پروژه کابینت هایگلاس و فرامید تهرانپارس

پروژه کابینت هایگلاس و فرامید تهرانپارس

پروژه کابینت هایگلاس و فرامید تهرانپارس

پروژه کابینت هایگلاس و فرامید تهرانپارس در سریع ترین زمان ممکن و نهایت رضایت تحویل داده شد. در این پروژه کابینت هایگلاس ترک و فرامید فول یراق ترک صفحه طرح کورین است. تصاویر این پروژه تقدیم نگاه شما عزیزان می گردد، ممنون که با گریت کابینت همراه هستید!

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2021 09 21 at 13.51.00 1 min

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2021 09 21 at 13.51.00 min

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2021 09 21 at 13.51.00 4 min

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2021 09 21 at 13.51.00 3 min

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | WhatsApp Image 2021 09 21 at 13.51.00 2 min

 

 

آیا کابینت هایگلاس مناسب آشپزخانه است؟

همه ما می‌دانیم که کابینت های آشپزخانه به عنوان اصلی‌ترین المان‌هایی هستند که ابزار مورد نیازمان را در آن قرار می دهیم و یا از زیبایی آن برای طراحی داخلی آشپزخانه استفاده می کنیم. در زمان‌های گذشته آشپزخانه ها محلی برای قرار دادن وسایل و کابینت ها محدود به جنس چوب و فلز بوده اند.

کابینت های آشپزخانه دارای ظاهر درخشان و چشم نواز بوده اند که در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده اند.

کابینت های هایگلاس بسیار معروف شده اند و برای خانه های مدرن از آن استفاده می شود.

 

اما بر خلاف نام این محصول ورق های کلاس درون خود شیشه ندارد و مغزی آن از ام دی اف می باشد که پوشش آن توسط نوعی پلاستیک انجام می شود.

معمولاً بر روی این ورق ها لایه ای شفاف و زیبا از همان روکش استفاده می شود.

در سمت دیگر روکش معمولی‌تری برای صرفه جویی در هزینه ها استفاده می شود.

 

مزایا و معایب کابینت های هایگلاس

اگر می‌خواهید این محصول را برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب کنید دست نگه دارید. به دلیل اینکه شناخت مزایا و معایب باعث می شود که به طور کامل آن را بشناسید و بتوانید آن را از زوایای مختلف ارزیابی کنید.

کابینت های هایگلاس در دسته کابینت مدرن به حساب می‌آیند که فضای زیبایی را ایجاد می‌کند. مزایای این محصول است که زیبایی و درخشش خاص اصلی کابینت ها در دکوراسیون داخلی آشپزخانه تاثیرگذار است و علت محبوبیت آن‌ها براق بودن سطح کابینت است که در این متریال وجود دارد می‌تواند هر سلیقه ای را راضی نگه دارد.

 

عمده طرح‌هایی که برای این کابینت ها استفاده می‌شوند معمولاً طرح‌های ساده در خانه های مدرن می باشند. مورد برای قیمت اقتصادی این کابینت ها نسبت به سایر کابینت ها و قیمت مناسب تری دارد اما قیمت آن نسبت به کابینت ام دی اف کمی بیشتر است و از کابینت های ممبران؛ روکش چوب؛ چوب ارزانتر هستند.

این کابینت ها دو نوع ورق دارند که یک نوع خارجی و نوع دیگر ایرانی می باشد. قیمت کابینت های گلاس خارجی نسبت به کابینت های ایرانی بیشتر است.

مهمترین نکته در این کابینت ها مقاومت و دوام بالای آن در برابر ابزارکاری است. این کابینت ها می توانند در برابر ضربه مقاومت بالایی از خود نشان دهند و همین موضوع باعث می‌شود که افراد بسیاری آن را برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه خود انتخاب کنند.

 

مراحل نصب کابینت هایگلاس

اگر سبک مدرن را انتخاب می‌کنید می‌توانید از کابینت های هایگلاس برای طراحی داخلی آشپزخانه استفاده کنید. امروزه آشپزخانه از لحاظ بصری بیشترین تاثیر را در دکوراسیون داخلی منزل دارند که نکته بسیار مهم برای آشپزخانه ها به حساب می آید که در زمینه های مختلفی طراحی کابینت و کابینت سازی  وجود دارد که توسط استادکاران و افراد حرفه ای صورت می گیرد.

 

کابینت اگر در خانه های کوچک اجرا گردد بهتر است رنگ‌های روشن انتخاب شود به دلیل اینکه رنگ روشن خانه را بزرگتر نشان دهد. به دلیل اینکه ریزه کاری و تزئینات بر روی کابینت ها وجود ندارند.

سادگی در خانه های مدرن بیشتر استفاده می‌شود به دلیل اصول زیبایی در سبک مدرن سادگی و بی آلایش بودن محصولاتی است که برای طراحی داخلی آشپزخانه انتخاب می‌شوند.

 

نصب کابینت های گلاس

نصب کابینت ها از مهم ترین کارهایی است که توسط کابینت سازان انجام می‌گیرد.

ویژگی بارزی که یک کابینت‌ساز باید داشته باشد خوش قولی و دقیق بودن است.

 

خریداران در زمانی که به خرید کابینت می روند به دنبال این هستند که سریعتر فضای داخلی آشپزخانه را از بلا تکلیفی خارج کنند و توسط کابینت ها یک فضای متفاوت و دلخواه را به وجود بیاورند. پس در ابتدا نیازمند این هستند قولی که به آنها داده می‌شود سر وقت هم انجام می‌گیرد. گزینه بعدی کیفیت محصول است که تهیه می‌کنند. خریداران با بودجه‌ای که در اختیار دارند ترجیح می‌دهد که همه چیز به صورت تمام و کمال و با کیفیت تهیه و اجرا شود. برای همین افرادی که این حرفه را انتخاب می‌کنند باید از لحاظ اندازه گیری و اجرا دقیق باشند زیرا تخلخل در این کار باعث خواهد شد که نتیجه نهایی مطلوب نباشد و هم ممکن است مشتریان آنها را مرجوع کنند.

 

نصب کابینت های ردیف بالا

نصب کابینت های آشپزخانه بهتر است که از قسمت بالا شروع شود به دلیل اینکه نصب آن بهتر است در زمانی اتفاق بیفتد که بتوان آن ها را محکم تر پیچ و پرچ کرد و فضای کمی را را برای نصاب اشغال کند و کابینت سازان بتوانند فعالیت خود را به راحتی انجام دهند.

دقت داشته باشید که برای نصب کابینت های ردیف بالا از یراق آلات با کیفیت استفاده کنید به دلیل اینکه سطح این کابینت ها بر روی زمین قرار ندارد و بهتر است که نصب آنها با دقت کافی صورت بگیرد. اگر کابینت های هایگلاس را انتخاب کرده‌اید حتما می‌دانید که تزیینات و ریزه کاری برای آن وجود ندارد و اگر بخواهید آن را با این امکانات و ویژگی ها داشته باشید بهتر است که کابینت های ممبران را انتخاب کنید. کابینت ممبران برای آشپزخانه های کلاسیک می باشد و معمولاً افرادی که علاقمند هستند را انتخاب می‌کنند.

کابینت های ردیف بالا باید توسط افراد با تجربه نصب شوند به دلیل اینکه در برخی از موارد مشاهده شده است که دیوار ها تراز نمی باشند و بهتر است برای این کار کابینت ها را به یکدیگر نصب کنید و به طور کلی آنها را بر روی دیوار قرار دهید تا یکدست و در یک راستا نمایان شوند.

 

نصب کابینت های ردیف پایین

در این قسمت معمولاً در زیر کابینت ها پایه های وجود دارد که کابینت‌ها را تضمین می‌کند اما موردی که در کابینت های بالایی وجود داشت در این قسمت هم وجود دارد اما ممکن است به دلیل شیبی که برای فاضلاب در نظر گرفته می‌شود سطح زمین تراز نباشد.

 

پس از اینکه بدنه کابینت ها را بر روی دیوارهای علامت گذاری شده نصب کرده اید حالا نوبت لوله هایی است که آنها را به وسیله پیچ و رولپلاک نصب می کنند.

پس از نصب لولا ها حالا درب ها نصب می گردند و به این صورت این کابینت ها اجرا می شوند.

افرادی که از این کابینت ها برای آشپزخانه استفاده می‌کنند ترجیح می‌دهند که نوع براق آن را انتخاب کنند؛ به دلیل اینکه زمانی که نور بر روی آنها منعکس می‌شود بازتاب خوبی دارد و باعث می شود که فضا بزرگ تر دیده شود.

 

انتخاب کابینت ممبران برای خانه های ساده

امروزه با توجه به رشد جمعیت و وجود خانه‌هایی با متراژهای مختلف افراد بسیاری علاقه مند به طراحی داخلی آشپزخانه هستند برای همین به دنبال سبک‌هایی می‌گردند که می‌تواند آشپزخانه خود را با تغییراتی اندک متفاوت تر کنند.

در خانه های کوچک کارشناسان کابینت های هایگلاس را پیشنهاد می‌دهند. دلیل انتخاب این متریال هم وجود سادگی بر روی کابینت ها می باشد. برخلاف هایگلاس در خانه‌هایی که کابینت ممبران را انتخاب کرده‌اند؛ ریزه کاری و جزئیات به فراوانی دیده می‌شود و همین موضوع است که باعث خواهد شد که افراد بسیاری کابینت های ساده را برای خانه های کوچک خود انتخاب کنند. البته که این نوع کابینت ها هم آسانتر است و تنها با یک دستمال مرطوب می توان آن ها را پاکیزه کرد.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و ساخت تخت چوبی

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

توصیه گریت کابینتی

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

استفاده از نکات بالا به شما در انتخاب موفقیت آمیز و طراحی زیبای اتاقی جذاب و داشتن یک اتاق خواب و خانه مدرن و زیبا کمک می کند.

برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

نظرات خود را در ارتباط با پروژه کابینت هایگلاس و فرامید تهرانپارس برای ما بنویسید.

شاد و موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.