کدام روکش کابینت آشپزخانه مناسب من کدام است؟

کدام روکش کابینت آشپزخانه مناسب من کدام است؟

روکش کابینت آشپزخانه مناسب چیست و باید چگونه انتخاب شود؟

یک روکش متوسط ​​کابینت آشپزخانه نه تنها شرم آور و خسته کننده خواهد بود، بلکه می تواند ارزش فروش مجدد خانه شما را نیز تا حد زیادی کاهش دهد، در طرف دیگر، روکش کابینت آشپزخانه مناسب می تواند ظاهر خانه را تغییری اساسی دهد. به طور کلی روکش کابینت آشپزخانه مناسب می تواند تحت یکی از این دسته بندی ها قرار گیرد:

 

روکش کابینت آشپزخانه مناسب: روکش لاکی

روکش لاکی کابینت سطحی بادوام و سخت ایجاد می کند که بدون تغییر رنگ یا پوسته پوسته شدن ماندگار خواهد بود. لاک های کابینت آشپزخانه مشابه رنگ مورد استفاده برای اتومبیل است. بنابراین، نه تنها بادوام است، بلکه رنگ ثابتی نیز ارائه می دهد.

 

روکش کابینت آشپزخانه مناسب VOCs

روکش کابینت آشپزخانه مناسب آب، یک روکش سازگار با محیط زیست است که در اکثر کابینت های آشپزخانه و RTA یافت می شود. این پوشش دارای محتوای کمی ترکیب آلی فرار (VOCs) است. همچنین ضد خش است و به سرعت خشک می شود. پوششی شبیه به کابینت های آشپزخانه رنگ شده، لکه دار یا لاک زده ایجاد می کند.

 

روکش کابینت آشپزخانه مناسب از نوع لاک تبدیلی

روکش کابینت آشپزخانه مناسب من کدام است؟

لاک تبدیل یک رنگ سطح بالا است که برای کابینت آشپزخانه ایده آل است. این یک ماده بادوام، ماندگار، الاستیک و تمیز کردن آسان است و باعث می‌شود تا سال‌ها عالی به نظر برسد. هزینه لاک تبدیلی تقریباً مشابه لاک خانگی است اما تمیز کردن آن راحت تر و بادوام تر است. این پوشش ظاهری شفاف را ارائه می دهد.

 

روکش کابینت آشپزخانه مناسب: اورتان

اورتان یک لاک فوق العاده سخت است. زنجیره های میکروسکوپی مولکول های رزین آن پس از خشک شدن محکم به یکدیگر متصل می شوند و پوششی را ایجاد می کنند که در برابر ضربه، سایش، حلال ها و آب مقاوم تر از سایر لاک های سنتی است.

 

لاک بر پایه حلال: روکش کابینت آشپزخانه مناسب

کارگران نجاری اغلب از لاک بر پایه حلال استفاده می کنند، زیرا ارزان است، عمر گلدانی طولانی دارد، استفاده آسان تر است و هوا را درمان می کند.

 

لاک بر پایه آب: روکش کابینت آشپزخانه مناسب

استفاده از لاک بر پایه آب در کابینت آشپزخانه نشان دهنده داشتن خانه ای دوستدار محیط زیست است. با استفاده مناسب، روکش لاک بر پایه آب دو برابر دوام لاک بر پایه حلال است. این پایان باید اجازه درمان داشته باشد.

 

بهترین گزینه های روکش کابینت آشپزخانه مناسب سازگار با محیط زیست

آنچه برای شما مهمتر است دوام کابینت آشپزخانه یا محیط است. اگر نگران محیط‌زیست هستید، بهترین گزینه سازگار با محیط‌زیست روکش‌های مبتنی بر آب مانند لاک‌های اورتان، اورتان و تبدیل است. پوشش های لاکی برای محیط زیست خوب نیستند. اورتان و لاک پوشش بادوام‌تر و ضخیم‌تری تولید می‌کنند، اما نرم‌تر از پرداخت‌های حلال یا مواد شیمیایی هستند.

 

بهترین و بادوام ترین روکش کابینت آشپزخانه

در ایالات متحده، کابینت سازان با تجربه معتقدند که لاک تبدیلی بهترین است. در اروپا، یورتان برنده است. Urethan یک روکش مخصوص خودرو است. همانطور که می دانید روکش های خودرو می توانند رطوبت را تحمل کنند، فصول گرم و سرد را تحمل کنند و عمر طولانی داشته باشند. همین امر در مورد کابینت های آشپزخانه با روکش اورتان صدق می کند. لاک تبدیل استاندارد صنعتی برای کابینت آشپزخانه است.

انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه

با این حال، بهترین نیست. کابینت های آشپزخانه با روکش اورتان گران تر از کابینت هایی با روکش لاک تبدیلی هستند. اورتان بهترین و بادوام ترین لاک است. لاک تبدیلی با کیفیت برتر در رتبه دوم قرار می گیرد. لاک نرم تر است و بیشتر مستعد رطوبت و خراش است. بنابراین نباید از لاک برای کابینت آشپزخانه استفاده کرد. تمام کابینت های آشپزخانه از چوب ساخته شده اند و انواع مختلفی از چوب برای کابینت آشپزخانه استفاده می شود.

 

چوب جامد به عنوان روکش کابینت آشپزخانه مناسب

چوب جامد در کل چوب است. رنگ های تیره چوب جامد می تواند ظاهر پیچیده آشپزخانه شما را افزایش دهد. کابینت های چوبی همچنین آشپزخانه ها را با احساسی گرم و دلپذیر می دهد. احساس کیفیت نیز احساس می شود. کابینت های آشپزخانه از جنس چوب جامد در سبک ها، پوشش ها و رنگ های مختلفی تولید می شوند. سفارشی سازی و شخصی سازی کابینت های چوب جامد آسان است. کابینت های آشپزخانه با چوب جامد به راحتی با سایر قطعات آشپزخانه شما ساخته شده از مواد دیگر ترکیب می شوند. کابینت آشپزخانه با چوب جامد را می توان سمباده زد و دوباره لاک زد تا ظاهری تازه به آن ببخشد. نیازی به تعویض کل قسمت کابینت آشپزخانه ندارید.

 

مزایای روکش کابینت آشپزخانه مناسب چوبی
  • فوق العاده بادوام
  • تطبیق پذیری زیادی می دهد
  • مجلل و زیبا
معایب روکش کابینت آشپزخانه مناسب چوبی
  • گران
  • با تغییرات آب و هوایی قرارداد می بندد و گسترش می یابد
  • مستعد تاب برداشتن
  • کابینت های آشپزخانه با چوب جامد نگهداری بالایی دارند. آنها باید با مواد تمیز کننده مخصوص تمیز شوند. با این حال، تعمیر کابینت های چوب جامد آسان است. نواحی خراشیده را می توان با چوب های موم پرکننده چوب وصله کرد.

 

تخته فیبر چگالی متوسط ​​(MDF)

تخته فیبر با چگالی متوسط ​​(MDF) یا همان کابینت ام دی اف یک چوب مهندسی شده (ساخت بشر) است. این شامل الیاف چوب فشرده فشرده شده است که تحت فشار بالا چسبانده شده و به پانل ها و تخته ها تبدیل می شود. ام دی اف از الیاف چوبی کوچک و ریز تشکیل شده است، بنابراین هیچ دانه، گره یا حلقه قابل مشاهده ای وجود ندارد. ام دی اف معمولاً از الیاف چوب نرم از چوب نرم یا چوب سخت ساخته می شود. MDF سنگین، متراکم و ریز بافت است. معمولا برای قفسه ها، جعبه های کابینت و برخی از قسمت های درب کابینت استفاده می شود. درزگیر روکش برای محافظت از ام دی اف در برابر آسیب آب استفاده می شود. ام دی اف همچنین می تواند ضد آتش و مقاوم در برابر رطوبت باشد (به رنگ آبی است).

کابینت آشپزخانه ارزان

تخته خرده چوب مهندسی شده (ساخت بشر) است. از تراشه های چوب، الیاف چوب، تراشه های چوب، گرد و غبار اره، ذرات چوب، رزین و مواد شیمیایی که با چسب ترکیب شده و به پانل ها و تخته ها متصل شده اند، ساخته شده است. رنگ‌ها، موم، و همچنین مواد شیمیایی عامل رهاسازی و مرطوب‌کننده ترکیب می‌شوند تا محصول نهایی را نسوز، مقاوم در برابر آب و/یا مقاوم در برابر حشرات کنند.

پس از ترکیب ضایعات چوب، رزین و مواد شیمیایی، مخلوط مایع به شکل ورقه در می آید. وزن تراشه های چوب به طور مساوی توزیع می شود تا از سنگین نبودن تخته خرده چوب اطمینان حاصل شود.

 

تخته سه لا یا پلی وود

تخته سه لا چوب مهندسی شده (ساخت بشر) است. این شامل ورق های روکش چوب فشرده است که به یکدیگر متصل شده اند تا یک قطعه واحد را ایجاد کنند. دانه‌های روکش چوب در زوایای مختلف لمینت می‌شوند تا ثابت و محکم باشد. تخته سه لا از طریق دانه بندی متقاطع (فرایند ساخت) تولید می شود. دانه بندی متقاطع باعث می شود تخته سه لا استحکام ثابتی داشته باشد بدون اینکه منقبض و منبسط شود. تخته سه لا در درجات مختلف برای مقاصد مختلف موجود است. درجه بندی تخته سه لا بر اساس نوع لایه چوبی، چسبندگی، ضخامت و تراکم یا فرآیند ساخت است. تخته چندلای کم عیار برای زیرسازی در منازل و ساختمان ها ایده آل است. تخته سه لا درجه بالا برای قفسه ها و کابینت ها ایده آل است.

 

دریافت خدمات و مشاوره انتخاب روکش کابینت آشپزخانه مناسب !

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت کابینت را انجام می دهند به شما داده می شود تا خرید کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا کابینت چوبی و انتخاب روکش کابینت آشپزخانه مناسب را به بهترین نحو و از بهترین شرکت کابینت انجام دهید. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر رنگ کابینت های موجود درست انتخاب شده و کابینت هایتان خوش ساخت و فرم خوبی داشته و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت های پولیشی می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | Makeover min

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم با کابینت آشپزخانه باکیفیت بالا داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

ظاهر آشپزخانه بستگی زیادی به اتمام انتخابی کابینت ها دارد. اگر می خواهید ظاهری طبیعی ایجاد کنید، بهترین گزینه چوب جامد است. شما می توانید از چوب جامد که تمام شده، لکه دار یا رنگ شده باشد استفاده کنید. اگر می خواهید جلوه ای تزئینی ایجاد کنید، پس می توانید تزئینات جرئی مانند پریشانی، لعاب یا خراش را انتخاب کنید. اگر می خواهید کابینت هایی داشته باشید که به راحتی تمیز شوند، باید کابینت های سبک تری انتخاب کنید. آن ها در پنهان کردن آلودگی بهتر از رنگهای تیره هستند.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض کابینت آشپزخانه به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.