنبه ای

 • نحوه انتخاب بهترین طرح روتختی
 • طراحی روتختی

 

هنگام انتخاب طرح روتختی مناسب برای تخت خود، باید به چند نکته توجه کنید.

 

در اینجا ۶ نکته را که هنگام خرید طرح روتختی نخی باید رعایت کنید، ذکر می کنیم.

 

۱. قبل از انتخاب طرح مناسب روتختی، تشک خود را اندازه بگیرید

حتی قبل از شروع جستجوی آنلاین برای طراحی ملحفه، تخت خود را اندازه بگیرید. از آنجا که شما روتختی خود را به صورت آنلاین خریداری می کنید، این مرحله از اهمیت بیشتری برخوردار است.

ممکن است فکر کنید که اندازه استاندارد تخت خود را می دانید یا به عبارت دیگر می دانید که تخت شما یک تخت کینگ یا یک ملکه یا یک تخت دونفره یا یک نفره است. اما حتی در آن صورت، توصیه می شود که تخت خواب خود را اندازه گیری کنید تا بعداً از مشکلات اندازه جلوگیری کنید. هنگامی که اندازه های مناسب تخت خود را بدست آوردید، همه آماده هستید تا جدیدترین طراحی روتختی را مرور کنید.

 

راهنمای خرید تخت کم جا

 

۲. پیدا کردن تعداد نخ شما می خواهید انتخاب کنید

هنگام مرور آنلاین روتختی ها ، اولین چیزی که باید به آن توجه کنید تعداد نخ ها است.

تعداد نخ یا TC به معنی تعداد نخ ها، هم عمودی و هم افقی، در اینچ مربع است. قانون کلی هنگام انتخاب طرح روتختی این است که از TC بالاتر استفاده کنید. هرچه تعداد نخ بیشتر باشد، روتختی راحت تر است.

 

۳. پارچه خود را قبل از بستن روی طرح ملافه تخت انتخاب کنید

هنگامی که تعداد نخ ها را برای طراحی روتختی پنبه ای خود مشخص کردید، مرحله بعدی این است که پارچه ای را انتخاب کنید. رایج ترین پارچه های روتختی از جنس پنبه، ابریشم، ساتین و میکروفایبر هستند. هر پارچه روتختی را که انتخاب می کنید، مطمئن شوید که با سبک خواب شما، نیازهای فردی شما و آب و هوای محل زندگی شما مطابقت دارد. به عنوان مثال، طراحی روتختی پنبه ای، خریدی مناسب برای ماه های تابستان در هند است.

 

۴. به این فکر کنید که آیا می خواهید یک رو تختی مجهز داشته باشید یا یک تخت

طراحی روتختی تخت، هنر ایجاد تخت خواب را متحول کرده است. پوشیدن ملحفه های تخت به راحتی و نگهداری از آنها بدون زحمت است. الاستیک در طراحی روتختی پنبه ای تضمین شده است که تخت شما در طول روز مرتب باقی می ماند. تختخواب مرتب تختخوابی است که از شما برای یک خواب راحت استقبال می کند. اگر طرح ملافه تخت خواب مانند چیزی نیست که می خواهید به آن بروید، یک طرح روتختی تخت پنبه ای تخت سنتی بدون الاستیک در لبه ها انتخاب کنید.

 

۵. ببینید طراحی روتختی چه کارایی هایی برای شما و اتاق شما دارد

هنگامی که تصمیم گرفتید برای چه تعداد نخ استفاده کنید، کدام پارچه را انتخاب کنید و چه نوع فیتنس را انتخاب کنید ، باید طرح روتختی را قفل کنید.

ملحفه شما می تواند ظاهر کلی اتاق خواب/اتاق خواب مهمان را ارتقا دهد. بنابراین، باید به طراحی و الگوهای آن توجه ویژه ای داشته باشید. در قسمت بعدی ، ما همه چیز را در مورد جدیدترین طراحی روتختی به شما می گوییم که تقریباً در هر اتاق خواب عالی به نظر می رسد. اما قبل از آن، ما باید آخرین مورد را از این لیست حذف کنیم و آن قیمت است.

 

۶. طرح های روتختی را با قیمت بررسی کنید

هنگام خرید ملحفه، بهتر است طرح های روتختی را با قیمت مشاهده کنید. آیا می خواهید به سراغ یک تخت خواب لوکس بروید یا یک تخت خواب مقرون به صرفه؟ چرا ملحفه ای پیدا نمی کنید که احساس راحتی و زیبایی داشته باشد، اما هزینه زیادی برای شما ندارد؟ نمی دانید کجا می توانید چنین روتختی را پیدا کنید؟ به بخش بعدی بروید!

یک طرح روتختی پنبه ای مناسب آن است که باعث شود احساس کنید روی تختی از ابرها خوابیده اید. ما اغراق نمی کنیم در حقیقت، ما آن بستر ابر را با طیف وسیعی از طرح های روتختی پنبه ای نرم به شما پیشنهاد می دهیم. محدوده طراحی روتختی صد در صد پنبه است. چاپ های روتختی به همراه رنگهای ظریف و ظریف، آن ها را برای هر خانواده ای مناسب می کند. طراحی روتختی با بافت ساتین ایجاد شده است تا حس لوکس بسیار مورد نیاز را به آنها القا کند. جای تعجب نیست که دراز کشیدن روی این طرح روتختی پنبه ای چاپ شده به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان به خواب بروید.

 

نحوه مراقبت از روتختی نخی

پس از خرید طرح روتختی مناسب، باید از آن مراقبت کنید.

تنها راه برای اطمینان از طول عمر ملافه های تختخواب تنها شکستن یک ضمانت نامه بزرگ نیست. کار دیگری که باید برای افزایش طول عمر ملحفه خود انجام دهید این است که آن را به طور مرتب بشویید، خوب خشک کنید و آن را به روش صحیح ذخیره کنید.

 

در هنگام مراقبت از روتختی خود به چند نکته توجه کنید:

 

۱. دستورالعمل مراقبت را با دقت بخوانید

هر پارچه دارای دستورالعمل های مختلفی برای مراقبت است. این اطلاعات را روی برچسب پیدا خواهید کرد.

دستورالعمل های مراقبت و نگهداری را با دقت بخوانید و آنها را از نظر مذهبی دنبال کنید تا روتختی ها را برای مدت طولانی تقریباً جدید نگه دارید.

 

۲. محصولات تمیز کننده مناسب را انتخاب کنید

دومین نکته ای که برای مراقبت از روتختی خود باید به یاد داشته باشید ، انتخاب مواد شوینده مناسب است. استفاده از مواد شوینده ساینده/خشن می تواند بیشتر از آنکه مفید باشد به طراحی روتختی شما آسیب برساند. به دنبال شوینده های ملایم باشید تا مطمئن شوید رنگ ملحفه هایتان تغییر رنگ نمی دهد.

 

۳. ابتدا تمیز کردن نقطه را امتحان کنید

هنگام تمیز کردن ملحفه، ابتدا به نقاط آن توجه کنید. قبل از اینکه ورق را در دستگاه بیندازید و آن را برای چرخش بردارید ، هرگونه لکه قابل مشاهده را باید با دستان خود تمیز کنید. راه انجام آن؟ این مناطق لکه دار را مشخص کنید. آنها را با آب خیس کنید ، حالا یک گیلاس کوچک مایع لباسشویی اضافه کنید یا مقداری پودر بپاشید و آن را با دستان خود تمیز کنید.

 

۴. ملحفه های خواب خود را به درستی خشک کنید

خشک کردن ملحفه در زیر نور آفتاب ایده خوبی است. اما وقتی خورشید خیلی شدید است ، به مدت زمان آن دقت کنید. خشک کردن ملحفه های خواب به مدت طولانی در زیر نور شدید خورشید می تواند رنگ آنها را تغییر داده و بر طراحی روتختی تأثیر بگذارد.

حتی اگر از خشک کن برای خشک کردن ملحفه خود استفاده می کنید، هم به مدت زمان و هم به دما دقت کنید. خشک کردن بیش از حد یک “نه” کامل است!

 

۵. شما باید مرتب ملحفه های تخت خود را بشویید

شستن روتختی یکبار در هفته یک تمرین خوب است. اگر در آب و هوای گرم و مرطوب زندگی می کنید ، ممکن است مایل باشید هفته ای دوبار ملحفه را بشویید. برای تمیز نگه داشتن ملحفه خود ، از سه لایه ملافه، یعنی ملحفه تخت خواب دار ، ملحفه تخت و روکش تخت استفاده کنید. می توانید رو تخت خود را بیشتر (سه بار در هفته) بشویید تا تخت خود را تمیز و بهداشتی نگه دارید. این همه در پست امروز در مورد چگونگی انتخاب بهترین طراحی روتختی آنلاین است. برای آشنایی بیشتر با خواب خوب و زندگی خوب ، با این فضا همراه باشید.

 

دریافت خدمات و مشاوره ساخت تخت خواب سفارشی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود. اما چند شرکت برای شما از هر چوب و جنسی که بخوابید با هر طرحی تخت خواب سفارشی می سازند؟ برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید.

 

سخن پایانی کابینت

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. اما اتاق خواب ما درست به اندازه آشپزخانه ما اهمیت دارد. یک تخت خواب خوب علاوه بر تاثیر فوق العاده در دکوراسیون اتاق خواب یک خواب خوب و باکیفیت را برای شما رقم می زند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا کمک می کند.

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.

پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را در ارتباط با مقاله راهنمای ویژه برای خرید بهترین رو تختی برای ما بنویسید.

  شاد و موفق باشید.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.